Skocz do zawartości
Cziczaki

Spintires Mudrunner

Rekomendowane odpowiedzi

Founder and Managing Director of Oovee Game Studios, Zane Saxtor na forum Oovee zapowiedział Spintires na Xbona i PS4, premiera planowana na początek 2017 roku.

Znając czas jaki potrzebują na wydanie aktualizacji na PC od czasu jej zapowiedzi, wersja na konsole ukaże się pewnie pod koniec 2017r.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam założył temat, sam sobie odpowiedział po roku czasu. Gurwa, ta sytuacja idealnie odzwierciedla aktualną formę forumka :Gmoch:

  • Like 3
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię, grzebanie się w błocie i stare ruskie ciężarówki to coś czego mi brakowało na konsolach (świeczka dla serii motorstorm z tego miejsca :/ [*]).

Dnia 19.08.2017 o 01:01, Bartek_Red napisał:

Sam założył temat, sam sobie odpowiedział po roku czasu. Gurwa, ta sytuacja idealnie odzwierciedla aktualną formę forumka :Gmoch:

 

No i dobrze, że niszowo jest, przynajmniej poziom w miarę trzymają ludzie. Po takim ppe.pl to tylko onkologia zostaje, nawet redaktorzyny w newsach prowokacyjne wpisy umieszczają by dorzucić do ognia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie ciekawa mapa, fajne i zróżnicowane misje to na pewno sam ogram, bo też lubię takie offroadowe brudy :)

Zobaczymy ile sobie zażyczą za tą grę, bo pewnie będzie tylko cyfra znając życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe info od wydawcy Focus Interactive odnośnie wersji konsolowej; możliwe że będzie wsparcie dla VR w patchu po premierze, ale jeszcze nic pewnego, mody nie są jeszcze pewne na konsolach, gra będzie miała blokadę 30 klatek na sekundę, wydanie na płycie może pojawić się w niektórych regionach (zależy od wydawcy), pracują nad wprowadzeniem 4K dla wersji na PS4 PRO i IKSBOKS ŁON IKS w patchu po premierze gry, ale jeszcze nie mogą tego potwierdzić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram z ziomkiem cały czas od poniedziałku :)  Wypas. Dziś do 5 rano nie mogłem się oderwac :)

 

Xx_Turas_xX

 

 jest też społeczność, na razie mała - [PL] Spintires Polska

 

Szkoda że kierownica nie działa, nie powiem troszkę się zawiodłem.

 

 

Edytowane przez spoco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie opowiedzieć nieco o wersji na PS4? Jak toto wygląda, jakie tryby do gry itd. w Waszym odczuciu? Miałem kontakt ze ST jakiś czas temu na pececie i to niezbyt mocnym i pamiętam, że rozgrywka nie była zbyt głęboka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zacząłem grać. Masz tutaj singla, challenge i multika. Gra zaleca najpierw grać challenge, więc to robię. To takie małe wyzwania na mapce, typu dojedź bez uszkodzeń, wyłowić auto z wody, holować tira, itd. Po prostu jeżdżenie w błocie i robienie jakiś prostych misji, mi pasuje na odmóżdżenie. Chociaż misja z wylowieniem auta zajęła mi ponad godzinę, trzeba się nagłówkować jak dobrze do tego podejść, żeby auta nie wciągnęło.

W singlu masz większą swobodę, masz kilka map i zadania na nich, typu zawieźć drewno, naprawić auto, itd. Możesz sam decydować czym jeździć i co robić. Jest też tryb hardcore, ale nie sprawdzałem na czym polega, chyba nie ma mapy i nie można w locie aut zmieniać.

Wszystko byłoby fajnie, ale praca kamery to jakieś kurwa nieporozumienie. Nie wiem co za debil wymyślił wolną kamerę, która obraca się po jakiejś osi z dupy, nic nie widać, choćby nie wiadomo jak ustawiać. Widok z kabiny najlepszy bo stabilny, ale znowu gówno widać.

Mimo wszystko gra jest fajna, bardzo powolna, nic Cię nie goni. Po prostu wsiadasz do kolosa i walisz przez błoto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś odpalił jakąś kierownice z tą grą? Mi thrustmaster 500 nie działa, może 300 działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbierze się tu 4 osobowy team do misji w trybie symulacji czy tam hardcore ?@Patricko chętny?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę pograć, tylko jeszcze nie wiem o co tam chodzi w ogóle XD

Można przy okazji wbić pucharek, bo chyba tam jest jakiś od coopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo do coopa pucharków tylko w 4 pójdzie dużo szybciej. Jeszcze 2 nam trzeba. Ktoś chętny ?

Ja będę koło 21 wiec do usłyszenia :)

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy chłopy, świetnie się gra online. W 2 jest kupa śmiechu, a co dopiero przy 4 osobach. W dodatku każdy ma swoją robotę, trzeba sobie pomagać, świetna rzecz. Jeśli są jacy chętni na wspólne długie zmulanie to dawać, bo ta gra nie jest na chwilę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie nikt w to nie gra ? Ta gra jest wspaniała -> 3h męczyć się w błocie i na samej końcówce utopić samochód... :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać na ten moment grę? Gram tylko w singlu jest co robić i przez ile godzin? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W singlu ta gra cholernie dużo traci. Jest fajna, ale z ekipą to mega zabawa. Solo wszystko zrobisz, nawet na Hardcore, gdzieś tak w około 10 godzin. Chociaż tutaj dużo zależy jak często będziesz się topić w błocie i będziesz musiał jechać drugą ciężarówką przez całą mapę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra tak mało zajmuje? Mam wersje Xbox One która zawiera wsparcie dla Xbox One X i gra z płyty 250 coś mega, łatka 1.1GB oraz 10mb DLC. Najmniejsza gra jaką kiedykolwiek miałem z gier pudełkowych.

Przy takiej ilości zajmowanego miejsca wydaje mi się że coś mi się z płyty nie wgrało lub mam jakąś ruską wersje :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma i ma ochotę pograć coop? Jest nas 2 obecnie wiec z przyjemnością 2 osoby jeszcze przygarniemy. Planujemy do końca majówki ogarnąć nowy dodatek oraz ten darmowy. Tryb hardcore oczywiście.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×