Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Ale chodziło mi bardziej o to ze budynki właśnie nie zawalają się niektóre są do nietkniecia ja bardziej feeling ten czułem w 4 taka moja opinia ty masz swoją i to szanuje , ale z jednym się zgodzimy oby wersja 2018 była jeszcze lepsza 


Czyli chciałbyś taki tryb 'Armagedon' aby wszystko się zawaliło Wątpie aby konsole kiedykolwiek osiągnęły taki poziom... mapa musiałaby być malutka jak w CoD'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że nie ma aż takiej destrukcji jak w BC2 - gdzie można było zaorać całą mapę i nic nie zostało. Wyobrażacie sobie Operacje wtedy?
Na pierwszym ataku obrońcy niszczą wszystkie budynki itd. a potem strzelają do atakujących jak do kaczek.
Nawet na Sommie to widać idealnie gdzie pierwsza flaga to rzeźnia, jeśli od razu zniszczy się budynki (to też wina trybu - Podbój i Najazd).
Wg mnie taki system zniszczeń jaki jest w BF1 najbardziej pasuje. Kamperów niszczysz razem z budynkiem, ale z drugiej strony jakieś fundamenty zostają, żeby można było chociaż na leżąco się schować.
I nie ma tych syfiastych levolution. BF4 był najsłabszy pod względem zniszczeń (na Hardline opuszczam zasłonę milczenia...).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Chyba nie myślałeś, że będzie można rozwalić całe Amiens, PS4 by spłonęło chyba ;) Na zdecydowanej większości map można zniszczyć niemal wszystkie zabudowania. Myślę, że oceniasz ten aspekt przez pryzmat ogólnej niechęci do BF1, zwłaszcza, że 4ka też miała część budynków nie do draśnięcia.

Ja np mocno ubolewam, zwłaszcza w operacjach, nad brakiem mozliwości zniszczenia lub ograniczenia wejścia na mury (na punkcie B) w Salonowym Blitzkriegu. 
Wiecznie jest tam tak obrzygane snajperami, że głowa mała. W sumie salonowy Blitzkrieg to jedna z najmniej zniszczalnych map, o burzeniu samego pałacu nawet nie wspominając ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ktoś z Dice wypowiadał się że nowy silnik frosbite jest tak zaawansowany, że można tak to ustawić, że wszystko zrownamy z ziemią. Nawet tak próbowali podczas projektów, ale gra nie miała sensu. Trochę to rozumiem, muszą być naturalne bariery aby granie miało sens, choć właśnie teraz widzę oczami wyobraźni, jak na blitzkreag człowiek przykurwiłby z armaty i po kilku salwach ten mur zaczął by się zawalać zabijając kamperów. 

Czasy totalnej eksterminacji terenu z bc2 pamiętam dość dobrze, tyle że się zastanawiam, czy chciałbym taką mapę gdzie można rozwalić każdy dom i skosić każde drzewo. Pewnie skończyło by się totalną krytyką bo ameby nie miałyby gdzie się kitrać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, więc jakiś balans musi być zachowany bo puste 'pole' nie miałoby sensu.

A mnie brakuje troche map pokroju Close Quarters z bf3

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.03.2018 o 00:07, Bartek_Red napisał:

Chyba nie myślałeś, że będzie można rozwalić całe Amiens, PS4 by spłonęło chyba ;) Na zdecydowanej większości map można zniszczyć niemal wszystkie zabudowania. Myślę, że oceniasz ten aspekt przez pryzmat ogólnej niechęci do BF1, zwłaszcza, że 4ka też miała część budynków nie do draśnięcia.

a nawet większość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.03.2018 o 10:13, The_Siemek napisał:

Do listy dodałbym jeszcze:
Szturmowiec - PM 08/18 na bliski kontakt, tak samo szybkie jak Automatico, ale dużo więcej pestek. 

Właśnie wczoraj polatałem z PM 08/18 (bez soczewki) i skończyłem mecz z wynikiem 58/14 - minus tej broni jest taki, że mocno kopie do góry więc jak ktoś jest przyzwyczajony strzelać w klatę  to lepiej celować ciut niżej ;)
Bolała mnie mała moc obalająca tej broni w statystykach ale to jest niezły potworek gdy się już opanuje celowanie i odrzut. Spokojnie można wykosić cały team jednym magazynkiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W zwarciu kosi równo, ale na dystans to jest tragedia. Odrzut pionowy jest tak duży, że cele powyżej 30 m to lepiej odpuścić albo pistolecikiem traktować. Wersja z soczewką jest trochę lepsza, ale i tak trzeba burstem strzelać, bo full auto przez 3 sekundy i celownik na niebie ;)

Ciekawe bronie (właściwie to warianty) na CTE testują - Enfielda z tłumikiem :)

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna godzina z PM 08/18 - wynik końcowy ponad 23k punktów i 69/23
Ta broń to solidny wymiatacz...
Jeśli Dice jeszcze jakieś patche będzie wprowadzać to czuję nerfa w tym "SMG" ;)
BTW jestem chyba jedyną osobą która spot`uje przeciwników na mapie...
 

 

Edytowane przez tm-tz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak się Siemson dzisiaj cały dzień strzelało, jakbym pierdział papierowymi kulkami 

 

 

Szkoda że nie pykłeś tej mapki, w miarę wyrównane składy. 

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest efekt tego idiotycznego patcha TTK.
Sam tego doświadczam na wsparciuchu - jedynie midrange bo w zwarciu gleba.
Podejrzewam, że jakby Assaulci biegali z Kolibri to po patchu TTK też by szybciej zabijali niż inni.

Edytowane przez tm-tz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, czyli znerfili wsparcie? Ponad tydzień nie grałem i tak właśnie mi się wydawało, że coś jest pozmieniane, choć bardziej zwalałem to na przerwę i wypadnięcie z wprawy. 

Ale i tak to kiepsko wygląda, koleś wyłapał ode mnie ponad dziesięć kulek, zarejestrowane hitmarki to pewnie połowa, z czego jeden to headszot, a i tak koło nie padł, tylko z opóźnieniem godnym leniwca reaguje kładąc mnie na serię, ehhhh.... 

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ze tegoroczna odsłona to nie będzie 2 wojna światowa w zasadzie ta 1 prawie jak 2 dużo broni automatycznych itp a czuje ze wiara będzie narzekać ze nowa odsłona to tylko duże dlc (jeśli będzie to druga wojna) ja osobiście wolałbym coś w klimatach 3/4, helikoptery odrzutowce normalne czołgi i karabiny 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz normalny czołg:

 

0003N72TEU2SUUQ6-C122-F4.jpg

 

:Gmoch:

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję w pierwszej kolejności zapowiedzieć DLC, to zawsze działa na mnie kojąco jak wiem co dostanę za dodatkową opłatą :zygmunt:

W moim przypadku i tak kupię Bfa na premierę jak zwykle zresztą, ale nie potrafię wytłumaczyć dlaczego się tak dzieję, chyba tak musi być:30vm3cw:

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, okoni napisał:

A, czyli znerfili wsparcie? Ponad tydzień nie grałem i tak właśnie mi się wydawało, że coś jest pozmieniane, choć bardziej zwalałem to na przerwę i wypadnięcie z wprawy. 

Nie tyle znerfili wsparcie, co wprowadzili patch, który zmienił prędkości TTK w broniach na różnych dystansach. 
Tym sposobem szturmowiec na bliski kontakt wygrywa praktycznie wszystko i nikt mu się nie równa, wsparciuch stał się niezłą maszynką na średni dystans chyba, że trafi na medyka który obecnie może nawet snajperów sprowadzać do parteru xD
Wcześniej był patch, który wywrócił do góry nogami cały balans broni - zagrywka podobna do tej z BF4 gdzie po bodajże 2 latach wywalili cały balans i wszystkie bronie wraz z dodatkami trzeba było uczuć się na nowo ogarniać.
Ja do ostatnich 2 patchy używałem MG na wsparciu ewentualnie BAR`a - obecnie nie potrafię tym grać a wsparciuch jako jedyna klasa jest u mnie na najwyższym lvl`u. Obecnie BAR, 08/18albo Perino mi się sprawdzają zależnie od mapy i sytuacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, okoni napisał:

A tak się Siemson dzisiaj cały dzień strzelało, jakbym pierdział papierowymi kulkami 

Szkoda że nie pykłeś tej mapki, w miarę wyrównane składy. 

Już pora na mnie była - żona krążyła ;)
Po wbiciu 140 lvl jakoś mi ciśnienie spadło na granie. Miałem spadać, ale zobaczyłem, że grasz to dobiłem :)

Co do filmiku - ewidentnie jakiś problem z serwerem. Po patchu TTK do 11 m powinna większość broni supporta kłaść na 4 kulki; max. 5 (zależy od broni). EDIT: możliwe też, że gościu miał jeszcze ochronę po spawnie, bo akurat w miejscu odrodzenia flagi D stał (wybitne miejsce tak baj de łej).
Ja miałem parę takich akcji w Lesie - strzelałem i nie zaliczało hitmarków. Kiedyś to bym klął na DICE a teraz po prostu odpuszczam dalsze granie.

W ogóle dawno w cholerę nie grałem Podboju. Prawie cały czas Operacje, żeby pakiety odblokowywać - jeszcze chce mi się wszystkie bronie poskładać (zostały mi chyba 3 sztuki z DLC). Poza tym Operacje to k/d boost :zygmunt:

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, The_Siemek napisał:

W ogóle dawno w cholerę nie grałem Podboju. Prawie cały czas Operacje, żeby pakiety odblokowywać - jeszcze chce mi się wszystkie bronie poskładać (zostały mi chyba 3 sztuki z DLC). Poza tym Operacje to k/d boost :zygmunt:

 

Też gram cały czas operacje, na serwerach 40 osobowych grało się jeszcze lepiej ale co do K/D ratio faktycznie, jako atakujący można niezłe wyniki kręcić. 

 

Czy ktoś wie na czym polega wskaźnik "skill" na stronach poświęconych rankingom do BF? Z ciekawości sprawdziłem swój profil i okazało się, że jestem pod tym względem 24 na świecie :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2018 o 11:25, hacker25 napisał:

A coś wiadomo kiedy pojawi się info o nowym BF?

Pewnie okolice maja/czerwca jak poprzednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setting 2 wojenny najbardziej prawdopodobny po BF1 maja cały trzon gotowy ale nie cieszy mnie to wolałbym na tym silniku  współczesne klimaty, może lata 90 operacja pustynna burza delta force itp 

Edytowane przez Banan91PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2018 o 20:30, r0oFie napisał:

Czy ktoś wie na czym polega wskaźnik "skill" na stronach poświęconych rankingom do BF? Z ciekawości sprawdziłem swój profil i okazało się, że jestem pod tym względem 24 na świecie :xzibit:


Skill jest wyliczany na podstawie kilku zmiennych - faza księżyca, pozycja Słońca względem równoleżnika Raka wyrażona procentowo, czy w DICE jedli dzisiaj bajgle, RSSO w Bocian Pożyczki i to pomnożone przez Twój wynik w meczu, k/d i czy zabijasz głównie graczy z wyższym levelem/skillem niż sam masz.
Tak mniej więcej się prezentuje sposób liczenia "skilla" w BFie od BF3.

Chyba temat wraca przy każdym BFie, ale jest to najbardziej absurdalny wskaźnik, ponieważ przez ostatni punkt nie do końca zależy od Ciebie.
Tutaj jest wzór jak to było liczone w BF4 i pewnie wiele nie zmienili:
https://gaming.stackexchange.com/questions/139260/how-is-skill-calculated


W BF3 przez kilka dni w TOP 5 na PS3 pod względem skilla a cały trick polegał na tym, że na szturmie siedziałem na respie i zabiłem MAVem :osama:

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że gra zostanie pokazana na EA Play, jest pewne jak w banku, data premiery została już dawno ustalona na jesień tego roku, więc czasu aż tak dużo nie zostało :) Dostaniemy pewnie trailer będący połączeniem scen filmowych oraz gameplay'u podrasowanego przez odpowiednie filtry. Aż przypomniałem sobie pierwszy trailer BF1, to był czad!

 

https://www.youtube.com/watch?v=c7nRTF2SowQ&has_verified=1

Edytowane przez Bartek_Red
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przyznam, że po wielkim hypie na BF1 - i bądź co bądź ponad setką godzin w nim spędzoną, w tym roku odpuszczę tytuł od EA, zwłaszcza opiewający o WWII. 
Brakuje mi jednak tempa w tej rozgrywce chociażby takiego jakie było w BF4. Sam BF4 przez 30 klatek stał się dla mnie tytułem uciązliwym, gdyby był w 60 jak BF1 byłby idealny i liczyłem właśnie na ruch w takim kierunku, coś współczesnego, sporą ilość customizacji itd.

Cóż jako zwolennik BF`ów przychylnym okiem patrzę na COD IV - niedaleka przyszłość - czasy 2020 i historia osadzona między wydarzeniami BOII a BOIII do tego boots on the ground, jeśli dodadzą do tego tak dobry movement jak w BO3 lub IW to może być sukces - jako fan samej serii Black Ops w tym roku stawiam na tą strzelankę i powroty do BF1.
Byleby nie spaprali tego tak jak w WWII zwłaszcza z SOT i ADS.
Ogólnie zaczynam wychodzić z założenia, że warto mieć oba tytuły jednocześnie - chociażby dlatego, że czasem człowiek ma ochotę na szybką rozgrywkę jak w starych dobrych Quake`ach czy UT. ;)

@Bartek_Red - Trailer BF1 sugerował w miarę dynamiczną rozgrywkę, szkoda, że rzeczywistość okazała się inna. Dziś już na mnie takiego wrażenia nie robi jak wtedy, a miałem ciarki za każdym razem gdy go oglądałem. 

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×