Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7aOkhIo.gif

 

Temat do ustawek i ligi online w Dirt Rally

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DIRT RALLY - NASZE LIGI

 

Na te chwile zalozone sa dwie ligi. Liga Sienia oraz Liga Tachografa. 

 

1. LIGA SIENIA  - Link do LIGI

2. LIGA TACHO  - Link do LIGI

 

Jesli chcesz aby twoja liga rowniez znalazla sie tutaj napisz prosze do Sir Siekier w celu podania linku. 

Zapraszamy do wspolnej zabawy.. I Ty mozesz byc Colinem McRae!

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej stworzyłem ligę wiec zapraszam.

Liga startuje dziś o 20:00 i trwać bedzie do 20.04 do godziny 20:00

Jeden event Argolis Greece Route1, 6 odcinków,klasa aut R4

Nazwa ligi to Mala Liga LTE R4 zapraszam do zapisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna nazwa!! Ale ze jak?? Wchodze w to przejezdzam i czekam az mi dupsko zlejecie w wynikach... I to potem screenujemy??

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszę się

Jak znaleźć ligę , po znajomych?

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sieniu gratki widzę że prowadzisz ;-)

Wychodzi na to że nieważna platforma w lidzę mogą jeździć wszyscy, jak ma ktoś grę jeszce na innej platformie i może potwierdzić to będzie super.

Trzeba jechać cały rajd czy można dzielić?

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty ja musze potrenowac!! .... Btw na naszym Malo ligowym Facebooku!! Zapdam :) bedziemy w sile:)

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sieniu gratki widzę że prowadzisz ;-)

Wychodzi na to że nieważna platforma w lidzę mogą jeździć wszyscy, jak ma ktoś grę jeszce na innej platformie i może potwierdzić to będzie super.

Trzeba jechać cały rajd czy można dzielić?

To akurat była próba stworzenia ligi i tylko ja tam jestem oficjalna startuje o 20:00 dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sieniu, rozumiem, że zasady są takie jak w tych eventach online czyli nie ma możliwości restartów? Jeśli tak, to świetna sprawa.
Wczoraj był ten daily event z Subaru STI z R4. Po przesiadce z Stratosa auto wydawało się strasznym mułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty ale czemu az tydzien?? Daj czas do niedzieli do wieczora i potem od poniedziaku do czwartku a potem od czwartku do niedzieli.. 2 eventy w tydzien:D 

===

Nie moge dolaczyc przez strone... :(

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam tydzień pasi zawsze można kilka eventów zrobić, trzeba mieć jeszce czas na offline przynajmniej narazie. Nie każdy ma czas dużo grać a w tygodniowym evencie spokojnie go znajdzie.

Też nie mogę dołączyć przez stronę

Chyba sieniu musi przyjąć zaproszenia.

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro to jest jeden przejazd kilku odcinków to nie lepiej robić je częściej? np co 2, 3 dni? po co mam tyle czekać po nieudanym przejeździe? :D. jak się nie trzeba zgrać na tą samą godzinę to spokojnie każdy chętny znajdzie czas raz na 2-3 dni żeby odbębnić swoje. niech to na razie będą takie pojedyncze eventy bez sumowania punktów, a za jakiś czas jak już zobaczymy czy każdemu pasuje czy może dłuższe robić to ugadamy cały sezon. przy okazji niektórzy z nas ocenią czy nerwów im wystarczy na takie akcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisywac bedzie sie pewnie mozna jak zacznie sie event.

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie próbuje to rozgryźć nie dostałem żadnych powiadomień na stronie ze ktoś próbował dołączyć. I wlasnie dla tego dałem pierwszy rajd tydzień żeby wszystko na spokojnie ogarnąć. Pózniej będą 3-4 dniowe eventy. Restart nie powinno być ale jeszcze zobaczę jak wrócę tylko do domu

Okej udało się dojść do tego ze smartfona przyjąłem was do eventu

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem Ci zapa do znajomych, jakby się dało zapraszać do eventu to ja poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przyjąłem was do eventu wszystko powinno działać

Musisz @cwir sam znałeś ligę na stronie i w tedy ja akceptuje twoje zgłoszenie bo nie widzę aby było mozna wysysać zaproszeń

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że nieważna platforma w lidzę mogą jeździć wszyscy, jak ma ktoś grę jeszce na innej platformie i może potwierdzić to będzie super.

 

 

Z ciekawości spróbowałem dołączyć do ligi, posiadając tylko wersję na pc, ale przy próbie dołączenia stronka zmienia mi platformę ze steam na PS4.  :sad:

 

@sieniu Sorry za zamieszanie, ale chyba będziesz mógł mnie usunąć z ligi. Niestety chyba nie da rady z innej platformy dołączyć. Przez stronkę wszystko wygląda OK, ale z poziomu gry nie wyświetla mi żadnej aktywnej ligi. 

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjąłem wlasnie dwie kolejne osoby kowal9023 i Grandy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ciężka przeprawa była, subarak mocno poobijany ale udało się dojechać :) 

 

Co do terminów dwa rajdy w tygodniu byłyby spoko szczególnie, że każdy może jechać w godzinach, które mu pasują i nie trzeba się zbierać.

 

Tacho na dwa odcinki przed końcem myślałem, że bez szans na dogonienie z mojej strony, dwadzieścia kilka sekund straty ale udało się z nawiązką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ja sie przejade.

From Nokia 3310sv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pojechałem. Pierwszy odcinek tylko jedna kara i do samego końca bezbłędnie i przed ostatnim zakrętem poleciałem za grubo i w drzewa. Myślałem, że wyjadę i uniknę kary, a tu dupa straciłem na tym podwójnie bo nie dość, że bawiłem się w wyjazd, to jeszcze przywróciłem auto na trasę z karą. Drugi etap wygrałem z duża przewagą i poczułem się mocny, więc na kolejnych minimum po 2 grube karane wypadnięcia z trasy hehe. Przed ostatnim etapem strata kilkudziestu sekund do reszty, jednak ten tak samo jak drugi, udało się ukończyć bez błędów ze sporą przewagą, ale nie na tyle aby przeskoczyć Kowala.  Mega emocje, jak w wyścigu online. Teraz jak jeszcze nikt nie zna tras jest jeszcze ciekawiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa z tą ligą. Oczywiście poszło wczoraj trochę głośniejszych qrw. Kowal widzę że poszło Ci całkiem dobrze, mi niestety zdarzyło się kilka razy wypaść. Ale większość odcinków jechałem pierwszy raz. Zdecydowanie trzeba się nauczyć dobrze słuchać pilota bo bez niego trzeba było by znać każdy metr na pamięć, no ale, to rajdy ;)

Szkoda że teraz trzeba czekać tyle na następny event :) myślę że tydzień na jeden rajd to za dużo. 

 

Sieniu, da radę zrobić np. 4 kraje co dwa dni ? np:

 

- poniedziałek - Grecja 6 etapów

- środa - Niemcy 6 etapów

- piątek Szwecja 6 etapów

- niedziela Walia - 6 etapów 

 

Myślę że każdy kto chce się ścigać znajdzie 30/40 minut co dwa dni na przejechanie rajdu

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×