Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

electronic-entertainment-expo-2016-solo-

Myślę, że najwyższa pora na temat dla najważniejszych targów w tym roku. Już niecały miesiąc do pierwszych prezentacji, w tym Sony, Microsoft, EA, itd. Poniżej zamieszczam daty i godziny rozpoczęcia poszczególnych prezentacji. Jeśli coś pominąłem to piszczcie poniżej, chętnie zaktualizuje pierwszy post.


ROZPISKA:

Electronic Arts - 12 Czerwca, godzina 22:00
Bethesda - 13 Czerwca, godzina 4:00
Microsoft - 13 Czerwca, godzina 18:30
Ubisoft - 13 Czerwca, godzina 22:00
Sony - 14 Czerwca, godzina 3:00


STREAMY:
http://live.playstation.com/
http://www.ea.com/play2016
http://www.ign.com/events/e3
http://www.gamespot.com/e3/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, myślicie że Sony zapowie następną część TLOU? Uncharted-4-Easter-Egg-Header.jpg 

Patrząc na to zdjęcie zastanawiam się czy jest co celowy easter egg aby podsycać ciekawość fanów czy jest to jakiś wymysł wklejony "tak sobie". Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ze w 2013 wyczekiwalem E3, w 2014 tez acz odrobinke mniej, w 2015 wszystkie konfy i wiekszosc newsow przeczytalem ze sporym opozniem, w tym roku jakos nie czuje cisnienia.

Jedyne czego jestem ciekaw to jesli zaprezentuja odswiezony hardware to w jakiej formie, i jak mocno teoretycznie bedzie sie on roznic na papierze od tego co mamy teraz,  a takze ile bedzie kosztowac.

VR nie mam podjarki a zakladam ze poro czasu temu poswieca. Czesc tytulow ktore nam pokaza to te ktorych zajawki byly w zeszlym roku bo cykl produkcyjny softu sie wydluzyl.

Moze (w co watpie) podadza date premiery The Last Guardian - choc po tak dlugim cyklu produkcyjnym watpie aby gra ktora obrosla legenda sprostala oczekiwaniom.

Ogolnie pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, MagEllan napisał:

Moze (w co watpie) podadza date premiery The Last Guardian - choc po tak dlugim cyklu produkcyjnym watpie aby gra ktora obrosla legenda sprostala oczekiwaniom.

Ogolnie pozyjemy zobaczymy.

Heh ta gra ma dłuższy cykl produkcyjny niż Duke Nukem Forewer...

Bardziej niż konfa Sony (na której niespodzianek raczej nie będzie: PS 4,5; VR; indyki)  interesuje mnie co pokaże MicroSoft.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście czekam na Titanfalla 2 i coś o nowym dodatku do Destiny.

Reszta zaskoczeń będzie tylko miłym dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja czekam na nowe materiały z Nier: Automata i Persona 5. Chciałbym też żeby Capcom w końcu ogłosiło Devil May Cry 5, choć to pewnie marzenie ściętej głowy.

 

Edytowane przez Will-O'-Wisp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na RDR2 albo ogłoszenie innej gry od Rockstara, na exy sony nie czekam bo jak zapowiedzą to wydadzą za 2-3 lata,  VR i PS4K nie bo po psmove nie dam się nabrać na zadny gówniany rewolucyjny gadżet. Z fps online Titanfall2 i Bf1 niech pokażą gameplay. Z polskich fajnie by było jakby pokazali coś z Cyberpunka żeby się przypomnieć, ale chyba nie ma co liczyć na gameplay ewentualnie nowe CGI ... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze na tym E3 będzie oficjalne przedstawienie kształtu PS4k, bo o ile fajnie jest popatrzeć na nowe trailery, to jeśli konsola ta będzie pozwalała na generowanie również lepszej jakości grafiki w grach, to kompletnie zmieni to realia na rynku konsol, które panują od wydania pierwszego PlayStation...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą zapowiedziec ale obstawiam premierę na koniec przyszłego roku bo ludzie najpierw muszą się wykosztowac na vr;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już zebrać do kupy wszystkie plotki, które już się pojawiły to najbardziej prawdopodobna będzie premiera na jesień.

Na E3 zaprezentują i w ciągu 3/4 miesiące i pojawia się w sprzedaży.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię aby sony na raz wypuściło dwa sprzęty bo po prostu bardziej się opłaca aby ludzie sięgnęli dwa razy do portfela. Myślę że wyjdzie razem z xboxem a ten jak plotki głoszą na koniec przyszłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 tygodnie i będziemy wiedzieć więcej :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to były dobre wiadomości:) i ps neo nie było droższe niż te 1600:) czego wam i sobie życzę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja drugiej konsoli na pewno nie kupię, ani nie wymienię staraj na 4K. VR też nie interesuje mnie na tyle bym rozważał zakup.

Jestem ciekaw co zaprezentuje Microsoft i Nintendo.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przeciwnie :)

Swoją PS4 sprzedałem bo ograłem co chciałem a i teraz czasu nie będę miał czasu na granie.

Czekam na informacje na temat nowej PS ale i ostatnia plotka mnie zainteresowała z dużo mocniejszym Xem - może będzie okazja żeby pożegnać się na dłużej z Sony :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne targi i jak zwykle sporo oczekiwań, a skończy się jak zawsze - wymuskane trailery puszczane na stacjach graficznych, zapowiedzi gier które może kiedyś wyjdą, indie, indie, zremasterowane indie, sportowane indie z pc, zremasterowane gierki z PSOne/PS2/PS3 bo może ktoś jeszcze nie ograł, a na dokładkę przybliżona data premiery The Last Guardian i zapewnienia producentów, że projekt żyje i ma się dobrze - a już wkrótce nowe, wspaniałe informacje, na które warto czekać . A na deser dwa screeny z Shenmue 3 z prośbą o kolejne wsparcie, bo "piniążków" ciągle brakuje...

Ja się jakoś nie napalam w tym roku. Nawet na informacje o nowych odsłonach konsol i VR. Fajnie jak pokażą jakiś gameplay z Deus Ex i Andromedy i tyle. No, może jeszcze jakieś fajne, mniejsze gierki się trafią...

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak mówisz. Coraz mniej ludzi odczuwa hype związany z E3. Ludzie którzy jeszcze 2 lata temu żyli tym, dzisiaj od niechcenia pytają a kiedy to smieszne E3?

Pewnie obejrzę na żywo większość, ale zero hypu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez te zasrane "kontrolowane" przecieki i wcześniejsze zapowiedzi. Wydawcy srają się, że jeszcze nie daj bosze ich trailerek przepadnie w natłoku pozostałych. Wpienia mnie to, bo chciałbym zobaczyć same bomby na konferencjach, a nie oczywiste oczywistości.

Naturalnie konfy MS i Sony obejrzę, bo po prostu lubię oglądać takie wydarzenia. Ale chciałbym dostać w ryj jakąś zapowiedzią, a nie znowu odczuwać niedosyt.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczesniejsze zapowiedzi - no przeciez teraz trailery i gameplaye ogladamy na 2 do 3 targach E3 zanim gra nie wyjdzie tak TLG, Horizon, Detroit czy inne gry moga byc fajne ale co roku tylko kawalek nowosci a gra wyjdzie a i pewnie jeszcze obsuwe zaliczy (albo i downgrade :P ;) jak np PatczPsy). 

Jedyne co teraz bedzie ciekawe na E3 to newsy o sprzecie. I to niezaleznie od naszych prywatnych preferencji. To po prostu jest zmiana i to duza i warto sie temu przygladac. 

Choc wyczuwam ze jesli docelowa plaforma dla PS VR ma byc PS4Neo to wielu tych co hajpilo na PS VR a maja PS4 dostanie wsciczu :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli, to skończy się jak zwykle - parę osób pomacha szabelką, a po premierze będziemy czytać wywody, o tych szaleńczych wyścigach do kasy i polowaniu na promocje -10zł na drugim końcu miasta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E3 vs rzeczywistość. 

 

Edytowane przez Natsu
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Natsu

Tia, dobre dobre - ale spokojnie beda indyki ktore w dniu wydania beda wygladac dokladnie tak jak podczas prezentacji :D :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od Titanfalla 2 są bardzo pewni siebie, że zrobią sporo szumu. Naprawdę jestem mocno napalony na ten tytuł.
Liczę, że to będzie mój #1 do sieciowych potyczek, przynajmniej do momentu wyjścia Destiny 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie interesuja nowe konsole. Mam nadzieje, że Sony, MS i Nintendo podzieli sie przynajmniej specyfikacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×