Skocz do zawartości
bany®

Buildy/Klasy

Rekomendowane odpowiedzi

Racja. Jednak jak nie zrobią z tą grą porządku, nie dadzą graczom czegoś więcej niż to co oferuje teraz to ta gra padnie do końca. Wielu moich znajomych porzuciło już Divisiona, mnie też już nudzi ta monotonia gry - tak naprawdę oprócz dz ( ile można ) nie ma w nim nic do roboty. Szkoda. Słucham czasami Blinka i zgadzam się że ta gra umiera.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre. Nawet nie dobiłeś do endgame, a twierdzisz że nic nie ma do roboty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłeś mnie z kimś innym kolego. Do endgame dobiłem czterema postaciami plus cztery razy podziemia na full. To co? Mam coś jeszcze do roboty? Latanie bez celu i zdobywanie gówno wartych skrzynek już mnie nuży. Robienie setów fajne, ale ile można. Przyjdzie nowy patch i wszystko co uzbierałem, przerobiłem i dopasowałem do swojego sposobu gry szlag trafi i od nowa Polska Ludowa. NA DZ nie chodzę bo sam jestem, ekipa dawno grę porzuciła i trzepie Destiny/BF1.  Ja spędzałem i jeszcze spędzam bardzo dużo czasu w tej grze ale powoli wymiękam.Z innej bajki - pozdrawiam ziomka.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez rgomez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to zbieranie lootu. Wychodzi nowy patch i zbierasz od nowa, tak jest zaprojektowana.

Do DZ jest matchmaking i nie ma problemu bawić się nawet z randomami.

Gra umiera tylko coś umrzeć nie może :24_stuck_out_tongue: Po 1.4 masa ludzi wróciła do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zaprojektowania tej gry to przerosła nawet twórców. Nie mogą tego ogarnąć lub mają za mało środków.

Umrze. Zobaczysz. Może za dużo godzin poświęcałem na grę że mnie zaczyna mocno nudzić. Po co mi loot który nic nie daje. Mam zawsze nadzieję że wpadnie coś lepszego, ale jakoś nie mam szczęścia. Jest tak że na początku wpada to co najlepsze a później tylko złom. Randomy? Grałem z randomami na dz. Dziękuję. Wyrzucanie z drużyny i bicie po mordzie, zabieranie sprzętu nagminnie.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiałeś na jelenie i tyle. Trzeba mieć ekipe. Ja mam dwie ekipy zawsze znajdzie się ktoś chętny do wieczornego pykania. Na początku wpada dobry loot bo każdy jest lepszy od tego co masz a potem stawiasz sobie cele.. Jeszcze tylko taka a taka kamizelka albo plecak.. Żeby tylko wyrzej wykręcony itp a takie potem trudno znaleść.. Więc się człowiek zniechęca..

 

Mnie natomiast najbardziej denerwują osoby które jak widzą czym gram oceniają mnie i moją znajomość gry. Nie myślą, że ja tak zrobiłem bo tak chciałem.. tylko od razu porównują do jedynego słusznego buildu na PVP czyli DPS+wytrzymałość..

 

ja jestem na strzała to fakt ale czerpie fun z gry zwłaszcza jak wypie**ole takiego cwaniaka jadnego z drugim w kosmos. To ich zdziwienie i wiadomości, że jestem oszust są bezcenne :1_grinning:

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Ekipa w tej grze to podstawa.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie do polecenia jakąś stronkę z dobrymi buildami? Dobilem do 30 levelu, świat na 4 levelu, wiec czas najwyższy robić armor pod pvp. I jeszcze jedno pytanie, gdzieś przeczytałem, że nie warto przekraczac wartosci pancerza powyżej 5400 bo 75% zmniejszony obrażeń to max co można osiągnąć. Problem w tym, że ja mam ponad 6000 a redukcja obrażeń to u mnie tylko ok 40%. To kwestia kalibracji armora czy może któryś patch to zmienił? Dzięki za info

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1.4 wszystko się zmieniło, więc te informacje są już nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj Blinka na youtube.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jeszcze jedno pytanko, czy ranga podziemi zwiększa nasze staty? Wczoraj miałem wytrzymałości na 250k i pancerz z redukcja obrażen o 50%, dzisiaj zrobiłem parę misji w podziemiach, awansowalem 3 levele, nie zmieniałem nic z ekwipunku i teraz mam 430k wytrzymałości i 70% redukcji obrażeń.

Edit: Dobra nieważne, robię kolejna misję w podziemiach i znowu mam 250k i 50% redukcji obrażeń. Nie ogarniam tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No latam na 4 poziomie ale juz dobry tydzien

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie buildy udało wam się poskładać na szybko?? :)

image.jpg

Póki co tylko wszystkie bronie i kamizelke wymieniłem na nowe. Kabura jest całkowicie randomowa.. reszta 229.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem Alpha bridge na 256 x4 plus rękawice napastnika i plecak taktyczny wszystko na 256. Tak na szybko. Żadnej nowej ciekawej broni nie dostałem, tylko ten nowy pistolet Rino bodajże. Wszystko idzie w górę. Stare graty sprzedałem. Pancerza nam na tę chwilę na 5 poziomie 50%. Jakie wrażenia po patchu? Potrzebny był?

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z pancerzem u Ciebie kiepsko. Dajesz radę?

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rgomez napisał:

To z pancerzem u Ciebie kiepsko. Dajesz radę?

Jeśli pytasz mnie to tak. Daje rade :) bede wymieniał kolejne elementy eqwipunku i ostatecznie celuje w 250K wytrzymałości i 300K siły umiejętności :1_grinning:

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do kolegi wyżej. Ja jako że zazwyczaj gram solo idę w dps/wytrzymałość. Na razie 321/367 i 90 umiejętności. Ale kto wie co będzie dalej wpadać? U Ciebie screeny nie ostrzą. Może wina fona mojego.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje modów na stamine i firearms to są bdb w DZ.

Stamina jest w checkpoint E 42nd, a firearms w safehouse DZ4. Oba mają armor i są na 34 levelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy w czasie przeszłym :22_stuck_out_tongue_winking_eye: był mod na broń palną i wytrzymałość teraz czas na elektronike z pancerzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tego pancerza tam dają?

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się jest moc wytrzymałości z pancen 271 na E 42

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×