Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

W takiego remastera bf3 60 osob na ps4 to ja bym zagral :kwach:12 vs 12 na takich mapach to byl dramat ale klanowki sie cisnelo az milo:Gmoch:na bank gra przezylaby druga mlodosc

 


Dla mnie ten dodatek z tymi ogromnymi mapami był średni. Nawet na PC gdzie było 64vs.64.

Co nie zmienia faktu ze z wielką chęcią bym wrócił do tej gry. Mapki z Karkandu miły swój klimat..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>Gracze zmęczeni współczesną wojną

>Zrób grę o pierwszej wś

>Polaczki i tak będą narzeczekać

>Polaczki będą chcieli remastera

 

XDD Ja tu dzisiejszym graczom dogodzić. EA  powinno wam rozdawać darmowe worki z cebulą zamiast nieśmiertelników:1_grinning:

 

Nie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kentucky A co ma piernik do wiatraka? szkoda strzepic ryja... :FailFish:

1 godzinę temu, Oranje napisał:

 


Dla mnie ten dodatek z tymi ogromnymi mapami był średni. Nawet na PC gdzie było 64vs.64.

Co nie zmienia faktu ze z wielką chęcią bym wrócił do tej gry. Mapki z Karkandu miły swój klimat..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

No wlasnie... na PC. A na ps3 wygladalo to tak, ze na takiej kaspijskiej 2 wbija do czolgow, 2 do heli, 2 do samolotow i zostalo 6 piechurow bodajze na 5 punktow :) Bad company 2 na ps4 tez bym przytulil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziba tower w BF3 to był miód, choć tylko 8 vs 8. 

Ja już kiedyś napisałem, że chciałbym remastera bf3 na ps4 na 64 osoby.... To zostałem wyśmiany i dowiedziałem się, że taki remaster już istnieje, nawet bugi ma te same (ten kto to napisał miał na myśli bf4 na ps4)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, pany, jak wy stękacie :)

Co za problem włączyć sobie bf4 lub bf3? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
>Gracze zmęczeni współczesną wojną
>Zrób grę o pierwszej wś
>Polaczki i tak będą narzeczekać
>Polaczki będą chcieli remastera
 
XDD Ja tu dzisiejszym graczom dogodzić. EA  powinno wam rozdawać darmowe worki z cebulą zamiast nieśmiertelników:1_grinning:
 
Nie pozdrawiam.


Weź gościu zluzuj majty bo sie za bardzo podniecasz postami na tym forum. Nigdzie nie narzekam na BF’a 1, wręcz przeciwnie, uwielbiam te grę. Jeśli juz narzekam to na BF4, który względem 3 była dla mnie przeciętny.

A co to juz opinii wyrażać nie można? Twój post jest kompletnie bezsensu i ten tekst o cebulach też słaby, w zasadzie to juz mam odruchy wymiotne jak go czytam.

Nie wiedziałem, ze wspominanie o dobrej grze jaką był BF3 jest grzechem, ale ty pewnie byś sie dopierdolił do wszystkiego, byle tylko sie dowalić, tak dla zasady.

Jeżeli chodzi o klimat strzelanek w świecie współczesnym, to gdyby były takie możliwości, z chęcią wróciłbym do BF3. Mapki dla mnie były cud, miód i orzeszki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XDDD Ale się rzuciłeś, przecież mój post nie był w 100% na poważnie. Ty zluzuj majty :1_grinning:

 

Wczoraj udało mi się taką akcje wykręcić. Jeden strzał i dwóch normidów gryzie glebę. Dilujcie tym XD

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, co aktualizacja, to ta gra bardziej mi działa na nerwy.  Po wczorajszym update mam akcje jak w bf4, pływa momentami celownik, szarpanie do tyłu i uczucie że koleś mnie kładzie na hita. Nie wiem, albo znowu coś grzebali, albo znów masa niedorozwojów wbija na serwer przez szybką grę i świecą pingiem w okolicach 300.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy dodatek już 11 grudnia dla posiadaczy Premium. EA niechcący wrzuciło datę na oficjalną stronę, równie szybko usunęło, ale w Internecie nic nie ginie.

 

 

bf1-turning-tides-release-date.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze się nie zdecydował na Premkę do BF1, to jest na psstore promocja, za 62,70 zł , taniej chyba nie będzie :awesome:

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem premium za 62.70 po czym uruchomiłem BF1 pisze " wersja próbna premium " co jest ? tak powinno być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dni przerwy od Bf1 (bo Pillars of Eternity wpadło w moje łapka), widzę "Przetasowane mapy" wbijam na fort, pierwszy meczyk , shotgun w rękach i taka szarża wpadła na sam początek xD. 14 fragów przed pierwszym zgonem. 

 

A wy co nadal Martini Henry, który jest w uj OP i kitranie się w krzakach ? XD

 

#onlygermany #antipoland #walicpolskidubbing #warishere #solo

 

 

Edytowane przez Kentucky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szotgan w wąskich korytarzach nie jest wcale OP :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 dni przerwy od Bf1 (bo Pillars of Eternity wpadło w moje łapka), widzę "Przetasowane mapy" wbijam na fort, pierwszy meczyk , shotgun w rękach i taka szarża wpadła na sam początek xD. 14 fragów przed pierwszym zgonem. 
 
A wy co nadal Martini Henry, który jest w uj OP i kitranie się w krzakach ? XD
 
#onlygermany #antipoland #walicpolskidubbing #warishere #solo
 
 


Ja nie umiem grac shotgunem... serio, albo nie wiem którą broń wybrać, bo każda wydaje mi sie średnia albo poprostu nje jestem stworzony do grania tego typu bronią.

Wczoraj wróciłem na chwile do zimowych mapek. Ten Carycyn to niezła napierdalanka, zwłaszcza punkt B.. kompletny chaos


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle gram na nowych mapach (wschodni front rulez), ale ciesze się, że dodali opcje "przetasowania map". W końcu można pograć na wszystkich mapach z naciskiem na "W  imię cara".

 

1 godzinę temu, Oranje napisał:

Ja nie umiem grac shotgunem... serio, albo nie wiem którą broń wybrać, bo każda wydaje mi sie średnia albo poprostu nje jestem stworzony do grania tego typu bronią.

 

Jeśli chodzi o strzelby to polecam najlepszy według mnie MODEL 10-A (myśliwska). Ma 6 pestek w magazynku. Na bliskie spotkania z wrogiem masz go na jednego hita, a jeśli dobrze przycelujesz to zabijesz nawet wroga ze średniej odległości (ja już nim nabiłem prawie 2 tyś fragów, oczywiście nie na każdą mapkę się sprawdza). Na dobitkę do zestawu polecam najlepszy pistolet w tej grze czyli Obrez (z dodatku). Odkąd go poznałem używam go do każdego rodzaju klasy żołnierza. Gram z nim po prostu bez przerwy xD

 

11 godzin temu, okoni napisał:

Szotgan w wąskich korytarzach nie jest wcale OP 

 

Własnie nie, bo jak typa nie zabijesz z tej bliskiej odległości to jest po Tobie, więc masz tylko jedną szansę  :DD

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ciągle gram na nowych mapach (wschodni front rulez), ale ciesze się, że dodali opcje "przetasowania map". W końcu można pograć na wszystkich mapach z naciskiem na "W  imię cara".
 
 
Własnie nie, bo jak typa nie zabijesz z tej bliskiej odległości to jest po Tobie, więc masz tylko jedną szansę  :DD




Spoko, przetestuje jak wrócę do domu.
Moze w trybie dominacji, bo tam często dochodzi do starć w bliskich odległościach. Ale ogólnie odkąd gram w Battlefielda to obojętnie w ktorej części, nigdy nie lubiłem shotgunów ( z wyjątkiem USAS-12 - chyba dobrze napisałem ).

Ja czekam na dodanie nowych mapek do trybu linia frontu. Uwielbiam go.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kentucky napisał:

 

 

 

Własnie nie, bo jak typa nie zabijesz z tej bliskiej odległości to jest po Tobie, więc masz tylko jedną szansę  :DD

Jak nie jesteś w stanie z bliska w wąskim korytarzu ściągnąć typa, to.... musisz poćwiczyć jeszcze. :30vm3cw:

Proszę, nie dorabiaj nieistniejących teorii. Wszelkiego rodzaju strzelby i pompki zawsze były przemocarne na krótki dystans. To że ktoś z nich nie trafia w bliskim kontakcie, nie oznacza że, strzelby są słabe :)

@up

Usas :banderas:

Z odpowiednią amunjcją ściągał z kilometra na hita :), albo z odłamkową robił remont tekstur na mapie :1_grinning:

Piękne czasy na metrze w bf3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Jak nie jesteś w stanie z bliska w wąskim korytarzu ściągnąć typa, to.... musisz poćwiczyć jeszcze. 

 

Przecież sam widziałeś, że nie muszę ćwiczyć  xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi opowiedzieć o premium. Ile dodatków już wyszlo a ile jeszcze ma wyjść? Premka się dzieli normalnie na dwie ps4 czy coś pokombinowali?  Tak średnio mnie ten bf ciągnie a ceny lepszej już nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie bądź cebula ...za te pieniądze to grzech nie brać wyszły 2 dodatki i jeszcze 2 wyjdą .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już nie bądź cebula ...za te pieniądze to grzech nie brać wyszły 2 dodatki i jeszcze 2 wyjdą .

Dokładnie. Ja kupilem gre razem z Premium i napewno nie żałuje. Był to jeden z lepszych zakupow jesli chodzi o gre na PS4.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pochwalcie się jakimi broniami najwięcej zabijacie xD

 

Oto moja Święta Piątka

 

bf1bf1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę :)4bdc88809ba8bea9aeccf84c30aac0ca.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem spoko wyglada ta mapka. Nowa pukawka medyka tez niczego sobie :notbad:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×