Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę pograłem po tych ostatnich zmianach . Gra się trudniej , ciężej namierzać , gra stała się bardziej dynamiczna , ciężej wykręcić dobry wynik i trzymać stale wysoki co mecz , ale mimo to moim zdaniem gra się lepiej .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam odbiór, gra się troszkę trudniej ale mi to nie przeszkadza, ten aim assist momentami drażnił mnie przeokrutnie, najbardziej irytował snajper, jak w ułamku sekundy typ potrafił się obrócić i mi bez przymierzania banie wsadzić. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem i ja, po 3 miesiącach przerwy. Może i dobrze, że odpoczywałem od BFa, od razu było mi łatwiej przystosować się do osłabionego aim assist. Szkoda, że tylko dwie mapy na początek, ale muszę przyznać, że są ciekawie zaprojektowane. Achi Baba to poezja, co tam się dzieje za młyn czasami, to masakra. Mapa niby otwarta, ale jest aż gęsto od ołowiu i nie ma przesadnego kampienia, gdyż mało jest miejscówek dla snajperów, mamy albo ciasne wąwozy, albo otwarty teren bez żadnych sensowniejszych osłon. Druga mapa ma plusa za wyważenie rozgrywki między wodą, powietrzem a lądem. Nie ma przymusu, aby pływać łodzią, jest dużo miejsca dla piechoty. Nowy niszczyciel mega spoko, szkoda, że będzie dostępny pewnie tylko na tej mapie oraz ewentualnie tych nadchodzących. Jak ma się na pokładzie ogarniętą 4osobową ekipę, to nie ma co zbierać :D

 

Jedyny karny kutas za to, że DICE zajęło tyle czasu, aby wprowadzić te wszystkie potrzebne pierdoły w gameplay'u, które tak naprawdę powinny być od dnia premiery. Przecież taki wskaźnik zdrowia naszego kompana w pojeździe, to powinien być mus od początku, żeby nie respawnować się w czołgu na sekundę przed wybuchem :30vm3cw: Jak przypomnę sobie jak ta gra wyglądała na początku, a co jest teraz, to niebo a ziemia. Szkoda tylko, że część graczy zdążyła się odbić od tytułu w pierwszych tygodniach, podczas gdy obecnie gra się miodnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna Pany, od dwóch dni mam z tą grą mega problem. Tak jak chwaliłem ją zaraz po patchu z dlc, tak teraz przeklinam od dwóch dni. Mimo że gram na tych nowych niemieckich serwerach i ping mam o wartości 30, za uja nie gra mi się komfortowo. Mam znowu te uczucie że celownik mi pływa i ma opóźnienie, do tego uczucie że walę do gości a oni zdejmują mnie na hita, strzał czy dwa i leżę. Normalnie jakas katorga. Resetowalem już router, pada, nic nie pomaga. 

Jak to wygląda od waszej strony? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie miałem okazji pograć z nowym patchem  (bo na razie uzależniłem się od Fortnita), ale myślę, że dzisiaj albo juro znajdę chwile czasu na jakieś meczyki i dam znać jak się gra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE postawiło nawet ciekawą poprzeczkę z tymi wyzwaniami odnośnie nowych broni, odblokowanie Naval Sword było czasochłonne, ale i zabawne. Szkoda, że animacje z użyciem tej broni białej są jakieś lekko zbugowane, czasami nie idzie trafić w przeciwnika, który stoi dosłownie pół metra obok. Została mi już do zrobienia tylko druga pukawka medyka i wsparcia. Odnośnie nowych zabawek wsparciucha, ten karabin maszynowy już w lekkiej wersji daje radę. Nie jest może jakoś mega szybkostrzelny, ale 250 pestek robi swoje i człowiek nawet w sumie nie zdąży przeładować przed zgonem :siara: Wersja dalekiego zasięgu musi być już całkiem zabójcza w takim razie, nie mogę się doczekać, aż przetestuję na niemieckich kaskach.

 

 

@okoni Co kilka meczów (zwłaszcza na tych nowych serwerach) również przydarzają mi się takie kwiatki, myślę, że ma to związek z tym, iż zaraz po premierze dodatku wbiła cała masa ludzi i może serwery nie dają rady. Liczę, że jak kurz opadnie, to gra ponownie będzie działać jak należy.

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend jakoś za dużo nie grałem, ale jestem w stanie stwierdzić że na serwerach irlandzkich gra mi się zdecydowanie lepiej, mimo że ping mam tam 40-50.

Może to rzeczywiście tak jak piszesz jest sprawka napływu nowych graczy i za chwilę wszystko wróci do normy? Oby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bartek_Red napisał:

 Została mi już do zrobienia tylko druga pukawka medyka i wsparcia. Odnośnie nowych zabawek wsparciucha, ten karabin maszynowy już w lekkiej wersji daje radę. Nie jest może jakoś mega szybkostrzelny, ale 250 pestek robi swoje i człowiek nawet w sumie nie zdąży przeładować przed zgonem :siara: Wersja dalekiego zasięgu musi być już całkiem zabójcza w takim razie, nie mogę się doczekać, aż przetestuję na niemieckich kaskach.

 

Ale wiesz że to nie jest tak że kolejna wersja danej broni jest lepsza od poprzedniej :D Może być lepsza ale tylko w konkretnych scenariuszach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za długo siedzę w tej grze, żeby nie wiedzieć :D Najdobitniej świadczy o tym Martini Henry z lunetą, straszny crap.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że zrezygnowali z "przetasowanych map" :/

 

Nowe DLC zakupie za pewnie w styczniu kiedy bezie już pełne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca ci się brać osobno dlc, ostatnio była promocja całego premium za bodajże 70zl. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś w ps store jest promo: Battlefield 1 Rewolucyjna za 99PLN a premium pass za 63. Promocja prawie do połowy stycznia.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest aktualnie z populacją graczy na serwerach ? Zastanawiam się nad zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo dużo ludzi, nie ma najmniejszego problemu, aby dołączyć do rozgrywki.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.12.2017 o 13:58, Teynar napisał:

Jak jest aktualnie z populacją graczy na serwerach ? Zastanawiam się nad zakupem.

60k najwięcej na raz w ostatnich 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się w BF`ie poprawić widoczność graczy z własnej druzyny podczas celowania?
Nie mam pojęcia dlaczego oni tak spartolili ta widocznosc i teraz celując w przeciwnika częsciej się zastanawiam czy to mój czy nie, nie wiem po którym patchu to się stało bo 3m-ce przerwy miałem ale jest to jedna z najgłupszych zmian jakie DICE wprowadziło do BF`a o.O
Jak wprowadzą jeszcze aure dla medyka/wsparciucha to już w ogóle dramat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świąteczny wpierdol ;)

 

 

Ps. 

Luknijcie typa na pierwszym miejscu, a dokładnie jego ping, grał tak cały mecz, a serwer tak cięło jakby ktoś co chwilę pauzę włączał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, okoni napisał:

Ps. 

Luknijcie typa na pierwszym miejscu, a dokładnie jego ping, grał tak cały mecz, a serwer tak cięło jakby ktoś co chwilę pauzę włączał. 

Ostatnio w BF1 pingi są absurdalne, gdzieś tak od dodatku " w imie cara". Jak zawsze miałem do serwerów EU ping 30-55ms tak teraz rzadko kiedy mam 50ms a często ponad 100, walę w gości i mi nie rejestruje hitmarkerów.
NIby serwery (łączę się bezpośrednio przez przeglądarke serwerów by mieć absolutną pewność połączenia) mam na 4-5 kresek zielonych a po wejściu do gry ping 70,95, 150 czasem sie zdarza powyżej 300 o.O
Pomijam to, że miały byc serwery 60hz, do dziś nie ma ani jednego przez co człowiek ginie 20 metrów za ścianą. Już o absurdach w różnicy poziomów  nie wspomnę bo nie raz ginąłem w sposób sprzeczny z fizyką zastanawiając się czy przeciwnik miał pociski penetrujące 5 metrów ziemi bo z kąta w jakim sie znajdował i to pode mną niemozliwością byłoby kogokolwiek zabić.

Wynik jak na tą mapę zacny.
Ja w końcu próbuje sie przekonać do medyka bo od premiery ta klasa była dla mnie niegrywalna, na szczęscie w końcu ma jakąś sensowną broń i mam nadzieję, że fiodorova nie znerfią bo znów medyk będzie nic nie wart, mam na nim od premiery nabity ledwie 15 poziom. Reszta klas w okolicy 50.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, po tym ostatnim paczu gra mi się kiepsko. Mam sporo akcji gdzie tak jak piszesz, gra kompletnie nie rejestruje hitmarków. Cały dzień grałem Barem, ale tak mi marnie szło, że na kolejnej mapie (właśnie tej z filmiku) postanowiłem wziąć medyka, którym dawno nie grałem i od razu poprawa. 

Co do wyniku, nie chcę jakoś specjalnie kokietować, ale przed paczem, ratio w okolicach 4.0 to była dla mnie norma, teraz po paczu, jak wykręcam 3.0 to jest max. Ale może to i dobrze, że coś tam poprzestawiali i nie latam już po serwerach jak szatan. ;)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie lubię grać dominację ale ponad wszystko operacje i matchmaking w operacjach mnie przeraża. Robie około 1100punktów na minutę, skill (kompletnie nie wiem co na niego wpływa) w granicy 300-400 punktów, KD w statsach 2.25 i łączy mnie dosłownie z kartoflami. Praktycznie normą dla mnie stało się to, by przy dołączaniu do operacji automatycznie przełączyć stronę gdy zwolni się slot bo inaczej będe robić wyniki jako jedyny a na takim Lasie Argońskim przeciwnik idzie dosłownie bez oporu, ostatnio jak grałem to runda trwała niecałe 10 minut a pamiętam że przed patchem w lesie Argońskim czy Fortecy FAO (na operacjach) były zacięte boje, obecnie na FAO jest typowy base rape. Na CTE wcale lepiej nie jest ale te poprawki które tam widzę aż mnie bolą czasami...
Do dziś nie rozumiem nerfa dla P-Lotek bo ogarnięty człowiek nawet bombowcem obecnie potrafi nabić 40/1 a wczoraj grałem z gościem który na mysliwcu miał 84:5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem premium pass i bawię się już na nowych mapach. Gra mi się dobrze, a nowa bron dla medyka to majstersztyk i spradza się na każdej mapie.

 

Z Farquharem Hillem takie staty to u mnie codzienność.

 

aaa1aaa1.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jak grałem ostatnio w Bfa, to widziałem jak na punkt do przejęcia spada skrzynia na spadochronie. Czy ja dostałem jakiegoś oczopląsu czy doszła jakaś nowa forma upgradeowania czy inne cudo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.01.2018 o 01:40, okoni napisał:

Pany, jak grałem ostatnio w Bfa, to widziałem jak na punkt do przejęcia spada skrzynia na spadochronie. Czy ja dostałem jakiegoś oczopląsu czy doszła jakaś nowa forma upgradeowania czy inne cudo? 

Ten ciężki bombowiec może zrzucać skrzynie z zaopatrzeniem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×