Skocz do zawartości
Siriondel

Death Stranding

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, bany® napisał:

pewnie zagram na premierę w najlepszej możliwej konfiguracji PS4P+OLED ale raczej nie ukończe

Widzę wspaniała sposobność, żeby się pochwalić prosiakiem i oledem. 

 

Co za Janusz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go mam w ignorze ale twój cytat mi pokazał jego wypowiedz. Cały bany. On musi się pochwalić, oknem, lodówka, telewizorem czy grillem. Taki z niego dzieciak.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No też mnie denerwuje, że jak ktoś cytuje tego dzbana to to widzę i że w ogóle widzę, że coś pisał. Niestety forumkowa eutanazja jest tylko częściowo skuteczna.

A dzieci pewne rzeczy robią nieświadomie, także eto nie do końca to. Słownikowa definicja imbecylizmu pasuje idealnie.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavrisnie spodoba ci się ;)

btw. trochę dłuższy i chyba pokazany jest fragment walki z bossem

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skubani :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę łyknąć na premierę, ale z zasady już czekam na recenzje przed premierą. Taki już mam schemat...hype hypem, ale zachowawczość/ostrożność robi swoje...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elementy open world bardzo mocno przypominają MGS V. Sposób poruszania się postaci, płynność, nawet ta walka wręcz zalatywała tamtą grą. Mam nadzieję, że to będzie czymś więcej niż klonem MGSa w innym wymiarze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2019 o 14:08, cwir napisał:

Krąży plota że ma być czasowy ex na Playstation, a po jakimś czasie wyjść też na PC :wiesiekthug:

Tak ale to info bylo juz od jakiegos czasu.

Co wiecej podpowiedzia jest to ze na koncu na pudelku nie ma napisu Only on PS (a tym Sony lubi sie chwalic).

 

 

W dniu 29.05.2019 o 20:39, sLk napisał:

Kojima umie w trailery :) 

Path fajny utwór, niezła jest tez wersja z wokalem Sandry Nasic

No ale do tailera bardziej mi pasuje wersja instrumentalna.

 

@xavris

Co do samego wokalu tej pani nic nie mam, widzialem nawet na zywo i tez bylo calkiem dobrze. Ale jak pisalem powyzej do trailera bardziej mi pasuje instrumental.

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllanwidziałeś japońska wersje trailera? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, sLk napisał:

@MagEllanwidziałeś japońska wersje trailera? ;) 

tak ta zachodnia jesli dobrze pamietam nie ma wokalu ta japonska ma.

I wlasnie po tym jak uslyszalem wokal (ktory sam w sobie jak slucham tej piosenki w oderwaniu od trailera jest fajny) tak w trailerze ni jak mi to nie licowalo ze swiatem.

 

Gdzie wersja instrumentalna pasuje na wielu poziomach, od tego jak sie zaczyna, przez wejscie spokojniejszej lini melodycznej smykow, po budowanie kliatu az znow nastepuje mocniejsze urzerzenie, do tego tytul Sciezka (Path) ktora pasuje do tego co w duzej mierze widzimy a tu zawodnik z drabina, a tam schodzi po linie... on nie podaza sciezka on ja sobie wytycza.

 

Ale to tylko moje zdanie, nie mam nic do wokalu Sandry jak pisalem, slyszalem i na zywo jak i z plyt i ogolnie jest to porzadny wokal, nie jakis tam mega porywajacy ale pasujacy.

 

Natomiast za sam wybor utworu i jego wplecienie plus, bez watpienia plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że Death Stranding nie będzie grą w skradanie. To naprawdę dobra wiadomość! :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie niby nic, ale jednak krew mi z mózgu odpłynęła troszkę. Chyba będzie ogień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem prawie cały 50 minutowy materiał z TGS i dalej nie wiem co o tym myśleć. Niby była jakaś walka i Boss nawet, ale z grubsza to całość opiera się na noszeniu tobołków z punktu A do punktu B. Nie wiem czy to zwyczajnie nie będzie nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie oceniam gry a to co widzialem

DL;RD

nie przekonuje mnie to. 

 

 

Material mnie meczyl, te 50miut zeby oszczedzac czas ogladalem z predkoscia x1,5

Widze tutaj mase elementow ale nie do konca wiem jak one maja sie skleic. 

Dla jednych bedzie to intrygujace i w peni to rozumiem. Mnie to po prostu nie przekonuje. 

 

Wyjdzie to sie zobaczy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy będzie można wybrać dubbing? Czy może gra będzie wymuszać taki dubbing w jakim jest system ustawiony? Trochę lipa jak tyle gwiazd występuje, a ja będę zmuszony słuchać boberka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, JankoPL napisał:

Wiadomo czy będzie można wybrać dubbing? Czy może gra będzie wymuszać taki dubbing w jakim jest system ustawiony? Trochę lipa jak tyle gwiazd występuje, a ja będę zmuszony słuchać boberka

Ciekawe bo sam się zastanawiałem. ja mam nadzieje, że będzie angielski i napisy PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana języka konsoli i po problemie. Zmuszanie ludzi do słuchania polskiego dubbingu powinno być karalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już coraz częściej można normalnie zmieniać dubbing i napisy. 

To było  jakieś nieporozumienie, że mogłeś odtwarzać audio tylko w  języku jaki miałeś ustawiony na konsoli.... :seriously:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×