Skocz do zawartości
Siriondel

Death Stranding

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, CePeeN napisał:

To jest jakaś konwencja twórców. Zgadzasz się z nią i fajnie, nie zgadzasz się z nią to trzeba wybrać inny tytuł, który szanuje twój czas.

Jestem tego swiadom, ale zwroc uwage ze nawet osoby ktore gre ocenily wysoko narzekaly na te elementy. Wiec moim zdaniem takie podejscie tworcow nie sluzy niczemu poza sztucznym wydluzaniem rozgrywki. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim może nie, moim zdaniem lootowanie wrogów w rdr2 ma jak najbardziej sens. Nie grałem w DS wiec nie wiem o jakich cs mówicie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Frost Prime napisał:

W każdej grze jest masa takich pierdół które irytują. Death Stranding nie jest wyjątkiem. Na szczęście nie zmniejsza to genialności samej gry. 

 

2 godziny temu, CePeeN napisał:

Twoim może nie, moim zdaniem lootowanie wrogów w rdr2 ma jak najbardziej sens. Nie grałem w DS wiec nie wiem o jakich cs mówicie.

Widzisz jak ladnie to kolega powyzej podsumowal. Co kto lubi co komu pasuje i jaka kto ma toleracje. Jest sporo gier ktorym zarzucalem cala liste tego co mozna bylo zrobic lepiej lub tego co mnie uwieralo a ocenialem je wysoko. Sa i takie ktore ocenialem bardziej surowo jesli cos uwieralo mnie mocniej. 

 

W DS zagram kiedys z czystej ciekawosci i zeby emprirycznie doswiadczyc tego co gra ma do zaoferowania ale zupelnie nie mam cisnienia. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić genialny szpil !!!!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nie mam nic do dodania bo po skończeniu gry dalej uważam tytuł za genialny, ale jedna rzecz mną wstrząsnęła ostatnia podróż do spalarni, kto skończył ten wie.... cholera potargało mną :-) .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie będzie Gra Roku wszędzie gdzie się da to ja nie wiem czego ludzie oczekują. Sam generalnie jestem fanem Kojimy więc ciężko mi patrzyć na jego pracę z jakąś krytyczną nutką bo facet jest genialny i mam dziwne wrażenie, że jeszcze nie pokazał nam wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie kryteria przyjmuje się jako gra roku. Death Stranding pod kątem klimatu i fabuły jest faktycznie wybitne i trudno jest znaleźć wiele innych gier, które przekazują tak mocny ładunek emocjonalny. Ale też moim zdaniem gra roku powinna być dziełem jeśli nie dla każdego, to przynajmniej dla wielu - tak aby duża część odbiorców mogła się z danym wynikiem głosowania na GOTY utożsamić. A Death Stranding zdecydowanie dla każdego nie jest, bo jeśli ktoś się od początku w podróże nie wkręci, to mało jest gier AAA z tak męczącym i sprawiającym wrażenie straty czasu gameplayem. Ja np. w trzecim rozdziale miałem już poważne momenty zwątpienia i chciałem porzucić grę, ale do przodu pchała mnie fabuła. Gdyby później rozdziały jakoś nie przyspieszały i nie pojawiało się więcej urozmaiconej akcji, tylko w którymkolwiek byłoby tyle łażenia co w trzecim - dałbym sobie spokój. A takich emocji gra GOTY nie powinna generować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo intrygująca i wciągająca gra :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miły „dodatek” od twórców jeśli gracie w dniu swoich urodzin, ale nie będę Wam spoilerował. Nie zmienia to faktu ze gra jest tak wkurzająca ze po pewnym czasie ze aż się żygać chce. Najlepsze jest to ze lubię sandboxy, eksplorację terenu, zbieranie znajdziek, ale w DS jest to tak podane ze ma się ochotę wyrzucić konsolę przez balkon. Teraz już wiem ze gdyby powstała cześć 2 to mówię stanowcze nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×