Skocz do zawartości
Siriondel

Spider-Man

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, wojcik_dan napisał:

Dziękuję.

 

Turecki pająk w pełnej angielskiej wersji językowej. Mi pasuje. Przynajmniej nie muszę zmieniać języka w konsoli.

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade jutro po kopie, cholera jezzcze dzisiaj widzialem material od Rocka jak był w NY, I mieszal matwrialy gry z realem, powiem wam ze miasto wyglada extra I jest ogromne! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z rana na kuriera ;) Avans się popisał i wysłali dzień przed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od 1 w nocy z krótką przerwą i jest mega. Te bujanie na linie to istny majstersztyk:D Grafika zajebista! Jak na tak otwarty świat robi to niesamowite wrażenie. Znajdźkki fajne  robienie zdjęć kultowym miejscom gites. Walka świetna. Tyle możliwości. Na razie lepiej się bawię niż w GoW. Chociaż SpiderMan to mój ulubieniec razem z Batkiem, więc może dlatego. No klimat niesamowity:D Fakt rozkręca się powoli, jak wspominano w recenzjach, ale bujanie się i inne smaczki robią swoje, że nawet człowiek o tym nie myśli:D 

Swoją drogą co znaczy dobry zespół i optymalizacja. Żeby na sprzęcie, który już ma swoje latka tak to wszystko wyglądało i chodziło. 

Aha no i w wersji cyfrowej też mamy tylko do wyboru dubbing i napisy. Trza zmieniać w konsoli język.

Edytowane przez mikelsgrom1
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjechał spider. 239 z karta Empik. Jako ze uwielbiam pudełka, to nie myślałem nad cebula z Turcji :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mpluto napisał:

Wjechał spider. 239 z karta Empik. Jako ze uwielbiam pudełka, to nie myślałem nad cebula z Turcji :)

Jednym słowem, masz 17 lat i jarasz się pudełkami :P Ja mam 17 lat prawie dwa razy i dalej lubie mieć pudełka na półce, oczywiście mówię o grach wartych zatrzymania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja już tylko cyfry kupuje i nie inaczej było że spiderman. Kupiłem tak jak przystało czyli z polskiego PS Store

 

Gierka super ale o to byłem pewny.

Mój ulubiony superbohater młodzieńczych lat a wiec zachwyt tym większy.

Gierka jest piękna i dla mnie polski dubbing bardzo pasuje - pewnie dlatego, ze wychowany byłem na bajkach o pajączku w polskiej wersji.

Myślę, że będzie to GOTY. A na pewno GOTY jeśli chodzi o Exclusive od Sony.

 

Aha i jakby co to przynajmniej mój PROsiak nie wariuje jak to piszą na internetach.

 

P.S.

Zobaczcie jak wybornie prezentuje się ten motyw za pre order.

Dwa pozostałe screeny to z początku gry

 

 

10266eea86cfd1a7c4e647ea642d8c2d.jpg602df0dd7aa524012b07809e50f64b98.jpg5783ff5ab27f0696a345ae2b1ac6af5c.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

Jednym słowem, masz 17 lat i jarasz się pudełkami :P Ja mam 17 lat prawie dwa razy i dalej lubie mieć pudełka na półce, oczywiście mówię o grach wartych zatrzymania.

Chciałeś zabłysnąć i troszke fail, bo mam 28 lat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, mpluto napisał:

Chciałeś zabłysnąć i troszke fail, bo mam 28 lat. 

Zajrzyj do wątku o tureckich promocjach, będziesz wiedział o co mi chodzilo. Moja wypowiedź nie była w najmniejszym stopniu żadnym pociskiem.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak teksty w grze? Bardzo leci gimnaznum? Da sir przewijac filmiki?? 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy który sklep ma fajną cenę za pajaczka. ? 

 

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Malakay napisał:

Jak teksty w grze? Bardzo leci gimnaznum? Da sir przewijac filmiki?? 

 

Humor pierwsza klasa. Teksty i żarty jak w kinowym pająku od Marvela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie bardzo, że jest na co czekać, aż pojawi się w drugim albo trzecim obiegu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Po 8h grania już wiem dlaczego gościu z gram.pl dał 6/10........Bo jest debilem. Rozumiem opinia subiektywna, ale bez jaj. Gra miażdży i jeśli RDR2 nie zmiażdży ( ale pewnie to zrobi ) to raczej GOTY. Przynajmniej dla mnie. Spodziewałem się dobrej gry, a nawet hitu, ale nie na taką skalę. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to będzie druga gra, której dam szansę z dubbingiem. W serii Uncharted był wyśmienity, mam nadzieję, że tutaj uszy nie będą krwawić mocno. Najwyżej po godzinie rozpocznie się od nowa w ENG :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie przestancie chwali bo bede musial isc i wydac prawie 50 funciaków :)

uwielbiam spidera od małego.

 

a tak na powaznie to ma ktos wersje z UK interesuje mnie dubbing :D mysle ze bedzie pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem nie brac narazie ale tak tu chwala, ze korci mnie isc kupic. 

 

Trzeba byc twardym i po urlopie dopiero bo do urlop nie skoncze a nie lubie robic dlugich przerw miedzy graniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mastachaz napisał:

panowie przestancie chwali bo bede musial isc i wydac prawie 50 funciaków :)

uwielbiam spidera od małego.

 

a tak na powaznie to ma ktos wersje z UK interesuje mnie dubbing :D mysle ze bedzie pasowało.

Jest dubbing z wersji UK ale uważam ze jest bardzo słaby... Peter brzmi jak Pazura, reszta gadających ma również głos przez nos, mają kompletnie inne głosy niż w oryginale ... Nie czaje tych żartow kiedy spider o sobie w trzeciaej osobie mówi że jest jakiś psem, generalnie fabuła jest strasznie lekka, przypomina miks SP amazing z homecoming a ja wolałem trylogie Raimiego.... Nie rozumiem dlaczego nie mozna ustawic pl napisow na ang wersji jezykowej? Trzeba wejsc w konsole I przedstawic jezyk na uk, ale wtedy znowu niema napisow pl... No a poza tym gra się kapitalne!! Śmiganie po mieście REWELCJA! I graficznie wow... Miasto zrobione świetnie, mocno zaludnione, korki, I Co mi się spoodbalło że przechodnie komentują spotkanie z pająkiem różnie.. Są I przeciwnicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie miałem gry w której tak bardzo chciało mi się robić każdą możliwą aktywność poboczną i czyścić mapkę ze wszystkich znajdziek i challengy. Zanim podchodzę do kolejnej misji fabularnej to zwiedzam Manhattan i robię wszystkie inne dostępne rzeczy w okolicy, które wyświetlą mi się na mapie. 

 

To płynne śmiganie na pajęczynie od miejsca do miejsca jest niesamowite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co grają na pro, konsola jest bardzo głośna podczas gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do tych co grają na pro, konsola jest bardzo głośna podczas gry?

Konsola bardzo cicha a gra fantastyczna

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, keczu78 napisał:

Koledzy który sklep ma fajną cenę za pajaczka. ? 

 

 

W Empiku z kartą "Mój Empik" masz za 239,99zł w dniach 7-9 wrzesień. Ja się skusiłem i w jednym z kaliskich Empików musiałem uświadamiać pracowników, że mają takową promocję, a najlepsze było pytanie "A na jaką konsolę?" ;)

 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jeszcze nikt nie przeszedł, ale na pytanie mi częściowo i tak powinniście móc odpowiedzieć :)

fabula to jest jakaś względnie przyzwoita i chce się ją poznawać, czy tylko tak jest bo jest i jest tylko zbędnym przerywnikiem w smiganiu na pajęczynie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×