Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Antek, tez mam dropy przy laptopie. Odnośnie toru, to jeszcze go nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziome SI jeździcie? Ja zawsze jeździłem na najwyższym (legend), a teraz w f1 2016 na najwyższym poziomie (ultimate) mogę pomarzyć o ściganiu, a na poziomie legend jestem wolniejszy od partnera o 1s. W związku z tym jeżdżę na poziomie ekspert, zastanawiam się czy Wy też macie takie problemy na wyższych poziomach SI? P.S. używam t300rs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, sa napisy po pl.

Mała poprawka. W sumie to zależy jakie. Komunikaty z radia i napisy pod kariera z dialogów są po ang. :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś testował tytuł na T150/T300?

Gra wygląda bardzo fajnie, zbiera o dziwo super recki. Ale mnie bardzo fajnosc tej gry interesuje pod względem obsługi kółka i wykorzystania jego możliwość etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na T150 ale jak sie jezdzi to Ci nie powiem bo dopiero zaczynam przygode z kółkiem i cieżko mi sie jest przestawić z pada :1_grinning: chciałem sie do ligi zapisac ale z tego co widze po moim poziomie raczej tego nie zrobie :1_grinning: wole sobie oszczedzic wstydu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z mojej strony powiem ze f1 2016 nie kupuje. Zatem ja jako ja prowadzic ligi nie bede. Moge jednak pomoc komus kto chce ja prowadzic... Nazwa Mala Liga LTE mozemy uzyc.. ewentualnie profilem na fb moge sie z kims podzielic (moda moge nadac). Pozdro. Tyle w sprawie f1.

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i hulajnoga za szybka... Wole zatem Corse..1.0:)

via Xiaomi Mi5 ver Karramba!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych co mieli okazję pograć. :)

 

Czy AI bywa bardziej nieprzewidywalne i popełnia więcej błędów niż w poprzednich odsłonach? Pamiętam jak grałem jeszcze chyba w odsłonę z 2014 roku i tam nawet wyścig na 50 okrążeń był nudny bo wszyscy jechali jak po sznurku. Czy tutaj dzieje się więcej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poziomie łatwym, jak po sznurku :24_stuck_out_tongue:

 

Na padzie, nawet bez grzebania i z wszystkim na off (prócz ABS), przyjemność z grania na wysokim poziomie. Grafa może bez rewelacji, ale i tak najważniejsze jest uczucie prędkości, którego tutaj nie brakuje. Dźwięk jest ok, nie przeszkadza, a nawet można ustawić 7.1, ale wiadomo, najlepiej wypadają słuchawki. Wyzwania treningowe za które dostajemy pkt potrzebne do ulepszania bolidów, strzał w 10, przez co kariera robi się ciekawsza. Poziom trudności mocno wyśrubowany, 7 lvl-i do wyboru, a "ostateczny" poziom, to pewnie i naszych wyjadaczy by złamał, ja już dostaje na średnim ;) 

 

Reasumując, pierwsze wrażenia bardzo pozytywne (okrążenie formujące, start ze sprzęgłem, wybór zestawów opon na weekend, to teraz chleb powszedni), tylko napisy jakieś takie nieczytelne albo ja już ślepne :24_stuck_out_tongue:

 

BTW - na dzień dobry paczka 1.02 ok 0.5 GB 

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w gram w karierę w Sauberze na poziomie średnim, teraz będę jechał w Monako. Do tej pory jedyne punkty jakie złapałem to w Rosji za 5 miejsce. Gra się świetnie, nie pamiętam co ostatnio mi taką frajdę sprawiło :) Trzeba się ustawić kiedyś na jakiś wyścig online :)

Edytowane przez katall_96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tryb kariery w tym roku czy znowu brakuje jak w poprzedniej edycji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, arboos napisał:

Jest tryb kariery w tym roku czy znowu brakuje jak w poprzedniej edycji ?

A raczyłeś przeczytać poprzednie posty? :24_stuck_out_tongue:

Poprzednia wersja, to była jakaś pomyłka, ale jak widać chłopaki z cm wyciągnęli wnioski.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Ja smigam na trudnym i jakis większych problemów nie mam z wygrywaniem wyscigow będę chyba musiał iść jeden poziom wyżej. Co do samej rozgrywki jak dla mnie ekstra :) !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080p 60fps (xbox 60 fps w 900p). Jak na razie nie zauważyłem dropów, wszystko śmiga bez zająkniecia. 

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, parę lat temu kupiłem F1 na premierę i na drugi dzień poszło na allegro. Myślę czy nie wziąć teraz slota 16 na xone. Uwielbiam Forza 6 bez wspomagaczy, tyle, że gram na padzie.

Tutaj na padzie idzie ogarnąć bez żadnych wspomagaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie do ogarnięcia gra na padzie bez wspomagaczy, tzn. da się ale czasy wtedy na poziomie easy albo jeszcze gorzej. Trakcja musi być średnia albo pełna inaczej to co chwile wizyta poza trasą. Najbardziej rozczarowuje grafika bo jest identyczna jak w wersji 2015 a czasami mam wrażenie, ze jest nawet gorzej, ale za to chodzi zdecydowanie płynniej. Pojechałem online tylko jeden wyścig, nie było lagów wszystko ładnie działało ale graczy było tylko 6 więc trudno mi powiedzieć czy tak dobrze będzie zawsze śmigać multi. Karierę dopiero zacząłem tzn za mną 3 sesje kwalifikacyjne ustawione na 100% wiec parę godzin zeszło :). Bardzo fajne wyzwania zespołu np. przejechać 10 okrążeń oszczędzając opony, od tego w jakim czasie się zmieścimy i jak zużyjemy opony dostaniemy punkty na rozwój bolidu. Wersje 2015 sprzedałem po tygodniu zabawy, z nowa wiem ze dotrwam do następnej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem. Strasznie się gra na padzie na wyłączonej kontroli trakcji, w zasadzie to nie da się grać. Niestety na Xbox strasznie szarpie obraz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w karierze można w ogóle co kolwiek zmienić? Poziom trudności, długość sesji itepe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było brać na PS4 :24_stuck_out_tongue:

Co do sterowania, to może za mocno operujecie gazem. Ja praktycznie unikam wciskanie gazu do oporu, nawet na prostej, jeśli się człowiek za bardzo podpali, można wylądować na ścianie ;) 

Na razie przejechałem 3 sesje treningowe i kwalifikacje AUS. Czasy 1:33-34 nie są zadawalające, ale jeszcze sporo błędów popełniam przy wyjściu z zakrętów, ponadto automat też trochę bruzdzi - manuał na padzie, to już dla moich palców fortepian ;)

 

 

8 minut temu, toreso napisał:

Czy w karierze można w ogóle co kolwiek zmienić? Poziom trudności, długość sesji itepe?

Wszystko można :) pełny kalendarz, skrócony, albo własne ustawienia. Ja gram na 3x30 min + skrócone kwalifikacje  (jedna sesja) + 25% wyścig 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jaja są bo ja nie mogę nic zmienić w karierze, nawet kamery w bolidzie 😂.

Nie mówiąc już reszczie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już jasne.

Dałem sobie karierę zawodową, a tam nie można zmienić zupełnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×