Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

oby nie 2 WŚ

tesknie za klimatami jak w BF3/4 ...

jak wszyscy cisneli na future to teraz wszyscy oldskuul :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Rambo8 napisał:

oby nie 2 WŚ

tesknie za klimatami jak w BF3/4 ...

jak wszyscy cisneli na future to teraz wszyscy oldskuul :P

No właśnie wszystko na to wskazuje, że jednak będzie to II WŚ. Może głównym wątkiem nie będzie temat nazistów, ale inne konflikty. Być może wojna w Wietnamie. 

Raczej współczesnego konfliktu się nie spodziewam, ale who knows :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Banan91PL napisał:

Albo czasy za panowania Cezara , bitwy na miecze kusze , zamiast czołgów katapulty

To by było coś ale mało realne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Miro0412 napisał:

To by było coś ale mało realne.

Kto wie podobno po 23 maja battlefield już nie będzie taki sam

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.05.2018 o 23:09, Miro0412 napisał:

To by było coś ale mało realne.

Mało? w ogóle nie realne dla tej serii 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2018 o 00:23, Klaxxon napisał:

Do usunięcia

 

 

 

?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pudełko do mnie jedzie już (mam nadzieje że jest w trasie, bo śledzenie coś kijowo działa :P ) w związku z tym jedno pytanie.

Czy w grze są jakieś tryby/mapy, które nie są już grane, bo były słabe albo się zwyczajnie znudziły? W sensie czy kupując grę w przededniu wyjścia kolejnej części nie będę miał możliwości przejrzenia chociaż całej zawartości poprzedniej wersji, bo na grę w jakimś trybie czekają na świecie 3 osoby i serwer nie daje rady ich po równo podzielić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, xavris napisał:

 

Czy w grze są jakieś tryby/mapy, które nie są już grane, bo były słabe albo się zwyczajnie znudziły?

 

W operacje, podbój i szturm cały czas gra sporo ludzi. Z resztą trybów może być problem, ale nic dziwnego bo nigdy nikt w te badziewia typu "łap gołompa" nie grał :Gmoch:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grało się na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny moment, kiedy już na serwerach zostałeś Ty i twój cień. :30vm3cw:

Idź pierdolnij szklankę Rakiji :kwach:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, okoni napisał:

Świetny moment, kiedy już na serwerach zostałeś Ty i twój cień. :30vm3cw:

Idź pierdolnij szklankę Rakiji :kwach:

 

ale zamknij dzioba, BĘDZIE GRANE.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, TeraJacek napisał:

 

W operacje, podbój i szturm cały czas gra sporo ludzi. Z resztą trybów może być problem, ale nic dziwnego bo nigdy nikt w te badziewia typu "łap gołompa" nie grał :Gmoch:

Przecież w gąłopia dalej gra sporo ludzi, sam czasami odpalę na 2-3 rundki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak ktoś nie umie grać lub ma umiejętności dupne, to zawsze mówi, że gra jest beznadziejna i nikt w nią nie gra :30vm3cw:

Ja tam kilka rundek w gołębia pograłem, tryb byłby jeszcze lepszy, gdyby ludzie rozumieli zasady, a tak to w większości chaos. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadałem proste pytanie, które nie miało na celu jechania po kimś, że nie umie grać. Nie umie to nie umie, jego problem :P

Tym niemniej dzięki. Przynajmniej wiem, że mój antyukochany patologiczny tryb  ctf tu w wersji capture the gouomp jest względnie żywy i będę mógł w niego zagrać tylko po to, żeby stwierdzić, że dalej nie polubiłem tego trybu :P

Miałem zawsze wyrąbane na tą serie, a teraz jak przez Was i przez @manoszek zamówiłem pudło to sie nie mogę doczekać, kiedy będę rzucał bandażami w niemców i nieniemców :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do BF1 rozdajo za darmo, dodatki do BF4 również, ale do Hardline'a już się nie przyznają.

Takie trochę upośledzone dziecko DICE :xzibit: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC rozdają i w końcu wymodlone , wyczekane Xbox one x enhanced.

 

To miała być moja gra nr 1 do grania na XOX ale trochę z tym paczem się spóźnili. Ale w końcu trzeba będzie wrócić i zobaczyć jak się prezentuje najlepsza możliwa konsolowa wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hacker25 napisał:

Dodatki do BF1 rozdajo za darmo, dodatki do BF4 również, ale do Hardline'a już się nie przyznają.

Takie trochę upośledzone dziecko DICE :xzibit: 

Bo to nie DICE robiło :)
Tylko Visceral.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, The_Siemek napisał:

Bo to nie DICE robiło :)
Tylko Visceral.

A no racja, zapomniałem. Ale i tak łapska nad tym trzyma EA :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to ja jestem po pierwszych meczach, zdaje się czterech. Grałem sam, bo czekałem na kumpla, a nie lubię wychodzić z gry ze znajomymi :P

Pierwsze wrażenie z samej gry raczej dobre. Przytłoczyło mnie menu :) Milion broni dla wszystkich, milion jakiś osiągnięć, które dodają kolejne skille, jakieś medale, cuda na kiju. Pewnie trzeba się wczytać i będzie ok :)

Sama gra jest przede wszystkim bardzo ładna i zupełnie inna niż CoD. Pomijając oczywiście kwestię ilości graczy i tego typu rzeczy, te gry zupełnie inaczej chodzą. Mam porównanie idealnie, bo jestem dosłownie kilka dni po graniu w ostatniego CoDa. Coś jak różnica z dawnych czasów między quake 3 arena a unreal tournament. W CoDzie mi się chyba lepiej/łatwiej strzelało, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia się do nowego). Leczenie spoko, chociaż mało spektakularne :) Muszę się jeszcze nauczyć, że jak ktoś gdzieś leży padnięty to na 80% gdzieś w pobliżu jest ptyś, który go ubił i stawianie go na nogi od razu to niekoniecznie jest najlepsza rzecz, jaką można zrobić w pierwszej kolejności.

No snajperzy oczywiście dają się we znaki. W ogóle dziadów nie widać, jak za drzewem na stromej ścianie leżą na brzuchu z nogami w górze, bardzo wygodna pozycja strzelecka :)

Pograłem też snajperem (czy jak on tam się nazywa, ten z pistoletem sygnałowym) i wsparciakiem. Wsparciak przyjemny, taki medyk tylko z amunicją :) Snajper mi nie przypadł do gustu, ale na tym etapie gry nie można żadnej klasy skreślać :) Chociaż oczywiście medyk pewnie będzie grany najwięcej :)

W kwestii broni oczywiście w necie pod hasłem 'best medic weapon' można znaleźć 50 postów, gdzie wymienione jest 50 broni, więc wygląda na to, że nie ma czegoś obiektywnie najlepszego, pewnie wszystko zależy od sytuacji i preferencji.

Grane będzie na bank :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To uczucie gdy jesteś nowy i rozpoczynasz pierwszą potyczkę, nie znasz mapy, masz pierwszy poziom i łoją cię kolesie na trzydziestym poziomie epickim a ty co najwyżej możesz im całym magazynkiem lekko porysować hełm.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×