Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

To przybliżona data kiedy DICE upora się z bugami?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post 1 goscia na reddicie

2w1rAJh.jpgQYpd2Rd.jpg

 

takze wiadomo jak ten screeny mozna traktowac, mnie i tak nie jara taki bf, lud domaga sie bad company 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze to fake i ze BF5 bedzie w realiach 2 wojny swiatowej.Choc calkiem mozliwe ze dice pojdzie po latwosci i zrobi ze star wars bf:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te screen'y faktycznie przedstawiają nadchodzącą cześć BF'a to jestem bardzo zawiedziony.Od 1,5 roku mam wrażenie,że ktoś w DICE stara się realizować najgorsze pomysły jakie przyszły mu do głowy.Na początek końca Battlefield:Hardline,bardzo źle przyjęty przez graczy (niech głosu nie mają tutaj gracze ale ich portfel i faktyczny czas spędzony przy tej grze,jedynie na PS4 gra w to na tyle sensowna liczba osób żeby dla nich robić aktualizacje i DLC),po próbie stworzenia odskoczni jaką miał być Hardline zaczynają sie plotki nt.jego następcy.Dziwię się że wydawca (czyt.EA) zgodził się na równolegle tworzenie Battlefront'a i Battlefield'a 2143,ponieważ ich "klimat" będzie do siebie bardzo zbliżony.Tylko żeby nie było,napisałem "klimat",wszyscy wiemy że w następnym BF'ie nie będzie możliwości zmiany perspektywy czy walki na miecze świetlne,ale to nadal tematy "kosmiczne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Hardline nie jest dziełem DICE :)

Po drugie DICE jest na tyle dużym studiem ze moze pracować nad wieloma tytułami jednocześnie

Po trzecie na BF2143 już nastawiali nas w BF3 gdzie był drobny easter egg dotyczący kolejnej futurystycznej strzelanki , ale w miedczyczasie dostali możliwość dlubania przy SW i myślę że odlozyli w czasie ta grę.

Tak czy siak 2142 to najsłabszy BF jaki powstał ... Szkoda że nie Vietnam 2 , albo coś czego jeszcze nie było, wojna w Korei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że kolejna odsłona nie zostanie stworzona pod fanów np bc2 czy bf3 tylko pod niedzielnych szczelaczy :) . Będzie trend kosmicznych strzelanek, pomysły konkurencji się sprawdzą, to właśnie taki będzie kolejny battlefield. Kogo z młodych graczy interesuje II wś? Lasery muszą być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak piszą o tym powrocie do II WŚ, a osobiście wolę dobry sci-fi shooter. Nagrałem się w wojnę za czasów młodzieńca i naprawdę starczy mi na długo. Praktycznie każda gra wtedy to była II WŚ.

Teraz rzecz jasna mamy trend przyszłościowy, a mi osobiście ten się jeszcze nie przejadł. W takich klimatach twórcy mają większe możliwości i mogą polecieć z wyobraźnią, a w grze na bazie II WŚ? Wszystko z tego już graliśmy, niczym nowym nie zaskoczą.

Ale to moje zdanie rzecz jasna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SciFi shooterów (i wykorzystujących przyszłościowe technologie) jest sporo... a taka walka w dżungli w Wietnamie na frostbite 3 mogłaby by nieźle wyglądać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Hardline nie jest dziełem DICE :)

Po drugie DICE jest na tyle dużym studiem ze moze pracować nad wieloma tytułami jednocześnie

Każda gra od EA działająca na Frostbite jest tworzona przy współpracy z DICE,czy to Dragon Age czy NFS a w przyszłości jak się domyślam Mass Effect,taki los spotkał też BF:H i nie chodzilo mi o to że w DICE jest za mało osób żeby robić dwie gry na raz,oni by mogli 5 gier na raz robić i do każdej jeszcze DLC i patch'e.Chodzi mi o to,że tworzą gry które ze względu na podobny klimat będą ze sobą konkurować,tutaj chodzi o sprzedaż.Co innego gdyby to był zwykły BF5 to wtedy ten co by chciał pograć w "zwykłą wojne" kupuje BF5 a ten który lubi Sci-Fi to kupuje Battlefront'a.Oni teraz stworzyli sytuacje gdzie moim zdaniem wielu graczy kupi (na premiere) tylko jedną z nich i niewiele ma tu do gadania data premiery bo BF4 wyszedł razem z konsolą a aktualizacje i mapy nadal są robione i BF4 detronizuje BF:H w liczbach a wszyscy wiemy że o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tak piszą o tym powrocie do II WŚ, a osobiście wolę dobry sci-fi shooter. Nagrałem się w wojnę za czasów młodzieńca i naprawdę starczy mi na długo. Praktycznie każda gra wtedy to była II WŚ.

Teraz rzecz jasna mamy trend przyszłościowy, a mi osobiście ten się jeszcze nie przejadł. W takich klimatach twórcy mają większe możliwości i mogą polecieć z wyobraźnią, a w grze na bazie II WŚ? Wszystko z tego już graliśmy, niczym nowym nie zaskoczą.

Ale to moje zdanie rzecz jasna.

Tak ale sa rozni gracze. Ja chocby nie wiem co, nie tkne gier typu Destiny, Star Wars i innych sci-fi shooterow itd, po prostu nienawidze tego gatunku. Tak samo jak nigdy w zyciu nie obejrze jakiegos sci-fi z filmu z robotami itd, to dla mnie dramat jakis:) No wiec jesli teraz kazdy shooter idzie w kierunku sci-fi to nie ma dla mnie gier.W temacie wojenek w teraźniejszych czasach też już praktycznie wszystko zostało powiedziane. Ile można jeździć abramsami w multi w BFie?Albo w kazdej czesci strzelac praktycznie tymi samymi broniami?Albo walczyc USA vs Rosja, czyli starcie dwóch armii które 'póki co' w XXI ze sobą nie walczyły?

 

Tak więc dla mnie sci-fi to żenada, teraźniejszość się przejadła, a II WŚ to niezły kawałek historii - śmiganie w BFie Tygrysami, T-34 itd to by było coś. Uwielbiam ten kawałek historii, i gdyby wyszła teraz nowa dobra gra w czasach II WŚ to bym kupił na premierę i gdzies mialbym czy ten twór nazywa się COD, BF czy MoH. Jasne, mozna sobie pograc w COD 2 albo Cod WaW ale to sa juz stare gry, a ja pragne nowoczesnej gry:) Na PC mozna sobie np w Heroes and Generals pograc, gdzie wlasnie tematem przewodnim jest II WŚ, na jednym polu walczą czołgi,samoloty i piechota - ale niestety ta gra jest dla mnie słaba biorąc pod uwagę mechanike. Do tego trzeba tam 'expić' albo płacić gotówką żeby mieć w ogole jakis karabin bo jak nie to sorry z garantem śmigasz:) A mi się marzy gra typu BF w której mogę sobie wejść do czołgu bez przeszkód jeśli tylko wolny, do samolotu równiez, jak mi sie znudzi czołg to ide pieszo,a nie kuzwa zmieniac klasy postaci ciagle jak w HG.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile elementów będzie "pożyczonych" z Battlefronta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie laserami już jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to nałożą tylko inne teksturki i będzie jak u Ubi - zrobili FC3, a potem kopiuj-wklej środowiska, i mamy Black Flag'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako weteran serii Bf musze powiedziec ze bardzo mi brakuje gier i tematyki 2 wojny swiatowej.2 wojna ma klimat nie do podrobienia bez zbednych laserow,dronow,mavow,srawow,smawow,gra byla by w koncu skilowa,a nie jak do tej pory gosc przyciska przycisk i sciaga helke albo czolg...Osobiscie fps sci-fi nie lubie bo sa dla mnie za bardzo przekoloryzowane,te lasery kosmici i inne pokemony nie sa dla mnie.Choc sama tematyke filmowa sci-fi uwielbiam to gry tego typu juz mnie mecza.Jedynym wyjatkiem bedzie batlefront ktorego kupie na premiere bo jestem fanem gwiezdnych wojen.Wracajac do BF5 mysle ze nie zrobia takie bledu i nie dadza to w przyszlosci,bo to bez sensu tym bardziej ze wychodzi batlefront,dla rownowagi niech dadza 2 wojne albo vietnam i bedzie git:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myslalem i cale szczescie bo to by bylo nielogiczne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo nie ma szans by dwóch głównych "graczy" podjeło ponownie temat II Wojny Światowej , raz że temat jest zwyczajnie niepoprawny politycznie w tych czasach ( włączcie tv ... ) , dwa że gawiedź wychowana na ostatnich częściach chyba by zawału dostała jakby ujrzała klasyczną szczerbinkę i brak dronów :)

Był czas że naprawdę wierzyłem w Omahę na nowym silniku :) Ale to już chyba nie nastąpi , chyba że od mniejszych dev ... Naprawdę chciałbym się mylić.

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda gra od EA działająca na Frostbite jest tworzona przy współpracy z DICE,czy to Dragon Age czy NFS a w przyszłości jak się domyślam Mass Effect,taki los spotkał też BF:H i nie chodzilo mi o to że w DICE jest za mało osób żeby robić dwie gry na raz,oni by mogli 5 gier na raz robić i do każdej jeszcze DLC i patch'e.Chodzi mi o to,że tworzą gry które ze względu na podobny klimat będą ze sobą konkurować,tutaj chodzi o sprzedaż.Co innego gdyby to był zwykły BF5 to wtedy ten co by chciał pograć w "zwykłą wojne" kupuje BF5 a ten który lubi Sci-Fi to kupuje Battlefront'a.Oni teraz stworzyli sytuacje gdzie moim zdaniem wielu graczy kupi (na premiere) tylko jedną z nich i niewiele ma tu do gadania data premiery bo BF4 wyszedł razem z konsolą a aktualizacje i mapy nadal są robione i BF4 detronizuje BF:H w liczbach a wszyscy wiemy że o to chodzi.

Współpracować a tworzyć to dwa odrębne zagadnienia :)

 

A co do samej gry to akurat BF 2142 bliżej do Killzone'a niż do SW , próżno tam szukać laserów i innych pierdół , raczej rozwinięcie tego co znamy + oczywiście mechy ;) Tak czy siak bronie było dość klasycznymi rozwiązaniami ;)

 

Ja najchętniej zobaczył bym konflikt w Korei , tego do tej pory nie ujrzeliśmy w jakiejś większej formie w grach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

2 wojna światowa 1944 a nie 2143 ... k1NSb66.jpg

http://i.imgur.com/k1NSb66.jpg

poza tym kurtka gościa z trailera odpowiada kurtce lotników z 2 wojny ... zoom.jpg

  • Off Notify me of replies
  • Submit Reply

 

i trzeci dowód na stronie EA ... http://imgur.com/pV7udRE

poza tym, skoro DICE robi Battlefronta którego będą wspierać bo kolejne części SW filmów w drodze myślicie że sami sobie robili by konkurencje? :) 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej już pewne jaka będzie następna część :) 

k1NSb66.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest fake :) 

 

To jest znany obrazek z cieniami do którego dokleja się tło by wyglądało na przeciek z jakiejś prezentacji

 

Co nie zmienia faktu że B rzeczywiście może być w IIWŚ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się okaże, jak fake to się temat usunie. Niech to póki co będzie temat do spekulacji, co by potem można było jednym przyciskiem wszystko delete :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bym grał, przy 1942 spedzilem wiele lat :) . Kurna, ale to cos za piekne by bylo prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×