Skocz do zawartości
Patricko

Warhammer 40,000 Dawn of War III

Rekomendowane odpowiedzi

Fantastyczna wiadomość. W zasadzie nie podali żadnej daty, ale sam trailer widzialem wiele razy :) bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mimo iż nie jestem jakimś fanem Dawn of War, to od paru tygodni niemal codziennie gram w DoW'a: Soulstorma. Niesamowite jest to że cały czas można znaleźć graczy do gry online. DoW 3 na moim sprzęcie na pewno nie ruszy więc będzie trzeba odkładać kasę na coś konkretnego :-D. Czekamy.

Imperator wie, imperator czuwa.

 

PS. Budowanie bazy i wielkie bitwy potwierdzone! - http://www.pcgamer.com/dawn-of-war-3-inside-relics-biggest-rts-yet/

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety nie będzie to czysty RTS jak jedynka... Chyba celują w połączenie jedynki i dwójki, trochę szkoda.

Dla mnie jedynka to genialna gra, chyba jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy RTS w jakiego grałem. Spędziłem tyle czasu z nim, że szok, a każdy dodatek był świetny. Mogę grać w tą grę i grać i mi się nie znudzi. Dwójki nie byłem w stanie ukończyć, jakoś nie przepadam za tym typem rozgrywki ala Company od Heroes.

W każdym razie chłopaki wiedzą jak zrobić grę, także czekamy na pierwsze gameplaye, pewnie na E3.

Bardzo bym chciał, żeby też w końcu gra zawitała na konsole, tym bardziej jeśli nie jest to czysty RTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starcrafta to ta seria nie zdetronizowała, mogliby dać z obsługą klawiatura i mysz. Może znalezliby się chętni. O Eternal Crusade nie wiadomo nic więcej poza tym że się kiedyś pojawi.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×