Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer z E3 poniżej. Uprzedzam, że nie ma ani grama rozgrywki.

Miała być kontynuacja oryginału, a będzie reboot? W dziale PS3 do dziś siedzi zamknięty temat z Prey 2. Futurystyczny FPS, w którym wcielamy się w Morgana Yu - człowieka, na którym przeprowadzano eksperymenty mające na celu ulepszenie rasy ludzkiej.

Premiera w 2017.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet linka nie widzę, co jest do hooja z tym forum? Inne fora smigaja, więc raczej nie wina Tapatalka. Może jakieś dotacje na poprawię działania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze jestem zainteresowany. Owszem ni grama gameplay ale jesli gra bedzie miała solidnego singla - a zwiastun zdaje sie to dawać do zrozumienia to może wyjsć z tego cos dobrego.

Cóż bedzie sie obserwować rozwój wydarzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klimat fajny, grafika stetylna ale wpisuje sie w klimat wiec narzekac nie bede, ale jakos mi walka nie lezy :/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika średnia ale klimat gra ma niezły. Muzyka lub te dźwięki towarzyszące muzyce to arcydzieło, aż ciarki przechodzą. Walka jakaś taka średnia.

Fabuła w demie ciekawa, no i początek trochę zaskakujący jak dla mnie. Nie kupie na premierę ale kiedyś na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogralem demko na xone input laga nie ma. Stylistyka przypomina dishonored. Mam mieszane uczucia niby fajnie się grało ale chyba wolałbym żeby był to bardziej shooter niż taki survival trochę scifi. Poczekam na oceny bo jak przez całą grę mam walczyć z czarnymi malymi glutami to trochę może być monotonne no i czy lokacje będą różnorodne czy ciagle te same korytarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że demko zostawiło niedosyt. Zaciekawiła mnie gra i koniec dema :/

Ciężko walczy się z mimami, są szybkie a bronie wolne. Gra mi trochę z klimatu przypomina obcego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@helganin

Nie tylko ty piszesz o grafice w ten sposob. Tutaj sie nie zgodze. Tzn wystój jest bardzo ascetyczny, surowy normalnie jak ze szwedzkiego mieszkania :);) ale moim zdaniem taki mial byc. Stojac twarza bohatera z nosem w scianie nie rażą rozpikselowane elementy. To moim zdaniem na plus.

Postaci, jak wyjete z Dishonored ot taki styl choc ciut za bardzo kojarzacy sie z D.

Najbardziej bolal mnie fakt ze nie podeszla mi walka. Dema nie ukonczylem doszedlem do lobby.

Na plus to ze bohater ma nogi (co wcale nie jest takie oczywiste bo w wielu grach z widokiem FPP tego brakuje).

Za to poruszanie sie, jakies dziwne. Lewy analog do przodu mam wrazenie ze bohater musi nabrac pedu, zmiana kierunku tez jakas taka - no nie wiem ciezko to opisac.

Walka nie wiem czy to wina laga czy ja jestem łamaga ale mi nie podeszla.

Klimat za to bardzo.

 

Odczucia mocno mieszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

@helganin

Nie tylko ty piszesz o grafice w ten sposob. Tutaj sie nie zgodze. Tzn wystój jest bardzo ascetyczny, surowy normalnie jak ze szwedzkiego mieszkania :);) ale moim zdaniem taki mial byc. Stojac twarza bohatera z nosem w scianie nie rażą rozpikselowane elementy. To moim zdaniem na plus.

Postaci, jak wyjete z Dishonored ot taki styl choc ciut za bardzo kojarzacy sie z D.

Najbardziej bolal mnie fakt ze nie podeszla mi walka. Dema nie ukonczylem doszedlem do lobby.

Na plus to ze bohater ma nogi (co wcale nie jest takie oczywiste bo w wielu grach z widokiem FPP tego brakuje).

Za to poruszanie sie, jakies dziwne. Lewy analog do przodu mam wrazenie ze bohater musi nabrac pedu, zmiana kierunku tez jakas taka - no nie wiem ciezko to opisac.

Walka nie wiem czy to wina laga czy ja jestem łamaga ale mi nie podeszla.

Klimat za to bardzo.

 

Odczucia mocno mieszane.

Na xone  0 input laga 0 spadków  fps wiec naprawia to na ps4 na premierę w patchu na pewno  . Co do płynności to jest gładko gra ciekawa ale poczekam na recenzję.  Mi trochę też dead space przypomina klimatem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście to taki czarny koń tego roku jeśli chodzi o fabularny fps. Zobaczymy jak fabuła da radę i przede wszystkim zakończenie. Na chwilę obecną to co widzę bardzo mi się podoba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po demie (hm w sumie nie wiem) bo otrzymałem info o tym że dziękują mi za grę, godzina minęła. Dałem ok i mogę dalej kontynuowac, pokazuje mi czas gry 1 h i 5 min. Początek obiecujący, bardzo klimatyczny, jako, że jestem z tych strachliwych graczy praktycznie całe demo trzymało mnie w napięciu. Jestem również z tych dla których grafika nie jest na pierwszym miejscu, jest bardzo ładnie dla mnie. Bardzo lubię taki design świata i sterylność. Na pewno będę miał na uwadze tytuł ale zaczekam na recenzję.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już gra? bo lekko napalony jestem i zastanawiam się nad kupnem dzisiaj co by weekend ładnie zacząć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam ? gracie w prey? ja miałem sporą przerwę wyjazdami- wyszedł patch 1.2 i czytam ze cyrki z fps sa, postac pływa itd. wielu osobom po 15-20 h padaja savy, znikają przedmioty

ktoś ukończył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś kto przeszedł mógłby się wypowiedzieć odnośnie gry? Ciekawi mnie gra, tyle o niej było głośno a temat w jakiś dziwny sposób umarł.

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo braku opinie na forum dzisiaj kupiłem swoją kopię, wieczorem odpalam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest bardzo prosta: ta gra ma w sobie DNA Dishonored i System Shock 2 i jest osadzona na stacji kosmicznej opanowanej przez obce organizmy. Tym samym jeśli komuś podobały się wspomniane gry-matki, Bioshock, Deus Ex czy nawet  Alien: Isolation to może brać w ciemno. 

 

Dla mnie pozycja zdecydowanie ciekawsza niż Dishonored 2 - pozwala na więcej i skłania do stosowania ciekawszych rozwiązań. No i coś co bardzo cenię - świat jest koherentny, pozbawiony niewidzialnych ścian i arbitralnych barier - trzyma się jasno ustalonych reguł i nagradza eksplorację.

 

Ja mega polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To smutne, że jedna z najlepszych gier ostatnich lat, mogąca śmiało konkurować z Bloodborne, Dying Light czy serią Dark Souls nie doczekała się na tym forum nawet dwóch stron komentarzy...

Świetnie podsumował ją mój poprzednik. Dodam tylko, że dawno nie widziałem tak spójnego, dobrze zaprojektowanego  wirtualnego świata, który w żaden sposób nie razi sztucznością, a wręcz przeciwnie - grając ma się wrażenie rzeczywistej eksploracji stacji kosmicznej. Stacji, której dotknęła niewyobrażalna katastrofa, o której początkowo niewiele wiemy.

Gra nie jest łatwa, ale postępy czy zwycięstwa są bardzo satysfakcjonujące. To nie typowa strzelanka, choć można spróbować rozwiązań siłowych.

Godnym pochwały pomysłem jest poznawanie "załogi" stacji. Piszę w cudzysłowiu, by za wiele nie zdradzać, ale kto grał ten wie o co chodzi.

Zasadniczo gra nie nuży, nie jest powtarzalna. Co więcej - poszczególne zadania można rozwiązywać na wiele różnych sposobów.

Twórcy na szczęście zrezygnowali z tak powszechnego pomysłu znajdowywania i gromadzenia setek przedmiotów, z których większość i tak jest dla gracza bezużyteczna.

Rzecz jasna - w Prey też gromadzimy dobra, ale sami decydujemy co z nich wytworzyć. Mamy więc na tym polu większą swobodę. Brawo!

Kolejnym plusem tej pozycji jest przemyślany i różnorodny rozwój postaci, co można by podsumować - w tej grze nie ma nic za darmo.

Gorąco polecam.

 

 

Edytowane przez meloman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×