Skocz do zawartości
AdekO_o

Fifa 17

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś gra w Fifę na ps4 pro i ma jakieś porównanie do wyglądu gry na zwykłej plejce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika w ultra hd dużo ostrzejsza, kolory żywsze, płynność gry lepsza zarówno w menu jak i w grze. Ogólnie wszystko na duży plus na Ps4 pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kiedy będzie można triala ściągnąć miało być o 19.00 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpaliłem przez stronę zaraz po 19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co sie dzieje podczas free weekendu to jeden wielki skandal. Ogólnie gram duzo na kanapie w fife, online rzadziej. Do tego weekendu miałem 17 zwycięstw pod rząd w sezonach. Ogólnie gram głównie sezony online bo fut to patologia moim zdaniem. Wszyscy tacy którzy maja po sto meczy rozegrane to wygrywam zazwyczaj 3 bramkami w gore. Tym razem jednak jest inaczej. Free weekend odkrył nowe talenty fifowe, którzy podczas free weekendu grając sobie radośnie w 10 lidze biją WSZYSTKICH,a losuje im ludzi z duzo wyższych lig jak ja. Przegrałem 3 mecze z gośćmi którzy mieli rozegrane po 3-4 mecze przed meczem ze mna, oczywiście w każdym z tych meczów festiwal słupków, cudownych parad bramkarzy, nie pokazanych czerwonych kartek, a juz hitem było totalnie czyste zabranie piłki, za co sędzia pokazał oczywiście rzut wolny, no i wiadomo gracz fify 3 mecze rozegrane trafia w samo okno XDDD po tym juz miałem dosyc. Na dodatek w każdym z tych meczy ja grałem lepszym teamem na papierze, np Barcelona vs BVB, MC vs Liverpool.

Czyli w skrócie ja ktory gram od lat, a w ta odsłonę od premiery vs gość znikąd,3 mecze w ta odsłonę i bije mnie jak chce, mając po swojej stronie sędziego i nadprzyrodzona moc.

Ta gra to wielki żart zrobiony takim bezmozgowcom jak ja, którzy od dawna wiedza ze mecze czasem sa ustawione a mimo to kupią konsole + abonament + fife by sie wkurzać i jeszcze wydadzą na to sporo pieniędzy.

PS. Co zrobi taki gość który na free weekendzie bije wszystkich? No kupi gre proste, a potem sie nadprzyrodzona moc skończy i lanie od każdego, to bedzie zgrzyt zębów, ale to nic EA da mu czasem cos wygrać by sie uzależnił i kupił następna odsłonę.

BONUSIK

https://vimeo.com/193286844

Mam nadzieje ze widać wspaniałe "przypadkowe" zachowanie piłki

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wielki wał :) mnie tez juz spotkały takie dziwne rotacje piłki, wiec rozumiem Cię w 100%. Zamiast grę włączać z przyjemnością, to uwierzcie mi siedzę w weekend, jestem zakwalifikowany do ligi weekendowej ale najzwyczajniej boje sie tej gry wlaczyc bo wiem jak to sie skończy i po co ma moja familia dostawać zjebke za nic, wolałem odpalić dobry film. Tym sposobem rozegram tylko 14 spotkań w ten weekend i mowię dość :) 

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu po ostatniej aktualizacji w trybie droga do slawy nie ma polskiego komentarza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie świąteczne pytanko, prezent dla dzieciaka, czy ta niby promocyjna cena na psstore jest rzeczywiście jakaś atrakcyjna(169zł)?

Napisane jest tam że to wersja próbna(?) co to oznacza , że jest jakoś okrojna?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Szybkie świąteczne pytanko, prezent dla dzieciaka, czy ta niby promocyjna cena na psstore jest rzeczywiście jakaś atrakcyjna(169zł)?

Napisane jest tam że to wersja próbna(?) co to oznacza , że jest jakoś okrojna?

 

Bez szału ta cena, używkę za mniej można znaleźć. A gra wiadomo, za pół roku będzie nieaktualna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, okoni napisał:

Szybkie świąteczne pytanko, prezent dla dzieciaka, czy ta niby promocyjna cena na psstore jest rzeczywiście jakaś atrakcyjna(169zł)?

Napisane jest tam że to wersja próbna(?) co to oznacza , że jest jakoś okrojna?

 

Sam jestem ciekaw. Właśnie gierka się pobiera na dysk. Jutro zobaczymy co to będzie.. Myślę, że jest to poprostu błąd i tyle. Nikt by nie wrzucał demówki za 169 zł, albo ograniczonej czaosowo wersji do PSS. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za posta pod postem. 

 

Gra pobrana, wszystko działa tak jak trzeba. Poprostu jest to jakiś błąd, ale mamy normalnie pełną wersję gry. Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info :)

 

Jeszcze pytanko, czy ten tryb kariery, czy jak tam to się nazywa, to coś godnego polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, okoni napisał:

Dziękuję za info :)

 

Jeszcze pytanko, czy ten tryb kariery, czy jak tam to się nazywa, to coś godnego polecenia?

 

@okoni w Fifie liczy się tylko FUT !!!! :listek:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Fut nie istnieje - Droga do sławy -fajna odskocznia od reszty ,warto zagrać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, okoni napisał:

Dziękuję za info :)

 

Jeszcze pytanko, czy ten tryb kariery, czy jak tam to się nazywa, to coś godnego polecenia?

 

Dla kogoś lubiącego Premier League będzie się podobało. Ogólnie widać, że to debiut tego trybu i jest trochę nudno, ale da się pograć. Kluczowe info jest takie, że trwa jeden sezon, więc jak ktoś przysiądzie to szybko skończy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Goldie napisał:

 

Dla kogoś lubiącego Premier League będzie się podobało. Ogólnie widać, że to debiut tego trybu i jest trochę nudno, ale da się pograć. Kluczowe info jest takie, że trwa jeden sezon, więc jak ktoś przysiądzie to szybko skończy.

No i jak dla mnie to jest największy minus tego trybu. Pewnie w FIFIE 18 albo 19 będzie można prowadzić karierę przez kilka sezonów, itd. Twórcy dali coś nowego, coś, czego nigdy jeszcze nie było i za to mają ogromny plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.11.2016 o 00:58, DeX napisał:

 

 

 

To co sie dzieje podczas free weekendu to jeden wielki skandal. Ogólnie gram duzo na kanapie w fife, online rzadziej. Do tego weekendu miałem 17 zwycięstw pod rząd w sezonach. Ogólnie gram głównie sezony online bo fut to patologia moim zdaniem. Wszyscy tacy którzy maja po sto meczy rozegrane to wygrywam zazwyczaj 3 bramkami w gore. Tym razem jednak jest inaczej. Free weekend odkrył nowe talenty fifowe, którzy podczas free weekendu grając sobie radośnie w 10 lidze biją WSZYSTKICH,a losuje im ludzi z duzo wyższych lig jak ja. Przegrałem 3 mecze z gośćmi którzy mieli rozegrane po 3-4 mecze przed meczem ze mna, oczywiście w każdym z tych meczów festiwal słupków, cudownych parad bramkarzy, nie pokazanych czerwonych kartek, a juz hitem było totalnie czyste zabranie piłki, za co sędzia pokazał oczywiście rzut wolny, no i wiadomo gracz fify 3 mecze rozegrane trafia w samo okno XDDD po tym juz miałem dosyc. Na dodatek w każdym z tych meczy ja grałem lepszym teamem na papierze, np Barcelona vs BVB, MC vs Liverpool.

 

 

 

 

 

Czyli w skrócie ja ktory gram od lat, a w ta odsłonę od premiery vs gość znikąd,3 mecze w ta odsłonę i bije mnie jak chce, mając po swojej stronie sędziego i nadprzyrodzona moc.

 

 

 

Ta gra to wielki żart zrobiony takim bezmozgowcom jak ja, którzy od dawna wiedza ze mecze czasem sa ustawione a mimo to kupią konsole + abonament + fife by sie wkurzać i jeszcze wydadzą na to sporo pieniędzy.

 

 

 

PS. Co zrobi taki gość który na free weekendzie bije wszystkich? No kupi gre proste, a potem sie nadprzyrodzona moc skończy i lanie od każdego, to bedzie zgrzyt zębów, ale to nic EA da mu czasem cos wygrać by sie uzależnił i kupił następna odsłonę.

 

 

 

BONUSIK

 

 

 

https://vimeo.com/193286844

 

 

 

Mam nadzieje ze widać wspaniałe "przypadkowe" zachowanie piłki

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hehe skad ja to znam. Sezony online juz.mnie doprowadzaja do ruiny. Do 3 ligi doszedłem jak burza. Od 3 ligi cyrk,cyrk,cyrk 12 strzalow na bramke 1 gol, przeciwnik 3 strzaly 2 bramki. Ogolnie czuje niemoc moich grajkow, jakby nagle przestali myslec. Po serii zwyciest, przychodzi porazka za porazka. Jeszcze jakby to byly porazki po slabej grze, ale nie ja cisne: nic nie wchodzi, rywal skepie 2 akcje i po zawodach. I mimo to i tak dalej gram, z nadzieja ze w koncu cos sie zmieni... ale juz 2 tydzien i moze jedna wygrana, na kilkanascie meczy.

 

Ale zeby nie bylo, udaje sie tez cos ladnego trafic.

 

Jakby ktos mial ochote posparowac to zapraszam. walus_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W meczach towarzyskich też są mecze ustawione . Zagrasz 6 meczy a ktoś wygra całość 1 bramką, 1 pkt-em lub jak często bywa po kilku meczach będzie idealny remis, nawet w bramkach . EA chce żeby wszyscy czuli się zaj3bisci .

Nie ważne czy gość gra 5 lat czy 5 dni, zawsze będzie suma sumarum bardzo blisko .

Ta gra to skandal jeśli chodzi o rozgrywki multiplayer. Nie wiem jak Offline bo nie lubię grać vs CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze występuje momentum , na kanale ovy jest na to dowód

Szmaciarze z ea ,aż się odechciewa grać. 

Edytowane przez Killer--PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, TrueGrand napisał:

Ta gra to skandal jeśli chodzi o rozgrywki multiplayer. Nie wiem jak Offline bo nie lubię grać vs CPU.

Offline jest jeszcze gorzej. Próbowałem i w 15 i w 16 pobawić się jak za czasów PES1-4 w ligę + puchary itd. Co z tego wyszło? Gówno: żenujący handicap konsolowych przeciwników od 85. minuty wzwyż, kwiatki typu klepanie piły przez całe boisko w stylu Barcelony w wykonaniu... Bełchatowa i innych często dwugwiazdkowych ekip, ogólnie mówiąc bardzo mocne odczucie, że można wygrać wtedy, gdy SI ci na to pozwoli (wszak wiadomo, przycisk, który naciskasz podczas meczu, aby np podać jest czytanym sygnałem przez komputer, który w milisekundach produkuje kontrreakcję i jesteś udupiony.) Jednym słowem padaka.

 

Dlatego ja, aby nie być już więcej bezmózgowcem, twardo opieram się kupnie F17 dokładnie jak napisał kolega wyżej, aby nie rzucać padem, nie denerwować się i nie tracić hajsu na gierkę, abonament i później na nowego pada i terapię nerwową - kupiłem właśnie FIFĘ16 za piękne 29zł i dla totalnego luziku zapodaję czasami parę meczyków online, a gdy robi się nerwowo zmieniam płytę lub idę na prawdziwe boisko. Polecam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa to jednak ma to coś.Po pierwszych meczach piejesz z zachwytu, a po kilkudziesięciu można tylko powiedzieć " znowu ta sama schematyczna gra ". Dobrze, że chociaż na kanapie ze znajomymi jest fun, bo już bym dawno posłał ją w pizdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czasami spotykamy się ze znajomymi i gramy turniej czy wiecie czy da się jakoś zapisać składy formacje taktykę bo tak to za każdym meczem musimy wszystko ustawiać od nowa a schodzi z tym czasu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zayebisty problem z trofkiem "Pure class" - strzelenie gola z wolnego zewnętrzną częścią stopy. Za uja nie chce wskoczyć, mimo że strzeliłem już kilkadziesiąt takich bramek... :

 

Robię to na dwa pady, fauluje typa przed polem karnym, bramkarza wyganiam z bramki, strzelam L1+O i dupa :/

Gdzieś czytałem, że trzeba uderzyć ten wolny słabszą nogą, ale np. Ibra czy Penaldo zawsze strzelają prawą...

Mieliście problem z tym trofkiem ? Ewentualnie da się jakoś wymusić na grajku, żeby strzelił wolnego słabszą nogą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×