Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Hahhaa, podoba mi się to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie żaden fake tylko faktycznie pierwsza wojna światowa :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w to nie uwierzyłeś? :D

IMO potwierdzona sprawa ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ooo to jestem ciekaw jak to zrobią , jak będzie autentycznie to jestem kupiony :) Dawać ten trailer :)

 

@down tss komuś zarzucać jęczenie a nie widzieć jaki zespół robi prawdziwe bf-y ech

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero jęczeliście, że potrzeba zmian i chcecie powrotu do przeszłości. Teraz jęczycie, bo to nie pasuje do serii Battlefield. Ludzie litości. Jeszcze nic nie pokazali oprócz jednego obrazka. Jak dla mnie to strzał w dziesiątkę, tej serii przyda się odmiana. Czy to będzie tylko 1 wś czy może trochę futuryzmu się wkradnie to póki rozgrywka będzie na najwyższym poziomie będę się dobrze bawił. Mam tylko nadzieję, że to nie będzie gra w stylu Hardline'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harline'a robiła inna ekipa, spokojnie. Core rozgrywki powinien być podobny do BF4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Sam jestem ogromnie ciekawy :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugą mi to nie wygląda. Wszystkie bronie wskazują na pierwszą. Nawet ta maczuga do walki w zwarciu. Ciekawe tylko jak będzie wyglądała rozgrywka, bo te bronie z tamtego okresu to jakimiś tytanami prędkości nie były. Poza tym ciekawe czy będą konie zamiast samochodów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

myslicie że sprzedażą są w stanie zagrozić CoDowi? 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, zuba1899 napisał:

Na drugą mi to nie wygląda. Wszystkie bronie wskazują na pierwszą. Nawet ta maczuga do walki w zwarciu. Ciekawe tylko jak będzie wyglądała rozgrywka, bo te bronie z tamtego okresu to jakimiś tytanami prędkości nie były. Poza tym ciekawe czy będą konie zamiast samochodów :D

Taa... Husaria będzie ;) albo słonie jak w Far Cry...

 

4 minuty temu, Malakay napisał:

myslicie że sprzedażą są w stanie zagrozić CoDowi? 

W multi? Nie mają szans niestety...

PS. Była kiedyś na kompie, taka średniawka o nazwie Darkest of Days - mogą i pójść taką drogą...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://pbs.twimg.com/media/ChyRtB5U4AU5wDW.jpg:large

Premiera 18 Października

Więc historii się trzymamy

Pre-order for the 'Hellfighter' pack inspired by the Harlem Hellfighters. They were a regiment of African-American soldiers in WW1.

Edytowane przez Nisshin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinny być bagnety i szable do walki w zwarciu, muszą też być zmiany w klasach, kurde jak się ogląda te ich wynalazki militarne sprzed 100 lat to to faktycznie wygląda jak steampunk ... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hehe i tak ma być . Konie , bron powtarzalna i ma być skillowo . Jak tak będzie to pięknie się będzie orało towarzystwo przyzwyczajone do kolimatorów i innych ulatwiaczy ach  :)  Darkest of Days grałem chyba nawet dwie części były 

Edytowane przez Danielski_82
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie to podoba bardziej niz futurystyczne wizje z coda,choc wolal bym2 wojne ze wzgledu na sprzet,wieciej broni i czolgow itp.Choc troche odetchnelem balem sie jakis zje.... mechow i innego dziadostwa laserowego.Prawda jest takaze odmiana sie przyda byle by to bylo w jednej epoce wszystko.Bez atakow kosmitow i powortu z przyszlosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF2143 pewnie planowali zanim dostali licencje na Star Wars, teraz to był by strzał w kolano i robienie sobie samemu konkurencji .

Może być i WWI , ale po cichu liczyłem na WWII albo Wojnę Koreańska (ehh MIG 15 vs F-86 Sabre , grało by się:p )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Malakay napisał:

myslicie że sprzedażą są w stanie zagrozić CoDowi? 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pokażą jakiś trailer "in game engine". Gameplaya pewnie można się spodziewać na E3, ale to tylko moje domysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kisiel-PL napisał:

Według mnie pokażą jakiś trailer "in game engine". Gameplaya pewnie można się spodziewać na E3, ale to tylko moje domysły.

Dzięki kolego pewnie tak będzie a może nas zaskoczą i pokażą jakiś urywek gameplaya .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny motyw dźwiękowy ( Najlepszy jest z DLC do BF2 Armores Fury , ehh ta trąbka jest cudowna )gra przed prezentacją , grafika w tle pokrywa się z tym co na tych wyciekach więc chyba rzeczywiście BF1 , ciekawe ze po 14 latach przypomnieli sobie ze nigdy nie było BF1 tylko 1942 >BF2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosciu powiedzial ze nie moze sie doczekac stuntow wykonywanych przez ludzi w bf1. Nie bedzie C4, nie bedzie latajacych koni :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×