Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chętny pograć w tygodniu to zapraszam PSN:Teynarix 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! 

od kilku dni mam problemy z wyszukaniem serwera. Wyświetlają mi się 2-3 serwery na liście. Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem ?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie. Zaznaczam podbój na serwerach europejskich i pokazuje mi max trzy serwery które są zajęte i jest kolejka dwóch osób. 

Teraz musiałem do zadania wbić dziesięć wygranych w dominacji i to samo, brak serwerów w Europie, musiałem grać w USA, ale w wyszukiwarce też max pięć serwerów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni jest ogólnie problem z serwerami . To już chyba norma ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu również mam problem z wyszukiwarką. Czasem gdy wchodzę to muszę się połączyć online, a gdy to zrobie włącza się kampania - którą dawno ograłem. Dziś np. zresetowało moje ustawienia sterowania tj. czułość gałek itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, starvin napisał:

Warto kupic premium ?

 

Jak jest w dobrej cenie to jak najbardziej tak, fajne mapy graczy nie brakuję, sam od czasu do czasu sobie odpale i pobiegam trochę :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.04.2018 o 02:09, Banan91PL napisał:

 Po bf1 przynajmniej ja już mam dosyć klimatów tamtejszych wojen, wolałbym lata 90 lub współczesne

U mnie to samo - czekam i liczę na współczesny konflikt (i nie bieganie po ścianach!). Wczoraj nawet PS3 odkopałem i odpaliłem BF3 z ciekawości - ludzie grają cały czas, ale grafika oczy wypala po prostu. Po jednej rundzie na Bazarze już mnie piekło :)
Nawet w BF1943 ciągle ktoś gra :xzibit:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie BF-a w czasach współczesnych to poczekajcie na World War 3 od Farm 51. Może być niezła gierka, zwłaszcza że twórcy przygotowują wiele ciekawych rozwiązań.

A DICE w tym roku wraca do II WŚ. To niemal pewne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Thrasher8888 napisał:

Chcecie BF-a w czasach współczesnych to poczekajcie na World War 3 od Farm 51. Może być niezła gierka, zwłaszcza że twórcy przygotowują wiele ciekawych rozwiązań.

A DICE w tym roku wraca do II WŚ. To niemal pewne.

Wiadomo kiedy bedzie premiera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, starvin napisał:

Wiadomo kiedy bedzie premiera ?

Nie wiadomo. Wiadomo że.były zamknięte testy dla dziennikarzy i youtuberów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Thrasher8888 napisał:

Chcecie BF-a w czasach współczesnych to poczekajcie na World War 3 od Farm 51. Może być niezła gierka, zwłaszcza że twórcy przygotowują wiele ciekawych rozwiązań.

A DICE w tym roku wraca do II WŚ. To niemal pewne.

Ja bym taki pewny tego nie był ze wracają do 2 wojny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.04.2018 o 17:27, Banan91PL napisał:

Ja bym taki pewny tego nie był ze wracają do 2 wojny 

Były pewne poszlaki oraz ktoś kto do tej pory nie mylił się jaka będzie kolejna część BF-a, wskazują na II WŚ. Poza tym zastanawiające jest to:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Czy nikt w europie nie gra już w linie frontu albo w Rush'a ?

Co wejdę na wyszukiwania serwerów to same operacje, deathmatch'e itd, filtry nic nie pomagają.

Jakby komuś brakowało ekipy to można podesłać zaproszenie, sam z chęcią skorzystam z doborowego towarzystwa ;) PSN ID: gyry1

Edytowane przez gyry1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.04.2018 o 13:49, gyry1 napisał:

Cześć,

 

Czy nikt w europie nie gra już w linie frontu albo w Rush'a ?

Co wejdę na wyszukiwania serwerów to same operacje, deathmatch'e itd, filtry nic nie pomagają.

Jakby komuś brakowało ekipy to można podesłać zaproszenie, sam z chęcią skorzystam z doborowego towarzystwa ;) PSN ID: gyry1

Ja dzisiaj wieczorem będę grał. Dodam do znajomych. Ilość trybów zależy od godzin. Wieczorami z każdego jest po kilka serwerów. Warto też zaznaczyć żeby pokazywało pełne i poczekać chwilę w kolejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w psstore pojawił się 

Battlefield™ – Edycja Rocznicowa 99,- zł

cena super prawie już mam kupić, sprawdzam a ten pakiet waży 198GB! da się tylko zainstalować np B1? bo nie mam tyle miejsca, i nie widzę sensu instalować Hardline ani B4 ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Malakay napisał:

w psstore pojawił się 

Battlefield™ – Edycja Rocznicowa 99,- zł

cena super prawie już mam kupić, sprawdzam a ten pakiet waży 198GB! da się tylko zainstalować np B1? bo nie mam tyle miejsca, i nie widzę sensu instalować Hardline ani B4 ... 

 

Znając Store sądzę że będziesz mógł zainstalować te gry oddzielnie. Tak było gdy kupiłem w bundlu GTA 3, VC, SA i Heavy Rain z Beyond Two Souls na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, malpka napisał:

 

Znając Store sądzę że będziesz mógł zainstalować te gry oddzielnie. Tak było gdy kupiłem w bundlu GTA 3, VC, SA i Heavy Rain z Beyond Two Souls na PS4.

dzięki już mam, 75 GB z DLC ... tamte części musiałem ręcznie wywalić, bo wrzuciło wszystko na listę. Fajna przesiadka z Battlefronta2 bo ten odgłos blasterów wypalał mi  jużdziurę w głowie ... jutro albo pojutrze wbijam w online, jak znajdę chwilę. Gra wygląda ładniej niż Battlefront2 na moje oko i jednak lepiej się pruje z ołowiu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w psstore pojawił się 
Battlefield – Edycja Rocznicowa 99,- zł
cena super prawie już mam kupić, sprawdzam a ten pakiet waży 198GB! da się tylko zainstalować np B1? bo nie mam tyle miejsca, i nie widzę sensu instalować Hardline ani B4 ... 
Ta cena jest dla plusowiczow? Bo ja patrząc na apce w storze mam cenę 419 za edycję rocznicowa (plusa nie mam)

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Malakay napisał:

dzięki już mam, 75 GB z DLC ... tamte części musiałem ręcznie wywalić, bo wrzuciło wszystko na listę. Fajna przesiadka z Battlefronta2 bo ten odgłos blasterów wypalał mi  jużdziurę w głowie ... jutro albo pojutrze wbijam w online, jak znajdę chwilę. Gra wygląda ładniej niż Battlefront2 na moje oko i jednak lepiej się pruje z ołowiu. 

Podobno BF1 zaczyna świecić pustkami. Daj znać czy ludzie jeszcze w to grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×