Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

eh liczyłem na coś normalnego,typowa gre w klimacie 2 wś (ewentualnie 1 wś od 'biedy') a tutaj niby powrot sto lat do tyłu ale pojawiają się jakieś nazi cyborgi ;/ nie moje klimaty zdecydowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miazga jednak zero futuryzmu ani innych głupot i zaj...  Bf to bf , wezmę nowego xboxa z ea access dla tej gry mam nadzieję że pokaże się już info na e3 .... Bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie liczy na zbliżoną grafę na tych sprzętach :)

 

muza wyjątkowo marnie dobrana 

 

gdzie tam nazi cyborgi ? Która sek ??

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, że gry nie kupię ;) 

Dramat.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie na to czekałem! Oby gameplay był równie mocny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jaram. Wygląda nieziemsko. Jakie nazi cyborgi? Czy my widzieliśmy to samo? Mówiłem, że będzie kawaleria :) mnie kupili w stu procentach. Ostatni bf na premierę to bc2, więc jedynka będzie kolejna. Acti powinno się uczyć jak się robi trailery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i jest Battlefield 1.

 

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szarże z szablami na koniach, kolej parowa, czołgi, walka wręcz, bitwy dwupłatowców jak z red barona! zeppeliny! no coś pięknego, będą zniszczenia obiektów, dużo brutalności ... wszysstko spoko, tylko xone?? a gdzie ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, zuba1899 napisał:

Ja się jaram. Wygląda nieziemsko. Jakie nazi cyborgi? Czy my widzieliśmy to samo? Mówiłem, że będzie kawaleria :) mnie kupili w stu procentach. Ostatni bf na premierę to bc2, więc jedynka będzie kolejna. Acti powinno się uczyć jak się robi trailery.

Też nie widziałem nazi cyborgów :P

W pełni się zgadzam ja po BC2 nie czekałem na żadnego BF`a chociaż w 3 nie powiem dziesiątki godzin przegrane. Na BF1 Czekam z niecierpliwością no i można już zmienić nazwę tematu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To nie był cyborg tylko jakiś ciężkozbrojny z miotaczem ognia - pewnie klasa inżynier w multi - jak dla mnie bezsensowny wybór Dice. Pierwsza wojna światowa to bardzo słaby seting - ogromne ograniczenie jeżeli chodzi o wybór i klasy broni - rozbudowa w multi o co? O bagnet czy pałkę z kolcami? Wiadomo że w I WŚ rządziła artyleria i karabiny maszynowe - okopane poza linią zasieków oraz pól minowych. Albo zrobią to całkowicie w formie fikcyjnej albo będzie nędza. Do tego dochodzi moim zdaniem ogólny zerowy poziom wiedzy na temat I WŚ - przynajmniej w Polsce. Co tak naprawdę potrafimy powiedzieć o tym okresie - czy ktoś spośród obecnych tu interesuje się I WŚ? - potrafiłby bez wikipedii wymienić chociaż trzy bitwy. Jedyne co mnie się kojarzy to hasła typu wojna pozycyjna (dramat jeżeli chodzi o taktykę) oraz użycie gazów bojowych. O II WŚ mógłbym gadać godzinami o I praktycznie zero wiedzy i jedyne co np pamiętam z filmów o I WŚ to beznadziejny film o koniu - chyba Spielberga.

Edytowane przez spike1314
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://giant.gfycat.com/AnotherIgnorantBlacknorwegianelkhound.gif

 

odważnie pojechali nie ma co , szczgólnie mi szkoda lotników z ostatnich cześci żegnajcie flary :) No i dobrze ze i tak zawsze używałem szczerbinki hehe oraz ofc rpg zamiast stingerów :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzili, że w multi będziemy dosiadać koni. Ciekawi mnie teraz balans między tymi nowymi jednostkami. Czy ja dobrze widziałem broń chemiczną? To dopiero będzie hardkor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwupłatowce, konie, gaz musztardowy i koleś w zbroi z karabinem, wszystko na co czekałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzili customizację broni. Także starzy weterani serii nie mają się czym martwić. Mam nadzieję, że nowy BF wprowadzi powiew świeżości do tego gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zrozumiałem, że najpierw PC I XBOX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o zamknięta betę jak kolega wyżej pisze i pewnie X1/PC dostaną szybciej DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Singiel niby z wielu różnych perspektyw , jak w pierwszych codach ( ale tych pierwszych heh ) ... Ale ogólnie skoro to jest BF1 to logiczne gdzie będzie się dziać dwójeczka :) :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak większość jestem mega zadowolony z kierunku w jakim poszło DICE. IWŚ na taką skalę nie była prezentowana w żadnej grze (mieliśmy strzelankę Verdun na PC i jakieś strategie). Zapraszam do tematu o Battlefield 1 jak i samej dyskusji o grze:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy next gen fps nadciąga, akcja z singla wygląda jak render, premiera przed CoDem i chyba goście z Activision mogą dzisiaj mieć niespokojną noc ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Spike1314 jeżeli chodzi o WWI wklejalem już tu dawno przy premierze Valiant Hearts , sprzed kilku lat znakomity dokument ze zdjęciami poddanymi obróbce .. Rzeźnia ... tym bardziej szacunek dla dice że mieli jaja podjąć rękawice bez alternatyw , polecam

 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale jesli chodzi o prezentacje i caly event to jakas padaka. Ci kolesie z DICE to takie sztuczne, nudne sztywniaki. Ten koles co sie najwiecej wypowiadal przez wiekszosc czasu sie spuszczal do pozygania nad tym jak wazni sa dla nich gracze a potem sypal jakimis ogulnikami, wiekszosc tekstow wyklepana i chyba sami je sobie pisali bo taki zamul ze szok. Pytania tez pewnie powybierane bo watpie zeby ludzie pytali czy mozna bedzie jezdzic koniem skoro to pokazali, albo czy bedzie gaz, albo zniszczenia ktore sa w kazdym bfie

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jackfrags znany z filmików o bf grał już kilka razy ( wielu ludzi ze sceny prosili od jakiegoś czasu ofeedback ) . Gra wygląda niesamowicie i jest bardzo skillowa :) powrót do korzeni :) Nie ma auto locka jest manual jak w halo czy killzonie :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×