Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ta nowa mapa? Bo właśnie wracam z pracy i jeszcze trochę czasu minie zanim pobiore. Duży ten patch? są jakieś pozytywne zmiany? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ps4 pro, ladnie, bardziej szczegolowe podloze, tak jakby lepsze tekstury i plynniej.  Na tej mapie nikt nie gra, widocznie malo ludzi kupilo premium.

Edytowane przez pioraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Banan91PL napisał:

Czy mi się wydaje czy po patchu na zwyklej ps4 gra jest o wiele płynniejsza? 

Co się dziwisz :1_grinning:  po premierze PRO, musiała być widoczna różnica pomiędzy gameplayem na PRO a na zwykłej ps4 :1_grinning:  jak już się Sony nachapało to wprowadzili patcha i gra działa jak działać powinna od początku :1_grinning:

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wojcik_dan napisał:

Płynniejsza nie oznacza że równie szczegółowa.

Nie neguje tego, że gra na PRO jest bardziej szczegółowa i wygląda ładniej.

Edytowane przez Grassek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wszebor napisał:

@Banan91PL, masz już odpowiedź na swoje pytanie :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Co prawda grałem rundę na  nowej mapie i była mgła ale chodziło mega plynnie czułem się jak pro gracz ehh niestety nie dla cebuli takie rarytasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest to ustawienie limitu klatek ? Nie mogę tego znaleźć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up, Nie ma.

@Banan91PL, możliwe. W końcu poprawki nie były ekskluzywne dla Pro.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie zmian pisze że są więc jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W opisie czego?

I tak mogę od razu napisać, że nie ma :-P

Edit: Jest tam błąd. Powinni dopisać, że dotyczy "PC". Wczoraj usunąłem swój profil i ustawiałem wszystko od nowa i nic takiego nie było w opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym polskim changelogu na pssite to w ogóle nie ma co dotyczy: PC, Konsol i konkretnie PS4/Pro i Xboxa.


Tutaj zobacz Stability & Performance:
https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/71453/battlefield-1-giant-s-shadow-release-and-update-12132016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gra też wygląda na płynniejszą i ładniejszą po paczu . 

Gram na konsoli ps4amator :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedną rundę rano na nowej mapie zagrałem i wygląda dla mnie okej (sama gra) a mapka całkiem przyjemna. Punkt D to istne "metro".
Spadków żadnych nie miałem a przez 50% meczu mgła jak cholera a potem nagle słoneczko i czyste niebo. Przyznam, że we mgle ta mapa ma idealny klimat :)

Jedno co na duży plus zauważyłem to, że wreszcie ładunki sojuszników są oznaczone - i na ma minimapie i na ekranie. Czasami człowiek spotował miny czy pułapki i nie wiedział czy swoje czy wroga. Lepiej było rozwalić niż ryzykować.

EDIT:
" Odrodzenia w pojazdach

W tej aktualizacji wprowadziliśmy dodatkowe rozwiązania mające przeciwdziałać odradzaniu się czołgistów, pilotów i kawalerzystów bez pojazdów bądź konia. Wprowadziliśmy też poprawki, które powinny zapobiec odradzaniu się gracza w pojeździe w nieprawidłowej roli, np. jako kawalerzysta w czołgu."
Pozdro DICE - już chyba 3 raz to naprawiają.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawka Tabcio. Teraz to już mogę 2 godziną kompilację błędów...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprawka Tabcio. Teraz to już mogę 2 godziną kompilację błędów...

Hehe, aż tak źle?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za szybką tracę nerwy przy tej grze. Jak przy każdym Battlefieldzie z resztą :-P

Ale co się dziwić, jak nie da się zagrać żadnego meczu bez błędów. Zawsze coś się trafi...

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co niektórzy mają z tymi błędami.  Moja wersja śmiga niemal idealnie.  W porównaniu z tym co było z 4 na początku to niebo a ziemia. Ale gram głównie TDM to może tam się rzadziej zdarzają (brak pojazdów).  Patch poprawił trochę grafikę i płynność więc jak dla mnie bomba.  Jaram się niesamowicie jakbym dopiero co wyjął płytę z pudełka, a troszeczkę już tych godzin mam za sobą. Gry niestandardowe także wprowadzają nieco urozmaicenia, także gra się nie nudzi, tyko szkoda ze hardcore tak skopali, bo ten z czwórki był duuużo lepiej zrobiony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze odpalic bfa bo juz nie gralem z 3 tygodnie... tez siedzialem glownie na tdm czy dominacji i tam bledow raczej nie uswiadczylem. Hitmarki wchodza, spadkow fps brak (przynajmniej na pro) no a jak teraz jeszcze poprawili skalowanie rozdzialki do stanu przed poprzednim patchem to chetnie wroce do bfa na jakis czas...

Jakas bron dostala buffa po obecnym patchu i jest warta uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma link do jakiegoś porównania gry z przed i po najnowszym patchu odnośnie ilości FPS ? Interesuje mnie czy zmniejszyła się różnica FPS  między wersją PS4 a PS4 Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.12.2016 o 09:08, bany4KHDR napisał:

musze odpalic bfa bo juz nie gralem z 3 tygodnie... tez siedzialem glownie na tdm czy dominacji i tam bledow raczej nie uswiadczylem. Hitmarki wchodza, spadkow fps brak (przynajmniej na pro) no a jak teraz jeszcze poprawili skalowanie rozdzialki do stanu przed poprzednim patchem to chetnie wroce do bfa na jakis czas...

Jakas bron dostala buffa po obecnym patchu i jest warta uwagi?

 

BAR ponoć dostał niezłego kopa z tego co mówił Jackfrag na YT, osobiście jeszcze nie sprawdziłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×