Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Offline z player emotion OFF to gra genialna. Online to jest najgorsze oskryptowane ścierwo . FIFA też oskryptowana , ale tam przynajmniej nie dochodzą notoryczne lagi i granie przeciwników tylko na wrzutki.




W PES też Ratting gra, więc jak ktoś miał przerwę jak Arboos, to mimo skilla gra go będzie dymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt wrzutki w tej grze to lekka przesada w którym realnym meczu pada tyle bramek po dośrodkowaniach ? a podobno to w fifie łatwo strzelać z główek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna wypowiedź Adama Bhatti z 2013 roku o wolności jaka jest w PES, dzięki usunięciu wszystkich skryptów z gry. Widać wrócili do tego w PES 2016

To screen dla tych którzy betonowo wierzą, że Konami nie manipuluje sytuacją na "boisku" .

de48da5ac9dce7b5182b4d700dd5cfee.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie takie pytanie co wam tam wylosowało w darmowym agencie MyClub  mi 

G.Buffon :-\

Gianluigi BuffonG

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie takie pytanie co wam tam wylosowało w darmowym agencie MyClub w darmowym agencie mi 

G.Buffon :-\

Gianluigi BuffonG

Mnie modric wpadł ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mecze sie troche z wygrywaniem OFa.. Roobie wszystko po kolei tak jak wszędzie pisze a w rezultacie kluby Bundesligi są podzielone na dwie ligi, jedna czesc w other druga w pesleague. do tego brakuje nazwisk pilkarzy z bundesligi i loga npligi angielskiej. Mial ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga jest podzielona na 2 ligi, ale w Competition Structure czy jakoś tak możesz poprzerzucac zespoły ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to odpaliłem ostatnio. Jakość online dalej dno, a zmiany w gameplayu i podkręcenie skryptów pozostawię bez komentarza. Jak to mówią co roku, może za rok ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 2017 na PS Store za 79zł, warto? Czy to tylko odgrzana 16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PES 2017 na PS Store za 79zł, warto? Czy to tylko odgrzana 16?

Bierz, bierz. Warto :)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanie odnośnie patcha,chciałem go usunąć ale tak definitywnie,mimo ze w opcjach edycji skasowałem wszystkie dane w sensie zdjęcia herby itp..to nazwy klubów dalej pozostają...chciałem raz jeszcze wgrac option file 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 minut temu, krupczatnik napisał:

witam

mam pytanie odnośnie patcha,chciałem go usunąć ale tak definitywnie,mimo ze w opcjach edycji skasowałem wszystkie dane w sensie zdjęcia herby itp..to nazwy klubów dalej pozostają...chciałem raz jeszcze wgrac option file 

Po prostu przeinstaluj grę i usuń plik edit  :siara:

 

Edyta: Myślę, że wystarczy nawet usunięcie tylko edita...

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie,gdzie znajde wspomniany plik edit,w opcjach gry nic takiego nie znalazlem...problem w tym ze po wgraniu patcha np.w legii w edycji sa orginalni zawodnicy natomiast juz podczas ustawiania skladu taktyki nazwiska sa juz radnomowe niewiem skad taki błąd sie pojawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się kupować wersje 2017 tylko do gry ze znajomym przy jednej konsoli? Szczerze już mamy dość nowej fify, a po filmikach widzę, że nowy PES nawet, nawet. Gra ktoś kanapowo i może powiedzieć jak to wygląda w odróżnieniu do ostatniej odsłony? Jest sens brać? No może jeszcze karierę pogram i wiadomo LM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy opłaca się kupować wersje 2017 tylko do gry ze znajomym przy jednej konsoli? Szczerze już mamy dość nowej fify, a po filmikach widzę, że nowy PES nawet, nawet. Gra ktoś kanapowo i może powiedzieć jak to wygląda w odróżnieniu do ostatniej odsłony? Jest sens brać? No może jeszcze karierę pogram i wiadomo LM.

Według mnie jak najbardziej.

Jeżeli chodzi o kanapowe starcie na wirtualnym boisku to nie ma nic lepszego niż PES 2017.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanapowo to jest jedna z najlepszych piłek ever moim zdaniem,gram z bratem co tydzień.Online kuleje trochę ale jest spoko.

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Online to dno i 100metrów mułu.Najgorsza gra 21 wieku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem, zagrałem jeden meczyk online, bo nie miałem jak wgrać OF i grało się git, bez lagów. No, ale w 2016 1 mecz na 20 też się grało git hehe. 

Boże, gdyby nie możliwość wgrywania OF, to ta gra w kwestii licencji chyba byłaby najgorsza od baaaaaaaaaaaardzo dawno. Istna tragedia w tej kwestii. Jeszcze wgrałem jakiś gówniany OF i nie mam Lewandowskiego! Muszę od nowa pendrive pożyczać. No, ale gameplay jest najważniejszy i gra się zajebiście, ale towarzyszy cały czas uczucie arcedowej gry. Nie wiem czemu. Pewnie mam takie wrażenia po nowej Fife w którą przy nowym PESie gra się strasznie ślamazarnie. Tutaj czuć totalnie, że jest 60fps, a w Fifie, to czasem wrażenie jakby się grało w 30fps. Jednak w kwestii poruszania to niebo, a ziemia. Pełna swoboda rozgrywania. All też widać kmini dużo na boisku. Pewnie zacznie mnie ta część wkur*iać jak każda od 2008r po jakimś czasie, ale na razie zapowiada się gites majonez. I obym się mylił. Uff przynajmniej dotrzymałem sobie słowa i nie kupiłem na premierę za ten numer z zeszłorocznym demem i różnicą w gameplay w full.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skorzystałem z promocji i namawiania na fife 17, pograłem miesiąc i jak wczoraj zagrałem po przerwie w pesa to było pięknie, mimo wad sama przyjemność z gry nieporównywalna (nawet online)

 

" Macie jakieś fajne, sprawdzone option do PESa? "

 

http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=100497

Edytowane przez mgwawpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem, szkoda było ponownie nie kupić w cenie jaka powinna być od początku.

Zauważyłem po dłuższej przerwie, że zmienili filtr wycinków gry po meczu. Już nie ma tego blura a jest teraz taki mocny kontrast itp. Podoba mi się to i szkoda, że całość nie jest tak zrobiona bo od razu poprawiła by się jakość wizualna PES.

 

Nie mam najmniejszego problemu gry po sieci. Wszystko działa jak powinno.

Jest dobrze 👍

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mgwawpl napisał:

skorzystałem z promocji i namawiania na fife 17, pograłem miesiąc i jak wczoraj zagrałem po przerwie w pesa to było pięknie, mimo wad sama przyjemność z gry nieporównywalna (nawet online)

 

" Macie jakieś fajne, sprawdzone option do PESa? "

 

http://www.pesgaming.com/showthread.php?t=100497

Ja miałem podobnie tylko,że w fife pograłem kilka dni. Nie ukrywam, że w pes 80% gry to są turnieje kanapowe co tydzień bo na necie to zupełnie inna gra.

Chcieliśmy zagrać z chłopakami turniej w fife 17 bo fajnie Polska liga itp. ale u nas niestety licencje itp nie mają przebicia. Jednogłośnie stwierdziliśmy, że to nie nasza bajka.

Właśnie jest  jakich dobry OF ?? Mógłby, ktoś podrzucić?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj myclub odpalam raz na rok żeby zobaczyć czy wylosuje jakiegoś super playera i wracam do online div albo z kumplem na kanapie czyli to co najlepsze :) nie wiadomo kiedy skończyć...

 

no i co do patcha to polecam tego patcha co wrzucił mgwawpl i jest gitara od dawna

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×