Skocz do zawartości
Siriondel

Death Stranding

Rekomendowane odpowiedzi

Rozdział 5? Ja orałem cały weekend i jestem ciągle w 3 :p ale tak bardzo nieśmiało pcham fabułę powoli do przodu, bo nie da się ukryć, że im dalej tym więcej wszystkiego a im więcej tym weselszy żywot pana z inpostu :p

mimo, że sporo rzeczy mnie w tej grze denerwuje to gra mi się w to przecholernie przyjemnie, nawet jeżdżąc przez kilka godzin drogą w tę i nazad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też "utknąłem" w ch.3 a już 30h na liczniku, prawie całą mapę pokryłem autostradą i bustuje zlecenia premium, cisnąc futurystycznym Kawasaki w tą i z powrotem. Beznadziejna gra

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Beznadziejna gra

 

Komarek zawsze trafnie...

Przez te moje zachwyty, zapomniałem jak Beznadziejna gra to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up!

 

Brać to gówno, kto nie ma

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę... Jutro o 5 ruszam w trasę (taką rzeczywistą) na drugi koniec Polski a gurwa do 23.30 odbywał się rytuał "a jeszcze ten jeden kurs". Ja nie wiem jak to możliwe. Niby ta gra konstrukcyjnie jest prosta jak budowa cepa, niby pewne aspekty (wg mnie) są trochę niedorobione, niby mnie kilka rzeczy wkurza a wciąga to kurna jak czarna breja z błotnymi ziomkami :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... 10 godzin za mną i gra nadal bardzo mi się kojarzy z Shadow of the Collossus.
Oczywiście odmienny gameplay, ale odczucia odkrywanej tajemnicy, pagórkowate widoczki z pozoru z pustą przestrzenią.
No bardzo podobne mam odczucia do tych, gdy pierwszy raz w SOTC grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham Reddita :banderas:

 

 

 

Powyższy filmik idealnie oddaje moją wczorajszą podróż ciężarówką do tego starszego Pana (The Elder), który ma stację na szczycie góry.

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O burwa xD ale to jest dobre xD

No ale dojazd do dziada to jest dramat... Ja go prawie nie odwiedzam przez to :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi. Zajechałem kulturalne do hotelu, zameldowałem się u bardzo sympatycznej recepcjonistki i poszedłem do pokoju.

No i oczywiście jak to po długiej podróży (jakieś 7 h w samochodzie z małymi przerwami) poszedłem strzelić dwójkę pod prysznic. Wracam na recepcje, pytam się miłej pani gdzie mogę odebrać granaty z dwójki a ona mi każe wypierdalać...

Co za chamstwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi. Zajechałem kulturalne do hotelu, zameldowałem się u bardzo sympatycznej recepcjonistki i poszedłem do pokoju.
No i oczywiście jak to po długiej podróży (jakieś 7 h w samochodzie z małymi przerwami) poszedłem strzelić dwójkę pod prysznic. Wracam na recepcje, pytam się miłej pani gdzie mogę odebrać granaty z dwójki a ona mi każe wypierdalać...
Co za chamstwo...

Ale nie spojleruj z łaski swojej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xavris napisał:

Ja nie wiem co się dzieje z tymi ludźmi. Zajechałem kulturalne do hotelu, zameldowałem się u bardzo sympatycznej recepcjonistki i poszedłem do pokoju.

No i oczywiście jak to po długiej podróży (jakieś 7 h w samochodzie z małymi przerwami) poszedłem strzelić dwójkę pod prysznic. Wracam na recepcje, pytam się miłej pani gdzie mogę odebrać granaty z dwójki a ona mi każe wypierdalać...

Co za chamstwo...

Ja mam ciągle złudzenie optyczne bo każda kobieta ma teraz jedno zielone, a drugie niebieskie. Rozkmiń to.

EDIT: Zrobiłem chapter 8 i... :listek: rany boskie. Ta fabuła jest jeszcze lepsza niż mogłem oczekiwać.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem. Nie wiem czy dokładnie wszystko zrozumiałem...najwyżej obejrzę jakiś filmik wyjaśniający fabułę by potwierdzić to co mi się wydaje.

Jak ta gra nie będzie GOTY to nie wiem. 

Aha...od rozdziału 8...czy 9 wszystko bardzo przyspiesza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po dwóch dniach w delegacji wróciłem z postanowieniem kontynuacji fabuły. Skończyło się na rozwożeniu przesyłek między prepersami xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same zachwyty, już nie mogę się doczekać jak ogram. Jeszcze tydzień i bezrobocie mam więc na czas wolny biorę Death Stranding :D

Jako że gier tego kolesia nie lubię tak ta wydaję się świetna. Ciekawi mnie taki SF klimat a Wy jeszcze nakręcacie atmosferę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, helganin napisał:

Same zachwyty, już nie mogę się doczekać jak ogram. Jeszcze tydzień i bezrobocie mam więc na czas wolny biorę Death Stranding :D

Jako że gier tego kolesia nie lubię tak ta wydaję się świetna. Ciekawi mnie taki SF klimat a Wy jeszcze nakręcacie atmosferę :P

Grałem dosyć szybko jeśli można by tak powiedzieć. Skończyłem fabułę z 40h na liczniku, ale można grać po skończeniu więc jest git. 

Unikajcie za wszelką cenę zabicia kogoś - serio. Można zabić i wcale nie jest to trudne. Ja przejechałem typa ciężarówką i co? 10 tys lajków poszło w pizdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Frost Prime napisał:

Skończyłem fabułę z 40h na liczniku,

No to ja mam ponad 30 i jestem w 3 epizodzie, ale chyba już go kończę :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Skończyłem fabułę z 40h na liczniku

U mnie też 40h i jestem nadal w 3 roz. :) żeby nie było, cała dostępna infrastruktura pobudowana i ulepszona na maxa i prawie wszystkie osady na 5*. Podświadomie czuję że już czas na 4 roz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocna końcówka 3epizodu. Jeżeli dalej jest tylko lepiej (a z tego co ludzie piszą jest) to później się chyba mózg łyżeczką ze ścian zbiera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema pytanko... Czy w kopii gry wydanej w UK jest pl lokalizacja? Wie ktoś może? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.11.2019 o 20:40, xavris napisał:

No to ja mam ponad 30 i jestem w 3 epizodzie, ale chyba już go kończę :p

 

U mnie też podobnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro TIP dla tych co chcą zdobyć Platynę....

Jest trofik za zrobienie dostaw premium z najwyższą rangą - to musi być zrobione na wysokim poziomie trudności inaczej nie zalicza tych dostaw.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest pro tip tylko podstawowa informacja :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze 11 premium czasowek i będzie komplet. Platynka coraz bliżej a 100h bankowo pęknie. Cudowny ten symulator kmiota z Inpostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że moją kobitkę nakręciłem na DS już w zeszłym roku (również strasznie wkręciła się w klimat zwiastunów i wskoczyła do Hype Train razem ze mną) to śledziła skrupulatnie praktycznie całą moją rozgrywkę z pominięciem momentów, gdy olewałem fabułę i robiłem godzinami misje poboczne. Mniej więcej od 8 rozdziału zrobiło się na tyle "gęsto" fabularnie, że nie mogliśmy już się doczekać żeby w końcu dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi i postanowiłem skupić się na skończeniu gry, a do misji pobocznych i budowania struktur w celu pomocy innym graczom wrócić sobie później. Także wczoraj po położeniu młodego do łóżka pocisnęliśmy do prawie 1 w nocy i po ostatecznie około 70 godzinach skończyliśmy grę.

 

Do teraz jestem tak rozchwiany emocjonalnie, że nie wiem nawet co mogę napisać. Przede wszystkim przeszedłem chyba właśnie najlepszą grę w jaką kiedykolwiek grałem. Historia jaką zaserwował nam Hideo w DS jest niesamowicie poruszająca i angażuje jak żadna inna w jakiejkolwiek grze. Dowodem niech będzie to, że ostatnie pół godziny moja kobitka przepłakała a i nawet mi nie udało się do końca powstrzymać łez. Ośmieliłbym się nawet powiedzieć, że niejeden film mógłby pozazdrościć DS fabuły i realizacji. Jest to wszystko tak dopieszczone i przemyślane. Ścieżka dźwiękowa została dobrana idealnie do każdego momentu, każdej scenki. Wizualnie od początku do samego końca gra pieści nasze oczy. Nieczęsto spotyka się tak ambitny, wykreowany świat i historię gdzie mimo iż na początku wydaje się nam to chorą wizją wariata, wszystko tak naprawdę ma sens i swój cel, trzyma się kupy.

 

Chciałbym napisać dużo, dużo więcej ale nie chcę narazie wdawać się w spoilery, przynajmniej dopóki reszta ludków nie ogra. Tak jak normalnie tego nie robię, tak ta "nudna" i "powtarzalna" rozgrywka w DS podoba mi się na tyle bardzo, że chyba pierwszy raz od dobrych kilku lat wymaksuję gierkę żeby wbić platynę.

Mam ogromną nadzieję, że DS otrzyma GOTY, bo takich tworów chciałbym zdecydowanie więcej.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×