Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem wczoraj po 22, dzisiaj rano również, wszystko śmigało jak należy. Nie wiem więc czy to problem tylko u niektórych graczy, albo czy może już naprawili :24_stuck_out_tongue: W każdym razie te nowe mapy są świetne, w końcu 3 całkowicie różne lokacje. Nowy tryb z samolotami niby ok, jest to jakiś powiew świeżości, ale pewnie za kilka tygodni będzie świecił pustkami. O dziwo tym razem wszystkie nowe bronie mają bardzo łatwe wymagania, jeśli chodzi o wszelkie unlocki, więc zapowiada się dość przyjemnie, bez głupiego grindowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też się nic nie zacina a u kolegi jak kogoś trafia tnie że grać nie można. Nie wiem od czego to zależy. Wczoraj grałem było ok i dzisiaj też.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat się grać nie da :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze granie na nowych mapach i gigantyczny zonk. Totalnie nie da się grać. Gra strasznie się tnie, i to nie wygląda na lagi tylko takie dziwne przycinanie się kiedy wbijam killa, jakby ktoś na chwilę wciskał pauzę. 

Ale mapki spoko, jak to naprawią, będę zabijał :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema !

noob pytanie, ale jak wyszukać jakiś serwer po nazwie na ps4 ?:)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, slepa_kostucha napisał:

siema !

noob pytanie, ale jak wyszukać jakiś serwer po nazwie na ps4 ?:)

pzdr

Filtry>nazwa>wpisujesz nazwę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam nowe mapy? Ja sprawdziłem w Czwartek i jestem zachwycony! Co prawda trybu dla samolotów nie tykam (tfu!), to nie mogłem się oderwać od tych trzech mapek dla piechoty. Najbardziej podobna mi się Somma i Paschendale. Na Soomie najczęściej będę tuptał jako zwiadowca , bo nieźle mi tam idzie ze snajperką. A ta druga mapka na której ciągle pada deszcz to mistrzostwo! Można się trochę poczuć jak w filmie Szeregowiec Rayan (podobny klimat). Jednym słowem jaram się. EA robi świetne dodatki do Bf1, szkoda, że to ostatni...

 

Co do technicznych zgrzytów - sporadycznie miałem jakieś większe lagi, ale szybko mi się to ustabilizowało. Nic poza tym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale ja dostrzegam, że mimo wszystko, jest to najsłabszy z dodatków i widać, że był robiony na szybko. Jedyne co go ratuje, to trzy dobrze zaprojektowane mapy. Tryb z samolotami jest na dłuższą metę mega nudny, a do map dla piechoty nie chciało im się nawet opracować operacji, tutaj naprawdę mega słabo, gdyż jest to moim zdaniem jeden z najciekawszych trybów w całej serii BF. Podsumowując: trzy nowe mapy plus bronie, oto cała Apokalipsa. Nie wspomnę o nowych idiotycznych opcjonalnych perkach. Jeśli spojrzymy na zawartość dwóch pierwszych dodatków, a zwłaszcza W Imię Cara, to różnica jest kolosalna. EA chyba zaciągnęło hamulec ręczny i kazało w pełni skupić się na kolejnej części.

PS. Pamiętacie jak rok temu zapowiedzieli prace nad trybem 'potyczki', który miał przenieść BF1 w kierunku esportu? Chyba umarło?

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb dla samolotów mnie nie interesuje, więc to, że jest nudny to mi akurat zwisa xD Według mnie te trzy mapki są świetne, przynajmniej postawili na jakość, a nie na ilość . W imię cara postawiło wysoko poprzeczkę, to trzeba przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Przeglądarka serwerów wyszukuje tylko oficjalne serwery. Jak to zmienić w filtrach aby szukało prywatnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Sopelon napisał:

Szybkie pytanie. Przeglądarka serwerów wyszukuje tylko oficjalne serwery. Jak to zmienić w filtrach aby szukało prywatnych?

Nie, nie wyszukuje tylko oficjalnych, wyszukuje też serwery kupione przez użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyszedł patch naprawiający błędy związane z premierą ostatniego dodatku, który teraz jest grywalny (a przynajmniej powinien być) już dla wszystkich.

 

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch wyszedł, poprawił lagowanie a raczej spadki FPS ale pojawia się problem z pingami.
Jak zawsze mam stabilne pingi w granicy 40-52ms tak dzisiaj z 52ms skaczą do 450ms i nawet bym to zrozumiał gdybym miał problemy z siecią ale nie - Jitter ok, pingi ok, tylko BF`1 potrafi oszaleć zwłaszcza w operacjach na Suez`ie o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.02.2018 o 14:13, Bartek_Red napisał:

Nie wiem jak Wy, ale ja dostrzegam, że mimo wszystko, jest to najsłabszy z dodatków i widać, że był robiony na szybko. Jedyne co go ratuje, to trzy dobrze zaprojektowane mapy. Tryb z samolotami jest na dłuższą metę mega nudny, a do map dla piechoty nie chciało im się nawet opracować operacji, tutaj naprawdę mega słabo, gdyż jest to moim zdaniem jeden z najciekawszych trybów w całej serii BF. Podsumowując: trzy nowe mapy plus bronie, oto cała Apokalipsa. Nie wspomnę o nowych idiotycznych opcjonalnych perkach. Jeśli spojrzymy na zawartość dwóch pierwszych dodatków, a zwłaszcza W Imię Cara, to różnica jest kolosalna. EA chyba zaciągnęło hamulec ręczny i kazało w pełni skupić się na kolejnej części.

PS. Pamiętacie jak rok temu zapowiedzieli prace nad trybem 'potyczki', który miał przenieść BF1 w kierunku esportu? Chyba umarło? emoji14.png

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka
 

To nie jest kwestia chcenia czy nie chcenia robienia trybu operacji tylko że te mapy nie są ze sobą w żaden sposób powiązane. -.- 
A Incursions jest dalej rozwijane i ulepszane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio uwierzyłeś w to ich wytłumaczenie? :1_grinning: Wiem, że mapy nie są ze sobą powiązane, ale wg mnie to nie problem, mogli machnąć 3 małe operacje, po jednej na mapę. To najpopularniejszy tryb w tym BFie i tłumaczenie DICE do mnie nie trafia, odwalili robotę po łebkach i tyle.

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, za pół roku musi być już nowy Bf gotowy, nie zawracajcie dupy panom z Dice jakimiś Operacjami, cieszcie się, że chociaż pacza wrzucili naprawiającego bugi. 

 

Ps. 

Napiszcie po krótce o co chodzi w tych operacjach, wstyd przyznać ale jeszcze chyba w ten tryb nie grałem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki zaawansowany szturm. Jedna strona zdobywa po kolei sektory, a druga ich broni. Na koncu telegrafy do wysadzenia. Kazda operacja sklada sie z dwoch(moze czasem trzech) map, i kilku "zyc". W sensie jak atakujacy nie zdolaja wysadzic telegrafu przed koncem tokenow, zaczynaja jeszcze raz, od ostatniego zdobytego sektora i tak chyba w sumie do trzech razy.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to chyba jednak grałem, tylko jakoś tak na początku, pamiętam że szybko się zniecheciłem bo większość ludzi kampiła i przesunięcie się o następny sektor graniczyło z cudem jak rushowało góra sześć osób :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operacja są zajebiste, ale na codzień wolę jednak podbój. Od czasu do czasu jednak odpalę jakąś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Kentucky napisał:

Operacja są zajebiste, ale na codzień wolę jednak podbój. Od czasu do czasu jednak odpalę jakąś.

Ja najbardziej lubie linie frontu, podboj to straszny chaos jak sie gra solo. W BF:BC2 i BF3 glownie gralem szturm a linie frontu to takie rozwiniecie idei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operacje to zdecydowanie najlepszy tryb w BF, dziwi mnie czemu nie dadzą po prostu do wyboru tego trybu na każdej mapie bez tej dołączonej historii na siłę. Mam nadzieję, że przy BF2 się ogarną w tej kwestii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł ten dzień, kiedy postanowiłem zakończyć swoją przygodę z BF1. Jedynym powodem jest to, że to straszny pochłaniacz czasu i przydałoby się ograć trochę zaległych tytułów. Inna kwestia, że po tych 300h (wiem, że to jest nic i że są tu ludzie, którzy przebijają to 10krotnie) następuje również lekkie zmęczenie materiału. Nie jestem jakimś BFowym weteranem, grałem w 3, 4 oraz BF1. Nigdy nie byłem jakimś pro gamerem, agresywnym snajperem z 1.6 ratio ani nic z tych rzeczy. Moje ratio kuleje przeokrutnie, ale mimo wszystko jest na plusie :Gmoch: I uważam, że to najlepszy BF w jakiego grałem. Szkoda tylko, że gra nie wyglądała od samego początku tak jak po ostatnim patch'u, mam tu na myśli mechanikę i statystyki poszczególnych broni. W końcu zbalansowali to tak, że każda broń jest użyteczna i można kręcić fajne wyniki bez frustracji, że ktoś ciągle biega z Hellriegelem. W ostatnim zagranym meczu udało mi się przeprowadzić taką akcję:

 

 

Tak, zaraz zlecą się fachowcy i powiedzą, że to żadna sztuka wykosić nieświadomych wrogów. Przypomnę tylko, że dla takich casuali jak ja, którzy traktują rozgrywkę czysto rozrywkowo, to niezły fun :) A mecz zakończył się takim oto ekranem:

 

 

Battlefield™ 1_20180303010823.jpg

 

DICE wykonało naprawdę kawał świetnej roboty. Na początku grałem, zbierając szczękę z podłogi, później odblokowywałem bronie itd. A na samym końcu, już trochę z nudów, robiłem jakieś medale i trofea, tutaj czasami było wyzwanie, ale trzeba dodać, że bardzo przyjemne i zrobione z głową.

 

 

20180303011117.jpg

 

20180303011057.jpg

 

Pozdro dla wszystkich BFowych świrów, widzimy się na serwerach w nowej części! :kwach:

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek milordzie :)

Mogę na potrzeby posta bezczelnie ogłosić się beefowym fachowcem i powiem Ci, że nie jest sztuką siedzieć gdzieś przykampiony na headgliczu lizać fraga za fragiem, sztuką jest zaflankować i ubić grupkę nieświadomych osób. To są moje ulubione akcje i mocno je cenię. 

Co do twojej decyzji, też mam podobne odczucia, nie wiem ile mam na liczniku, pewnie trochę więcej godzin, ale tym dodatkiem żyłem najkrócej. Fakt, fajne mapki, ale już chyba mam przesyt totalny. Gram od czasów BC2 i śmiało mogę powiedzieć że jestem już weteranem, dlatego jak usłyszałem że nowy Bf będzie dopiero na jesień, to mocno się zasmuciłem, co ja będę robił tyle czasu, może bf4 odświeżę i poharcuję w helce?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartek_Red BF i COD mocno poszły w stronę causali dlatego ja np w BF1 przestałemg rać w tryby, które uwielbiałem w poprzednich odsłonach. Obecnie uwielbiam się w operacjach albo tym połączeniu szturmu z podbojem, tu trzeba ogarniać, mieć sensowny team i grać PTFO. Oczywiście znajdą się akcje jak ta poniżej, gdzie w kilka sekund koszę wrogów jak nieświadome kukły


Są też akcje typowo trollowe, w żadnej części nie bawiłem się dynamitem ale lubię odpłacać tym samym gdy ktoś próbuje lamić granatami albo właśnie dynamitem


Mam też filmiki gdzie gram PTFO np medykiem jak poniżej - KD 14.0 a jestem praktycznie w centrum akcji. Wynik nie jest imponujący bo w granicy 15/1 ale PTFO wyciągnięte do granic możliwości. I jest to jedna z najszybszych rund na Argońskim jakie rozgrywaliśmy.
Czy grałem z noobami? Nie, czy wiedziałem co robie? Tak. Mało kto ogarnia prostą zasadę medykiem - NAJPIERW ZASTRZEL POTEM RATUJ - i nie raz widziałem jak medyk leciał do mnie ze strzykawką by podnieść i zgarniał baty.
Obecnie używam perku, który rzuca granat dymny medykiem przy reanimacji, potrafię w ten sposób w centrum akcji podnieść kilku graczy, myślenie to kluczowa rzecz w tej grze mimo iż jest trochę pod causali.

 

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam te polaczkowate mesydże od rodaków. Jakieś pizdki weszły sobie na serwer, myślały, że jak sobie coś mądrego w clantagu wpiszą to im skill skoczy, a tu wszedł na chwilę Okoń, oklepał wszystkim ryja i uciszył kozaczków. 2d6cd0651256c0a00332e1aea9897df0.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

PS.
Drażni mnie u ludzi to, że jak kolo wykręci ratio 1.8 to już mu się wydaje, że jest bogiem w tej grze, a potem przychodzi chwila prawdy i sapacz nie jest w stanie pada utrzymać, ale do ubliżania pierwszy.

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×