Skocz do zawartości
AdekO_o

Fifa 17

Rekomendowane odpowiedzi

Bawił się ktoś w ustawienia gry? Chodzi mi konkretnie o tego asystenta przy podawaniu, strzelaniu itp. W moim przypadku było tam mega wszytsko pomieszane przegrywałem nawet z konsolą, zawodnicy biegali w druga stronę. Jak sprawdziłem to miałem ustawione zmiana zawodnika automatycznie jak biegłem zawodnikiem do przeciwnika to nagle mi zmieniał na innego który stał bliżej albo dobiegał a gałkę miałem skierowaną w druga strone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawi sobie zmiane zawodnika, na wysokie pilki czy jakos tak, wtedy tylko przy wybiciu przez bramkarza zmieniaja sie samemu zawdnicy, ktorymi sterujesz. I strzaly na czesciowe, bo auto jest tak ze kazdy strzal praktycznie leci w bramke, a na recznym trzeba uczyc grac sie na nowo. Ja mam tak, ze wszedzie gdzie mozna ustawiam na czesciowe, a tam gdzie nie mozna, to na auto. Czy patch do gry byl juz w dniu premiery? Ostatnio odpalilem spowrotem demo, i tam tempo bylo znacznie bardziej wywazone, a w full zapierdzielaja jak motorki niestety. 

Edytowane przez PW1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w tej grze przygotować swoje warianty rozegrania stałych fragmentów? Szukam, szukam i nie mogę znaleźć odpowiedniej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to chyba na treningu 11v11 można to było ustawiać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś widział FIFA 17 na XO i PS4 ? Czy Fifa na XBox One wygląda tak dobrze jak na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że może lamersie pytanie, ale jak się zastawić? L2? Gram online i niekiedy tak goście potrafią się zastawić, że za cholere nie da się im odebrać piłki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, rafal777 napisał:

Wiem, że może lamersie pytanie, ale jak się zastawić? L2? Gram online i niekiedy tak goście potrafią się zastawić, że za cholere nie da się im odebrać piłki...

Obracasz się tyłem do przeciwnika i trzymasz L2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo na temat patcha, który poprawi rozgrywkę, czy w doopie mają?

Robię sobie przerwę, bo w tego gniota nie idzie grać :263g3sw: Opóźnienia przy strzałach i podaniach to jakaś porażka 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o jakieś super duże opóźnienie, ale na tyle znaczące, że mam wrażenie, że wszystko "pływa". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nic nie pływa.Chcesz widzieć jak wyglądają opóźnienia, to włącz sobie Pes-a online. 

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie nic nie pływa.Chcesz widzieć jak wyglądają opóźnienia, to włącz sobie Pes-a online. 

Chyba się pomyliles kolego, bo w pesie 17 online działa Perfect, chyba że jedziesz na mobilnym bagnie.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, One™ napisał:

Chyba się pomyliles kolego, bo w pesie 17 online działa Perfect, chyba że jedziesz na mobilnym bagnie.

Sent from my m2 using Tapatalk

No to wejdź sobie na forum PES,wszyscy co tam się wypłakują jadą na mobilnym?

Raczej nie.

Ja też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba się pomyliles kolego, bo w pesie 17 online działa Perfect, chyba że jedziesz na mobilnym bagnie.

Sent from my m2 using Tapatalk

Chyba w PESa nie grałeś. Perfect. Śmiech na sali nie perfect.

Wysłane z mojego SM-J500FN za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Po prostu jemu działa to uważa, że każdemu powinno. PES 15 na tym samym necie działał mi idealnie. 17 tragedia.

Ogólnie obie te piłki to śmiech na sali. Taki popularny sport zasługuje na więcej. PES się chociaż nie sprzedaje. A EA może "nasrać" w pudełko, dadzą FIFA na okładce i gra pójdzie w milionach. Smutne, ale prawdziwe. Dlatego żaden inny wydawca jak Ubi czy Activision nie podejmuje walki. A przydałaby się świeża krew na rynku. 

Konami jest za biedne na prawdziwą walkę z FIFA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie konta w Fifie. Mam zamiar kupić Xboxa z Fifą i chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość połączenia obecnego konta z PS4 Fify na przyszłe z Xboxa? Kiedyś lata temu połączyłem konto z Xboxa z kontem Origin na PC i przeszły punkty. Potem połączyłem konto z Origina z PS4 i od 3 lat tam wbijam punkty. Czy będzie możliwość połączenia konta z PS4 z tym którego używałem X lat temu do grania w Fife na X360? Jeśli tak to jak tego dokonać? Jakoś z Origina?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Geble napisał:

Mam pytanie odnośnie konta w Fifie. Mam zamiar kupić Xboxa z Fifą i chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość połączenia obecnego konta z PS4 Fify na przyszłe z Xboxa? Kiedyś lata temu połączyłem konto z Xboxa z kontem Origin na PC i przeszły punkty. Potem połączyłem konto z Origina z PS4 i od 3 lat tam wbijam punkty. Czy będzie możliwość połączenia konta z PS4 z tym którego używałem X lat temu do grania w Fife na X360? Jeśli tak to jak tego dokonać? Jakoś z Origina?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Jeżeli masz konto xlive na tym samym adresie email co konto PSN/Origin, to poziom Fifa przejdzie normalnie razem ze zdobytymi punktami na innych platformach. Drużyna w FUTcie niestety nie przechodzi. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto na xlive jest na innym adresie, aczkolwiek jakoś to się połączyło te X lat temu z kontem Origin i potem z PS4, wiec zakładam ze w druga stronę tez to pójdzie i jest to jakaś wspólna ścieżka :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurza was to, ze kiedy przeciwnik robi podanie, a Ty zmieniasz zawodnika to ten zamiast biec w kierunku pilki nieraz zatrzymuje sie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ustawić w opcjach sterowania żeby w momencie przełączania zawodnika jeszcze przez jakiś czad kontynuował wcześniej obrany kierunek biegu.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na mecz Polski fifa w tym roku jest bliska symulacji.

Ultradefense. Granie z kontry. Samobóje. Overpower główki na długi słupek w 95 min ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 10.10.2016 o 10:17, czehuziom napisał:

Nie wkurza was to, ze kiedy przeciwnik robi podanie, a Ty zmieniasz zawodnika to ten zamiast biec w kierunku pilki nieraz zatrzymuje sie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

myślałem, że u mnie jest coś zje%&ne tak mnie to wkurza

generalnie gra w obronie u mnie to jakiś dramat, kilka razy chciałem rzucić padem o ścianę 

 

2 godziny temu, Siudak83 napisał:

Patrząc na mecz Polski fifa w tym roku jest bliska symulacji.

Ultradefense. Granie z kontry. Samobóje. Overpower główki na długi słupek w 95 min ;)

o tym samym pomyślałem po meczu 

niewykorzystana setka w doliczonym i w ostatnich sekundach strzelasz/tracisz gola :24_stuck_out_tongue:

"typowo jak w fifie" xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Qdlaty91 napisał:

myślałem, że u mnie jest coś zje%&ne tak mnie to wkurza

generalnie gra w obronie u mnie to jakiś dramat, kilka razy chciałem rzucić padem o ścianę 

 

o tym samym pomyślałem po meczu 

niewykorzystana setka w doliczonym i w ostatnich sekundach strzelasz/tracisz gola :24_stuck_out_tongue:

"typowo jak w fifie" xD

Ustawcie sobie w opcjach sterowania, żeby w momencie zmiany zawodnika, biegł on jeszcze chwile w kierunku którym sie poruszał moze w tym problem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×