Skocz do zawartości
Siriondel

Spider-Man

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedzieli, że dzwoni, ale nie widzieli gdzie. Nową grę z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej nie robi Sucker Punch, tylko Insomniac. Wygląda interesująco. Jak dostanie formułę Arkham, to w zasadzie nie ma co się nie udać. To ma być nowe uniwersum. Wyłącznie na PS4.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super. Insomniac udowodnił że potrafi zrobić świetną grę o superbohaterach (Sunset Overdrive), więc można być spokojnym że w końcu dostaniemy grę która przynajmniej zbliży się do batmana.

Dobre studio+ znana marka na to zawsze czekałem, tak jak moim największym growym marzeniem jest by Naughty Dog zrobili Indianę Jonesa

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest gra o Spider-Manie na poważnie. Tak jak to było za czasów kiedy rysował go np. Todd McFarlane. Bo ostatnie lata znacznie udziecinniły jego historię. A już szczytem był restart w postaci serii Ultimate. Żartujący, prawie nastoletni bohater i jego gimbusiarskie problemy życiowe... Bueeee.

Ciężko jednoznacznie stwierdzić w jakim kierunku pójdzie gra, ale niestety projekt kostiumu jest z Ultimate. Zapewne jedyny teraz obowiązujący, bo użyty również w nowym Avengersach. tfu. Kapitanie America ofc.

Tak czy siak jest to jedna z ciekawszych zapowiedzi na tym E3. Głównie dlatego, że grę robi Insomniac. Gdyby nie to, byłby meh, a tak jest whoa! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty chcesz Miles Morales to jest najlepsze co w całym uniwersum Ultimate było .Praktycznie to tylko jego w całości przenieśli do głównego uniwersum po unicestwieniu Ultimate:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo filmowy ten trailer, może być ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są takie trailery, po których obejrzeniu od razu można stwierdzić czy gra będzie crapem... i ja mam niestety takie odczucia w tym przypadku. Zobaczycie, że będzie to w najlepszym wypadku typowy średniak z ocenami na poziomie 6/10. Z postaci takiej jak Spider-Man czy innych z MARVELA nie da się zrobić wybitnego dzieła bo to po prostu niemożliwe. Ich śmieszkowaty klimat na to nie pozwala. A już jak słyszę, że będzie to gra zbliżona do Arkham City to nie wiem czy śmiać się czy płakać. I mówię to nie tylko dlatego, że fanem Batmana jestem od dziecka a za Spider-Manem nie przepadałem nigdy.

I choć cenię sobię INSOMNIAC games bardzo wysoko za wspaniałe Spyro jeszcze z czasów pierwszego PSX'a to tutaj jestem niestety na NIE.

Edytowane przez Prus89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kill napisał:

Moim marzeniem jest gra o Spider-Manie na poważnie. Tak jak to było za czasów kiedy rysował go np. Todd McFarlane. Bo ostatnie lata znacznie udziecinniły jego historię. A już szczytem był restart w postaci serii Ultimate. Żartujący, prawie nastoletni bohater i jego gimbusiarskie problemy życiowe... Bueeee.

Dla mnie Spider skończył się run'ie Straczynskiego (do Back in Black wracam po dziś dzień), po tym seria TASM chaotycznie była prowadzona przez różnych pisarzy i magia czytania prysła. 

 

Też liczę na jakąś poważniejszą historię, a nie papkę dla dzieci, chociaż odpowiednia dawka humoru przy tej postaci, jak najbardziej wskazana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje na dobrą (w końcu)  grę o Spider-manie. Pierwsze primo - robi to Insomniac więc można mieć nadzieję, że zobaczymy grę co najmniej dobrą. Drugie primo - gra jest na wyłączność systemu sony i można liczyć na ich pełne wsparcie jeśli chodzi o optymalizacje i jakość grafiki. Mam nadzieje, że spider-man będzie tak animowany w finalnym produkcie jak na tym trailerze.  Otwarte miasto + zmienny cykl dobowy + zmienne warunki atmosferyczne - tego chcę. Czekam, bo bardzo lubię ta postać i chciałbym w końcu zobaczyć grę AAA ze spider-manem co najmniej na poziomie Arkham.

Edytowane przez hudiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUSE raczej nie był gra dobrą, pomimo że robił ją Insomniac, także to o niczym nie świadczy. Jednak Spider-Man jest nieco bardziej platformowy, więc tutaj mają większe doświadczenie. Ostatni raz w dobrego Spidera grałem chyba na Dreamcast, także trochę czasu minęło już. Ciekawe czy odważy się ktoś zrobić mrocznego Spidera, coś na wzór Batmana od Rocksteady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuse to jakaś sierota do której nikt się nie chciał przyznać, gra wychodziła  znienacka z zerową promocją, na co , po co , dla kogo do dziś nie wiadomo

Na pewno Insomniac lepiej zaopiekuje się marką niż nasz Teyon marką Rambo :5_smiley:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno trzeba Sony przyznać . Zrobili genialny deal z Marvelem.

Zachowali prawa do ekranizacji filmu , a w zamian za użyczenie postaci do MCU dostali pomoc Marvela przy solowych przygodach pajaczka i jak widać , absolutna licencje na gre . 

Genialnie to rozegrali . W sumie teraz to szkoda że w grze nie będzie filmowego Spidera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno trailer pokazuje rzeczywistą rozgrywkę. I wiecie co? Scena w barze wygląda zajebiscie :) 

Edit: A propos sceny w barze. Za twitterem Insomniac games

Edytowane przez hudiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu wyjdzie dobra gra o człowieku pająku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę faktów o grze znalezionych w internetach :) :

- Gra skupi się na postaci Petera Parkera i Spidermana

- Gra jest w produkcji od jakiegoś czasu

- Największa gra Insomniac games oraz największy projekt growy Marvela

- Gra nie będzie związana fabularnie z nadchodzącym filmem 

- W grze będzie otwarty świat

- Kampania będzie zawierała mnóstwo misji oraz zadań pobocznych

- Będzie wiele kostiumów, power-upów i zdolności do odblokowania

- Więcej filmów z gry na Playstation Experience pod koniec roku

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Parę faktów o grze znalezionych w internetach  :

- Gra skupi się na postaci Petera Parkera i Spidermana

- Gra jest w produkcji od jakiegoś czasu

- Największa gra Insomniac games oraz największy projekt growy Marvela

- Gra nie będzie związana fabularnie z nadchodzącym filmem 

- W grze będzie otwarty świat

- Kampania będzie zawierała mnóstwo misji oraz zadań pobocznych

- Będzie wiele kostiumów, power-upów i zdolności do odblokowania

- Więcej filmów z gry na Playstation Experience pod koniec roku

 

I to są dobre wiadomości! Ja chcę wiedzieć kiedy premiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, redo napisał:

Może w końcu wyjdzie dobra gra o człowieku pająku.

Ja tam miło wspominam Spidera, za czasów PSXa.

37588-Spider-Man_[NTSC-U]-1.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ten pajączek był chyba ostatnim dobrym pajączkiem w jakiego grałem...
Tyle, że grałem w wersję na Dreamcast :)

http://www.theoldcomputer.com/game-box-art-covers/Sega/Dreamcast/Games/PAL/s/Spiderman%20Custom%20(PAL)%20-%20Front.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem ze Marvel planuje stworzyć swoje growe uniwersum które będzie niezależne od MCU  , ale wszystko jest zależne od sukcesu tej gry :)

Mogli by jakiegoś RPGa zrobić w świecie Marvela :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mogliby zrobić jakąś dobrą grę z Punisherem :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie każdy bohater będzie dobry, byleby gra była świetna. Batman musi mieć jakiegoś konkurenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma szanse się wybić jak zrobią sensownie kontrole ewolucji w powietrzu tak żeby płynne pokonywanie miasta było wyzwaniem. Ale jak widzę na trailerze scene gdzie Spider leci przez pół planszy żeby zadać kopa jakiemuś oprychowi to już wiem że to jest automat, tak samo wszystkie "ujęcia kamery" niech pokażą cwaniaczki gameplay. Jak narazie efekciarsko i zero konkretów, a formuła z Batman AA już się przejadła nawet Batmanowi ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Malakay napisał:

Ta gra ma szanse się wybić jak zrobią sensownie kontrole ewolucji w powietrzu tak żeby płynne pokonywanie miasta było wyzwaniem. Ale jak widzę na trailerze scene gdzie Spider leci przez pół planszy żeby zadać kopa jakiemuś oprychowi to już wiem że to jest automat, tak samo wszystkie "ujęcia kamery" niech pokażą cwaniaczki gameplay. Jak narazie efekciarsko i zero konkretów, a formuła z Batman AA już się przejadła nawet Batmanowi ... 

Jeśli im się nie uda to już chyba nikomu nie uda się zrobić dobrej gry o pajaczku :)

Chociaż przyznam po cichu liczyłem że nad gra pracuje Sucker Punch, ale zdecydowanie Insomniac było było by drugim wyborem.

 

Ja akurat mam nadzieję że poruszanie po mieście zautomatyzuja w taki sposób żeby nie było to specjalnie widoczne. Dlaczego? A no dlatego że już kilka gier o pajaczku było i bardzo często problemem było poruszanie gdzie często zamiast cieszyć się bujaniem na sieci trzeba było uważać żeby w budynek nie przypieprzyc :)

 

No i sama walka żeby była bardziej zróżnicowana niż w Shattered Dimension, a nie 2 ciosy na krzyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że komiksy z Batmanem to w większości dobre opowieści detektywistyczne. Spiderman to czysta rozwałka z coraz to nowszymi grupami złoczyńców, albo wrogami "nie do pokonania". Zdolności przetrwania i ekwilibrystyka to podstawa. Także porównywanie tych dwóch komiksów trochę mija się z celem. Nigdy nie zrobią gry o Pająku w klimacie Batmana bo to po prostu bez sensu. Zręcznościówka, z elementami skradankowymi to wszystko na co można liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o klimaty Spier-Mana to ja bym najchetniej przygarnaga gre w ktorej paradoksalnei NIE MA spidermana, a gra traktuje o Venomie, Carnage'u, i innych symbiotach, cos takiego stwarzalo by mozliwosci na stworzenie powarznej, mroczej i brutalnej gry w uniwersum Spider-Mana, a tak? Dostaniemy to samo co od pokolen czyli tandete o facecie w jaskrawych czerwonych rajtuzach z plastelina zamiast kregoslupa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spiderman ma być spidermanem a nie jakimś thillerem. Mroczny i brutalny? Może po prostu nie klimat dla CIebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×