Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Następny patch- z mapami Heligoland Bight i Zeebrugge Raid ma wprowadzać obiecany wcześniej rebalans broni- przygotujcie się na krótszy TTK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kawie jest dobra kupa, a po rosole dobre ratio, tego się trzymam ;)

Ps. 

W sumie mogłem wrzucić tu cały mecz z tej mapy,  bo nieźle klepałem wszystkim ryja :1_grinning:

 

Btw. 

Ale były też moje ulubione "kwiatki", trzeba przyznać, arabusy znają czary ;)

 

A tak się skończyło :)
DSC_0104.JPG

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panicze, sorry za noobowskiepytanie ;) ale ile było już dodatków do BF1?
Widzę że mam pobrane 2... W imię Cara oraz Nie przejdą... Niby jeszcze niespokojne wody są / czy mają być?

Bo tego 3 nie widzę ani w pobranych ani do pobrania...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespokojne Wody zostało podzielone na dwie części. Dwie mapy oraz nowe bronie są już od początku grudnia, dwie kolejne mapy mają być w styczniu.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, okoni napisał:

 

 

Ale były też moje ulubione "kwiatki", trzeba przyznać, arabusy znają czary ;)

 



 

 

Takie sytuacje, że strzelam typowi w plecy a on spokojnie sobie biegnie mam bardzo często. Nie wiem od czego to zależy? Od jakiś opóźnień na serwerze czy cuś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no Okoni spoko meczyk szanuję ,ale ten polski dubbing XDDDD padłem :dd jakaś parodia gry XDDDD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już to mówiłeś :)

A ja mniej więcej odpowiedziałem, że mam to w dupie, że Ci polski dubbing nie pasuje :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czas wrocic na chwile do bfa i ograc nowe mapki :)
 

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem pierwszy raz Operacje na Achi Baba. Niezły chaos. :osama: Starcie w tych dwóch wąwozach i obie strony sieją z mozdzierzy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Ostatni dodatek 'Apokalipsa' trafi do gry już w lutym. 5 nowych map, w tym 3 dla piechoty i 2 dla nowego trybu w którym będą odbywać się walki powietrzne.

Tak jest, dobry ruch DICE. Nie ma co przedłużać, fajnie, że będzie można ograć już niedługo, spodziewałem się premiery w okolicach kwietnia.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna mapka, taka minimalistyczna. Zwłaszcza ta czarna kratka nadaje klimatu :xzibit:

 

A tak na serio to mega dziwny ruch. Jeszcze nie zdążyli wydać w całości Turning Tides i od razu nowy dodatek??? Mogliby poczekać z miesiąc, dwa aż się ludziom znudzi i wtedy serwować następny. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się z tym nie zgodzić, wypuszczanie jednego dodatku niemal od razu po poprzednim jest dziwnym ruchem. Myślę, że EA oraz DICE chcą wydać ostatni dodatek tak szybko, aby zaraz później skupić się nad prezentacją nowej części. Gry z tej serii były zapowiadane z reguły w okolicach maja, jeśli mnie pamięć nie myli, więc już wiadomo skąd ten pośpiech. Pod względem season passa będą mieli zamknięty temat już w lutym, ludzie pograją te 2-3 miesiące i bang, cała uwaga zostanie przekierowana na nową odsłonę Battlefield'a, który na półki sklepowe ma trafić jesienią tego roku, jeśli wierzyć dotychczasowym (wiarygodnym, opartym na info dla inwestorów) doniesieniom.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bartek_Red napisał:

Ciężko się z tym nie zgodzić, wypuszczanie jednego dodatku niemal od razu po poprzednim jest dziwnym ruchem. Myślę, że EA oraz DICE chcą wydać ostatni dodatek tak szybko, aby zaraz później skupić się nad prezentacją nowej części. Gry z tej serii były zapowiadane z reguły w okolicach maja, jeśli mnie pamięć nie myli, więc już wiadomo skąd ten pośpiech. Pod względem season passa będą mieli zamknięty temat już w lutym, ludzie pograją te 2-3 miesiące i bang, cała uwaga zostanie przekierowana na nową odsłonę Battlefield'a, który na półki sklepowe ma trafić jesienią tego roku, jeśli wierzyć dotychczasowym (wiarygodnym, opartym na info dla inwestorów) doniesieniom.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka
 

Nie zapominajmy o Incursions i jeszcze o możliwości powstania mapek społecznościowych jak przy BF4. 

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Ciężko się z tym nie zgodzić, wypuszczanie jednego dodatku niemal od razu po poprzednim jest dziwnym ruchem. Myślę, że EA oraz DICE chcą wydać ostatni dodatek tak szybko, aby zaraz później skupić się nad prezentacją nowej części. Gry z tej serii były zapowiadane z reguły w okolicach maja, jeśli mnie pamięć nie myli, więc już wiadomo skąd ten pośpiech. Pod względem season passa będą mieli zamknięty temat już w lutym, ludzie pograją te 2-3 miesiące i bang, cała uwaga zostanie przekierowana na nową odsłonę Battlefield'a, który na półki sklepowe ma trafić jesienią tego roku, jeśli wierzyć dotychczasowym (wiarygodnym, opartym na info dla inwestorów) doniesieniom.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka
 

Tez o tym pomyslalem. To sie wydaje jedynym sensownym wytlumaczeniem. Chca pozamykac sprawy z Bf1 i skupic sie na kolejnej czesci. Chociaz jedynka ma jeszcze spory potencjal i ludzie pewnie dalej beda grali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mają wejść te pozostałe mapy z Turning Tides?  Wszędzie już trąbią o nowym dodatku a jeszcze nie wydali poprzedniego do końca..

Już mnie nudzi trochę Achi Baba :osama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wasze wrażenia po "North Sea Update"?
IMO: mapki+, nowy balans broni(gram głównie medykiem, jeszcze nie sprawdzałem mocniej wsparcia)- w sumie nie widzę różnicy, ale Mondragon kosi aż miło. Bardzo podobają mi się zmiany w Kampaniach gdzie dostajemy skrzynki z dwoma przedmiotami, skórką i częścią broni do walki wręcz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem chwilę, no i jakoś mi te dwie mapy nie podeszły :38_worried:

Ogólna napierdalanka morsko powietrzna, piechota jest tam mięsem armatnim. Pewnie jeszcze coś na tych mapach szarpnę, może wreszcie snajpera odblokuję trochę, bo przez te długie połacie równego terenu, można ładnie pokampić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie  dwie mapki całkiem spoko, klimat mają i gra się fajnie. Choć moim faworytem z "Niespokojnych wód" jest i tak Achi Bacha gdzie w każdym meczu mam staty na poziomie +40 fragów :1_grinning:

 

Jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czekam na walki powietrzne to bedzie epickie. Po tych trailerach ze swietna muzyka az chce sie gre odpalac : ) chcialbym obejrzec jakis fanowski pelnometrazowy film z gry miliony wyswietlen murowane. Mi sie nowe mapki podobaja o ile nie trafisz na idiotow w druzynie co zamiast plynac statkami desantowymi na wyspe to kreca sie gdzies z boku jak gowno w przereblu.
 

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 lutego premiera Apokalipsy. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest już do ściągnięcia, 7gb z hakiem. Pora wrócić na front i zagrać w to domykające całość DLC.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bartek_Red napisał:

Dodatek jest już do ściągnięcia, 7gb z hakiem. Pora wrócić na front i zagrać w to domykające całość DLC.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka
 

Ja już pykam mapy bardzo fajne myslemyśle ze to najlepsze dlc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać się nie da. Jeden mecz na mapie Londyn i drugi na Caporetto. Polecam poczekać aż naprawią. Gra tnie i lagguje koszmarnie
vljGliR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×