Skocz do zawartości
Tomi915

The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka porad na szybko, nie przejmujcie się jak nie wpada trofik za przejście misji gdzie nikt nie "był na kolanach"/nie zginął. Zróbcie 3-4 takie misje i albo wpadnie albo...wpadnie kiedy chce dosłownie, mnie wpadł w misji gdzie zostaliśmy we dwóch i co chwila ktoś leżał ranny. To znany glitch, WPADNIE (najlepiej ten pucharek zostawić na koniec, będziecie rozbudowani, pancerz itp). Jeśli chodzi o "echa" i zbieractwo, zbierać przy okazji ale już konkretnie po ukończeniu głównego wątku! Wcześniej wściekałem się, że za cholerę nie mogę wejść do budynku, a tam "echo". Odblokuje się dostęp. Jest też kilka misji w trakcie których można je zebrać. Jak pominiecie, potem zaczynacie misje, oglądacie "echo", wychodzicie. Jako, że jestem hejterem pucharków, gdzie trzeba ustawki, znajomych albo szczęścia - tak i tym razem się wqrwiałem, chodzi o pucharek za zabicie 20 Agentów w DZ. Przy 40lvl DZ i dziesiątkach godzin - zabiłem ich 3. Wszędzie czytałem, że inni tylu dziennie mają, widzą ich co chwila itp. Musiałem poprosić "znajomego" o ustawkę. Wrrrr. Aha, trofik za przejście misji na ambitnym też na samym końcu, bo jest ostro.

 

Gra w chwili obecnej to dla mnie fun rzędu 7/10

Trudność :platyna: (poświęcony czas, często ok 100h) + pucharek "prawo to JA!" 5/10 (ale tym razem zrozumiem jeśli dla kogoś 3/10)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×