Skocz do zawartości
bany®

Buildy/Klasy

Rekomendowane odpowiedzi

@Edmunt, lepiej powiedz jak ci się sprawdza 4p Final Measure bo jesteś pierwszą osobą, którą widzę z tym setem. A tak BTW, przy takim SP w PvP powinieneś używać Proximity zamiast BFM, szybciej osiąga 20s cooldown, ma większy zasięg a obrażenia też powinieneś mieć już na maksa.

 

3 godziny temu, mataman napisał:

W sensie ze nie potrzeba tyle, przy mniej więcej 40-45k osiagasz cap na wszystko.

Wszystko zależy czy masz atrybuty wyrolowane na sprzęcie, niektóre skille osiągają cap dopiero przy 56k SP jak np. smart cover, ale przy atrybutach i modach wydajności można osiągnąć cap nawet przy 40k SP. Ale zgodzę się, że tyle SP to trochę przesada zwłaszcza że nie ma nic zainwestowane w firearms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Trzebiat napisał:

@Edmunt, lepiej powiedz jak ci się sprawdza 4p Final Measure bo jesteś pierwszą osobą, którą widzę z tym setem. A tak BTW, przy takim SP w PvP powinieneś używać Proximity zamiast BFM, szybciej osiąga 20s cooldown, ma większy zasięg a obrażenia też powinieneś mieć już na maksa.

Final Measure spisuje się bardzo dobrze. Jeśli trafie przeciwnika albo nawet moba granatem aby aktywować bonus to jesteś jakby na cheatach. Bo kolesie niemogą granatem trafić bo łapiesz i nawet sticky bomb blokujesz.. Więc przewage daje to sporą. Proximity to rozumiem, że chodzi ci o "zapalnik zbliżeniowy"?? Jeśli tak to owszem on jest co 20sekund już dużo wcześniej niż "łup" ale osiąga on tylko 214K a "łup" 250K. Ale spoko dzięki za sugestie pogram nim troche i przetestuje jak się nim gra..

 

2 godziny temu, Trzebiat napisał:

Wszystko zależy czy masz atrybuty wyrolowane na sprzęcie, niektóre skille osiągają cap dopiero przy 56k SP jak np. smart cover, ale przy atrybutach i modach wydajności można osiągnąć cap nawet przy 40k SP. Ale zgodzę się, że tyle SP to trochę przesada zwłaszcza że nie ma nic zainwestowane w firearms.

Gram głównie M870 z brutalnością więc może tego tak nie odczówam ale mam na nim 100K dmg. I zwykle na 2-3 strzały kłade typa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybsza metoda bedzie granie na ambitnym z 4 dyrektywami.. Trudny to 214 ambitny to 240 i bohaterski 268..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz ekipy to albo w dziale "ustawki" napisz, że poszukujesz chętnych do farmienia albo ryzykuj i z randomami rób HVT. Tak lecą dobre rzeczy ale niestety w większości samotnej gwiazdy.. Ale na początek dobre i to. Dobrze jakbyś miał też jeszcze z 3 postacie na 30 poziomie. Wtedy 2 razy w miesiącu dostajesz zrzut i każdą postacią możesz go odebrać.. Czyli razem masz 8 zrzutów w miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega pisze. Do wtorku czekamy.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt ci nie mówił to postaraj się do wtorku mieć jak najwięcej nie otwartych skrzynek. Zarówno złotych jak i seledynowych. Do patcha wstrzymaj się z jakimkolwiek kupowaniem czegokolwiek oraz craftowaniem. Patch wywróci całą grę do góry nogami więc poczekaj na rozwój wydarzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do farmienia idealny. Połączenie tarczy balistycznej z dobrym pistoletem :1_grinning:

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry elektryk nie jest zły :1_grinning:

image.jpg

co prawda nadal szukam lepszego plecaka bo ten co mam niema siły i bardzo słabo się kręci a kamizelka niema pancerza.. Ale spokojnie mimo to daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mataman napisał:

Z taką wytrzymałością?

Daje rade :1_grinning: dla potwierdzenia mojej teori zapodaje filmik. Obóz uchodźców Hudson na Ambitnym :1_grinning:

film będzie za jakieś 15-20 minut.. Bo jeszcze się wgrywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Edmunt napisał:

Dobry elektryk nie jest zły :1_grinning:

image.jpg

co prawda nadal szukam lepszego plecaka bo ten co mam niema siły i bardzo słabo się kręci a kamizelka niema pancerza.. Ale spokojnie mimo to daje rade.

A to nie możesz go rekalibrować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem, że nie można.. Kamizelka miała fabrycznie wytrzymałość + zdrowie + 7% obrazenia od elit. Wytrzymalośc zamieniłem na elektronike. Podobnie z plecakiem z tym talentem bardzo żadko mi wypada. Kiedyś mi wypadło kilka fajnych ale wtedy ich nie potrzebowałem a teraz było by jak znalazł. Tymczasem miałem na plecaku wytrzymałość i 7% przyspieszenia. Więc wytrzymalość zamieniłem na elektronike ale mimo to mam tylko 958 bo bardzo słabo sie kręci. Tak czy owak póki co może być ale szukam nowych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadła komuś maska drapieżcy ? Tyle gram i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tej gry. Wczoraj Skiba i ja wpadliśmy pierwszy raz na 15lv do DZ. Jeden koleś też na 15lv miał nas na jednego strzała. Czy to zależy od poziomu jaki się ma w DZ? Mieliśmy 1lv a on 14lv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, malpka napisał:

Nie ogarniam tej gry. Wczoraj Skiba i ja wpadliśmy pierwszy raz na 15lv do DZ. Jeden koleś też na 15lv miał nas na jednego strzała. Czy to zależy od poziomu jaki się ma w DZ? Mieliśmy 1lv a on 14lv.

On mógł mieć złoty ekwipunek a wy pewnie niebieski..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miał 15 poziom gry a nie dz to jak mógł mieć złoty ekwipunek?

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, rgomez napisał:

Jeżeli miał 15 poziom gry a nie dz to jak mógł mieć złoty ekwipunek?

Oczywiście.. wykorzystując glich.. Tu masz dowód.: 

Tylko, że to jest na przykładzie 1.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, o tym nie pomyślałem. Gardzę oszustami.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w sumie nie jest oszustwo z punku widzenia gry. Bowiem gra na to pozwala bez żadnych zewnętrznych programów. Poprostu to wykorzystanie błędów gry przeciw innym graczą. Jest to nie fajne i trzeba to nazwać bez ogródek skurw***ństwem ale niestety dozwolone.. Pozatym po cholere grać na 14 levelu skoro można grać na 30 i bawić się w tworzenie różnych zestawów setów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie gra pozwala na takie rzeczy ale źle

napisany kod gry czy jak to nazwać. Do czasu naprawienia błędu cwaniaki to wykorzystują i mamy takie a nie inne sytuacje. W moim odczuciu nie jest to uczciwe, to chodzenie na skróty które wkurza uczciwych ( czytaj - nie wiedzących o glitchach ) graczy. W moim odczuciu jest to oszustwo, które zniechęca do gry normalnych graczy. Ale to moje zdanie - demokrację ponoć mamy.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni popieram to co mówisz. Jednak jak na danym serwerze spotykasz wymiataczy lub co gorsza oszustów to zawsze można zmienić serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×