Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Siriondel napisał:

Zaraz, zaraz... wg Ciebie fakt, że kupujesz produkt raz i jest on dostępny na dwóch platformach to jest złe? Gry MS przestają być konsolowymi exclusivami, to wg Ciebie źle? O gorszą bzdurę naprawdę trudno. MS ujednolica swoją platformę, a ich gry są teraz po prostu ekskluzywne dla ich platformy. MS daje Ci wybór - żeby grać w ich tytuły 1st party, nie musisz im najpierw płacić 1000+ za konsolę. Jeżeli to nie jest ukłon w kierunku gracza, to ja nie wiem, co nim według Ciebie jest? Mydlenie oczu prezentacjami, których gry później zaliczą downgrade twojej ukochanej grafiki i które wyjdą w nieokreślonej przyszłości? A może kazanie płacić sobie 200 złotych rocznie za dziadowskie online i kupę indyków w PS+?

Ceny gier PC zaczynają się od 120? Pokaż mi, gdzie? Tyle to może kosztowały 6 lat temu, spojrzyj teraz na nowe gry AAA w pierwszym lepszym sklepie internetowym. Wszystko po 170, ale to i tak nic - mam dla Ciebie łamiącą wiadomość. Otóż ceny gier PC i konsolowych na zachodzie od baaaardzo dawna są na takim samym poziomie. I jakoś tyle lat nikt nie podniósł cen gier PC do 250, ale teraz "muszą" to zrobić? Bo co, bo jakiś Malakay z forum tak mówi?

Nie mów do mnie, że jestem ślepy gościu, bo podoba mi się coś, a tobie się podoba coś innego. Jeżeli liczba w twoim PSN oznacza rok urodzenia, to naprawdę mi przykro w tym momencie. Ja równie dobrze mogę napisać to samo na temat tego, co tobie się spodobało na E3. Widzę, że doskonale się wiesz, jak wyglądał proces tworzenia Forzy. Pracujesz w ich studio? Taki jesteś ekspert deweloper, co? Otóż nie wydaje mi się, natomiast co mi się wydaje i to już od dawna (czytając Twoje posty), że jesteś typowym internetowym mądralą, co uwielbia wypowiadać się na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia. Jeżeli w tym momencie rozmawiam z 34-letnim facetem, co jestem załamany.

Odstąpili walkę z konkurencją? Od kiedy Forza konkuruje z czymkolwiek? To inne ścigałki mogą konkurować z Forzą, a nie odwrotnie, bo to Forza jest najlepszą ścigałką na rynku i już. Ale nie będę za wiele o tym pisał bo:

  • Twój komentarz o podwieszonym samochodzie wyraźnie wskazuje, że wielkie "G" widziałeś, w Forzę nie grałeś, pojęcia zielonego i klimacie tej serii nie masz.
  • "Driveclub wygląda o niebo lepiej?" OK, wygląda. Tylko że ja gram w ścigałki (i gry ogólnie), żeby grać, a nie żeby patrzeć. I to właśnie w Forzę gra się "o niebo lepiej". To jest po prostu śmieszne, co piszesz.

To w końcu jak jest z tym Scorpio? Zasłona dymna, czy na plus? I to Microsoft musi coś zmienić, a Sony już nie? Po co wypuszczają PS4 Neo w takim razie? Przecież nie muszą nic zmieniać. I nic nikogo nie pociągnie po kieszeni bardziej, niż już ciągnie, panie ekspercie analityku rynkowym. Czy MS pokazało gry, które idą w dobrym kierunku? Oczywiście, że tak! Każda jedna prezentacja MS strzaskała na łeb GoWa, czy Horizon: Zero Dawn. Mnie nie obchodzi, czy grafika jest groteskowa, czy realistyczna? To się nazywa art design swoją drogą. Mnie obchodzą dobre gry, a styl grafiki jest dla mnie kompletnie nieistotny. Ale ty już nieraz pokazałeś, że grafika jest dla Ciebie absolutne numero uno, a gry są do oglądania. Napisz po prostu, że Sony wygrało z MS, bo ich mają "lepszą grafikę" i zamknijmy dyskusję. Aha, styl Gears of War niespecjalnie się zmienił, a już na pewno nie jest "groteskowy". Ale co może o tym wiedzieć gość, który Xboxa widział na obrazkach.

I tym o to pozytywnym akcentem pokazałeś, ile jest warta dyskusja z tobą. Ty uważasz, że konferencje się uzupełniły, ale mimo tego podsuwasz argument, że wg "sond na portalach" Sony było lepsze? Więc zdecyduj się chłopie, albo twoja opinia należy do ciebie, albo do sond na portalach, bo już się troszkę gubisz. Co mnie obchodzą te sondy? Nic! MS moim zdaniem pokazał fajniejsze rzeczy i wcale nie potrzebuje orkiestrowej wydmuszki Sony do uzupełnienia czegokolwiek. Bardzo dobrze, że Sony nie zostawi graczy na lodzie - wszak sam mam PS4 i co prawda coraz częściej zastanawiam się, po co, jednak na lodzie nie chciałbym być zostawiony. Tylko wiesz, MS również graczy na lodzie nie zostawia, a gry pokazane na ich konferencji mają solidne daty premiery. Ty tylko "masz nadzieję", że Days Gone, Death Stranding, GoW czy Spider-Man ukażą się w 2017. Ja jestem względnie przekonany tylko ze Spider-Manem, z GoW wcale nie musi być to takie oczywiste, natomiast pierwsze dwie - zdecydowanie skłaniam się ku 2018. Kojima nawet nie ma jeszcze silnika dla swojej gry.

"Kopiuje" VR? A co to, Sony to wymyśliło, czy co? To MS kopiuje od Sony, ale Sony już od Oculusa nic nie skopiowało, tak? No spoko. Pamiętam ostatni taki eksperyment Sony, z którego też zrobili wielki szum i wpompowali kasę - nazywał się 3D. Gdzie jest dzisiaj domowe granie w 3D?

Na to już dawno za późno. Ale to nic. Gdyby to MS miał "lepszą grafikę", wtórowałbyś mi chórem.

Na fanboya ms to już Ty wyszedles pierwszym wpisem:) Forza czy gearsy strzaskaly gry od sony?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skracaj cytaty skoro odnosisz się tylko do jednego zdania.

 

A tak poza tym to dynamika rozgrywki zarówno w Gearsach czy Forzie przytłaczała dynamiką takiego GoW, do którego wszyscy fapują, czy nie wiadomo co Kojimy oraz fejkowy RE7. Last Guardian suchar coroczny, FF na razie zapowiada się na nieszczęście roku, a dołożenie do niego VR tylko zaszkodzi tej grze. Zresztą wyszło fatalnie, o czym pisali dzisiaj na Kotaku. Dalej mamy Horizon i po raz kolejny gameplay z przyczepianiem mini bossa linkami do podłoża, żeby odstrzelić mu core'a, Detroit niewiadoma, Days Gone może być fajne, Spider-man może być spoko bo robią go weterani, no i Lego... no comments. Połowa konferencji to jak zwykle wydmuszki bez dat, gdzie 90% gier na konferencji MS miało podaną datę wydania co do dnia. Dla mnie np. to się liczy. A nie jakieś obiecanki albo udawane gameplaye zrobione pod publiczkę, żeby tylko ładnie wyglądały.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, SajmonLDZ napisał:

Na fanboya ms to już Ty wyszedles pierwszym wpisem:) Forza czy gearsy strzaskaly gry od sony?:)

Kolego, czy mógłbyś edytować posta i wyciąć ten cytat? I tak mam wystarczająco dużo przewijania na smartfonie :24_stuck_out_tongue: Nie musisz cytować ściany tekstu, żeby odpowiedzieć jednym zdaniem, do tego na posta bezpośrednio nad twoim.

No ale do rzeczy. Owszem, wykryłeś moją tajemnicę! :whoops:Jestem fanbojem MS, mimo że nie posiadam w domu ich konsoli, mój komputer i laptop z Windowsem 10 nie pozwalają na uruchamianie najnowszych gier od 3 lat, a na sesje Xboxowe przychodzę do ziomka, albo On przynosi konsolę do mnie.

Nie, po prostu piszę, co mi się podoba, a co nie. I jestem bardzo zawiedziony tym, co robi Sony od jakiegoś czasu, kiedy MS pokazuje IMO fajne rzeczy.

// Heh, Kill mnie uprzedził. Warto jednak czasem zrobić użytek z nowej funkcji bieżącego pokazywania nowych postów w trakcie pisania własnego.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Siriondel napisał:

Zaraz, zaraz... wg Ciebie fakt, że ( ... ) wtórowałbyś mi chórem.

stary widzę że chcesz pogadać ale naprawdę nie chce mi się odpisywać na każdy twój "argument" ... jaką optymalizacje portów z Xboxa robi Microsoft wszyscy wiemy na przykładzie Quantum Breake, może im wyjdzie łączenie grania na konsoli z kompami i na tym zarobią a może nie, czas pokaże. 

Gratuluje gustu, Forza była dobra na Xboxie 1 gdzie próbowała być symulatorem bo zrzynała wszystko z Gran Turismo i miała monopol bo z kim niby mieli konkurować na Xboksie? z NFS? na konkurencje masz encyklopedię motoryzacji w postaci GT choćby 5-6, dochodzą ci dwa bardzo mocne symulatory Project Cars oraz Asceto Corsa, mała ilość aut, .. czy ja dobrze usłyszałem że Forza nie ma sobie równych? chyba miałeś na myśli - w kiczowatych zachodach słońca. 

Xbox S i Scorpio zasłona dymna od tego że nie pokazali nowych IP i że mają słabszego next gena czyli konsolę która wyciąga 720p i przegrywa w sprzedaży, dzisiaj Microsoft ci obieca wszystko a 3 lata temu chciał cię wyruchać i założyć bana na handel używanymi grami, taki twój dobrodziej.  

- edit - po konferencji Microsoftu i całym tym cyrku z super tytułami i zapowiedzią nowych konsol można było odnieść wrażenie że xone już "nie może", a po konfie Sony ludzie którzy mają ps4 widzą że mają jeszcze na co czekać w "tej" generacji... taka różnica. 

Microsoft ztrzaskał konkurencje tytułami? no tak 15 minutowym pokazem Minecrafta i indorami ztrzaskał wszystkich :) ... wiesz co się w Microsofcie wymyśliło na tamte E3? to się wymysliło ... i oczywiście Oculus i HTC i na samym końcu Sony wszyscy skopiowali od Micro ich osiągnięcia technologiczne.  

i gdzie mają ten wynalazek w tym roku? ci pinionierzy technologii? a może sobie przypomnieli czasy jak wprowadzali HD DVD i dostali po ryju od Blueraya? 

Bla bla bla ... nie mam zamiaru cię do niczego przekonywać, szczerze mam to serdecznie w dupie co myślisz ale odjeb się od komentowania mojego wieku czy ID, nie mam całego dnia żeby siedzieć i odpisywać na twoje urojenia. Graj sobie w tą super Forze wygrywaj i z bogiem. 

 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spin-off Horizon MA byc czysta arcade'owka, od powaznej jazdy jest glowna seria czyli Motorsport, a ta faktycznie deklasuje wszystko pozostale na rynku - bo co mi po symulatorach ktore maja o raptem 5, moze 10% lepszy podel jazdy jak pozostale aspekty sa 70-90% gorsze, albo wrecz nie ma ich wcale... Odnosnie portow z XB - owszem start byl slaby, zeby nie powiedziec tragiczny, ale MS BARDZO szybko sie uczy na bledach - Gearsy polatali w bodajrze 1,5 miesiaca, QB tez w niecaly miesiac, a juz FM6 Apex ktora wyszla jako Beta jest obok noweg oDooma chyba najlepiej zaoptymalizowan gra jaka wyszla w ostatniej dekadzie, jesli nie dwoch. To tego wyeliminowali wymuszony V-sync oraz dodali obsluge G-Sync/Freesync, ktore na PC zdobywaja coraz wieksza popularnosc, a sam sklep tez zyskuje coraz to wieksza funkcjonalnosc, do ktorej m.in. niedlugo dolaczy Play Anywhere.

 

Ale trzeba przyznac ze czytajac Twoje posty nie mozna sie oprzec wrazeniu ze dyskutuje sie z dzieckeim/osoba niedojrzala, bo jak nazwac kogos kto tak intensywnie "walczy" w tej smiesznej wojence konsolowej, najbardziej rozbrajaja mnie komentarze ze ktos "wygral" targi lol, a co wygrali jesli mozna wiedziec? Jak juz koniecznie chcemy powaznie rozmawiac ktora firma lepiej przedzie to prosze - MS jest jedna z najbogatszych firm nie tylko w branzy IT ale i na swiecie, i wykupuje sobie inne firmy za grube miliardy dolarow, a Sony ledwo zipie, dopiero co wyszli z kilkuletniego dolka finansowego, a PS4 to obok matryc do aparatow ich jedyny rentowny dzial. Tyle wygrac!

 

Mnie jako gracza szczerze wali co kto gdzie pokazuje, interesuje mnie dane gry a kto je wydaje, kiedy i na jakim sprzecie to jest sprawa drugorzedna, dla mnie kazdy jeden wydawca pokazal zarowno cos wartego uwagi (glownie Sony przyznaje), jak i cos co mnie kompletnie nie interesuje, a wszelkie dziecinne przypychanki slowne to IMO tylko zbedne zasmiecanie forum...

Edytowane przez Żywy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Malakay

Dobrze ze dostrzegasz ze kitajce tna w penisa.

I krociotko bo o tym juz pisalem - jesli gra cyfrowa wydawana dla XO i PC bedzie kosztowac tyle co cyfrak na XO czyli te okolo 250pln a mozesz grac na 2 sprzetach (jesli je posiadasz to daje to wygode). A jesli nawet nie posiadasz XO (jak ja) i to bedziesz mial szanse sam sprawdzic gre czy to na stacjonarnym czy tez byc moze w gorszej jakosci nawet na lapku (nie oszukujmy sie gf960m i wyzej daja rade). Dla mnie (zaznaczam subiektywnie) jest to dobre posuniecie w forze gralem tylko gdzies na jakims X360 u znajomych i na promie. I z mila checia bym w ta gre pogral - FH2 cieszylo to ze dzielila ustawienia z FM czyli mozna bylo grac jak w kompletne arcade a mozna bylo tez wylaczyc mase wspomagaczy dostosowac ustawienia pod siebie. I cena 250pln mnie nie zniecheca - z prostego powodu gry kupuje w cenach ktore jestem sklonny zaplacic - moze bedzie promocja -50% i stwierdze o moze tyle ta gra jest warta, albo poczekam az gra przebije bariere 100 i bedzie jeszcze tansza.

 

@Siriondel

Nie czepiaj sie wieku, lub sam przyznaj sie do swojego. To nie wiek ma tutaj znaczenie bo znamy sie tylko przez perspektywe tego co piszemy, bywaja "mlodziaki" piszace z sensem i potrafiace swoje zdanie ubrac w argumenty jak i "dziadki" ktorym szybko koncza sie argumenty.

----------------

Dla mnie nie ma tu wygranych i przegranych jak juz pisalem - Sony gry z czego wiele niewiadomo kiedy bedzie mialo premiere, ale czescia z nich jestem zainteresowany. MS pozbawil sie exow ale dzieki temu jak zmienie lapka pewnie bede mogl odpalic gry ktore mnie ineresuja wiec tez jestem zadowolony.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka z stajni konkurencji, Xbox S nie ma gniazda do Kinecta, tylko nikt o tym nie raczył o tym powiedzieć na prezentacji, więc chyba kolejna zabawka zdechła ... ale konsola może być atrakcyjna dla ludzi którzy chcą oglądać filmy 4k i rozważają kupno odtwarzacza Blu Ray 4k, wychodzi taniej niż odtwarzacz (najtańszy na chwilę obecną znalazłem za 1740pln) także tutaj ugrają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, czytalem juz wiele opinii ze jesli XB1S bedzie obslugial 4K HDR nie tylko przez Netflixa itp. ale bedzie posiadal rowniez naped UHD BD UHD to biora go bez zastanowienia. Swego czasu masa ludzi tez brala PS3 wylacznie pod filmy BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Malakay napisał:

taka ciekawostka z stajni konkurencji, Xbox S nie ma gniazda do Kinecta, tylko nikt o tym nie raczył o tym powiedzieć na prezentacji, więc chyba kolejna zabawka zdechła ... ale konsola może być atrakcyjna dla ludzi którzy chcą oglądać filmy 4k i rozważają kupno odtwarzacza Blu Ray 4k, wychodzi taniej niż odtwarzacz (najtańszy na chwilę obecną znalazłem za 1740pln) także tutaj ugrają. 

 

Ale zapowiedziana jest przejściówka na USB do Kinecta, a sama konsola ma port IR do którego parujesz pilota od TV jeśli brak ci sterowania nim za pomocą Kinecta. 

Jeszcze coś chcesz zhejtować? Strzelaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który sprzet jest lepszy wystarczy poczytać na necie - sa tam wszystkie cyferki. Mialobyc o E3 a tutaj znowu takie ordynarne fanbojstwo po obu stronach. Czytac sie nie chce.

co do E3 - dla mnie rozwiazaniowo impreze wygralo M$, growo $ony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to wszystko na temat targow, sony i ms co piszecie i jak sie klocicie co lepsze, co slabsze, kto wygral a kto przegral to smiac mi sie chce. Dorosle chlopy a kloca sie jak dzieci o zabawki w piaskownicy. Nie jestem fanbojem zadnej firmy, nie ogladam nigdy zadnych konferencji bo po prostu szkoda na to czasu dla mnie. Po wszystkim moge w spokoju poczytac i posmiac sie o tym co pisza ludzie. Do niedawna posiadalem obie konsole ale pogonilem ps4 bez zalu i dostalem jeszcze za nia bardzo dobra cene takze jestem podwojnie zadowolony. Po prostu na ten momemt iks oferuje dla mnie wiecej. W najblizszych miesiacach wyjda jakies ekskluzywne gry nie wazne czy na iks i pc czy tylko iks. Pc i tak nie mam wiec mnie nie interesuje to. Na iksa sa chociaz daty premier tych gier a na ps pokazali jakies zajawki, jakies kawalki gemplejow niewiadomo z czego a ludzie piejo z zachwytow. Pytanie tylko kiedy te wszystki gry wyjda i na jaka platforme. Nie mowie ze nie wroce do pleja ale najpierw zobacze w jakim kierunku to wszystko pojdzie.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich wojenkach tutaj odnoszę wrażenie, że najbardziej skrajne opinie są podyktowane potrzebą wytłumaczenia sobie posiadania (lub chęci posiadania) danej konsoli. Żadna z firm nie wygrała targów, bo nie o to tutaj chodzi. Natomiast obie konferencje mogły podobać się tak samo, jednym bardziej, drugim mniej. Sony postawiło na gry, a Microsoft na sprzęt i wszechstronność (Play Anywhere). Do mnie akurat bardziej przemawiają gry pokazane na PS4, ale gdybym srał pieniędzmi, byłbym równie zadowolony z możliwości pogrania na XONE/Win10. Nie przeszkadza mi nawet potencjalny downgrade oprawy. Nie jestem onanistą graficznym, dawno się z tego wyleczyłem. Dla mnie najważniejsze są gry, a te bardziej podobają mi się na PS4. Ale choć zdecydowanie wolę PlayStation i miałem kiedyś X360 (więc jakieś tam wyrobione zdanie o MS mam), to nie wyobrażam sobie hejtowania Microsoftu, bo jest przeciwnym obozem. Przecież to kompletnie do niczego nie prowadzi... :whistling:

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_Matheo_ Mam bardzo podobne odczucia. MS bardziej poszedł w sprzęt, zapowiedział dwie nowe konsole plus różne ficzery, play anywhere itp. I dobrze, xbox slim prezentuje się bardzo ładnie a usługi sieciowe i jakość firmware Microsoft ma po prostu lepsze niż konkurencja. I ciężko to ukryć i z tym polemizować. Microsoft to firma, która swoją potęgę zbudowała na produkcji systemów operacyjnych, naprawdę trudno, żeby robiła je gorzej od firmy, która sprzedaje telewizory.  Sony natomiast poszło bardziej w kierunku gier. I również ciężko ukryć, że jej produkcje prezentowały się lepiej od konkurencji. Patrząc na line up jednych i drugich będąc w miarę obiektywny w opiniach nie jest trudno wskazać, które gry prezentują się bardziej interesująco. Z gier MS zaintrygowało mnie właściwie tylko State of decay 2. No i oczywiście Gearsy, ale MS pokazuje je od 3 lat, więc trochę mi spowszechniały.  Sony natomiast zapowiedziało parę bardzo ciekawych tytułów na czele z Days gone. Inna sprawa to daty premier, Sony uprawia jakąś dziwną politykę wypuszczania teaserów gier, które chyba nie są nawet w fazie produkcji.  Wobec tego ciężko stwierdzić kiedy i czy w ogóle dane produkcje zostaną wydane. W ogóle sam fakt prezentacji gier, które istnieją jeszcze głównie w głowach programistów jest mocno porąbany, ale cóż z tym chyba nie wygramy :smile:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wlasne nie moge sie oprzec wrazeniu ze Sony i MS po latach letargu w koncu sie przebudzili i zdali sobie sprawe czym tak naprawde sa - MS to firma czysto software'owa, i jakikolwiek sprzet z ich strony ma sluzyc jako podstawa do sprzedawania oprogramowania i uslug, dlatego Spencer powiedzial ze nie obchodzi ich czy grasz na PC, XB1, Scorpio, czy kazdej kolejnej konsoli, tak dlugo jak nalezysz do XBL na ktorym kupujesz gry, dodatki, uslugi etc., jako przyklad podal 48MLN uzytkownikow z zeszlego miesiaca mimo ze XB1 nie wiedzie sie najlepiej na rynku, takze te 48MLN to jest ich faktyczny rynek zbytu a nie liczba sprzedanych XB1. Sony z kolei to firma hardware'owa, i odwrotnie do MS to software ma sluzyc temu zeby sprzedawac sprzet, i tutaj na pomoc przychodza wszelkie eksy. Nie wiem co bedzie za kilka lat, co bedzie z Neo i Scorpio, ale juz chyba teraz mozna smialo stwierdzic ze jedynym slusznym polaczeniem w przyszlosci bedzie PC dla multiplatformowek i gier MS oraz PS4 do gier 1st party od Sony, wiec jesli wszystko zatrybi to zyskaja na tym doslownie wszyscy - MS bo bedzie zarabial na sofcie, Sony bo bedzie zarabiac na sprzecie (i grach tez oczywiscie), oraz my gracze bo bedziemy dostawac coraz to nowsze i lepsze gry ktorymi Sony i MS beda nas chcieli zachecic do swojego rozwiazania - wystarczy popatrzec na E3 gdzie Sony chyba bezdyskusyjnie pokazalo najwiecej nowych i najciekawszych gier, moze i bez dat premiery ale wiadomo ze cos sie dzieje i zdali sobie sprawe ze nie moga w nieskonczonosc sprzedawac PS4 na samych indykach, zgaduje ze UC4 odnioslo nie lada sukces jak i popchnelo sprzedaz kolejnych PS4, i Sony przypomnialo sobie ze wlasnie na tym to polega.

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że kurz po gorących dyskusjach jakie tu się odbywały już opadł, chciałbym dorzucić swoje trzy grosze. ;)

Generalnie po ostatnim E3 zacząłem w końcu czuć, że chciałbym mieć... obie konsole. ;)

W końcu widać było u Sony, że zaczynają mieć line'up ciekawych gier, dla których kiedyś kupowało się PS2 czy PS3. Owszem, już jest kilka fajnych tytułów na soniaczowej konsoli. Jednakże wciąż dla mnie zbyt mało, by inwestować w dodatkowy sprzęt. Martwi trochę brak konkretnych dat, w przypadku dużej części, ale zakładam, że kiedyś wyjdą. ;) Wyjście PS4 Neo na bank pomoże w zakupie regularnej wersji tanio. ;) Na co się szykuję. :)

Nie czuję też potrzeby wymiany XO na peceta, może kiedyś jak dorobię się TV 60 cali 4k, to przeskoczę na Scorpio nie tracąc przy tym biblioteki. Co jest spoko niusem. Nie czuję też utraty tytułów ekskluzywnych. Dzisiaj xbox'em jest wszystko co oparte na platformie Windows 10. Czyli komputery posiadające ten system i konsole rodziny Xbox One. Było o tej integracji wiadomo już dawno i każdy siedzący w temacie o tym wiedział. A to nic nowego. Niczego nie tracimy, MS upewnia się, że ich wysoko budżetowe tytuły odpowiednio się zwrócą, zrozumiała sprawa. Nadal potrzebuję sprzętu z ich systemem by pograć w Halo. Możliwie najtańszym takim sprzętem jest obecnie XO. A ludzie znowu dziwnie zaskoczeni po tym E3. 

I już wiem w tej chwili jak to sobie podzielę. 
Mam pada elite w XO i na tej konsoli wykupionego Golda. Tutaj się będzie ogrywać to co wpadnie za cebulę / w goldzie, MS'owe exy i gry multiplayer (bo dla mnie lepszy pad) + kompatybilność wsteczna. 
PS4 przede wszystkim do ogrywania ekskluzywnych gier.
Multiplatformowe - będzie miło mieć wybór między konsolami. Niektóre tytuły mają po czasie różne ceny na obu konsolach. 

E3 zachęciło mnie do tej decyzji, bo mimo wszystko jest na co czekać na PS4, a i jest już w co grać. Ale Xbox nadal się trzyma dla mnie silnie. Jest w co grać, dużo konkretów, jest jakiś plan na przyszłość, być może unifikacja konsoli i windowsa pozwoli na stworzenie większej ilości ciekawych tytułów ekskluzywnych dla całej platformy W10. 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.06.2016 o 16:01, marko napisał:

Ciekawe czemu nie podali daty premiery Tomb Raidera na ps4 Ma wyjść w tym roku a tu dalej cisza. 

 

Wieść gminna niesie, że być może w ogóle nie będzie wersji PS4, ze względu na spodziewaną niską sprzedaż. Osobiście w to nie wierzę, ale nigdy nie wiadomo.

 

http://www.parentherald.com/articles/51371/20160627/rise-of-the-tomb-raider-ps4-shelved-because-of-possible-low-sales.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zdziwił, jakby wersja na PS4 została całkowicie olana. Już przy podprzedniej odsłonie, SE marudził o słabej sprzedaży. Zresztą na Magnetowdzie, Lara chyba też niezbyt rewelacyjnie się sprzedała... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość przyzwoicie. Ponad bańka na X'a, plus jakieś pół bańki na PC i X360. Na pewno nie można tego nazwać porażką. Z drugiej strony hitem też nie.

Kupiłem dla tej gry Xboxa i to była najlepsza growa decyzja ubiegłego roku. Gra genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni TR się chyba sprzedał w ilości ~3-4mln i to była dla wydawcy słaba sprzedaż. Ale to całe SE ;)

Ale kto wie - może jednak Lara jakimś cudem się pojawi na PS4... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo im dobrze. Sprzedali się to niech mają lichą wyniki. Będzie Lara w goldzie lub na konkretnej obniżce, to się ogra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wyląduję na ps4 to się nie ogra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×