Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby utrzymali to tempo gry, które jest na filmikach, to już będzie dobrze. Jeśli jednak nie nadal nie będzie przewagi defensywy nad ofensywą to ja olewam Konami ciepłym moczem. W hokeja kolejny rok nie zamierzam grać. 

Tak czy owak , trzeba czekać na demo i co nie co więcej będziemy widzieli jak się będzie grało w nowego PES.

 

Dawno mnie tu nie było i ciekawe rzeczy wypisał jakiś czas temu TrueGrand - kiedyś się śmiałem z tych skryptów, ale jak w MyClubie kiedyś przegrałem z 10 czy 15 meczy pod rząd, to się zastanawiać zacząłem o co tu ku... chodzi... Albo ja się starzeje, albo Konami leci w kulki , bo to było aż niemożliwe co się działo na boisku. 

Dzięki Ci Panie, że otworzyłeś mi oczy.. Szkoda czasu na głupoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko jedyna, nawet beton przejrzał na oczy ;) ajdontbylywyt

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też czytam 10 raz i szczypie się po całym ciele ;)

BTW Skoro do tego jeszcze PES_m0nster streamuje dzisiaj FIFA 16 .

No to oznacza, że stan PES 2016 jest dramatyczny haha .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, matinx napisał:

Matko jedyna, nawet beton przejrzał na oczy ;) ajdontbylywyt

Sam dobrze wiesz , że beton nie jest w stanie przegrać 10 meczy pod rząd hyhy a takie rzeczy to tylko w PES2016 

 

W każdym razie nadzieja zawsze powinna umierać ostatnia... tylko, ze moje nadzieje umarły po defensywnym PES 2011 - cała reszta to hokej w korkach - T R A G E D I A !!!

Jak ten nowy okaże się kolejnym hokejem, to pozostaje przy grze z CPU w NBA2K16 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni licencjonowany Liverpool znajdzie się w PES 2017. Zobaczymy odwzorowanych zawodników, stoję, Anfield i usłyszymy hymn Liverpoolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 sierpnia z tego co widziałem.

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah pes reklamuje w mediach swoja umowe z borussia a tymczasem stracili bayern, real i juve. No i z tego co wyczytalem to bayernu ma nie byc w ogole w grze, nawet fake wersji. Jakie dno ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co ze stadionami? Bo coś tam piszą że będzie można dodać, ale tylko zdjęcie?!

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę filtry w Dywizjach i sram na Bayern. Rzygać się chciało od grania przeciwko nim. 

MyClub też by mogli zmienić system liczenia LvL drużyny i brać pod uwagę siłę tylko pierwszej 11 - inaczej te LvL można sobie o kant d... rozbić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś kpina, że Bayernu nie będzie nawet bez licencji. Dla tej gry już nie ma ratunku coś czuje, że nawet nie kupię wersji finalnej w tym roku. Chociaż z tego co patrze to wchodzą bramki z daleka wow i o to chodzi, chyba zmieniam zdanie :1_grinning:

 

 

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2016 grałem głównie w myClub więc licencje nie były mi do niczego potrzebne, choć czasem byłoby miło na kanapie pograć pvp większą ilością drużyn. Ostatnio czekając na 2017 gram już tylko w dywizje i brakuje mi oryginalnych ciuszków Arsenalu lub Liverpoolu. Nie chciało mi się wgrywać tylu plików po kolei, ale skoro w 2017 ma być jeden plik ze wszystkimi kitami to problem jest z głowy. 

 

2017 wygląda na trochę poprawione 2016 i jak dla mnie super. 2016 to był najlepszy PES w historii, choć oczywiście nie bez wad. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatnie lata kupowalem Fifę, teraz skłaniam się żeby kupić PES.  Mam tylko nadzieję że japońce wprowadzą w końcu filtr w dywizjach i nie popsują z czasem gry swoimi paczami jak to było w PES 16. Miałem PES 2016 kilka dni i do pogrania na kanapie z kolegą było ok ale multi to żenada, skrypty, ciągle trafialem na Reale i Barcelony, składy nieaktualne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, GrandeBombik napisał:

2016 to był najlepszy PES w historii, choć oczywiście nie bez wad. 

 

Ale zachowajmy powagę. Przy PES 2006 zeszłoroczny to nawet nie stał. Od 2013 z każdym rokiem jest coraz gorzej. Za mocno nie skłamię stwierdzeniem że skryptami zbliżamy się do fify.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak PES 2016 najlepszy w historii i najmniej w historii graczy w niego grało -

Po genialnym jak dla mnie PES2011, każdy kolejny to kupa g.... 

Jedynie pierwszy miesiąc czy dwa fajnie się grało, a z każdym kolejnym tygodniem poziom frustracji drastycznie wzrastał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny to były PESY do 2006 potem jedna wielka porażka wdg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak tam król? Sciagnal ktos demko z jakiegos koreanskiego psn? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co się tak napalacie na demo, skoro wszyscy stwierdzacie, że demo, a full to zupełnie inne gry (pes16).

Sami się nakręcacie a później płacz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jest.

Ja w tym roku uznałem że zakup pełnej wersji nie ma sensu.

Demko jest za darmo i co rok okazuje się potem jest dużo lepsze niż finalna gra. Reszta funkcji takich jak przyzwoita gra online w tej grze nie istnieje więc mi nie potrzebna. Do kanapowego pogrania czy nawet samemu demko wystarczy, a przez sieć to sobie można FIFĘ odpalić albo zupełnie coś innego.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz jest cebula level hard. Rypac w demo przez rok ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, rozsądek zwycięża. Gier sporo się zbliża, nie będę zawracał sobie głowy jak zwykle nie dorobionym PES, demko w zupełności mi wystarczy.

Jeśli jakimś cudem okaże się po kilku miesiącach że gra jest grywalna, w online również, to zakupie pewnie w jakiejś promocji za 50-80 zł, tak jak to było z obecną jeszcze wersją.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O której godzinie będzie demo PES2017 na US Store ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Windows/XBOX storze już jest jakby ktoś chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×