Skocz do zawartości
Siriondel

Death Stranding

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, hacker25 napisał:

MGS 4 na PS3, MGS 5 na ps4 więc myślę, że Kojima utrzyma tę tendencje... :kaz: 

 

MSG 4 na PS3

MGS 5 na PS3 i PS4

DS na PS4 i PS5 

;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam dla zainteresowanych i dla zachowania  chronologii w temacie o DS. 

 

Jeśli w tej grze Kojima postawi na fabułę (w przeciwieństwie do MGS5 w którym zakończenie co prawda było super ale w środku pustka) to szykuję się jedna z najlepszych gier obecnej (?)  generacji. Podoba mi się to, że gra owiana jest tajemnicą skutecznie podsycaną przez Kojime. No, ale jakiś gameplay by się przydał, żeby ocenić czy hype aktualny jest adekwatny do tego tytułu :) W każdym razie duży potencjał. Jeśli trailery tej gry są takie tajemnicze to liczę, że sama gra również będzie. Z licznymi zwrotami akcji i mindfuckiem po napisach końcowych Takiej gry oczekuję. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie pokazali jakies odjechane sceny nie mowiace o niczym. Renderowane scenki spoko, ale niech pokazuja trailery z gampleya.

 

 

PS. Koles kaze byc cicho bo jakis potwor lazi obok, ale maszynka ktora ma na plecach cicho nie siedzi i se kilka i halasuje ... ;)

PS2 . Chyba nie chce wiedziec jak doszlo do zaplodnienia Daryla skoro płód ma w przełyku :FailFish:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może reaguję tylko na ludzkie odruchy ? Mi się tam ten trailer bardzo podoba i ciekawi, aczkolwiek to trochę wielka zagadka, choć klimatem kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojima szykuje bardzo zakręcone universum (obrońcy płodów? ;P), niewidzialne istoty, bossowie z naprzyrodzoną mocą, organiczne maszyny.. ziemia zniszczona jak księżyc. Będzie kawał niezłego SF - tylko jaki jest gameplay? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2017 o 14:45, czacha79 napisał:

Narazie pokazali jakies odjechane sceny nie mowiace o niczym. Renderowane scenki spoko, ale niech pokazuja trailery z gampleya.

 

 

PS. Koles kaze byc cicho bo jakis potwor lazi obok, ale maszynka ktora ma na plecach cicho nie siedzi i se kilka i halasuje ... ;)

PS2 . Chyba nie chce wiedziec jak doszlo do zaplodnienia Daryla skoro płód ma w przełyku :FailFish:

Chodzi o oddychanie lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle zakręcony ten zwiastun. Ciekawe czy Kojima nie pogubi się w swojej historii bo zapowiada się na mocno pogmatwaną. 

Ale trzeba przyznać, że trailer świetnie zrobiony. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę obawiam, że HK się właśnie pogubi...
Po tych wszystkich twistach w serii MGS jestem bardzo daleko od myślenia o tym, że fabuła będzie spójna.
Gość zalicza niezłe odjazdy.
I jeszcze nie mówi po angielsku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znam Kojime to po skończeniu gry otrzymamy oczywiście dużo odpowiedzi ale też zostaniemy z masą pytań. Myślę, że może to być początek serii. Plus jest taki, że wydawcą jest Sony, które wszystkie swoje exclusive'y wydaje w polskiej wersji językowej :kwach:Chciałbym  żeby w DS nie było tych japońskich dziwactw jak kartony z plakatami panienek  w MGS na które nabierali się strażnicy, czy też chowający się w beczce Johnny Sasaki z biegunką. Wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi, także na te dziwactwa w gruncie rzeczy można jeszcze przymknąć oko. Inną sprawą jest  balans między rozgrywką, a fabułą. Mam nadzieje, że równowaga zostanie odpowiednio zachowana. Nie jak w MGS5 gdzie było mało fabuły, tylko gameplay lub jak w MGS4 ,gdzie Kojima ewidentnie przesadził z filmikami. Jeśli go nie poniesie w którąś ze stron to będzie dobrze. No i liczę na epickie walki z bossami, których ewidentnie zabrakło w MGS5. I ostatnie. NIE dla powtarzalnych misji. Nie ilość,  a jakość. Narracja jak w MGS, MGS2, MGS3, MGS4 nie jak w MGSV. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę się oprzeć wrażeniu, że będzie to coś na styl survival horroru z mocnym naciskiem na fabułę. Takie P.T. tylko bardziej odrealnione i pewnie w trzeciej osobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

w sieci pojawiają się teorie na temat tego, że DS może być kolejnym MGSem (MGS0) 

ze Koji sobie znow pogrywa

w sumie jak by dogadal sie z Sony, ze wykupią prawa od Konami (w sumie i tak im nie zalezy na serii juz chyba) i znow MGS jako ex dla PS - to byla by bomba i prawdziwy system seller :)

 

https://www.youtube.com/channel/UC-_bcZ21zDE9owxUXl8OpMA

Edytowane przez Rambo8
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Rambo8 napisał:

w sieci pojawiają się teorie na temat tego, że DS może być kolejnym MGSem (MGS0) 

ze Koji sobie znow pogrywa

w sumie jak by dogadal sie z Sony, ze wykupią prawa od Konami (w sumie i tak im nie zalezy na serii juz chyba) i znow MGS jako ex dla PS - to byla by bomba i prawdziwy system seller :)

Kto wie, po Hideo można się wszystkiego spodziewać. Biedny Majkrosoft :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby do tego kupili prawa do Silent Hill to byłaby bomba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za pojebana akcja z tym trailerem. Gra o kosmicznych zbieraczach złomu ;). Ale jak się przekradał to miałem właśnie deja vu z MGS. W sumie ciekawie by było.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten trailer całkiem zaintrygował muszę przyznać. Na pewno będę obserwował  kolejne  wieści o grze.

Chciałbym tylko dożyć premiery :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie ten trailer całkiem zaintrygował muszę przyznać. Na pewno będę obserwował  kolejne  wieści o grze.
Chciałbym tylko dożyć premiery :P

No mnie tez. Jeśli dodatkowo będzie to tak wyglądało (a to Decima, wiec jest szansa) to może być ciekawie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są przecieki - to jednak nie MGS - to będzie symulator listonosza Poczty Polskiej pracującego na Islandii ;)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga bedzie krotko:

po tym co zobaczylem jestem zaintrygowany i zainteresowany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada troche jak MGS tylko bez przeciwnikow. Nie czuje hajpu, ale ja na dzwiek "kodżima" nie dostaje kisielu w majtkach :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×