Skocz do zawartości
EvilAsh

Konto PSN na różnych konsolach

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Mam następujący problem. Posiadam 2 konsole PS3 i PS4 na obu mam to samo konto. Będąc u kuzyna chciałem zagrać z nim w jedną z moich gier, zalogowałem się na jego konsoli do swojego konta ale gdy chciałem pobrać grę pokazał się komunikat, że maksymalna liczba aktywnych kont PS3 została osiągnięta i należy najpierw deaktywować jedno z aktywnych kont. Poza w/w konsolami nie używałem mojego konta na innym sprzęcie. Czy w takim razie PS4 jest liczone jako PS3? Czy można jakoś sprawdzić gdzie są aktywowane te konta ? Czytałem również iż problemem może być błąd PS4 i należy deaktywować konto na PS4, następnie aktywować drugie na PS3 i wtedy ponownie aktywować na PS4 nie utracę w ten sposób gier z PS4 ? Spotkał się ktoś może z takim problemem ?   

Używał ktoś może tego linku https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/login.action ? Jak wynika z opisu na tej stronie można dokonać deaktywacji wszystkich systemów (kont) raz na 6 miesięcy. Tu ciekawa sprawa po zalogowaniu się wynika że mam aktywne 4 systemy (3xPS3 + PS4) jak to możliwe skoro nigdzie indziej (na innej konsoli poza konsolą kuzyna) nie korzystałem z mojego konta. 

Edytowane przez EvilAsh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×