Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy ubi ma swoją konfe? Chcę już poznać datę premiery for honor:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft odrobił zadanie domowe i wyciągnął wnioski z ostatniego wyścigu szczurów, zapowiedzieli google pod Xboxa, Xboxa Slim, płacisz raz grasz na PC i na Xone, oraz na gwiazdkę 2017 klocka Scorpio, w pełni kompatybilnego z grami Xone 4K 60 fps o bardzo mocnej specyfikacji ... także żółtki mają kilka godzin żeby podkręcić bebechy w NEO ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Malakay napisał:

na gwiazdkę 2017 klocka Scorpio, w pełni kompatybilnego z grami Xone 4K 60 fps o bardzo mocnej specyfikacji

sprzęt nie z tej ziemi skoro w tej chwili najmocniejsza karta (1080) wyciąga np w takim wieśku tylko 30klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DaraS napisał:

sprzęt nie z tej ziemi skoro w tej chwili najmocniejsza karta (1080) wyciąga np w takim wieśku tylko 30klatek.

Nie wierzę, że wszystko będzie w 4k w 60 fpsach. To tak jak na nowej generacji miało być wszystko działające w 1080 i 60 fps :1_grinning: i do tego to będzie kosztować śmieszne pieniądze? Ponad 2k trzeba będzie wydać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, czeskimaster napisał:

 

Ghost spoko kooperacja , ale grafika to już kompromitacja.

I to jeszcze na PC było puszczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfa MS podobnie jak EA bez szalu - wszystko poza wlasna kolorystyka padow wycieklo na chwile albo na dlugo przed E3, zero zaskoczenia zarowno pozytywnego jak i negatywnego.

 

4 minuty temu, DaraS napisał:

sprzęt nie z tej ziemi skoro w tej chwili najmocniejsza karta (1080) wyciąga np w takim wieśku tylko 30klatek.

Owszem, ale na Ultra a nie Medium z domieszka High... Bedzie ponad 4x wiecej mocy (6TF vs 1.3), wiec teoretycznie do 4K i 60FPS powinno wystarczyc do gier w jakosci XB1. Teoretycznie, bo co badzie za poltora roku to nawet wrozbita Maciej nie jest w stanie przewidziec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że graficznie będzie pięknie skoro wszystkie gry są robione na jedno kopyto. Zero innowacyjności, kalki kolejnych części z podniesioną rozdziałką i grafiką. Minęły trzy lata, a żadnej nowej gry z prawdziwego zdarzenia, która może być system sellerem (oprócz U4 i może Quantum Break). Studia są takie leniwe i tylko łechtają oczy graficznym onanistom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Żywy napisał:

Owszem, ale na Ultra a nie Medium z domieszka High... Bedzie ponad 4x wiecej mocy (6TF vs 1.3), wiec teoretycznie do 4K i 60FPS powinno wystarczyc do gier w jakosci XB1. Teoretycznie, bo co badzie za poltora roku to nawet wrozbita Maciej nie jest w stanie przewidziec.

Jasne że ultra tylko że taka 1080FE wyciąga 9tf :) niema najmniejszych szans żeby x pociągnął 4k 60fps no chyba że indora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DaraS napisał:

Jasne że ultra tylko że taka 1080FE wyciąga 9tf :) niema najmniejszych szans żeby x pociągnął 4k 60fps no chyba że indora.

Bo opcja View Foliage Distance ustaiona na Ultra pozera kilkanascie-kilkadziesiat FPS, a roznica miedzy High jest praktycznie zerowa. PC juz od jakiegos czasu umozliwia granie w 4K@60FPS tylko gracze pecetowi sa za glupi zeby sie pobawic ustawieniami w grach (co na ironie jest ich glownym argumentem za graniem na PC :D), tylko slepo ustawiaja wszystko na Ultra i narzekaja na deweloperow. 4K@60FPS na Medium/High? Spokojnie do zrobienia przy 6TF. Zeby nie szykac daleko - Forza 6 Apex dokladnie tyle potrzebuje zeby chodzic w 4K, 60FPS, wszystko na max, i do tego wszystkiego 8xMSAA. Oczywiscie sa tez gry typu Quantum Break ktore w 4K@60FPS to beda chodzic moze w przyszlej dekadzie ;) ale znaczna wiekszosc gier ktore wyszly w tej generacji nie powinna miec najmniejszego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony zamiotło równo wszystkich, zwycięzca jest oczywisty teraz tylko czekać na konkrety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może sobie Micro wypuszczać swoją super konsolke jak nie ma gier, Sony pokazało kosmiczne tytuły na wyłączność, impreza była zrobiona rewelacyjnie! pierwsza gra zamiotła :1_grinning: ... ale później było równie dobrze, kapitalny ten ostatni pokaz!! 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem Kratosa jeszcze z tą brodą a'la Wiking to juz było pozamiatane. Dla mnie bomba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po konfie MS sądziłem, że zarządzili targami. Ale konfa Sony mnie zgniotła. Gry, gry, i jeszcze raz gry! I to jakie!

Horizon i Kratos miodzio! A Guardiana biorę w ciemno. Będzie w co ciorać! :banana:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówisz. Gry zacne i jest na co hajc zbierać :)  Horizon MEGA !:)  na Kratosa czekam choć narazie mam mieszane uczucia. RE7 totalne zaskoczenie chyba na +

Guardian hmmm nie wiem z czym to się je, ale mam nadzieję, że z czymś smacznym :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry , gry i jeszcze raz gry które nie wiadomo kiedy wyjdą, na którą generację?

Deep Down też spowodowało u każdego opad szczeny ale jakoś nijak przełożyło się na to co w czytniku.

Po latach doświadczeń w niekończącym się czekaniu liczy się tylko to w co zagramy do kolejnych świąt.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony zdecydowanie najlepiej wypadko na tegorocznych targach - GoW bardzo mila zmiana kierunku serii, CoD4 Remaster mowi sam za siebie, ba - nawet CoD:IW wygladal bardzo przyjemnie, nowy gameplay Horizon czyli IMHO gry targow, Days Gone tez niczego sobie. A reszta gier czy bzdetow VR mnie nie interesuje, wrecz przeciwnie, ale te pare gier ktore wymienilem zrobily robote.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że Horizon i GoW były prezentowane na PS4, a nie PS4K...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony kolejny raz wygrywa targi a przegrywa z kretesem najgorętszy okres jesienno-zimowy

na II połowę roku mamy tylko półex niszowy NMS, niszowy trącący myszką Last Guardian i prolog GT

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem bo praca ale zapowiedzi gier miazga! To jakie Sony ma exy to mi wystarczy nawet jeżeli konkurencja wyda kombajn prosto z nasa. Jedyne co mnie wkurza niemiłosiernie to większość premier na 2017. Zaskoczył mnie spiderman i na pewno ogram bo to ulubiony bohater z dzieciństwa i dla mnie must have;) oczywiście gow też. Szkoda, że for honor tak późno wyjdzie bo liczyłem na jesień. Cóż przynajmniej będzie można odłożyć kasę na vr i sprawić sobie prezent na gwiazdkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, pablos_83 napisał:

Sony kolejny raz wygrywa targi a przegrywa z kretesem najgorętszy okres jesienno-zimowy

na II połowę roku mamy tylko półex niszowy NMS, niszowy trącący myszką Last Guardian i prolog GT

 

Spokojnie, słupki sprzedażowe pokażą, kto przegra na jesieni. Póki co, to Microsoft przegrywa od początku tej generacji.

Gdyby Spencer od samego początku kierował działem konsol w MS, nie byłoby co zbierać z Sony. Chłop ma dobrą strategię i świetne pomysły, ale nadal musi stawać na głowie i gonić Japończyków, bo poprzednicy w MS spartolili całą robotę.

Moim zdaniem i tak większość tortu zgarnie Sony, jeżeli dobrze rozegrają strategię z VR. Bo exami zamietli pod dywan cały Microsoft.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×