Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem premium za 62 zeta i w menu gry mam napis "wersja próbna premium aktywna " . O co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, mimo że Premkę brałem kilka miesięcy temu. Pewnie jakiś błąd się wkradł. Wszystko mi śmiga normalnie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zakupem z okazji black friday okazał się Bf1 Rewolucje. 99zł za pudełko w końcu mnie skusiło.

No i zaczęły się schody... pvp z ludźmi, którzy od roku katują grę przez setki godzin bywa bolesne :ExHPnhn: No ale w końcu ratio 0.4 zobowiązuje :ziobro:

Pomimo srogich batów nie mogę się oderwać. Gra jest świetna, wygląda genialnie, nawet  na standardowej konsoli i telewizorze full hd. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na takich nieogarach szlifuję sobie k/d :kwach:

 

Ale spokojnie, też zaczynałem jak ameba, lecz godziny grania i automatyzm który się podczas gry wyrabia, spowodowały że teraz trochę wymiatam. Cierpliwości życzę ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Killer--PL napisał:

Kupiłem premium za 62 zeta i w menu gry mam napis "wersja próbna premium aktywna " . O co chodzi ?

Mam podobny problem tylko, że ja nie kupiłem premium a od kilku dni mam to samo. Co może być nie tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ronnie80 napisał:

Mam podobny problem tylko, że ja nie kupiłem premium a od kilku dni mam to samo. Co może być nie tak? 

 

Skoro nie kupiłeś premium a masz wersję premium aktywną, to chyba nie jest problem :kwach:

EA daje dostęp do map z wersji premium dla wszystkich. Można sobie wypróbować mapy z dlc  "za darmo"

Minus jest taki, że nie nalicza expa za grę na mapach z dodatków, których się nie posiada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Premium odkąd zostało wydane i też mam na ekranie napis wersja próbna premium chociaż wcześniej tego nie miałem. Dziwne ale ważne że wszystko działa

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Od paru dni nie moge zagrac wyswietla mi sie napis wymagana jest nowa aktualizacja gry i caly czas jestem offline i nie mam jak pobrac tej aktualizacji

Moze ktos cos poradzi

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie, więcej szczegółów proszę. Czy jest Pan offline tylko w grze, czy cała konsola jest offline? Proszę zrestartować router, w opcjach konsoli sprawdzić stan połączenia z internetem (zalecane podpięcie neta do konsoli kablem), proszę w menu gry, gdy pojawia się ta informacja, że jest Pan offline, wcisnąć kwadrat na padzie, wtedy wymusza Pan na grze próbę wejścia w tryb online. 

Mam nadzieję że pomogłem i liczę na spory bonus przy świątecznej premii, Panie Prezesie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, prezes napisał:

Witam 

Od paru dni nie moge zagrac wyswietla mi sie napis wymagana jest nowa aktualizacja gry i caly czas jestem offline i nie mam jak pobrac tej aktualizacji

Moze ktos cos poradzi

Pozdrawiam

 

 

Aktualizacje pobierasz z poziomu konsoli, więc zakładam, że nie masz połączenia z psn a nie tylko offline w grze. Spróbuj przetestować połączenie internetowe w menu konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offline jestem tylko w grze polaczenie z internetem jest w inne gry moge grac online i nie ma zadnego kwadratu zeby wcisnac i sprobowac  polaczyc sie online.Reset routera nic nie dal. Sprawdzalem polaczenie i wszysko jest ok

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może spróbuj w menu konsoli wcisnąć options na battlefield1 i "sprawdź dostępność aktualizacji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie juz wszystko dziala problem polegal na tym ze bylo malo pamieci i musialem zwolnic GB aczkolwiek zawsze pojawiala sie  informacja zeby zwolnic pamiec a tym razem nie bylo czegos takiego.Ale dziala i wlasnie pobiera aktualizacje.

Dzieki za pomoc

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2017 o 22:51, Killer--PL napisał:

Kupiłem premium za 62 zeta i w menu gry mam napis "wersja próbna premium aktywna " . O co chodzi ?

Każdy tak ma, ja mam premium od dawna. W prawym górnym rogu masz pokazany twój aktualny poziom, i tam powinien być napis "Premium Pass"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z tym battlefieldem, nie można dołączyć do żadnego serwera, w wyszukiwarce same serwery z bardzo kiepskim połączeniem a teraz wisienka na torcie. Wczoraj grając nawet drużynowo medykiem w jednej rundzie wbiłem najpierw 8 poziom klasy, a za jakieś 5 minut 9 poziom. Sam byłem zdziwiony co tak szybko. Dzisiaj zaczynam grać, aha medyk połowa 8 poziomu klasy. Takie cyrki to norma?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby dobry gracz xD Miałem wolny wieczór a nie chciało mi się grać ;) Może komuś się spodoba. Na kanale mam też filmy z większym napracowaniem :1_grinning: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Co się dzieje z tym battlefieldem, nie można dołączyć do żadnego serwera, w wyszukiwarce same serwery z bardzo kiepskim połączeniem a teraz wisienka na torcie. Wczoraj grając nawet drużynowo medykiem w jednej rundzie wbiłem najpierw 8 poziom klasy, a za jakieś 5 minut 9 poziom. Sam byłem zdziwiony co tak szybko. Dzisiaj zaczynam grać, aha medyk połowa 8 poziomu klasy. Takie cyrki to norma?

 

Nie próbuj grać na holenderskich serwerach, bo to istna tragedia. Po ruskim DLC coś zepsuli i jak przed miałem ping poniżej 20 ms tak teraz jest ciągle powyżej 100ms i 90% osób na serwerze też ma taki ping, a po prawej stronie ekranu wyświetla wszystkie chyba ikonki jakie tylko są. Na irlandzkich serwerach mam pingi takiego jak zawsze - okolice 50ms. Kiedyś czytałem, że mają być nowe Niemieckie serwery, ale nie wiem czy to prawda. Na oficjalnym forum była mowa, że nowe DLC namieszało na serwerach.

 

Bardziej mnie zastanawiają te dropy klatek, bo miejscami czuję jak bym nie grał na pro tylko na zwykłej wersji konsoli, a na ruskich mapach to już w ogóle płynnością wracamy na past geny. Z Patcha na patch to chyba coraz gorzej jest.

 

Ciekawostką jest to, że w BF1 CTE gra się dużo przyjemniej. Lagów nie ma, a rozgrywka jest bardzo plynna. Bez porównania do Rosyjskiego DLC. Może Turning Tides ma lepiej zoptymalizowane mapy? Albo to jeszcze nieskończone mapki i brakuje efektów graficznych? Kto wie...

 

 

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje z tym battlefieldem, nie można dołączyć do żadnego serwera, w wyszukiwarce same serwery z bardzo kiepskim połączeniem a teraz wisienka na torcie. Wczoraj grając nawet drużynowo medykiem w jednej rundzie wbiłem najpierw 8 poziom klasy, a za jakieś 5 minut 9 poziom. Sam byłem zdziwiony co tak szybko. Dzisiaj zaczynam grać, aha medyk połowa 8 poziomu klasy. Takie cyrki to norma?


Czasami gra świruje, ale nie ma z nią aż takich problemow jakie były z BF4.

Z tym poziomem Medyka widocznie złapałeś jakiś BUG i tyle, nie ma sie co napinać.

A co do serwerów z kiepskim połączeniem to dzisiaj sprawdzę, ale wczoraj było całkiem w porządku. Grałem na 2-3 serwerach i ping maksymalnie wynosił 55-60


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ping mam stabilny, 40-50. Zdarza się że czasem trafiam na serwer gdzie wszystko tnie i ubić nikogo się nie da, ale wtedy się nie męczę i uciekam na inny serwer. Szkoda mi czasu na nerwy. Co do wbijania rang, to są kwiatki związane z tym darmowym udostepnianiem premium, mam tak co jakiś czas że czegoś mi nie zalicza, albo nie pokazuje, po czym za dwa dni magicznie wszystko się pojawia. Olewam już to zresztą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytam tak czasem o problemach tej gry i kurde ja nie mam żadnych, zdarzyło się czasem że coś przylagowało, czy nawet wywaliło mnie z serwerów ale to się zdarza raz na 100 razy, przynajmniej u mnie. Od początku jak kupiłem BF1 grałem wsparciem, jednak od pewnego czasu "pokochałem" medyka. Na początku młóciłem Selbstlader, ale ostatnio mocno do gustu przypadł mi Karabin Fiodorowa - jakie wy macie doświadczenia z tym karabinem? Macie lepsze bronie w waszym odczuciu? Pomijając zupełnie zwiadowców, ręka mi się trzęsie więc to klasa nie dla mnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.11.2017 o 23:16, riddi_962 napisał:

Że niby dobry gracz xD Miałem wolny wieczór a nie chciało mi się grać ;) Może komuś się spodoba. Na kanale mam też filmy z większym napracowaniem :1_grinning: 

Grass na zwyklym padzie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast częściej niż ogólne problemy z serwerem, mam takie kwiatki. Ludzie nie do ubicia (zaznaczam że sporo gram barem i wiem że ta broń na strzelanie seriami, jest mocno celna, a tu proszę) :

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw 

Pany, jak w zadaniu Niezawodny, w ciągu jednej rundy zaopatrzyć stu sojuszników? 

Przecież podczas meczu po mojej stronie jest 32 luda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, okoni napisał:

Btw 

Pany, jak w zadaniu Niezawodny, w ciągu jednej rundy zaopatrzyć stu sojuszników? 

Przecież podczas meczu po mojej stronie jest 32 luda. 

Tak ale jak zaopatrzysz kogoś 5 razy to tez zalicza chodzi o to żeby 100 razy ktoś wziął od ciebie ammo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2017 o 18:16, princ18 napisał:

Grass na zwyklym padzie? 

Tak, konkretnie na takim:  

Spoiler

GVrcmTU.jpg

 dlaczego pytasz :D?

 

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×