Skocz do zawartości
Tomi915

Table Top Racing: World Tour

Rekomendowane odpowiedzi

Darmowe "wyścigi" autkami w PS+ majowym. Dla łowców Platynek chyba pozycja obowiązkowa. Przy wyzwaniach potrafi zirytować, ponoć 2 pucharki czasem się "glitchują", u mnie było OK. Jak dla mnie gra bez historii, pobrałem, Platynka i wywalona.

 

MOJE oceny:

Fun z gry 2/10

Trudność Platynki 7/10 (ale zrozumiem, że dla kogoś 5/10 ze sztuczką na drifft, ustawkami online, filmikami YT z coinsami, skillem itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, harran-smith napisał:

zagralem z ziomkiem pare wyscigow i nie ma tragedii ale mnie do gierki nie ciagnie. nie rasowalem samochodzika i mnie ciekawi, dochodza pozniej jakies drifty?

Dochodzą w tym sensie że sobie opony wymieniasz na driftowe. Wiem głupio to brzmi ale tak jest. w upgradzie masz do kupienia 4 rodzaje obon. osłonowe, opony które pozwalają skakać itp. Mnie się gra spodobała. Taka spokojna nastawiona na skilla a nie łubudubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z tej gry, tym bardziej że jest  w plusie.Przechodząc ja nie odczułem jakoś nudy może z powodu niewielkiej ilości wyścigów tras samochodów, napewno poziom mi nie przypasował który jest poprostu łatwy. Tak czy siak wspomnienia wróciły z micro machines na "złotej piątce" hehe. Co do trudności platyny to Tomi915 naprawde na 7/10 oceniasz?  sztuczka z drifftem? tu pewnie nie wiem o co chodzi i fakt to najtrudniejsza czesc pucharka jak dla mnie ale nie zajeło mi wiecej niz 30-45 minut wykrecenie miliona w drifcie. ustawki online tez zupelnie nie potrzebne dzis 20 zwyciestw zrobilem z randomami robiąc host, ustawiajac trase na 4 okrązenia i zawsze ktos sie znalazł chętny sprawdzenia  1:1 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie najgorsza gra, zwłaszcza jak na to że dostaliśmy ją w plusie :) Wbiłem platynę parę dni temu, grało się całkiem przyjemnie. W przypadku drifta za milion punktów polecam skorzystać z glitcha bo jednak jak na 90 sekund czasu wynik jest trochę przesadzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak 90 sekund niby ale pamietać należy że jesli nie przerywasz driftu to czas sie nie liczy. a tak teraz patrzyłem ten glitch i nawet nie wpadłem na pomysł że tak można hehe

Edytowane przez Lookero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi też udało się glitchem wbić, bo wcześniejsze próby doprowadzaly do nerwicy.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na wbicie trofeum incoming!  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Jeszcze jakieś pucharki masz do wbicia? Chetnie pomogę a przy okazji można poboostowac zbieranie monetek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten jeden mi został a monety są proste w pojedynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki: da się wybrać wariant mapy (a - d) dla singla? Chciałbym potrenować zwykłe wyścigi na każdej z możliwych wariacji ale nigdzie nie widzę takiej opcji. Mapy mogę tylko zmieniać hostując grę, ale i tak samemu nie pojeżdżę (wyścig odpala dopiero gdy ktoś dołączy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trochę za późno tą gierkę odpaliłem :/

Teraz ja szukam kogoś do wbicia incoming i najlepiej 20 wygranych w multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Monetek też sam wszystkich nie uzbierasz. Przy niektorych trzeba się nieźle namęczyć i bez ustawki może być problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie bez problemu solo zebrac monetkina yt jest poradnik. Co jak i gdzie na jakiej trasie zebrac.

Wysłane z mojego ASUS_T00P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, monetki bez zadnego problemu można zebrać samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Platyna to banal i bez boostowania mozna szybko ja wbic. Co do multi to tworzycie pokoj 1 vs 1 w ustawieniach modyfikacje samochodow na tak, klasa super czy tam hiper auta, liczba okrazen jak najmniejsza wybieracie swoja ulubiona fure podrasowana na maxa w moim przypadku byla to Zonda i o dziwo nie mialem ani jednego wyscigu ze ktos mnie wyprzedzil wiec albo autko jest najszybsze o ile sa roznice miedzy nimi albo myk jest taki ze macie dopakowane auto a przeciwnik moze nie miec. Po wyborze najkrotszej trasy ktora macie juz obcykana na pamiec leci szybko i sprawnie, takim sposobem nie przegralem zadnego wyscigu 1vs1 :p

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cholera wczoraj męczyłem z ostatnimi mistrzostwami. Jadę idealnie a i tak jest za każdym jednym razem jakiś koleś, który jest pół okrążenia przede mną. Gdzieś pisali, że wystarczy w takiej sytuacji wyjść do menu i włączyć jeszcze raz, ale nic to nie dawało. To tej pory wszędzie wbijałem 3 gwiazdki praktycznie za pierwszym razem a na końcu takie kurna kwiatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mowisz o singlu to wiesz ze mozna a wrecz trzeba skracac sobie trasy? :) kupujesz opony z takim krolikiem dzieki czemu auto skacze i w niektorych wyscigach jesli nie wykorzystasz  skrotu to ni uja nie wygrasz. Pamietam taka czasowke pod koniec gdzie nie wazne jak idealnie jechalem brakowalo mi 2-3 sekund, niby malo a jednak duzo. A wlasnie na tamtej trasie jest skrot gdzie spokojnie mozna urwac z 5 sekund na jednym okrazeniu...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem i już z nimi probowałem :) Pooglądałem jeszcze filmiki na yt i okazało się, że tych skrótów jest znacznie więcej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomógłby ktoś z  trofeum Incoming? Tylko ono mi zostało do wbicia platyny ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×