Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra jest ustawiona na maksymalnie pół roku. Idiotyczny system zdobywania medali autentycznie odrzuca. Mam nadzieję, że ten limit czasowy zlikwidują i upodobni się to do bfa4. Natomiast sama gra jest w miarę przyjemna, szczególnie operacje (strzał w 10). Trochę taka poprawiona kalka battlefronta rzucona w "realia" I wojny światowej i to jej daje pół roku żywotności a nie miesiąc. BF4 to nie jest, łatwiejsze celowanie itp. Fajnie się gra, ale nie wciągnie mnie tak jak bf4 mimo lepszych statystyk k/d i innych pierdół

Wysłane z Sony Xperia Z3 tablet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanych tematem IWŚ polecam dwa bardzo dobre dokumenty:

1. Apokalipsa I Wojna Światowa:

 Rzadkie kolorowe kroniki filmowe. Dokument emitowany niedawno na Stopklatka.tv

2. Pierwsza nowoczesna wojna. Emitowany niedawno na Fokus.tv

 

Edytowane przez Thrasher8888
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<sarkazm>

Co ten Digital Foundry? Wg. Twitcha gra jest martwa jak najnowsze Pokemony, a oni jeszcze analizy jakieś robią? Żal.tv

 

</sarkazm>

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może w końcu się przekonają że dzielenie gry na dlc i przy okazji graczy na zwykłych i premium to bardzo zły pomysł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wbijanie medali jest zbugowane? Widzę że znów mogę śledzić medale które już na bank wbiłem.

 

Btw 

Do kin niedługo wchodzi film Dunkierka. Dla wielbicieli światowych konfliktów i maniaków szorstkiego, dokumentalnego filtra, pozycja obowiązkowa :)

 

 

Polecam, przyszły zwierzchnik sił zbrojnych RP.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestescie zwyklymi kanopowymi grajkami bawiacymi sie w wojne przed telewizorkiem, jaracie sie filmikami, k/d  jak smarkacze. Wietnam, Faludża, Kosowo, Normadie znacie z filmow nie majac pojecia o realiach panujacych na polu bitwy gdzie giną cywile, dzieci i kobiety, a po powrocie z misji trzeba sie zmierzyc z codziennym życiem podczas gdy tkwisz w stanie skrajnego wyniszczenia psychicznego, nie sypiasz bez dragów i uciekasz wzrokiem bo nie potrafisz ludziom spojrzeć w oczy.
<sarkazm>

btw.
Dodali jakieś nowe paczuszki z fajnymi oczoyebnymi kamo do broni? Dawno nie grałem :31_neutral_face:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest martwa, tak jak wszebor pisał. W kółko nie można robić tego samego 2-3 miesiące i to wszystko. Nie ma tam czego szukać.

Smutne, lecz prawdziwe.

Medale dalej nie naprawione? Za pół roku w porywach do roku pewnie wszystko będzie w porządku jak każdym battlefildzie. Gra jest jak Battlefront, w którego zapewne każdy grał. Content być może korzystniejszy na stronę bf1, ale ciut, tylko ciut.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, trupa to sobie trochę inaczej wyobrażam :)

 

Screenshot_2017-01-11-17-54-05.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mi to wysłał przed świętami, póki po świąteczny szal jest to tak będzie. Poczekaj 2-3 tygodnie :)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że ludzi nie jest multum, ale to przez to że gra najzwyczajniej jest trochę trudniejsza do opanowania niż noobski bf4. Dzieci płaczą że nie ma laserów i namierzanych rakiet i skilla idą szukać w łatwiejszych produkcjach.

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to nadal nie wiadomo dla jakiego regionu są te statystyki. Jeśli dla całego świata to graczy jest bardzo mało...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mało porównując do czego? Konkurencyjnej gry, ogólnej ludności na świecie? 

Jestem na serwerach codziennie, gram wieczorami,  ustawione w filtrach mam Europę i podbój. Jak próbuję dobić do znajomych , to zawsze czekam w kolejce i wchodzę na serwer dopiero w momencie zmiany map. Zresztą pełnych serwerów wyszukiwarka pokazuje multum, aby dobić w kilka osób na mapę gdzie jest kilka miejsc wolnych, trzeba się trochę nagimnastykować. Naprawdę,  życzę każdej grze takiej śmierci :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że graczy jest wiecej niż powiedzmy w raibow six ale chodzi raczej o to że jest ich zdecydowanie mniej niż za czasow bf2, bf3, bf4 w analogicznym okresie od premiery. Nie mam konkretnych liczb ale pamietam, że gracze sie hajpowali, na forach huczało, a streamow bylo odgroma. Cieżko mi powiedzieć co DICE nie wyszło w tej części bo gra sie świetnie, z tym że jakoś nie ciągnie do tej gry, nie myśli się o niej gdy jest sie poza domem if you know what i mean.

 

Podobną tendecje spadkową w moich oczach notuje nowy COD gdzie sytuacja jest jasna ale także tryb multiplayer w nowym Uncharted który jest dobry ale też nie zatrzymuje gracza na dłużej w przeciwienstwie do U2 (gralem regularnie przez 2 lata) czy U3


Pozostaje nam czekać na multiplayerowego mesjasza i grać w co jest...

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też po premierze gry byłem nią zauroczony. Ale teraz po przegraniu wielu godzin zaczynam odczuwać pewien niedosyt i znużenie co przy poprzednich BF-ach się nie zdarzało. Po wyjściu nowego BF-a odkładałem poprzednika na półkę i zagrywałem się nowym, aż do premiery nowej odsłony BF-a. Natomiast teraz wiem, że tak nie będzie, wróciłem do BF4 i póki co w ogóle nie czuję chęci do powrotu do BF1. Niby na pierwszy rzut oka gra jest świetna pod względem graficznym, technicznym ale jednak coś mi w niej brakuje. Może chodzi o mapy, które swoimi jednopiętrowymi zabudowaniami są przez to uproszczone? Może brak różnorodnego uzbrojenia jak w BF4 powoduje to że gra staje się nudna po jakimś czasie? Ja wiem, że mówimy o I WŚ gdzie królowały karabiny i artyleria ale jednak jest to gra i ten aspekt powinien być na pierwszym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowienie tez, że gra jest trudniejsza niż BF4 to wg mnie trochę głupi argument.

Dla mnie ten sam model strzelania co i w Battlefront, więc gralo mi się o wiele wiele prościej niż BF4.

Po ok 55h odczuwałem nudę, po prostu już nie było co robić, a czytam że i u was jest to samo.

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno nie jest trudniejsza od BF4. Na swoim przykładzie: pierwszy raz gdy zagrałem w multi miałem 12/4, a mój skill jest raczej średni z małymi przebłyskami. Tak samo łatwiej gra mnie się w Battlefronta więc zgadzam się One™ 

 

Grając w BF4 jestem średniakiem strasznym i już tak przyjemnie się nie gra - wiem co mówię ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie uważam że nie ma co robić w bf1. Sztuczne wydłużanie produkcji multi np przez wprowadzenie prestiżow to moim zdaniem słabe rozwiązanie i jak kogoś to zatrzymuje przy grze na dłużej to gratuluje.

Z innej beczki to były gry które wcale nie miały wielu opcji rozbudowy postaci czy kostumizacji, a zatrzymywały na dłużej mase graczy np. dzieki dobremu balansowi, postawieniu na teamplay czy też dzięki dlugiemu procesowi zdobywania skilla gdzie na przestrzeni tygodni - miesięcy gracz obserwował stopniowy progress a nie wszystko dostawał od razu na tacy. Nie ukrywajmy że w bf1 coś nie zagrało i tak jak pisałem wcześniej, trzeba czekać na mesjasza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie uważam że nie ma co robić w bf1. Sztuczne wydłużanie produkcji multi np przez wprowadzenie prestiżow to moim zdaniem słabe rozwiązanie i jak kogoś to zatrzymuje przy grze na dłużej to gratuluje.

Z innej beczki to były gry które wcale nie miały wielu opcji rozbudowy postaci czy kostumizacji, a zatrzymywały na dłużej mase graczy np. dzieki dobremu balansowi, postawieniu na teamplay czy też dzięki dlugiemu procesowi zdobywania skilla gdzie na przestrzeni tygodni - miesięcy gracz obserwował stopniowy progress a nie wszystko dostawał od razu na tacy. Nie ukrywajmy że w bf1 coś nie zagrało i tak jak pisałem wcześniej, trzeba czekać na mesjasza...

Sztuczne wydłużanie prestiżem? Grałeś w BO3, więc ilości wyzwań, odblokowan nawet nie będę porównywał do choćby BF4, bo 1 nawet nie będę brał pod uwagę. Prestiż jest czymś dodatkowym.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, One™ napisał:

Sztuczne wydłużanie prestiżem? Grałeś w BO3, więc ilości wyzwań, odblokowan nawet nie będę porównywał do choćby BF4, bo 1 nawet nie będę brał pod uwagę. Prestiż jest czymś dodatkowym.

Sent from my m2 using Tapatalk

Nigdy nie zalezalo mi jakos specjalnie na wyzwaniach, odblokowaniach itp ale wydaje mi że predzej czy pozniej uda ci sie wiekszosc czy tam wszystko odblokować jesli ci na tym zalezy` i pytanie co zrobisz z grą potem. Jak dotrwasz do tego momentu i gra dalej robi radoche to znaczy że ma to coś. 

Osobiscie najbardziej cenie właśnie takie tytuły w których w ogole nie zwracam uwagi na to co tam musze zdobyć czy odblokować bo jest dobry balans i skupiam sie w całości na gameplayu a reszta przychodzi sama bądź nie... aczkolwiek nie ukrywam, że lubie sie wyróżniać i kostumizacja jak najbardziej na propsie :1_grinning: z tym że u mnie nie ma to wplywu na "miodność"
No nic, trzeba czekać na mesjasza...

Edytowane przez bany4KHDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy na swoje zgoła inne odczucia. Dla mnie twierdzenie że bf4 był trudniejszy, wywołuje u mnie banana na twarzy :) Imo właśnie dlatego że bf 4  był mocno uproszczony odnośnie skilla  ( niektóre bronie były wręcz do bólu przygotowane dla nubkow ) gra cieszyła się sporą grywalnościa. Oczywiście,  sporo map, broni czy dodatków militarnych, helki, to wszystko powodowało że ludzie w to grali i grają. Sam twierdzę że w bf4, mimo sporej ilości błędów,  problemów z serwerami, rejestracją trafień  (uważam że w bf1 jest z tym lepiej) był grą bardzo dobrą, 1800 godzin spędzone przy niej na ps3 i ps4 mówi samo za siebie. Natomiast twierdzenie że gra bf1 umarła, bo komuś w nią nie idzie lub mu się strzelanie trochę znudziło, jest trochę takie wypierdziane.

Zresztą, ja nawet wolę żeby był odpływ graczy, przy pozycji zostają wtedy koksy którzy podnoszą poziom grania na serwerach, tak jak to było przy końcówce online'owego życia w bfbc2.

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zrozumieć o co ten płacz. Myślałem do tej pory że w takie gry jak battlefield gra się po to aby postrzelać do przeciwników którymi kierują żywi ludzie a nie po to aby coś ciągle odblokowywać. Jeśli chcecie to no Warframe, tam ciągle się coś odblokowywuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na własnym przykładzie mogę powiedzieć że nie muszę mieć wyzwań żeby grać, ale znajduję się sporo ludzi którzy chcą czegoś więcej od gry niż tylko biegania i strzelania, i jestem za tym żeby to otrzymali i mogli się cieszyć grą tak jak ja, bo to chyba najważniejsze czerpać radość z gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja chcę się poczuć tym pieprzonym żołnierzem i posmakować prochu z lufy! ;) 

To jak DICE dobrało choćby dźwięki przy strzelaniu, już powoduje uśmiech na mej gębie. To mi wystarcza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięki zawsze w tej serii robiły różnicę. Moim ulubionym jest wystrzał i późniejszy pogłos tej przeciwpancernej snajperki, którą można podnieść pod flagą. Pierdolnięcie na słuchawkach jest nieziemskie.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×