Skocz do zawartości
DaraS

XCOM 2

Rekomendowane odpowiedzi

Odpuszczenie rynku konsol byłoby finansowym strzałem w stopę, cieszę się, że wydawcy poszli po rozum do głowy.

Stworzony liniowy scenariusz trochę psuje replay value tej części, ale sam gameplay jest tak dobry, że mimo ogrania na pc z chęcią sprawdzę na playu.

Nie mogę się już doczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć, to poprzedni XCOM też był liniowy pod względem fabuły, a i tak zapewniał setki godzin udanej zabawy.
Wg mnie XCOM to jedna z lepszych gier poprzedniej generacji, a zdecydowanie najlepsza turówka. Szkoda tylko, że poprzedni XCOM działał tragicznie na konsolach.
Mam nadzieję, że tutaj już poprawią optymalizację i nie będzie takich kwiatków jak w poprzednim.

Mimo wszystko czekam z zapartym tchem :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie genialna sprawa :) na Pc to już sam nawet nie wiem ile razy przeszedłem 1 część. Dobrze, że jeszcze 2jki na pc nie kupiłem. Na konsolę tez ma być pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest fanem poprzedniej części, a nie ma możliwości ograć na PC to zdecydowanie znakomita wiadomość - XCOM2 to świetny sequel. Oryginalna koncepcja zachowana, ale ilość usprawnień, dodatków i mniejszych lub większych zmian (i to chyba wszystkie na plus) sprawia, że ani przez chwilę nie żałowałem, że kupiłem w dniu premiery. Oby tylko portu nie spieprzyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiedzialem, ze pekna i dadza to na konsole, zwlaszcza, ze w jedynke na konsoli gralo sie bardzo wygodnie. niech tylko dadza losowo generowane pole bitwy. chociaz i bez tego bede w to gral.

Z tego co wiem to 2 część ma właśnie losowo generowane etapy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to 2 część ma właśnie losowo generowane etapy.

Oparte na jakichś tam "szkieletach", ale tak, mapy są generowane, a nie po prostu wczytywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że trzeba będzie czekać jeszcze półtora miesiąca dłużej.. :38_worried:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy po premierze gry x com 2, będzie można dokupić  dlc dodatki na psstore do wersji płytowej. Pytam bo nie uśmiecha mi się płacić za cyfrówkę z dodatkami ponad 300 zł. 300 zł to lekkie przegięcie, chyba że będzie dostępna w sprzedaży jakaś wersja płytowa kolekcjonerska z dodatkami wtedy bez problemu berę w ciemno 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam, czy wydadzą na ps4 w wersji deluxe w pudle, bo na pc było w zarąbistym steelbooku :) Póki co nie znalazłem nic na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jest w końcu premiera? Odwiedzając strony sklepów, połowa podaje datę 09.09.2016 a druga połowa 30.09.2016. Jak to jest na prawdę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

30.09.2016 na Muve widnieje taka data . Wydawca i właściciel sklepu to Cenega.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gucio79 napisał:

Kiedy jest w końcu premiera? Odwiedzając strony sklepów, połowa podaje datę 09.09.2016 a druga połowa 30.09.2016. Jak to jest na prawdę? 

Jakoś na przełomie lipca i sierpnia premiera została przesunięta z 9 na 30 września. Także niestety prawdziwa jest ta późniejsza data.

Ja ciągle czekam na jakieś info, czy będzie wersja deluxe w pudle, tak jak było na pc.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno. Aż dziwne że sklepy takie jak ultima, Empik czy euro  jeszcze nie zaktualizowały daty. :38_worried:

Edit. Na stronie Cenegi w planie wydawniczym też widnieje 09.09... 

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gucio79 napisał:

Trudno. Aż dziwne że sklepy takie jak ultima, Empik czy euro  jeszcze nie zaktualizowały daty. :38_worried:

Edit. Na stronie Cenegi w planie wydawniczym też widnieje 09.09... 

http://www.playstationlifestyle.net/2016/08/05/xcom-2-ps4-xbox-one-delayed-september-27/ na 100% jest na 30 września przesunięte :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik na pobudzenie apetytu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy wersja box będzie zawierać DLC które wyszły na PC ? 

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Twinskillers napisał:

Wiadomo czy wersja box będzie zawierać DLC które wyszły na PC ? 

Z tego co wiem, to w pudle bedzie tylko dlc, ze tak powiem, kosmetyczne (nowe hełmy itp). Dlc te 3 konkretne są chyba tylko w wersji deluxe na psstore.

Edit: poczytałem trochę opinii o tych 3 'większych' dlc i w sumie nic nie urywają, chyba nie ma się co rzucać. Podstawowa wersja i tak ma sporo zawartości, więc będzie w co grać:)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bid32 napisał:

Gra już ktoś, jakie wrażenia z wer konsolowej?

 

jutro chyba jest oficjalna premiera ja grę będę miał w sobotę, dopiero wtedy coś mogę się wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, bid32 napisał:

Gra już ktoś, jakie wrażenia z wer konsolowej?

 

Ja mam nadzieję, że x-kom nie zawiedzie i mój Xcom dotrze dzisiaj, jak trochę pogram to na pewno coś napiszę.

Zachodnie internety są raczej zadowolone. Część osób pisze o klatkowaniu i tego typu problemach a część nie, pewnie jest to kwestia jak bardzo ktoś się lubi doszukiwać problemów na siłę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś kto posiada grę, czy też macie w menu zamiast polskich znaków diakrytycznych jakieś krzaki. Trochę słabo to wygląda. Dodam że problem występuje tylko w menu w samej grze wszystko jest jak  najbardziej w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×