Skocz do zawartości
Kenet

Paragon

Rekomendowane odpowiedzi

Skorzystałem z funkcji szukaj "Paragon", wypluło 2 strony wpisów i nie znalazłem tematu dla tej gry? Dziwne :)

Nowa gra Free 2 Play od Epic Games.
W tym roku ma trafić do sieci.

 

Najważniejsze cechy AKTUALIZACJA 20.03.2016):

- MOBA z widokiem TPP (trochę jak SMITE ale tu można celować nie tylko w poziomie :) )
- Cross-play między PC i PS4 (testują nawet cross-platformowe drużyny i klany - jedna wielka społeczność) - potwierdzone
- gra w wersji Alpha jest obecnie dostępna za darmo w PS Store (sobota i niedziela można grać w za free)
- po premierze gra będzie F2P ale jeśli chcesz grać już teraz 7 dni w tygodniu musisz kupić pakiet fundatora w PSS 
- nie będzie już kasowania postępu.. wszystko co zdobędziesz od teraz do premiery nie zniknie - potwierdzone
- gra będzie zawierać 39 herosów - wszyscy dodawani za free - potwierdzone
- gra pozwoli korzystać z Myszki i Klawiatury na konsoli - potwierdzone
- gra ma śmigać na konsoli w 1080p i 60fps na Unreal Engine 4 - potwierdzone

 


poniżej Gameplay  z wersji Alpha

 

 

 

 

Spoiler

 

 

Dev news z alphy
 

Spoiler

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to będzie epicka gra:) beta chyba otwarta na lato? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się zapowiada. Lubię MOBA i mam nadzieję, że będzie to wypał.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ;P 
Są nowe materiały z Alphy.
 

pokazali 3 nowych herosów

 

i omówili kilka zmian jak zwiększenie prędkości ruchu postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tą sobotę 13 lutego :) rozpoczną się zamknięte testy na PS4. Aby mieć szansę na zaproszenie należy założyć konto epicgames i wykorzystać ten link aby połączyć konto PSN z kontem Epic.

http://click.news.epicgames.com/?qs=59c84fa87f975f08da6a678b261858f082f8eb3465a387edd7fcf75126829e31

wysłane przez Tapatalk z Xperia Z1 (sorki za literówki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wystartował EA. Gra ktoś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś pierwszy mecz, niestety do 3lvlu, można grać tylko vs. boty dlatego sama gra dość mało emocjonująca. Graficznie jest bardzo dobrze, postaci jeszcze mało, ale to norma w moba, ze bedą je dodawać - z pamięci jest ok. 12. Sama gra nie jest jakoś bardzo dynamiczna w fazie linii, w mojej grze naprawdę ciekawie zrobiło się dopiero przy ostatnim towerze. Skille wyglądają ciekawie zarówno jeśli chodzi o efekty graficzne jak i ich design. Gra raczej jako konkurent dla Smite niż Dota czy LoL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się gra ! :thumbsup: Problemem może być cross-play z PC :down: w takiej grze myszka daję dużą przewagę.
 

Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się gra ! :thumbsup: Problemem może być cross-play z PC :down: w takiej grze myszka daję dużą przewagę.

 

 

Problem o którym mówisz nie istnieje bo finalna wersja gry będzie wspierała klawiaturę i myszkę na PS4.

Ja nie mam problemu ze sterowaniem.. skillshoty wchodzą prawie za każdym razem.. jak w życiu raz trafiam raz nie. :)

poza tym żądna platforma nie ma przewagi w tym tytule nie ma headshtów.. dynamika starć nie faworyzuje żadnego kontrolera.

 

denerwuje brak biegania

 

przecież gra ma "bieganie" :) Travel mode - ktoś tu chyba nie sprawdzał sterowania :)

L1+ X - jeśli dobrze pamiętam :) jak zaliczysz hita podczas biegania to masz stuna na kilka sekund.

A poniżej moja wczesna opinia i wrażenia z gry oraz ogólne informacje na temat końcowej zawartości i modelu biznesowego jak wykorzysta EPIC

 

Jesli ktoś ma ochotę to zapraszam do społeczności Paragon Polska na PSN

Edytowane przez Kenet
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten pakiet za 84 zł może mi ktoś powiedzieć gdzie są te moje dopalacze ? bo skórki rozumiem będą dostępne dopiero potem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie podoba mi się budowanie decków dla championa z drugiej strony jeśli ktoś ma lepsze karty to więcej może na takim championie. Ta wersja która mamy nie wspiera jeszcze klawy na ps4? Dopiero jutro program coś PvP, ale nie wyobrażam sobie rywalizacji na padzie. Trudniejsze celowanie, powołany obrót o 180 stopni itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EPIC GAMES 17.03.2016

wydał oświadczenie że

otwarte Weekendy dla

wszystkich będą dostępne

w późniejszym terminie.

Informacja ta została podana na FORUM gry (którego w zasadzie nie odwiedzałem)

i dlatego mi umknęła.

 

Sorki za dezinformację :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie wspieranie klawiatury i myszki. Nie po to mam konsole żeby się garbić nad stołem. Będą oddzielne serwery/pokoje myszka/pad czy nie?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś więcej? Warto zapłacić za dostęp?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie wspieranie klawiatury i myszki. Nie po to mam konsole żeby się garbić nad stołem. Będą oddzielne serwery/pokoje myszka/pad czy nie?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Nie ma podziału.. wszyscy grają razem ale zapewniam cię że nikt nie ma przewagi.. drużyny są mieszane.. ale nawet jak grałem 4x PS4+1 PC vs 5 x PC to i tak wygraliśmy.

Gra jest dobrze zaprojektowana i nie ma znaczenia czym sterujesz :)

 

PS. Moja społeczność na PSN Paragon Polska ma już około 36 osób.. prawie wszyscy grają (spora część wiek 23-25+) - mają dostęp wykupiony albo z okresu zamkniętych alpha testów.

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej przy uruchomieniu poinformuje, że musisz mieć wykupioną grę. Pobrałem jakiś czas temu i nie mogłem zagrać bez wykupienia preorderu.

Wysłane z X Tetki

Sprawdzałem już dawno, na początku jak się pojawiło i po uruchomieniu była informacja, że wymagane jest zamówienie gry. Może coś się zmieniło?

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia łatka znowu wzbogaciła grę. 

widać że tytuł staje się coraz bardziej kompletny.. pojawiają się nowe animacje w OSD... zmiany w kartach bohaterów. Wszystko staje się coraz bardziej czytelne :)

Naprawdę miło obserwować jak gra sukcesywnie się zmienia od czasu zamkniętej alphy.

Co do mieszanych temów (PS+PS4)... generalnie gra się naprawdę dobrze. Czasem zdążają się PECEtowcy którzy jak widzą w lobby konsolowca to wychodzą.. ale nie jest to bardzo częste.

Platforma na której się gra naprawdę nie ma znaczenia.. Dziś grałem Steel'em i w pojedynkę utłukłem PC tovego Sevaroga i Kallariego (nie wiem czy dobrze napisałem:)  )

 

Dobry deck i taktyka - to ma znaczenie (odrobina szczęścia też pomaga :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza Ci na PS4 brak mozliwosci szybkiego odwrocenia sie? Ja lubie grac magami, ale przez to nie bardzo moge grac tym teleportujacym sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza Ci na PS4 brak mozliwosci szybkiego odwrocenia sie? Ja lubie grac magami, ale przez to nie bardzo moge grac tym teleportujacym sie.

 

Mówisz o Gideonie?

Nie mam z nim żadnych problemów postać na poziomie 4 i lecę dalej.. wszystko jest kwestią ustawienia czułości w sterowaniu. 

Co do uciekania w momencie kiedy już cię naskoczą :) to niezależnie od kontrolera Gideon jest tak kruchy że szanse są niewielkie.

Wczoraj grałem z kumplem który do PS4 podłączył klawe i myszkę - grał Murdockiem -  Laserowy Special tej postaci potrafi przenikać przez cały level - więc można w teorii skill-shotować wroga na drugim końcu mapy jeśli wiemy gdzie jest.

Zmierzam do tego, że nawet na K+M nie każdy skillshot mu wychodził.. bo inni gracze ciągle są w ruchu a odpalenie tego lasera ma małe delay i czasem da się uskoczyć .

PS. siedział rozwalony na kanapie - klawa na udach.. myszka na podkładce obok :) wygodniej się nie da :P

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram na padzie i jest git :laugh:
Gra naprawdę jest dobra na dodatek pełne 3d w grze typu MOBA to zupełnie nowe doznanie :thumbsup:
Aktualnie mam zamiar wbić Masterke u Kallari :laugh: jak na ten czas mam przegrane ( czas spędzony w grze ) 2 dni i 14h :laugh: i 7,5 poziom z 10.
Myślę, że te 80 zł to niewygórowana cena biorąc pod uwagę ile czasu już spędziłem w tej grze.

130001711_ssnrnah.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaca się wbić 3 poziom na każdej postaci( szybko idzie) bo pakiet kart jest za to 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×