Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wymiatasz na tym filmiku moim zdaniem I bylem ciekaw na jakim sprzecie grasz. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, princ18 napisał:

Dobrze wymiatasz na tym filmiku moim zdaniem I bylem ciekaw na jakim sprzecie grasz. 

Dzięki;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, już zacząłem się piąć do góry, już zacząłem trochę ogarniać, ale 3 dni przerwy i znowu kopię się po czole. A raczej mnie kopią... :misio:

Btw odblokowałem BAR m1918  ( zawsze dobrze jest odblokować bar :kwach:)     niezła broń, tylko mały magazynek lekko. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehhh, już zacząłem się piąć do góry, już zacząłem trochę ogarniać, ale 3 dni przerwy i znowu kopię się po czole. A raczej mnie kopią... :misio:
Btw odblokowałem BAR m1918  ( zawsze dobrze jest odblokować bar :kwach:)     niezła broń, tylko mały magazynek lekko. 


Też wczoraj trochę BARem pokosilem w trybie dominacji. Broń naprawde niezła, ale te 30 pestek to minimum by sie przydało, No ale wtedy byłaby zbyt dobra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MG14/17 zjada te wasze bary i chauchaty jak chce. Chauchat jedynie lepszy na daleki dystans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby był dobry, to bym nim grał :30vm3cw:Zresztą, ja unikam broni dla nobów, leżenie na dwójnogu i klepanie 150 naboi mnie nie bawi, im broń bardziej wymagająca tym lepiej :qk2LI17:

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2017 o 13:54, okoni napisał:

Jakby był dobry, to bym nim grał :30vm3cw:Zresztą, ja unikam broni dla nobów, leżenie na dwójnogu i klepanie 150 naboi mnie nie bawi, im broń bardziej wymagająca tym lepiej :qk2LI17:

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Rozumiem że twoja top broń to Kolibri :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że podczas meczu jest wszystko ok a kilka chwil później po prawej stronie wszystkie ikonki straty pakietów na czerwono z wykrzyknikami, 5 zgonów jak szmata bo nic nie wchodzi we wroga i nagle cud wszystko znów ok. I tak na zmianę bardzo często. Serio BF4 to był cud techniki w porównaniu z problemami w tej części. Tam chociaż jak coś było popsute to pracowali nad poprawą a tutaj niby śmiga tylko działa jak chce i kiedy chce. W ciągu jednej rundy na tym samym serwerze czuję się jakbym przejechał wszystkie regiony serwerów od usa po australie. I nie, nie mam problemów z netem. Wszystko śmiga tylko BF1 widzi problemy czasowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.12.2017 o 19:44, Aerogryf napisał:

Jak to możliwe, że podczas meczu jest wszystko ok a kilka chwil później po prawej stronie wszystkie ikonki straty pakietów na czerwono z wykrzyknikami, 5 zgonów jak szmata bo nic nie wchodzi we wroga i nagle cud wszystko znów ok. I tak na zmianę bardzo często. Serio BF4 to był cud techniki w porównaniu z problemami w tej części. Tam chociaż jak coś było popsute to pracowali nad poprawą a tutaj niby śmiga tylko działa jak chce i kiedy chce. W ciągu jednej rundy na tym samym serwerze czuję się jakbym przejechał wszystkie regiony serwerów od usa po australie. I nie, nie mam problemów z netem. Wszystko śmiga tylko BF1 widzi problemy czasowe.

#umniedziała 
BF4 cud techniki. No masz rację, tak spier*olonej gry dawno nie widziałem. Znikające rakiety, rakiety zawieszające się w powietrzu, trafienie helikoptera z czołgu i 0 obrażeń zadanych- gościu leci dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, riddi_962 napisał:

#umniedziała 
BF4 cud techniki. No masz rację, tak spier*olonej gry dawno nie widziałem. Znikające rakiety, rakiety zawieszające się w powietrzu, trafienie helikoptera z czołgu i 0 obrażeń zadanych- gościu leci dalej. 

No to mamy odwrotnie. U mnie BF4 działa dobrze a BF1 potrafi lagować jak mu się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że obie gry są dobre, bo jakby były słabe to nikt by w te gry nie grał. 

 

Mi bardziej przypadł do gustu BF1, może dlatego, że BF4 był kontynuacją świętnej trójki, i na tle BF3 jak na moje wypadł dosyć przeciętnie. Jednak dla mnie jeśli chodzi o współczesnego BF'a to BF4 jest liderem jeśli chodzi o platformę PS4. Ale jeśli chodzi ogółem o FPSy na PS4, to tutaj zdecydowanie wolę BF1. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ze dzisiaj już wychodzą / wyszły 2 mapki. Przynajmniej gdzieś tak wyczytałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch do pobrania jest to i pewnie mapki są.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Eloszki napisał:

Mi się wydaje ze dzisiaj już wychodzą / wyszły 2 mapki. Przynajmniej gdzieś tak wyczytałem. 

Tak dodatek jest podzielony, teraz dodali dwie nowe mapki a w styczniu mają dojść dwie kolejne.

 

Każda klasa dostała po dwie nowe sztuki broni, z ciekawszych wymagań to: zniszczenie 5 łodzi działem przeciw pancernym.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, ale byłaś jakaś mowa, że DLC mają mieć po 6 map. Ciekawe kiedy dadzą jeszcze kolejne dwie mapy.

Patchlog:http://mp1st.com/news/battlefield-1-update-adds-turning-tides-content-tweaks-patch-notes

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wszebor napisał:

Mogę się mylić, ale byłaś jakaś mowa, że DLC mają mieć po 6 map. Ciekawe kiedy dadzą jeszcze kolejne dwie mapy.

Patchlog:http://mp1st.com/news/battlefield-1-update-adds-turning-tides-content-tweaks-patch-notes

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
 

https://www.battlefield.com/pl-pl/games/battlefield-1/turning-tides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Połowa" dodatku już jest. Powiem tylko, że mapa Achi Baba to takiej rzeźni nie widziałem :)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem tej części gram od czasu do czasu . Po tym dodatku czy mi się tylko wydaje czy ciężej jest przycelować? i wślizgi nie wychodzą płynnie tzn po wykonaniu wślizgu jest chwila przerwy i  wtedy możemy nadal biegnąć??. 

W tym BF1 naprawdę klasa scout jest OP .Podbój, Dominacja, TDM wszędzie leżaki z tymi snajperkami . Nie miałbym nic przeciwko leżakom , ale  chociaż gdyby w tej klasie było jakieś utrudnienie w celowaniu tak jak np w BF4 . przecież tu się wyjdzie za winkiel sek leżak przyceluje i zgon . Przez te leżaki sam musiałem nauczyć się grac leżakiem , a w BF3 i w BF4 nigdy tą klasą nie grałem , szkoda że tak jest (poje...w h....) chętnie grałbym szturmowcem i wsparciem, czasami gram jak mapa jest "ściśnięta" i nie ma otwartego terenu . Ludzie piszą super gra itp w każdym podboju większość ludzi wyniki na poziomie k/d 1 do k/d 2 lub ujemne no tak granie dla samego grania można i tak :)) ( nie pisze już o tych co latają samolotami ,bo to już jest żałosne )

Podobno w 2018 ma wyjść nowy BF może być nawet o Wietnamie to już nie istotne, bo chyba nie dadzą czasy Wojny secesyjnej albo Średniowiecza będziemy z mieczami latać i sie napierd..... , po DICE nic nie wiadomo (ale IIWS nie będzie ,bo jest już nowy COD o tym :) . Czekam na nowego BF  i pewnie nie tylko ja ( i to chyba będzie mój ostatni) ..... kupiłem premium BF1 za 60 zl z groszami jak było promo i żałuje , a inni kupowali za dwie stówy ja pierd....... peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdanie twoje nie oznacza zdania całego globu :)

Btw.

Wczoraj pograłem trochę na nowych mapkach, jak zwykle trzeba trochę czasu aby ludzie ogarnęli co, gdzie, jak. Tak jak mapka z nabrzeżem jakoś mnie z nóg nie zwaliła, tak ta druga, z wąwozami jest w pytkę. Fajnie można flankować lub kitrać się w okopach, czekam na resztę mapek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ps_3 napisał:

Nie jestem fanem tej części gram od czasu do czasu . Po tym dodatku czy mi się tylko wydaje czy ciężej jest przycelować? i wślizgi nie wychodzą płynnie tzn po wykonaniu wślizgu jest chwila przerwy i  wtedy możemy nadal biegnąć??. 

 

Wślizgi znerfili kolego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, okoni napisał:

Zdanie twoje nie oznacza zdania całego globu :)

 

Zdanie całego globu:smile:

 

20 minut temu, riddi_962 napisał:

 

Wślizgi znerfili kolego. 

małymi kroczkami idą w dobrym kierunku kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aim assist także znerfili. Dlatego może jest ci trudniej przycelować.

Oho, jak co roku w internecie jest odcinek z serii "w przyszłym roku będzie Bad Company 3?". Która to już powtórka?

 

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, ta pizdowatość ludzi na nowych mapach :FailFish:

Ten uczuć kiedy robisz flankę i zaczynasz bić się o flagę, zabijesz trzech, czekasz na wsparcie, w amoku kładziesz jeszcze dwóch, a przy zgonie rzucasz desperacko ładunek dywersyjny i zabierasz ze sobą swojego oprawcę, po czym puszczając powietrze z płuc mówisz sobie : uffff, dobra, trochę powalczyłem, odciążyłem resztę, pewnie pocisneli resztę flag, zaglądasz na główną mapę, a tam się okazuje że jedyną przejętą niebieską flagą, była ta o którą chwilę temu się biłeś, a reszta twoich 31 kompanów chuj wie gdzie jest :siara:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×