Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie napisałem, że Pro dominuje nad Scorpio... Uwielbiam jak ktoś ma swój świat...

W sumie dobrze, że mnie tak cytujesz, bo tylko udowadniasz, że jedyne co napisałem to to, że X nie będzie jakimś mega sprzętem który obsłuży 4k przy 60 fps w grach AAA. Jeśli zmienią specyfikacje to może, ale bazujemy na tym co wiemy. Nie trzeba być geniuszem, żeby już teraz to wiedzieć. No chyba, że stwierdzenie że Sony dobrze robi wypuszczając konsole przed świętami to świetny ruch zakrawa u Ciebie o fanbojstwo (czy jak to się pisze).

Także sam siebie tak trochę ośmieszasz ;)

A cytowanie mojej odpowiedź do Lamberta to nawet mi się nie chce poruszać... Chyba nie wyczułeś tonu, ale spoko

Nawet nie odpowiadaj na tego posta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, mikael666 napisał:

@MagEllan

I to może posłużyć jako podsumowanie ;)

 

Mimo wszystko co chcialem napisac wczasniej, dosc mocno bronisz MS i pokladasz nadzieje. Twoje prawo choc nie wszystkie Twoje posty mi sie podobaja. 

Widzisz ja mam PS3 i PS4 nie narzekam (no chyba ze jakas gre na premiere spiernicza i dziala w 20fps dla lepszego kinowego doswiadczenia - ale to wina wydawcy/devow i tyczy sie zarowno platformy Sony jak i MS). 

 

Ale trzeba spojrzec z boku a to co sie dzieje. Nie hajpie na scorpio, ale uwazam ze sama sytuacja i zmiana cyklu wydawniczego konsol jest warta sledzenia i wyciagania wnioskow. 

 

Co wiemy:

Ps4Pro-teza jest kolejna po PS4 konsola ktora miala byc budzetowa. 

Scorpio - wycieki specs mowia o wiekszej mocy, reszta w tym jak konsola bedzie pozycjonowana (update, nowa generacja) to sie dopiero okaze. 

 

Wiec jest za malo danych zeby ze scorpio robic mesjasza - bo ciezko porownac cos co juz jest na rynku do czegos co dopiero ma sie na nim pojawic. Duzo latwiej bylo porownywac PS4 i XO jak obie dostepne byly globalnie. (biore pod uwage to ze czasami wczesne informacje odbiegaja od tego co wychodzi na wierzch pozniej, lub ze zmienia sie nieco przekaz marketingowy czy pozycjonowanie sprzetu) 

 

 

@Patricko

Juz myslalem ze to mnie odpowiadasz i az sie pogubilem :24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue::24_stuck_out_tongue:

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Patricko napisał:

 

Gdzie napisałem, że Pro dominuje nad Scorpio... Uwielbiam jak ktoś ma swój świat...

 

W sumie dobrze, że mnie tak cytujesz, bo tylko udowadniasz, że jedyne co napisałem to to, że X nie będzie jakimś mega sprzętem który obsłuży 4k przy 60 fps w grach AAA. Jeśli zmienią specyfikacje to może, ale bazujemy na tym co wiemy. Nie trzeba być geniuszem, żeby już teraz to wiedzieć. No chyba, że stwierdzenie że Sony dobrze robi wypuszczając konsole przed świętami to świetny ruch zakrawa u Ciebie o fanbojstwo (czy jak to się pisze).

 

Także sam siebie tak trochę ośmieszasz ;)

 

A cytowanie mojej odpowiedź do Lamberta to nawet mi się nie chce poruszać... Chyba nie wyczułeś tonu, ale spoko

 

Nawet nie odpowiadaj na tego posta...

 

No i widzisz my tu na Siebie nie bluzgamy przecież tylko rozmawiamy i widzę, że to rozumiesz....

Ja tam też nie powiedziałem, że Scorpio to będzie 4k i 60 klatek (pfyyyy, na jaki hooy ludzie uje...li się na te klatki :P)

Stwierdziłem TYLKO, że Scorpio zamiecie w swoim czasie...

A tu od razu jakaś wojna wybuchła... Kurcze gdybym wiedział to bym nawet NIC nie pisał...

14 minut temu, MagEllan napisał:

 

A Nina? jest gdzies w wlasnym swiecie - czy moze namieszac? moze... ale poki co dosc malo i niej wiadomo. 

 

 

 

No dałbym Tobie PLUSA ;) ale i tak za dużo ich masz ;) sasasasaasasasaas, SERIO to w punkt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

No i widzisz my tu na Siebie nie bluzgamy przecież tylko rozmawiamy i widzę, że to rozumiesz....

Ja tam też nie powiedziałem, że Scorpio to będzie 4k i 60 klatek (pfyyyy, na jaki hooy ludzie uje...li się na te klatki :P)

Stwierdziłem TYLKO, że Scorpio zamiecie w swoim czasie...

A tu od razu jakaś wojna wybuchła... Kurcze gdybym wiedział to bym nawet NIC nie pisał...

Normana dyskusja, nic się nie dzieje, zawsze jest trochę "napięcia" między jedną, a druga stroną, ale w granicach rozsądku. Na tym to polega. Niestety są tacy, co tego nie kumają i próbują rozstawiać wszystkich po kątach oraz wmawiać wszystkim swoją prawdę objawioną, a przy tym rzecz jasna obrażając, bez tego się nie obejdzie przecież! :1_grinning:

 

Co do Ninny to nie byłbym taki pewny. Owszem, mają swój świat, ale zaczynają się otwierać. Wejście na urządzenia mobilne chociażby. Żeby nie było, że to oni jeszcze pozmiatają, czego w sumie im życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee no jak tak to biorę :)

Spoiler

yyyyy  no chyba nie xD

 

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsze to niz logo ala slim :) , sony co wersje tnie koszta na materiałach , mozliwe ze to pro nie będzie takie zle mimo ze brzydkie jak noc :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
IMG_20160913_171549.jpg

wow logo w chromie :) chodz tyle :)

Kruca fiks to biere bo akurat ps4 była o ten jeden poziom za niska i mi zaburzala przepływ jing jang

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Kruca fiks to biere bo akurat ps4 była o ten jeden poziom za niska i mi zaburzala przepływ jing jang emoji14.png

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

to fajnie , :) ciesze się ze mogłem pomoc

 

a tak na powaznie takie male detale tez sa ważne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to fajnie , ciesze się ze mogłem pomoc

 

a tak na powaznie takie male detale tez sa ważne

Wiem teraz dzięki większej obudowie będę mógł bez obaw kufel z piwem postawić...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dwie szparki to nie jedna...tak mi kumple mówili, nie do końca wierzyłem, ale może jednak coś w tym jest...

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Chazy_Chaz

oczywiscie, ze detale sa wazne. Ale akurat w tym przypadku mogli sie skupic nad calosciowym wyglądem konsoli i popracować bardziej nad nim niz nad detalami. Ogolnie Pro prezentuje sie równie brzydko co slim. 

 

 

W moim subiektywnym porównaniu pod katem wyglądu,  to tak:

PS4 vs X1 - zdecydowanie plej

PS4slim vs X1S - zdecydowanie iks

PS4pro vs X1scorpio - poki co pojedynek nierozstrzygnięty ale plej zaliczył falstart

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ocena wizualna schodzi na dalszy plan... Chcę więcej tyranoflopow bo chcę więcej przechodniuuuf ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, sLk napisał:

oczywiscie, ze detale sa wazne. Ale akurat w tym przypadku mogli sie skupic nad calosciowym wyglądem konsoli i popracować bardziej nad nim niz nad detalami. Ogolnie Pro prezentuje sie równie brzydko co slim.

 

A co jeśli plan wydania 3 konsol w ciągu 5 lat powstał już na etapie projektowania PS4? Pomyślcie tylko jakie to oszczędności! Wyglądają niemal identycznie. Nie trzeba zbytnio zmieniać lini montażowych, maszyn odlewających formy, rodzaju plastiku itd. Wszystko na bazie jednego projektu. W środku w zasadzie te same komponenty, tylko o innych parametrach. W dodatku dziwnym trafem ten sam inżynier projektujący.

Szczwane bobry, tyle wam powiem.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, kill napisał:

 

A co jeśli plan wydania 3 konsol w ciągu 5 lat powstał już na etapie projektowania PS4? Pomyślcie tylko jakie to oszczędności! Wyglądają niemal identycznie. Nie trzeba zbytnio zmieniać lini montażowych, maszyn odlewających formy, rodzaju plastiku itd. Wszystko na bazie jednego projektu. W środku w zasadzie te same komponenty, tylko o innych parametrach. W dodatku dziwnym trafem ten sam inżynier projektujący.

Szczwane bobry, tyle wam powiem.

 

Dziwnym trafem co roku ruszą  kolejne projekty inżynieryjne:banana:

 

J0du0yZnbk7Xtzx9i2YZDEqY6DQtnAOowPApaiXg

 

 

Edytowane przez darkowal710
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostawiając w tyle teraflopy... widzę, że wszystkie sklepy się opamiętały i już najwyższa cena to 1799 zł.  Ciekawe co z tymi co się zgrzali i złożyli zamówienia z ceną 1999.99 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

Ja tez chce! Im wiecej teraflopow tym lepiej beda chodzic remastery remasterow i gierki na emulatorze osmiobitowcow ;) 

 

@kill

Pewnie jest tak jak mowisz. Skoro planują wydawać konsole w cyklu smartfonowym to czeba pójść na pewne ustępstwa. Nawet grand master designerzy z appla sa w stanie tylko lekko zmodyfikować wygląd iphona raz na dwa lata a tak to lecą tym samym schematem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest widoczna od razu – przewagę ma komputerowa wersja ze względu na natywne 4K. W przypadku nowej konsoli Sony mówimy jedynie o skalowaniu rozdzielczości.

Wam która wersja się bardziej podoba?

Rise-of-the-Tomb-Raider.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o opisanie różnic przemawiających na korzyść, któregokolwiek screena?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać, że zdjęcie po prawej jest ostrzejsze bo jest w natywnym 4k, a nie jakieś popierdółkowate pseudo upscalowane 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kosmyku wlosow z prawej strony na screenie z pc jest wiecej wlosow i koncowki sa ostrzejsze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się zaczyna...Specjalne oznaczenie dla gier pod PlayStation 4 Pro Gracz będzie wiedział, która gra zadziała lepiej na nowym PlayStation 4 Pro.

Sony podało, że przy najnowszych grach znajdzie się specjalne oznaczenie, które informuje, że dana gra ma działać lepiej na PlayStation 4 Pro niż na zwykłym PS4. Mowa o nieco większej szczegółowości detali (cienie, antyaliasing itp.), zwiększonej liczbie klatek animacji (większa płynność) czy wsparciem dla HDR 10 i zwiększonej rozdzielczości.

Niektóre z gier, które już są na rynku, mają otrzymać darmowe aktualizacje, pozwalające na osiągnięcie lepszej grafiki na PlayStation 4 Pro. Na pewne mowa tutaj o grach od producentów bezpośrednio związanych z Sony i tworzących gry na wyłączność takie jak Uncharted 4, czy The Last of Us: Remastered. Wsparcie zapowiedziało też Activision ze swoim Call of Duty: Infinite Warfare.

Znaczek o którym mowa, znajdziecie na pudełkach z grą, a ma wyglądać jak ten poniżej:

PS4-Pro-games-box-art.jpg

 

Sony pokazało zwiastun przedstawiający gry na PS4 Pro oraz przedstawiło wstępną listę tytułów, które już na starcie będą posiadały wsparcie dla PlayStation 4 Pro:

  • Deus Ex: Mankind Divided
  • Rise of the Tomb Raider
  • Killing Floor 2
  • Uncharted 4: A Thief’s End
  • inFAMOUS: First Light
  • Middle Earth: Shadow of Mordor
  • Paragon
  • Call of Duty: Black Ops III
  • Call of Duty: Infinite Warfare
  • Call of Duty: Modern Warfare Remastered
  • Spider Man
  • For Honor
  • WATCH_DOGS 2
  • Days Gone
  • Farpoint (PlayStation VR)
  • Horizon: Zero Dawn
  • Mass Effect: Andromeda
  • Final Fantasy XV
  • Dishonored 2
  • The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition
Edytowane przez darkowal710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest widoczna od razu – przewagę ma komputerowa wersja ze względu na natywne 4K. W przypadku nowej konsoli Sony mówimy jedynie o skalowaniu rozdzielczości.

Wam która wersja się bardziej podoba?

Rise-of-the-Tomb-Raider.png

I tak jestem pod wrażeniem. Jeśli w ruchu też będą takie różnice to i tak będzie sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadając tv 4k ale bez hdr opłaca się przesiadać ze zwykłego ps4 na pro ? Zauważę jakaś różnice w wyglądzie gry ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×