Skocz do zawartości
Siriondel

Death Stranding

Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony wydaje mi się, że trailer pokazuje za dużo, ale z drugiej jest tak pocięty i porąbany, że i tak nie wiadomo o co chodzi :p

nigdy nie byłem fanem Kojimy (był mi obojętny, nie że go nie lubiłem) ale DS jest najbardziej oczekiwana przeze mnie grą w najbliższym czasie. W przyszły weekend się będzie działo.

wyjątkowo urodzajna ta część roku, aż za dużo tytułów wychodzi, które człowiek by chciał ograć :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, ale ta gra będzie ciężka i zryta. Ja narazie odpuszczam i czekam na Star Wars.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN 6.8/10

Games Radar 3.5/5

PPE 9.5/10

 

Nie ufam recenzji patalachow z ppe. Zaczekam az bedzie w plusie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Srednio jak idziesz z psem na spacer to oboje macie po 3 nogi ;) 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ten serwis jest trochę dziadowy, ale bardzo przyjemnie czytało się ta recenzje....hmmm...

Utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że to będzie dla mnie świetny tytuł. Dużo pokręconej fabuły cieszy mnie najbardziej. Ale mam takie dziwne przeczucie, że dużo ludzi będzie niezadowolonych z tej gry, przynajmniej publicznie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SW w większości czasu to mega ściek. Ale tu widać ze chłop podszedł do tematu z punktu widzenia niedzielnego gracza przez co nie ma analizy technicznej ale raczej jego interpretacja gry. Tez mnie zachęciło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem kurfa, że trafi się jakiś kwiatek który wpadnie na forum punktując jedynie 2-3 recki z najgorszymi ocenami i napisze, że gra słaba. :D

Pal licho, że gra dostała od 13 recenzentów oceny 10/10, że inne odziały IGN dają grze 9.5 oraz 9.8, najważniejsze że znalazły się jakieś 2-3 osoby którym gra nie podeszła, więc na pewno jest to kupsztal.

 

I pewnie, pomimo faktu iż oceny które gra dostaje są świetne (średnia na Metacritic jest obecnie taka sama jak Gears 5, nad którym wszyscy się niedawno spuszczali, czym to Microsoft nie pozamiatał), to po raz kolejny przyznam, że ta gra nie jest dla każdego. Jednych oczaruje, a innych wymęczy, ale to było już doskonale wiadomo od dobrych kilku trailerów. Wszystko sprowadza się do tego co kogo "pociąga" w grach. Czy jest to głównie fabuła, czy może jednak gameplay.

Doskonale w reckach widać, że niektórzy recenzenci krytykują grę i obniżają jej ocenę, bo męczy ich np. "utrzymywanie równowagi" poprzez przyciskanie odpowiednich przycisków, kiedy targamy na sobie dużo przedmiotów. Innym z kolei ta funkcja bardzo się podoba, bo dodaje ich zdaniem grze immersji. Czy jedni i drudzy mają prawo mieć swoje zdanie? Jak najbardziej.

 

BTW: Ok oceny ocenami, ale Jeśli dla kogoś ocena od IGN UK, które Fortnite daje 9.6 :yao:  jest ostatecznym wyznacznikiem jakości gry, to pozdrawiam serdecznie. :siara:

EDIT: I jeśli faktycznie recenzja video od IGN UK zdradza istotny spoiler bez żadnego ostrzeżenia (sam nie oglądam żadnych video z gry, żeby sobie nie psuć wrażeń kiedy sam zagram, ale trąbią o tym ludzie na reddicie) to ładne z nich nieprofesjonalne kurfy.

Edytowane przez Nóżka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No do naszego forumkowego kwiatuszka to już nawet nie chciałem się odnosić :p

z tą gra będzie to samo co z rdr2. Mam na myśli oceny i opinie ludzi. Bankowo za jakieś 2 tygodnie jak wejdę w ten wątek to będę miał niezłą beczunie połączoną ze wzmocnieniem niechęci do ludzi :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Megathread recenzji, jednak przeważają oceny dobre, bardzo dobre i wybitne. Jest pare słabszych co właśnie wskazuje na to ze to nie będzie produkcja dla każdego.
Ja jestem pewien ze jak znajdę chwile to z chęcią się powłocze i ponoszę paczki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zaczynam traktować recenzje mniej poważnie i recenzentów. Potrafią psioczyć nad byle pierdołą przez cały akapit by nad inną pierdołą zachwycać się pół strony.

Interesuje mnie fabuła, interesuje mnie mechanika, gameplay - kupuje. Gdyby słuchać recenzentów to w większość gier w jakie grałem nie powinienem grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Frost Prime napisał:

Coraz bardziej zaczynam traktować recenzje mniej poważnie i recenzentów. Potrafią psioczyć nad byle pierdołą przez cały akapit by nad inną pierdołą zachwycać się pół strony.

Interesuje mnie fabuła, interesuje mnie mechanika, gameplay - kupuje. Gdyby słuchać recenzentów to w większość gier w jakie grałem nie powinienem grać.

W zasadzie masz rację. Dlatego ja raczej nie zwracam uwagi na te wszystkie ogólne oceny recenzentów. Ale warto też mieć jakiś serwis/ gościa, z którego opinia wiesz że się wielokrotnie zgadzales. Nie jest człowiek w stanie wszystkiego ograć i ja np wiem, że jeśli takiemu czy innemu gościowi (nie chce podawać przykładów, bo nie o to chodzi) się podobało to wiem, że i mi może podejść.

Co do samego DS to ja w grach najbardziej stawiam na fabułę i wiem doskonale, że nawet nudnawa czy powtarzalna mechanika mnie nie zniechęci i nie popsuje zabawy, jeżeli mocna historia będzie mnie pchac do przodu. Tutaj jestem praktycznie pewien, że się nie rozczaruje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się w ogóle dziwie, że czytacie jakiekolwiek recenzje. To odnosi się również do filmu, muzyki itd. Sprawdzam opis, trailer i sam stwierdzam czy chcę to spróbować, kupić czy poczekam.

 

Ale wyciąganie wniosków na podstawie tego, że ktoś dał cyferkę i przez to jej nie kupie czy „poczekam jak będzie w plusie”, to zakrawa o niewolnictwo mentalne i cofnięcie się do czasów Faraona.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyferki przy recenzja sa tyle samo warte co info ze gre robil jakis Kodżima.. nie znam typa  :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nawet upośledzony bany jest lepszym trolem. Najpierw wrzucasz oceny a za chwilę piszesz że to jest nic nie warte. Poza tym Howard>Kojima, to wszyscy wiedzą.

Ale po co ja znowu próbuję polemować to nie wiem...

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ucze sie :ExHPnhn:Za to MarioMansion3 boskie :)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda ciekawie, podoba mi się świat przedstawiony. Fabuła na 40h+ też zachęca. Założenia mi się podobają.

Ale nie lubię tego całego Kojimy i jak wszyscy się nim srają. MGS jedynka był fajny reszta dla mnie średnia. Dla mnie to nikt wybitny który nie zrobił nic wybitnego :P

Ciekawi mnie taka gra podróży ale nie wiem czy dam radę dłuższy czas w to grać, nie chce oglądać gameplajów bo to bez sensu a recenzje w miarę pozytywne.

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to przed rozpoczeciem grania w cokolwiek bede dzis gral, recki leca w tle - motyw przewodni tych ktorych juz wysluchalem - "gra dla niekazdego" ot taki truzizm.

Poczekam az DF zrobi analize jak to prezentuje sie na PS4 amator.

Jestem zaintrygowany, bo bywa ze czasami sama podroz jest wazniejsza nizli jej cel.

Ale nie spieszy mi sie kiedys sie sprawdzi.

 

milego grania w cokolwiek gracie, a tym ktorzy czekaja na swoja kopie milego grania w Death Stranding juz z tydzien.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy slogan „gra nie dla kazdego” to takie „jest srednia, ale nie wypada ocenic nizej”? Czy moze to proba dodania mistycznej zajebistosci ktora poczuja wybrani? Z gameplayow gra jest sredniawa .. ale na bank przyniesie frajde grajacym. Wkurzaja mnie tylko recenzenci ktorzy nie napisza prawdy zaslaniajac sie „nie dla kazdego” ... tak mozna powiedziec o kazdej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to znaczy ze trzeba mieć odpowiedni mindset zeby docenić intencje twórców.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się co odpowiedzieć, ale mnie ładnie wyręczyłeś :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chodzi o to, ze są gry które spasuja zdecydowanej większości graczy, bo np. maja świetna mechanikę, grafikę, fabule, cokolwiek trafiającego do szerokiego grona. Są tez gry wybitne ( nie wiem czy akurat DS takie jest bo nie grałem, ale już np. Hellblade jest) trafiające do jakiegoś mniejszego grona graczy. To nie są gry średnie, tylko trzeba specyficznego nastawienia czy oczekiwań zeby je docenic.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię rozumiem, bo to jest oczywiste. Ale wiesz doskonale, że nie każdy to rozumie albo udaje, bo myśli że jest fajny i sobie troszkę potroluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×