Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, dobra, wiadomo, że nowego bfa i tak kupisz. Pewnie nie na premierę, ale przy jakiejś promocji, rzucisz groszem. Z tego co pamiętam przy premierze bf1 wysoka cena trzymała się chyba z miesiąc. Później, ludziom którym klimat I WŚ nie podszedł, puszczali grę na allegro za 120 zl przed świętami. 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było Okoniu - sporo osób wróciło do BF4. Mi się po 3 miesiącach grania odechciało i dopiero pod koniec zeszłego roku wróciłem do BF1, żeby ten 140 lvl wbić jak przy wszystkich poprzednich.
Po cichu jednak liczę na BFa współczesnego, bo IIWŚ to rzygam już (w grach, historii, polityce...). Mam nadzieję, że dwie gry w zupełnie innym klimacie (plus Battlefronty) dały okazję się wyszaleć DICE i teraz będzie normalny BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Dobra, dobra, wiadomo, że nowego bfa i tak kupisz. Pewnie nie na premierę, ale przy jakiejś promocji, rzucisz groszem. Z tego co pamiętam przy premierze bf1 wysoka cena trzymała się chyba z miesiąc. Później, ludziom którym klimat I WŚ nie podszedł, puszczali grę na allegro za 120 zl przed świętami. 

Jeśli chodzi o gry online to na ogół kupuje je na premierę bo potem przepaść między tymi, którzy grali od premiery a którzy kupili grę kilka miesięcy później, jest kolosalna. 
To dobitnie było odczuwalne w każdym COD`zie - na początku gdy nie dobiło sie tych 30 a czasami 50 lvli do broni, która była dosłownie rzeźnicka, było sie jechanym jak BMK`i na ręcznym przez wojowników ortalionu ;)
W przypadku BF1 grę kupiłem na premierę i byłem m,ocno podjarany do pierwszego dodatku który kupiłem, potem mi przeszło. Nie mniej jednak wydałem ~50zł na premium i nie żałuje ale nie zrobię tego gdy nowy BF zaoferuje to samo co BF1 ale z....
No właśnie - co może dać nowego klimat IIWŚ czego nie dał BF1? Myślę, że jest to rok za późno, WWII tym, którzy czekali na taki klimat, dało chyba wszystko, po co mają kupić to samo pod szyldem innego wydawcy?
Dla mnie to pachnie mocnym reskinem z drobnymi poprawkami aczkolwiek nie wykluczam, że zakupię, jednak tylko wtedy, gdy COD IV okaże się klapą. 
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, tm-tz napisał:

Jeśli chodzi o gry online to na ogół kupuje je na premierę bo potem przepaść między tymi, którzy grali od premiery a którzy kupili grę kilka miesięcy później, jest kolosalna. 
To dobitnie było odczuwalne w każdym COD`zie - na początku gdy nie dobiło sie tych 30 a czasami 50 lvli do broni, która była dosłownie rzeźnicka, było sie jechanym jak BMK`i na ręcznym przez wojowników ortalionu ;)
W przypadku BF1 grę kupiłem na premierę i byłem m,ocno podjarany do pierwszego dodatku który kupiłem, potem mi przeszło. Nie mniej jednak wydałem ~50zł na premium i nie żałuje ale nie zrobię tego gdy nowy BF zaoferuje to samo co BF1 ale z....
No właśnie - co może dać nowego klimat IIWŚ czego nie dał BF1? Myślę, że jest to rok za późno, WWII tym, którzy czekali na taki klimat, dało chyba wszystko, po co mają kupić to samo pod szyldem innego wydawcy?
Dla mnie to pachnie mocnym reskinem z drobnymi poprawkami aczkolwiek nie wykluczam, że zakupię, jednak tylko wtedy, gdy COD IV okaże się klapą. 
 

WWII klimatem nie oferuje kompletnie nic. Ta gra nawet nie przypomina realnego konfliktu. W przeciwieństwie do BF1 który grafikaliami, dźwiękiem, destrukcją, rozmachem buduje świetny klimat. Czarne niemki, jakieś śmiesznie wyglądające bronie i mundury strasznie psują WWII, a sam się podjarałem bo uwielbiam drugo-wojenne tytuły. Czekam więc na II WŚ w wydaniu DICE. Oddam każde pieniądze żeby znowu pojeździć Tygrysem, postrzelać z Garanda i polatać Mustangiem <3

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, riddi_962 napisał:

WWII klimatem nie oferuje kompletnie nic. Ta gra nawet nie przypomina realnego konfliktu. W przeciwieństwie do BF1 który grafikaliami, dźwiękiem, destrukcją, rozmachem buduje świetny klimat. Czarne niemki, jakieś śmiesznie wyglądające bronie i mundury strasznie psują WWII, a sam się podjarałem bo uwielbiam drugo-wojenne tytuły. Czekam więc na II WŚ w wydaniu DICE. Oddam każde pieniądze żeby znowu pojeździć Tygrysem, postrzelać z Garanda i polatać Mustangiem <3

Akurat historią się interesuję, może wiedzy wielkiej nie mam aczkolwiek bawią mnie te stwierdzenia, zwłaszcza o czarnoskórych w WWII po stronie Niemieckiej.

  1.  W Niemczech w czasach IIWŚ służyli nie tylko Afroamerykanie ale i Arabowie.  Były specjalne jednostki między innymi Freies Arabien w których słuzyli muzułmanie z Afryki, Arabii i Europy. 
  2. Istniał też oddział budowlany Todt, który został potem przekształcony w jednostki militarne Wermachtu (Legion Speer) i skupiał w swoich szeregach obcokrajowców w tym czarnoskórych.
    Takich materiałów jak się chce, można znaleźć sporo, w wielu zapiskach historycznych z tamtych okresów czy książkach opierających się na nich też tego jest sporo, dlatego bawi mnie krzyk, że to nie ma nic wspólnego z prawdziwą wojną. Mało tego - w Wojsku Polskim w tamtym okresie tez mielismy Afroamerykanów.
  3. To jest gra a nie odzwierciedlenie historii. Gra opiewa na pewnych wydarzeniach, może je przedstawiać z jakiegoś punktu widzenia ale ma sporo uproszczeń i innych dodatków. BF1 także opiera się o fikcję mimo klimatu 1WŚ i część z przedstawionych tam zdarzeń, osób, czy nawet czołgów/broni w ogóle nie miała miejsca.
  • Mp18 w BF1 posiada bagnet - historycznie, w okresie w jakim dzieje się gra mp18 nie posiadała bagnetu, dodatkowo animacja przeładowania jest niekompletna 
  • Chauchat był konstrukjcą bardzo wadliwą i miała tendencję do zacinania się na potęgę - w BF`ie ta broń jest bez skazy.
  • Niemieckie mundury posiadają oznaczenia, które nie były stosowane w przedstawionym okresie wojennym
  • Rękawiczki (w grze posiadają je praktycznie wszyscy) mieli tylko żołnierze stawiający zasieki, z wiadomych względów
  • Medycy nigdy nie mieli takiej funkcji jaką mają w BF`ie ;) A już z pewnością nie ganiali z karabinami, serio

Tak można wymieniać w nieskończoność ;)
Każda gra oparta na jakichś wydarzeniach jest tylko grą.
Dodatkowo co do zarzutu że są kobiety w COD itd - nie bronie gry bo jest dla mnie mega słaba i Beta mnie wyleczyła z zakupu ale na litośc z tego zawsze słynęły COD`y - możliwość personalizacji własnego żołnierza to coś za co wielu ludzi tą grę uwielbia. Jeśli jakaś czarnoskóra kobieta chce grać takim odpowiednikiem w grze to czemu jej tego zabronić? ;)
Rozumiem, że można czegoś nie lubić, można coś krytykować ale zachowujmy przy tym odrobine merytoryki i obiektywizmu;) 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tm-tz napisał:

Akurat historią się interesuję, może wiedzy wielkiej nie mam aczkolwiek bawią mnie te stwierdzenia, zwłaszcza o czarnoskórych w WWII po stronie Niemieckiej.

  1.  W Niemczech w czasach IIWŚ służyli nie tylko Afroamerykanie ale i Arabowie.  Były specjalne jednostki między innymi Freies Arabien w których słuzyli muzułmanie z Afryki, Arabii i Europy. 
  2. Istniał też oddział budowlany Todt, który został potem przekształcony w jednostki militarne Wermachtu (Legion Speer) i skupiał w swoich szeregach obcokrajowców w tym czarnoskórych.
    Takich materiałów jak się chce, można znaleźć sporo, w wielu zapiskach historycznych z tamtych okresów czy książkach opierających się na nich też tego jest sporo, dlatego bawi mnie krzyk, że to nie ma nic wspólnego z prawdziwą wojną. Mało tego - w Wojsku Polskim w tamtym okresie tez mielismy Afroamerykanów.
  3. To jest gra a nie odzwierciedlenie historii. Gra opiewa na pewnych wydarzeniach, może je przedstawiać z jakiegoś punktu widzenia ale ma sporo uproszczeń i innych dodatków. BF1 także opiera się o fikcję mimo klimatu 1WŚ i część z przedstawionych tam zdarzeń, osób, czy nawet czołgów/broni w ogóle nie miała miejsca.
  • Mp18 w BF1 posiada bagnet - historycznie, w okresie w jakim dzieje się gra mp18 nie posiadała bagnetu, dodatkowo animacja przeładowania jest niekompletna 
  • Chauchat był konstrukjcą bardzo wadliwą i miała tendencję do zacinania się na potęgę - w BF`ie ta broń jest bez skazy.
  • Niemieckie mundury posiadają oznaczenia, które nie były stosowane w przedstawionym okresie wojennym
  • Rękawiczki (w grze posiadają je praktycznie wszyscy) mieli tylko żołnierze stawiający zasieki, z wiadomych względów
  • Medycy nigdy nie mieli takiej funkcji jaką mają w BF`ie ;) A już z pewnością nie ganiali z karabinami, serio

Tak można wymieniać w nieskończoność ;)
Każda gra oparta na jakichś wydarzeniach jest tylko grą.
Dodatkowo co do zarzutu że są kobiety w COD itd - nie bronie gry bo jest dla mnie mega słaba i Beta mnie wyleczyła z zakupu ale na litośc z tego zawsze słynęły COD`y - możliwość personalizacji własnego żołnierza to coś za co wielu ludzi tą grę uwielbia. Jeśli jakaś czarnoskóra kobieta chce grać takim odpowiednikiem w grze to czemu jej tego zabronić? ;)
Rozumiem, że można czegoś nie lubić, można coś krytykować ale zachowujmy przy tym odrobine merytoryki i obiektywizmu;) 

Nie jestem ignorantem i wiem że czarnoskórzy brali udział w wojnie -.- ale nie podoba mi się uwzględnienie kobiet, tym bardziej czarnych, i psuje to klimat dla mnie. To jest moje zdanie/opinia i trudno żeby była obiektywna, chociaż się staram. Rozumiem argument  o tym że ktoś może grać kim tam chce ale to jest FPS i w sumie nie widzisz swojej postaci 90% czasu. Jakby to była gra futurystyczna czy jakiś RPG to nie mam z tym problemu, grajta czym chceta. Mi to po prostu nie pasuje. (tak samo jak nadreprezentacja kolorowych w BF1, niemiecki snajper i kawalerzysta- czytałem o dwóch czarnoskórych którzy byli w armii niemieckiej w europie (może to oni xD) i nawet nie wiadomo czy brali udział w walce, niemieckie kolonie to co innego) .

Interesuje się historią i lubię autentyzm i co do broni, no niby masz rację ale jednak w BF1 nie dzieje się to na taką skalę. Np. te warianty MG15 https://imgur.com/a/67zmT co to jest w ogóle? System który jest w BF1 sprawia, że jestem w stanie uwierzyć, że ktoś mógł mieć założoną soczewkę na karabin (zaczynali je wtedy produkować, wiadomo że nie na masową skalę). Bronie i warianty wyglądają na autentyczne. W CoDzie jakoś to wszystko jest przerysowane i totalnie z czapy. 
Co do animacji widziałeś ładowanie Springfielda w WWII? Jak postać wkłada łódkę z pociskami pod kątem 90 stopni przez lunetę,  a nie jak to powinno wyglądać czyli pojedynczo, ponieważ luneta zasłania komorę -.-
Akurat apropo Chauchata to czytałem, że to w sumie mit, bo francuskie działały całkiem dobrze, ale robione przez amerykanów na licencji już nie, ponieważ strzelał ich amunicją, a amerykanie nie zmienili modelu pod swój pocisk i przez to zacięcia były częste. 

Jak kogoś bawi WWII to dobrze dla niego. Mi się ta formuła i forma nie podoba. Wolę tak jak to robi DICE i Battlefield. 
PS. Z tymi rękawiczkami to pojechałeś xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę pisać o czymś zupełnie innym, ale wtrącę tylko jedno zdanie odnośnie dokładności historycznej. Nie jestem znawcą absolutnie, więc w ogólnej kwestii dokładności nie zamierzam się w ogóle wypowiadać, ale jestem prawie pewien, że gdyby gra w 100% oddawała realia historyczne, to oprócz bandy zapaleńców nikt by w to nie grał :24_stuck_out_tongue: W grze musi być coś umownego, żeby było zjadliwie. Gorzej, jeśli są jakieś absurdy, ale chyba w tym BF nie ma laserów ani niemców z ciemnej strony księżyca :) Ale nie grałem. Jeszcze ...:P

No i tu jest sprawa główna. @manoszek, dziad jeden, mnie znowu namawia na zakup BF. I nie żebym mu nie wierzył, ale grają w to ludzie jeszcze? Sporo czytałem opinii, że BF1 jest gorszy niż 4. 

Nigdy w żadnego BFa nie grałem (ani w CoDa, jeśli można je w jakikolwiek sposób porównywać; za to Overwatch me gusta <3 ). Dobra to będzie część jako "twój pierwszy bf"? W zasadzie interesuje mnie tylko granie medykiem, bo leczenie innych w grach sprawa mi jakąś dziką przyjemność :24_stuck_out_tongue:

A w sumie największe obawy w kwestii zakupu mam w związku z teoretycznie bliską premierą kolejnej części. Szkoda mi dawać nawet te 80 zł (bo mam w co grać), jeśl za 3-4 miesiące już by serwery świeciły pustkami.

Strasznie chaotyczny ten post jest, ale pisałem na szybko w robocie, bo mam pilny termin, ale weekend się zbliża i by można było pograć :24_stuck_out_tongue:

W skrócie - warto to teraz brać czy poczekać na następną część?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra od cholery ludzi. Nawet rano w dni robocze nie miałem nigdy problemu ze znalezieniem pełnych gier.
Z Overwatchem to w ogólnie ma jak tego zestawić - mi w ogóle Overwatch nie podszedł, tak jak i inne hero-shootery.
Na granie medykiem najlepszy czas, bo wreszcie jego bronie poprawili.


BF1 jest inny niż BF4. Czy gorszy? Trudno powiedzieć. Mnie o wiele bardziej błędy 4-ki irytowały.
Wg mnie to dobry wybór na pierwszego BFa - jest trochę wolniejszy od poprzednich, bardziej przystępny dla nowych graczy i oprawa/tło jest ciekawsze niż randomowy konflikt z dupy Chiny/Rosja-USA.


Poza tym kogoś kto leczy i reanimuje to z otwartymi ramionami witam :love:

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo. 

Jeśli masz gdzieś jakąś promocję, to myślę że warto brać podstawkę (na dodatkach, mimo że niektóre oferują całkiem fajne mapy, tłumów nie ma). Jeśli lubisz grać medykiem, a do tego grać zespołowo, to masz dobry okres, bo medyk po ostatnim paczu dostał dobrego kopa i jego pukawki są naprawdę dobre na dystans(coś jak sks u snajpera w bf3). 

Do premiery następnego bfa jeszcze blisko 9 miesięcy, zdążysz się nagrać, a ludzie na serwerach będą zawsze, bo to całkiem udana gra. Trzeba tylko się przyzwyczaić,  bo w tej części bronie mają szczerbinki lub archaiczne celowniki optyczne, a nie wygodne kolimatory. 

No więc, tak jak pisałem wcześniej, jeśli jest jakieś promo, to bierz, najwyżej jak Ci nie podpasuje to odsprzedasz  z większym rabatem. 

 

Btw. 

Ostatnio próbuję trochę polatać snajperem na bliski kontakt, fajna sprawa. Jest tylko jeden mały pikuś. Jako że ostatnio mam więcej czasu na cokolwiek z rana, muszę grać na amerykańskich serwerach, bo na europejskich trochę pustki w tygodniu. Dopiero teraz czuję jaka to różnica mieć ping 30 (bo taki mam na europejskich), a 130. Niby to nie jest jakiś liczbowy dramat, ale komfort gry żaden. Przy takim pingu, wszystko skacze, hitmarki nie wchodzą. Aż się dziwię, że ludziom chce się siedzieć całą rundę na serwerze gdzie mają ping +200.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś wbijałem medal i za cholerę mapa Albion nie chciała się włączyć (w każdym głosowaniu przegrywała) i z braku laku na azjatyckie serwery wbiłem.
Musiałem lagować jak cholera, ale kille wpadły i medal :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, okoni napisał:

Imo. 

Jeśli masz gdzieś jakąś promocję, to myślę że warto brać podstawkę (na dodatkach, mimo że niektóre oferują całkiem fajne mapy, tłumów nie ma). Jeśli lubisz grać medykiem, a do tego grać zespołowo, to masz dobry okres, bo medyk po ostatnim paczu dostał dobrego kopa i jego pukawki są naprawdę dobre na dystans(coś jak sks u snajpera w bf3). 

Do premiery następnego bfa jeszcze blisko 9 miesięcy, zdążysz się nagrać, a ludzie na serwerach będą zawsze, bo to całkiem udana gra. Trzeba tylko się przyzwyczaić,  bo w tej części bronie mają szczerbinki lub archaiczne celowniki optyczne, a nie wygodne kolimatory. 

No więc, tak jak pisałem wcześniej, jeśli jest jakieś promo, to bierz, najwyżej jak Ci nie podpasuje to odsprzedasz  z większym rabatem. 

Jak mówiłem, nie grałem nigdy w żadnego BF, więc nie wiem czy lubię grać medykiem :24_stuck_out_tongue: Wiem tylko, że lubię leczyć innych i jeśli gra daje mi taką możliwość, to przeważnie to robie (nawet kuźwa w monster hunterze :24_stuck_out_tongue: )

Ale właśnie kwestia brania edycji z dodatkami czy podstawki mnie najbardziej zastanawia. Edycja Rewolucja na storze kosztuje 79 zł, w pudle widziałem gdzieś za 99. Obstawiam, że pudło to standardowo podstawka na płycie i dodatki kartce. A sama podstawka używana kosztuje pewnie z 60 zł i pewnie odsprzedałbym ją za 40 (tak znając mniej więcej cennik mojego lokalnego żydka).

Czy dlc dodają oprócz map coś, co jest cokolwiek warte? Jakieś nowe tryby? Pewnie milion broni i jakiś skórek albo cholera wie czego :24_stuck_out_tongue:

Ale generalnie chyba najbardziej opłacalną opcją jest albo cyfra ze sklepu albo full zestaw w pudle, po czym ewentualnie można opchnąć samą podstawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatkach masz nowe tryby (oprócz Linii Frontu to raczej bez szału i mało oblegane), bronie i pojazdy, ale spokojnie da się bez tego żyć (chociaż kilka giwer z DLC jest najlepszych w swojej klasie - Fedorov/Marquand dla medyka).
Poza tym do dodatkowych mapek i tak masz co jakiś czas dostęp w ramach kampanii Operacji.

Jeśli masz jakąś dobrą cenę to wtedy bym rozważył, ale może gra całkowicie Tobie nie podejdzie i wtedy te dodatki psu na budę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, odblokowuje sobie trofki i mam takie zadanie aby zrobić 3 wieloboje jako zwiadowca. Pytanie: ile kilów pod rząd trzeba zrobić aby zaliczyć jeden wielobój oraz czy wymagana jest konkretna broń? np. czy mogę to zrobić też bronią osobistą czy jednak wyłącznie karabinem snajperskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobiłem granatem i taką metodę polecam, szybko i bezboleśnie, najlepiej w lesie argońskim, w bunkrach na A i B Do wieloboju wystaczy dwóch wrogów którzy padną równocześnie, bądź w bardzo krótkim odstępie czasu.

 

Wysłane z mojego XT1072 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie wbija mi czwartej pozycji, jakiś babol znowu? 216f1e7a7534833a7a0b9fc87ca89098.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, okoni napisał:

Czemu nie wbija mi czwartej pozycji, jakiś babol znowu? 216f1e7a7534833a7a0b9fc87ca89098.jpg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
 

Też to wczoraj robiłem i zmiana na wariant snajperski naprawia sprawę- po prostu graj snajperskim :1_grinning:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się z Was porywa na te blaszki za zadania z Apokalipsy - chodzi mi o te 4 sztuki z jeźdźcami apokalipsy?
Ostatnio padłem od dwóch różnych gości i mieli założone te nieśmiertelniki - szanuję, bo niektóre wymogi są absurdalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby to wbić, trzeba brać twarde narkotyki w sporych ilościach, ewentualnie mieć ukryty fetysz w postaci nieodpartej chęci uprawiania seksu z automatem vendingowym. Obie rzeczy mnie nie kręcą, więc nie mam parcia na te blaszki. :Gmoch:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, The_Siemek napisał:

Ktoś się z Was porywa na te blaszki za zadania z Apokalipsy - chodzi mi o te 4 sztuki z jeźdźcami apokalipsy?
Ostatnio padłem od dwóch różnych gości i mieli założone te nieśmiertelniki - szanuję, bo niektóre wymogi są absurdalne.

Mam maks lvl, wszystkie bronie, więc gram sobie z myślą o nich w sumie. Przynajmniej na razie na te podstawowe- żeby odblokować te nowe specki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te podstawowe też zrobiłem i nawet pierwszą blaszkę - świadectwo łakomstwa czy coś takiego, ale tamte Jeźdźców z wymogami typu "zniszcz samolot pułapką zwiadowcy" albo "zabij 25 wrogów pałką z niewybuchem bez zgonu" to już lekka przesada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba tylko ustawka wchodzi w grę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyszedł Easter Update, ogólnie nawet na stronie EA/DICE nie ma żadnych patchnotes, patch waży ponad 4 GB.

  • Podobno wprowadzili autobalans (w końcu) w matchamkingu, ciekawe czy będzie działać i czy aby przypadkiem nie będzie losowo wybranego leminga wrzucać do teamu i tak już obsypanego przez noobów.
  • Poprawili po latach bug z jasnością w oknach, w końcu coś przez nie widać zamiast białej plamy
  • jakies mniejsze poprawki w UI

Ogólnie nic specjalnego, nadal próżno szukac nerfa Hellriegela czy nowego bombowca, poprawek w broni melee gdzie można walic gościa 20 razy a i tak nie zginie nawet stojąc mu za plecami, nawet czyscicielem okopów :xzibit:


 

Edytowane przez tm-tz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, wie ktoś może dlaczego nie ma serwerów z mapami z dodatków w trybie szturm? Czasami pojawiają się tylko Apocalypse a tych pozostałych nie widziałem już dawno. Nawet jak wchodzę przez szybką grę i wybieram któryś z dodatków to wrzuca mnie na pusty serwer. WTF? Raczej wątpie że ludziom nie chce się grać na tych mapach bo są przecież całkiem fajne. Nie wiem w sumie jak jest na innych trybach bo gram głównie szturm. Wie ktoś o co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2018 o 11:41, The_Siemek napisał:

Te podstawowe też zrobiłem i nawet pierwszą blaszkę - świadectwo łakomstwa czy coś takiego, ale tamte Jeźdźców z wymogami typu "zniszcz samolot pułapką zwiadowcy" albo "zabij 25 wrogów pałką z niewybuchem bez zgonu" to już lekka przesada :)

Dlatego wymogiem jest tylko 5 z 6 zadań, żeby te debilne ominąć np. zniszcz behemota z Kolibiri

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×