Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Da się zmienić sterowanie czołgiem. Wsiadanie dalej tak jak było - przytrzymanie przycisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka siadła, ta kampania jest banalna nawet na hardzie. Teraz powrót do multi po krótkiej przerwie :) Z tego co zrozumiałem, to u osób z preorderem lub premium, nowa mapka ląduje już we wtorek 13 grudnia, bardzo ładnie. Z podstawki gram w sumie na kilku mapach, gdyż Salonowy Blitzkrieg, Forteca Fao i Suez kompletnie mi nie podeszły, może ta nowa będzie równie udana co Blizna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw.

Dziś zaliczyłem pierwszą klanówkę, 5vs5 dominację . Fajnie się wreszcie grało z ludem ogarniającym taktykę. Ogólnie rywale to jakiś lepszy hiszpański team , ale co mapę zbierali ładny oklep. 

Teraz pytanie do Was :)

Czy jest na forum grupa ludzi która ma ochotę się posparingować?

Tylko nie takie pif-paf,  ale żeby to była dobra i zgrana ekipa :)

Jakby co to proszę o pw ,  jeśli nie do mnie to jeszcze można pisać do odwiedzających forum V_Supasa lub Mersona.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie 13 grudnia będzie nowy patch na wyjście darmowego dlc

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno z nowym paczem maja poprawic "downgrade" ktory pojawil sie po ostatnim paczu, cos namieszali z dynamiczna rodzielczoscia i byla zle skalowana... jak bylo to sry... ostatnio slabiej sledze temat bo gram glownie w TF2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było :-P

Widziałem na forum BF'a changelog spod lady, ale nie wrzucam, bo to nic pewnego.

Aha i na początku przyszłego roku mają dodać nowe serwery dla regionu: Południowa Afryka, Hong Kong i Bliski Wschód.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się wahał odnośnie kupna bf1, od dziś na psstore wystartowała świąteczna promocja i przez 48h produkcja Dice, będzie w cenie 169 złociszy. 

 

Reklamacji nie przyjmuję.

 

Gubernator Okoń 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem :) Wieczorem będę testował, ciekawe jak się odnajdę po miesiącu z TF2

Wysłane z mojego Picasso przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF1 dobra gra dla nooba ? Jak wygląda sprawa z camperami i snajperami? Plaga czy nie ma się do czego przyczepić?


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, ono bf1 jest ciut trudniejszy do opanowania, porównując do bf4.

Co do kamperów, jest różnie, np wczoraj przez trzy mapy byłem po stronie, gdzie w każdym składzie było minimum dwóch przyczajonych na snajpach. Ogólnie grać się nie dało bo cały czas ludki siedzieli w jednym miejscu i nie miał kto zdobywać flag. Ale są dni że gram godzinami i snajpera ujrzę od wielkiego dzwonu, a większość pierze się na flagach w piechocie.

Lecz trzeba zaznaczyć że ten bf jest dość łatwy jeśli chodzi o klasę zwiadowcy , w zasadzie nie ma opadu kuli, nie ma bujania lunetą na przycelowaniu i są pukawki które zbierają na hita zz sporej odległości . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też wiatraki głośniej chodzą na ps4pro w menu online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygladalo na to ze mapa bedzie kolejnym rajem dla pizdusiow siedzacych na skalkach ale nie wyglada to tak zle. Bedzie sieczka na D wewnatrz tego sterowca :24_stuck_out_tongue: Ciekawe czy medyk bedzie mial kusze zamiast granatnika bo jesli moc obalajaca jest taka sama lub podobna to z checia przytulilbym ja na tej klasie. Tor lotu takiego wystrzelonego ziemniaka bardziej mi sie pasuje od granatnika.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kupiłem BF'a w promocji na PSS wczoraj i dzisiaj rozpocząłem przygodę z Online. Nie mogę się przyzwyczaić do tego strzelania.. i mam pytanie. 

Można zmienić sterowanie? Od BF3 przez BF4 strzelałem R1, przybliżenie L1, a tu L2 i R2. Za cholerę nie mogę się do tego przyzwyczaić, tymbardziej, że międzyczasie gram  jeszcze w BF4 i BF3 od czasu do czasu na PS3. W opcjach szukałem, ale zmiana sterowania strzelania jest niemożliwa (chyba). 

 

Od początku nawalam medykiem i szturmowcem. Pierwsza runda średnia, ale potem już notowałem dobre wyniki na poziomie TOP3-5, więc chyba nie jest źle. Wsparciem mi się gra póki co fatalnie.. Muszę się przywyczaić do tych pukawek

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Kupiłem BF'a w promocji na PSS wczoraj i dzisiaj rozpocząłem przygodę z Online. Nie mogę się przyzwyczaić do tego strzelania.. i mam pytanie. 

Można zmienić sterowanie? Od BF3 przez BF4 strzelałem R1, przybliżenie L1, a tu L2 i R2. Za cholerę nie mogę się do tego przyzwyczaić, tymbardziej, że międzyczasie gram  jeszcze w BF4 i BF3 od czasu do czasu na PS3. W opcjach szukałem, ale zmiana sterowania strzelania jest niemożliwa (chyba). 

 

Od początku nawalam medykiem i szturmowcem. Pierwsza runda średnia, ale potem już notowałem dobre wyniki na poziomie TOP3-5, więc chyba nie jest źle. Wsparciem mi się gra póki co fatalnie.. Muszę się przywyczaić do tych pukawek

Sterowanie jedynie przy remapowaniu przycisków w opcjach ps4

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia o co chodzi ale po patchu nie mogę dołączyć do żadnej gry. Cały czas dostaje info matchmaking nieudany.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi git działa. Cały czas gram. Duży problem to miałem z pobraniem patcha.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godzin temu, Oranje napisał:

Mam pytanie. Kupiłem BF'a w promocji na PSS wczoraj i dzisiaj rozpocząłem przygodę z Online. Nie mogę się przyzwyczaić do tego strzelania.. i mam pytanie. 

Można zmienić sterowanie? Od BF3 przez BF4 strzelałem R1, przybliżenie L1, a tu L2 i R2. Za cholerę nie mogę się do tego przyzwyczaić, tymbardziej, że międzyczasie gram  jeszcze w BF4 i BF3 od czasu do czasu na PS3. W opcjach szukałem, ale zmiana sterowania strzelania jest niemożliwa (chyba). 

 

Od początku nawalam medykiem i szturmowcem. Pierwsza runda średnia, ale potem już notowałem dobre wyniki na poziomie TOP3-5, więc chyba nie jest źle. Wsparciem mi się gra póki co fatalnie.. Muszę się przywyczaić do tych pukawek

Musisz zamienić w PS4

Ustawienia/Ułatwienia dostępu/Przypisanie przycisków.

Po zamianie przycisków i zapisaniu wystarczy odznaczać lub zaznaczać ponownie "włączenie niestandardowych przycisków". Możesz włączać nawet mając uruchomioną grę.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu mam jakis dziwny popup tekstur, wvzesniej tego niezaobserwowalem. Jak dla mnie wizualnie nic sie nie zmienilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mojej skromnej osoby jest ładniej, płynniej, sterowanie jest bardziej responsywne i kolorki może ciut żywsze. Na minus to popup.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas mam problem z połączeniem z jakimkolwiek serwerem. Co za pech.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem premium mam nową mapę, miała być też wcześniej dla preorderowcow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×