Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie masz to STFU psycholu

To jest temat o PES 2017, napisz o co ci chodzi trolu,Który fragment tekstu jest nie na temat i niepotrzebnie poruszony . Przeczytaj wszystko, bo widzę, że nie zrobiłeś tego , następnie po przeczytaniu złóż w całość i pomyśl.

Ja piszę to na jaki temat dostaje informacje, naucz się języków, skontaktuj się z Konami i ludźmi którzy w tym roku tworzą z nimi PESa i napisz to lepiej jak ja.

Bardziej rzeczowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze sciemniasz z tymi dziecmi bo by sobie zyly podciely bo ciezko zyc z ojcem idiota ktory polowe zycia przeznacza na gre ktora go wkurza druga polowe na klotnie na forum i przepisywanie tego samego. 

 

Strzelam ze masz 30 l mieszkasz z matka ktora ma cie dosc bos looser i jedyne co robisz to grasz w pssa i piszesz na forum a wagine kobieca to widziales na rt i raz jak wtargnales przypadkiem do lazienki. Tyle bo i tak zes za durny bo zrozumiec to co ci wszyscy powtarzaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a teraz przeczytaj od pierwszego posta do ostatniego , i postaw się jako neutralna osoba która szuka w internecie informacji o PES 2017

Piekarz vs Grand

Jak masz wystarczająco oleju w głowie (wątpliwe oceniając poziom postów ), to wnioski wyciągniesz sam . Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piekarz w tym przypadku Chłop pisze same nowe wiadomości więc nie wiem o co się spinasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chamów na Polskich forach nie brakuje .Ja newsów tu nie będę wrzucać juz żadnych. Przekazuje to Piekarzowi z nadzieją, że będzie bardziej merytoryczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wspaniale strzelalem kiedys te gole w pesie.
Król serwerów Mati.
https://www.youtube.com/watch?v=Pc7Hg83BYNc

Kloccie sie dalej, gamonie :D Tyle samo wnioslem do tematu, co wy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś piekarz śpisz , bo kilka fajnych newsów (materialow) pojawiło się w sieci. Może czekasz aż ktoś przetłumaczyć z innego języka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa jakies filmiki, czy tylko marna pisanina, ze wszystko bedzie lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHA, dzieki za info stary. Jestes bardzo przydatny :) Chyba tylko, jak chodzi o wrzuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie TrueGrand pisał rzeczowo na temat. Osobiście wyniosłem z jego wypowiedzi tyle, że nakręciłem się na zakup PES'a w tym roku. Ostatni, przy którym się dobrze bawiłem, to wersja 2015. 2016 olałem, po ograniu u kumpla i 1 raz w życiu kupiłem Fife. W Fifę FUT pograłem z 2-3 miesiące, doszedłem do 1 ligi, sprzedałem zawodników i Coins'y na alledrogo:). W tym roku mam dylemat, senstyment mam do PES'a(gram od ISS 4 na PSX), ale Fifa jest alternatywą, gdyby okazało się, że będzie klapa. Póki co, dzięki temu co przekazuje nam TrueGrand, mam pozytywne nastawienie i nadzieję, że będzie to PES. Dzięki za info i czekam na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHA, dzieki za info stary. Jestes bardzo przydatny :) Chyba tylko, jak chodzi o wrzuty.

Ale przecież pisalem, rozkręcałem temat, starałem sie. I co w zamian? Jeb4ny flejm.

Wybacz, ale newsami, gameplayami dziele się już tylko z kumplami na whatsapp .

Piekarz i inne prostaki niech kręcą temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dawno nie wrzucalem. Ba, nawet podziekowalem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam własny tekst który napisałem kilka dni temu na innym forum .


(Silnik gry FOX Engine został zmieniony w 80% a  PES 2017 to jedyna gra AAA która będzie kontynuowana w Konami. Dlatego silnik dostosowano do PESa , więc będziemy mieć zupełnie nową grę )


Wielu na tym forum irytowało się, gdy na okrągło leciał flejm w stronę  Konami.  Wielu z was zapomniało, ze PES 2016 zrobili ludzie a nie BOTY i oni tez czytają fora, twitter. Konami wie, że dali ciała jeśli chodzi o PES 2016 i w tym roku robią naprawdę wszystko, aby PES 2017 był grą nie dla miłośników arcade a dla miłośników futbolu. Konami do tej pory raczej ignorowało wszelkie uwagi ( np po wydaniu PES 2015) posługując się na lewo i prawo tekstem "thank you for feedback"  Oni raczej realizowali jakiś swój dziwny pomysł, co dało nam na   dwudziestolecie serii najbardziej zautomatyzowanego i oskryptowanego PES-a w historii (SENSSIBLE SOCCER miało więcej wolności ) 

Konami zaprosiło do swojego studia  w UK kilku wymiataczy/youtuberów  PES-a aby zademonstrować im wczesną wersję gry, i co ważne, aby porozmawiać o tym jak ma wyglądać PES 2017 Jednocześnie zapewniając, że w tym roku PES-a robi dla fanów serii, i jak nigdy biorą sobie do serca nasze sugestie.

 

W kilku zdaniach postaram się wam streścić to wszystko czego dowiedziałem się od chłopaków którzy tam byli i od rozmów miedzy innymi z Asimem Tanvirem z Konami

 

Chłopaki grali w PES 2017 7 godzin, mecze rozgrywali miedzy sobą oraz vs AI, następnie udali się z Adamem Bhatti i innymi ludźmi z Konami  do sali konferencyjnej aby około godziny dyskutować o grze w swoim i naszym imieniu. 

Konami poprosiło każdego gracza  o listę rzeczy które trzeba poprawić, co się podoba a co nie w PES 2015/2016/2017, każdy uczestnik konferencji spisał swoje uwagi na papierze a następnie wszystko zostało wysłane do Konami  JAPAN

Konami  jednocześnie zapewnia, ze PES 2017 będzie grą stworzoną wspólnie z community i dla community. Już na samej "konferencji"  bardzo szeroko był omawiany temat automatyzmu i zjawiska nazywanego momentum. 

Wiem, ze jest tu kilku graczy, którzy myślą, że PES 2016 jest grą gdzie o wyniku decyduje PURE SKILL, ale tak nie jest. W PES 2016 w prawie każdym meczu ONLINE jedna strona jest dymana. Łatwo jest to zrobić w PES, bo sterujemy jednym zawodnikiem a dziesięcioma konsola, i w zależności od potrzeb, AI naszej drużyny mają zmieniany poziom trudności od Amatora do Super Star, w zależności od widzi mi się "systemu". To właśnie powodowało częste powroty ze stanu 4-0 do 4-4 lub sytuacje gdy po 78 minutach niezwykle wyrównanej gry strzelasz upragnionego i ciężko wypracowanego gola, aby natychmiast po rozpoczęciu stracić prowadzenie w kuriozalnych okolicznościach tak zwanego gola z dupy. Wszystko to powodują w PES 2016 skrypty, które jak już wspomniałem były jednym z głównych tematów rozmów w Konami podczas pokazu PES 2017.  Oczywiście zdążają się gry w które system nie ingeruje, ale w trybach MyClub, Online Divisions czy innych występuje to zbyt często  i są ludzie którzy byli masakrowani skryptami co mecz, w tym ja ( potrafiłem wygrywać 6-0 aby przegrać 7-6 hehe ) 

Ciekawostką jest fakt, że podczas tych 7 godzin grania nie zauważono jakiegokolwiek wpływu systemu na wynik, jeśli ktoś chciał utrzymać wynik 1-0 mógł to zrobić, bo skrypty nagle nie spychały jednego gracza do głębokiej defensywy dając boosta przeciwnikowi. Obecnie tzn w v 2017 to nie skrypt o tym decyduje a my, konkretnie  nasza taktyka, teraz ktoś kto będzie chciał bronic się musi zdefiniować to w taktyce a jeśli ktoś chce cisnąc?  także musi dokonać zmian w taktyce. 

Koniec z graniem na partyzana, bez zmian taktycznych i personalnych, gdzie  to system decyduje kto jest na fali a kto w defensywie w danej chwili.

Co ważne i to zaznaczają wszyscy grający w PES 2017 skrypty nie występują nawet vs AI, nie ma już podłego czytania imput z PADA i cheaty po których konsola wali nam gola, bo taki ma kaprys! To pokazuje, ze ślady handicapow są znikome, przynajmniej w tej wersji gry. Nikt nie twierdzi, że na 100% nie będzie w PES 2017 handicapów/skryptów,nie wiadomo jak do tego ustosunkuje się Konami, ale twitter i fora wrzą, wyszukanie przeciwnika nawet w MyClub który jest za darmo  często jest już czasochłonny późno w nocy, nie trwa to 5 czy 10 sekund a czasem nawet 2 minuty !  co sugeruje, ze serwery pustoszeją często na rzecz FIFY. 

Ja sam jestem przekonany, ze handicap będzie, bo ten zrobiony z głową może być ciekawym elementem gry, ale nie może to być coś co frustruje, coś tak irracjonalnego co mamy w PES 2016 

Oczywiście dyskusja jest i będzie,jest handi czy go nie ma ? Mniej doświadczeni gracze w grach ONLINE czy mniej spostrzegawczy gracze  HANDICAPU nie zauważą. Ta pierwsza grupa gra mało w  PESa, więc  nie zauważy tego, bo to właśnie  tym graczom własnie skrypty najczęściej pomagają ( w PES 2016 to chyba 80% graczy doświadcza przekręty) , aby zbyt szybko nie zniechęcali się do PES-a. Dobry system rankingowy i dobry gameplay ten problem z pewnością rozwiąże.  A ta 2 grupa ? To ludzie z niskim IQ, dyma go system czy nie  ?! Taki ma wytłumaczenie :  mecz to mecz wiec na ch... drążyć temat ? Dla nich jest FIFA... 

 

Konami to tez cwaniaki i uwierzcie mi, do zachowania balansu ( opozycja) jest jakiś  % graczy którzy doświadcza skryptów  o wiele mniej  Sam czit w grze jest, a Konami o tym rozmawia, ale  za zamkniętymi drzwiami na 6 spustów  

 

Parę słów o zmianach : 

TAKTYKA!

Tam jest dużo zmian. Będziemy mogli ustawić np taktykę z fałszywą 9 lub tikitake, czy też  definiować jak maja zachowywać się boczni obrońcy.

Sporo rożnych zaawansowanych ostawień doszło w ofensywie i defensywie ! A co najważniejsze, jak już pisałem wszystkie te zmiany mają realny wpływ na sytuacje na boisku, każda zmiana w taktyce momentalnie odczuwalna jest na placu gry. Dodatkowych ustawień będzie 6 w ofensywie i 6 w defensywie, jednocześnie będzie można używać 4, czyli 2 atak i 2 obrona.

 

OGÓLNIE O GRZE :

 

Wiadomo, że grafika względem PES 2016 wygląda ładniej, dodano takie smaczki jak para z ust gdy jest zimno, czy w czasie deszczu opadające krople wody z siatki po golu. Oczywiście fizyka siatki także sprawuje się o wiele lepiej i jest imponująca . Do tego dodano rożne fajne nowe animacje. Wszystko to wygląda ładnie i "realistycznie"

-Gameplay jest bardzo płynny

-Dośrodkowania nie są OP

-Długie dzidy na "ROBOTY"  nie są już  OP, co ciekawe, nawet gwiazdy reprezentacji Niemiec maja mniejsze OVERALLE, ktoś pamięta jak sam pisałem tutaj i na twitterze?  Mianowicie, że ONLINE DIVISION nawet bez filtrów naprawi ucięcie OVERALLI wszystkim w grze chociaż o 10% 

-szybkość gry o wiele mniejsza porównując do PES 2016 będzie to coś pomiędzy -1.5 a -2 !!!! A to już daje uczucie symulacji, do tego dochodzi fenomenalna fizyka piłki ! I to jest bardzo duży krok na przód jeśli chodzi o Pro Evolution Soccer. Fizyka piłki jest jak to każdy mówi fenomenalna..

-Pass lvl jest jakąś inaczej, ale nie pamiętam jak ( chyba manual do lvl4 ) jest więcej wolności, ale wg chłopaków ciągle troszkę za duza pomoc, ciągle odbywa się dialog w tej kwestii i to wg Adama Bhatti jest najtrudniejsze w zachowaniu balansu pomiędzy CASUAL a HardCore w PES 2017

-Balans miedzy obrona/atak bardzo dobry . Koniec z bieganiem od bramki do bramki i co ważne, koniec z wynikami 6-6

Sam Bhatti to podkreśla, że w PES 2016 przesadzili z ARCADOWOSCIA i to był fail, bo FIFA gości drużyny częściej w środku pola jak sam PES ^^  W PES 2017 będziemy grac dużo w środku pola, nie będzie taktyk 415

-Bramkarze w końcu są bramkarzami a nie ręcznikami, spora poprawa w każdym elemencie 

-Przyjecie piłki i odegranie jej nie jest już ekspresowe jak w PES 2016, tutaj jest czas na to aby pomyśleć, odwrócić się z piłka w kierunku przyszłego zagrania, a gdy przeciwnik jest w bliskim kontakcie i może odebrać piłkę kontroler wpada w wibracje. W PES 2016 to był  ping pong , tutaj trzeba używać głowy , przyjmując piłkę już myśleć co zrobić dalej, gdzie odegrać!  Czyli to co w futbolu jest tak ważne. Ciekawostką jest to, że każdy piłkarz ma inne przyjęcie, będzie różnica w przyjęciu piłki z jednoczesnym obrotem w kierunku podania czy sprintu przez Boatenga, Ronaldo a YAYA Toure. 

Reasumując, gramy w piłkę a nie hokej na trawie . Wszyscy powtarzają, jest HYPE,  gra jest taka o jaką community walczyło latami.

Co będzie 15 września ?  ( 15 premiera w Europie) cóż przekonamy się  

Ja tam daje im ostatnia szanse, a jak gra będzie oskryptowanym syfem dla debili, PES-a sprzedam, ale  tym razem już z konsola  

 

EDIT

Zapomniałem dodać, że na PS4 będzie pełny Option FILE , wiec nie będzie wgrywania koszulek jedna po drugiej, tylko install i mamy full licencje w kilka sekund. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez on to napisal tutaj , pare dni temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueGrand Nie przejmuj się takimi jak piekarz, bo to zwykły troll i jakiś frustrat. Są tutaj ludzie, którzy na prawdę chcą wiedzieć jak najwięcej o nadchodzącej części PES. Taki troll piekarz teraz cieszy miche pewnie...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej pajacu, embargo schodzi . Nowe invity są do Konami,nawet ciekawe video w kuluarach krąży, wiadomo kiedy demo! Odżyj.

Brat czy kolega pajaca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozecie wkleic to o czym piszecie, czy bedziecie ze soba tylko jechac? Gdzie to video i kiedy demo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, TrueGrand napisał:

 

 

 

 

Ej pajacu, embargo schodzi . Nowe invity są do Konami,nawet ciekawe video w kuluarach krąży, wiadomo kiedy demo! Odżyj.

 

 

 

 

 

Brat czy kolega pajaca ?

Kolego masz coś do mojej osoby ? pytam TrueGrand o co ? ci chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KING IS BACK

 

 

 

Lons gdzie jestes???!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh dobrze, że biorę cyfrową wersję bo tej okładki jako kibic RM bym raczej nie przełknął. Już można założyć jak dopakowana będzie Barca i jaki klub będzie online najczęściej wybierany. Ładne bonusy na starcie za zamówienie przedpremierowe idzie zgarnąć:

• Motyw PES 2017
• 2 x Agent FC Barcelony 80+
• 1 x Agent FC Barcelony 75+
• 1 x Agent PES
• 1 x UEFA.com TOTY 2015
• 4 x Agent startupu
• 10 tys. GP przez 10 tygodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro pierwsza ekipa jedzie (inni w czwartek) grać w Demo ( kod który my dostaniemy za około 2 tygodnie ) do studia Konami UK .

Będzie można nagrywać gameplaye .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo udostępnią przed gamescom? nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Gamescom za 2 tygodnie .

Demo miało pojawić się w okolicach tego eventu.

Stawiam na 18 sierpień, 25 sierpnia to już na 100% będzie .

Aha na marginesie.

Nie będzie w PES 2017 Bayernu Monachium, zastąpi ich BvB .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie wygladal temat aktualizacji nazwisk pilkarzy i czy bedzie mozna wgrac oryginalne stroje? Jezeli sie da, to czy bedzie to hulalo w online divisions? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×