Skocz do zawartości
Strife

Grand Kingdom

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera na PS4 17.06.2016r.

Zapowiada się cholernie miodnie, demko jest dostępne na storze 5gb więc warto sprawdzić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra to kozak, dla mnie może to być FF Tactics tej generacji.

Każdą jednostkę możemy sobie wizualnie dostosować, długość włosów, ryje itp. wizualizacja broni i ekwipunku cieszy oko, a walka to połączenie taktycznego sznytu z wyczuciem odpowiedniego wciśnięcia danego przycisku (rzucamy fire czyli jak ikona najdzie na adwersarza nawalamy kółeczko pod które jest przypisany czar i tyle razy przeciwnik obrywa, proste i praktyczne, nasi też mogą oberwać jeżeli stoją na linii strzału)  po za tym walka to mała zrzynka z Tales of Rebirth co jest bardzo na plus.

No i gra wygląda bardzo ładnie czuć starą szkołę, mnie demko od razu kupiło i gra znajdzie się na półeczce jak ją dorwę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne. Kojarzy mi się z Dragon's Crown trochę. Najbardziej interesuje mnie jak będzie z singlem w tej grze - czy będzie to normalny element gry, długi, z jakąś historią, czy może tylko dodatek do multi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem demko i są tam dwa pierwsze chaptery gry, na razie jestem w pierwszym i mam 4h, gra zapowiada się na długą. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła jakaś jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale 240 za pudło .... a o używce pewnie będzie można pomarzyć .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena szybko zleci, niszowy tytuł, po za tym z tego co widziałem to moim zdaniem gra jest warta tej kasy.

Po ograniu Star Oceana biorę ten tytuł na celownik.

Schranz dzwoniłem do zaprzyjaźnionego sklepiku z Białego i w lipcu będzie za 189zł, ale w połowie lipca jadę żeby dzieciaki odwiedziły dziadków więc sprawdzę ile w tym prawdy.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×