Skocz do zawartości
Siriondel

Spider-Man

Rekomendowane odpowiedzi

Fabuła typowa czyli jak z komiksów pająka.

Mamy życie prywatne poza pracą superbohatera oraz życie na pełnych obrotach w pogoni za złą mocą świata spidermana. Mamy nawet sytuację, że na chwilę przejmujemy kontrolę nad postaciami z życia prywatnego Parkera.

 

Jest na prawdę super. Zwłaszcza jak ktoś uwielbia to uniwersum.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xavris napisał:

Pewnie jeszcze nikt nie przeszedł, ale na pytanie mi częściowo i tak powinniście móc odpowiedzieć :)

fabula to jest jakaś względnie przyzwoita i chce się ją poznawać, czy tylko tak jest bo jest i jest tylko zbędnym przerywnikiem w smiganiu na pajęczynie?

Mam 20 lvl postaci. Nie wiem jaki jest maksymalny, ale póki co fabuła i te poboczne misje są całkiem spoko. Wiadomo - gra prezentuje bardziej yyy jak to powiedzieć podejście komiksowe więc jest przyjemnie i kolorowo. Z filmów to bym porównał chyba do Spider-Mana gdzie grał go Garfield. Są żarty i nawet spoko, ale najlepsze to przemieszczanie się po mieście. Zajebista sprawa. W ogóle człowiek nie ma ochoty używać szybkiej podróży. Są zbieractwa, ale nie ma ich zbyt wiele więc mapka nie jest tak dopakowana jak w Asasynach. Jest póki co bardzo dobrze. 2 bossów za mną i 3 gdzieś niedługo się pojawi. W chwili obecnej jestem bardzo zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Malakay napisał:

Jest dubbing z wersji UK ale uważam ze jest bardzo słaby... Peter brzmi jak Pazura, reszta gadających ma również głos przez nos, mają kompletnie inne głosy niż w oryginale ... Nie czaje tych żartow kiedy spider o sobie w trzeciaej osobie mówi że jest jakiś psem, generalnie fabuła jest strasznie lekka, przypomina miks SP amazing z homecoming a ja wolałem trylogie Raimiego.... Nie rozumiem dlaczego nie mozna ustawic pl napisow na ang wersji jezykowej? Trzeba wejsc w konsole I przedstawic jezyk na uk, ale wtedy znowu niema napisow pl... No a poza tym gra się kapitalne!! Śmiganie po mieście REWELCJA! I graficznie wow... Miasto zrobione świetnie, mocno zaludnione, korki, I Co mi się spoodbalło że przechodnie komentują spotkanie z pająkiem różnie.. Są I przeciwnicy :)

dzieki podasz CUSA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Malakay napisał:

Panowie jak zdobyć żetony badawcze? 

 

Chyba trzeba rozwiązywać te łamigłówki. W sensie obwody i zabawy spektografem. W laboratorium dr Octaviusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Frost Prime napisał:

Mam 20 lvl postaci. Nie wiem jaki jest maksymalny, ale póki co fabuła i te poboczne misje są całkiem spoko. Wiadomo - gra prezentuje bardziej yyy jak to powiedzieć podejście komiksowe więc jest przyjemnie i kolorowo. Z filmów to bym porównał chyba do Spider-Mana gdzie grał go Garfield. Są żarty i nawet spoko, ale najlepsze to przemieszczanie się po mieście. Zajebista sprawa. W ogóle człowiek nie ma ochoty używać szybkiej podróży. Są zbieractwa, ale nie ma ich zbyt wiele więc mapka nie jest tak dopakowana jak w Asasynach. Jest póki co bardzo dobrze. 2 bossów za mną i 3 gdzieś niedługo się pojawi. W chwili obecnej jestem bardzo zadowolony.

 

Sądząc po zakładce z umiejętnościami pasywnymi, to jest przynajmniej 50 lvli postaci, bo ostatnie skille odblokowują się na tym lvl'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Malakay napisał:

Panowie jak zdobyć żetony badawcze? 

Wszystkie żetony których nie masz pojawią się na mapie wraz z konkretnym questem po zaliczeniu konkretnej misji fabularnej. Graj, a samo Ci się pojawi. Rób misje. Ja mam teraz 25 czy 26 lvl i teraz mam dopiero żetony wyzwań.

P.S Żetony wyzwań to inna aktywność rozrzucona po mapie. 

Żetony badawcze owszem są w laboratorium, ale na mapie też i tam też jest ich główne źródło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, są to moje najlepiej wydane pieniądze na pre-order gry.

Dla mnie to najlepszy Exclusive Sony od czasu wydania Bloodborne.

Ciężko znaleźć jakiś minus, gra przyciąga jak magnes. Jest dużo aktywności pobocznych, misję poboczne wykonuje się z wielką chęcią i kto wie może to będzie druga gra po BB gdzie wbije platynkę (bardzo tego nie lubię).

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

Kurczę, są to moje najlepiej wydane pieniądze na pre-order gry.

Dla mnie to najlepszy Exclusive Sony od czasu wydania Bloodborne.

Ciężko znaleźć jakiś minus, gra przyciąga jak magnes. Jest dużo aktywności pobocznych, misję poboczne wykonuje się z wielką chęcią i kto wie może to będzie druga gra po BB gdzie wbije platynkę (bardzo tego nie lubię).

 

 

Mam podobnie wrazenia chociaz walki z Bosami sa zbyt powtarzalne, gra ma magnez... Sterowanie superhero robi robote, ciekawe kiedy Marvel zrobi avengers albo deadpolla w tym styli?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w infamous grało mi się świetnie to tutaj tez się odnajdę? Nie jestem super fanem marvela, ale gra wyglada całkiem przyjemnie, No i właśnie przypomina mi trochę infamous jeśli chodzi o mechanikę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz próbować śmiało, mi gra się przyjemniej niż w inFamous, a też jakimś fanem Marvela nie jestem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.09.2018 o 21:40, Mastachaz napisał:

dzieki podasz CUSA?

Numer CUSA Spider-Mana z brytyjskiej dystrybucji to 11995

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Malakay napisał:

Mam podobnie wrazenia chociaz walki z Bosami sa zbyt powtarzalne, gra ma magnez... Sterowanie superhero robi robote, ciekawe kiedy Marvel zrobi avengers albo deadpolla w tym styli?? 

Avengersów robi square-enix :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przelot" nad Manhattanem robi wrażenie. W ogóle miasto podczas eksploracji wygląda przepięknie a to z jaką płynnością pajączek się porusza i wykonuje każdą akrobację powoduje radość na pysku...

Właśnie na takiego pająka całe życie czekałem i cieszę się, że został tak dobrze odebrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Almarcino napisał:

Jeśli w infamous grało mi się świetnie to tutaj tez się odnajdę? Nie jestem super fanem marvela, ale gra wyglada całkiem przyjemnie, No i właśnie przypomina mi trochę infamous jeśli chodzi o mechanikę 

Oczywiście że się odnajdziesz. BTW przechodnie wyglądają żywcem wzięci właśnie z Infamous. Mi się głównie z tego kojarzą. Podobnie nawet wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Tez spidera nie macie na cały ekran telewizora? W sensie mam poucinane brzegi ekranu(coś na wzór filmowy w kinach). 

 

PS. W god of war miałem tak samo. 

Edytowane przez mpluto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bartek_Red napisał:

Możesz próbować śmiało, mi gra się przyjemniej niż w inFamous, a też jakimś fanem Marvela nie jestem.

No mnie jakos komiksy i filmy z bohaterami z tychze przestaly zupelnie obchodzic (dopiero ogranie Deadpoola spowodowalo ze z opoznieniem siegnalem po film).

I moze to dla wielu bluznierstwo ale czy batman, czy spider-man, czy inny -man albo -woman meh.

A jednak jesli chodzi o gry w trylogii Arkham bawilem sie dobrze a nawet i lepiej, Deadpool - technicznie przecietny urzekl mnie humorem, Spider-man oceniony wysoko wiec kolor wdzianka z elastycznego włókna syntetycznego nie robi mi roznicy.

Gra jest na liscie przyszlych zakupow (pewnie nawet przy slabszych ocenach by sie tam znalazla bo mam slabosc do EXow od Sony).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko. Tez spidera nie macie na cały ekran telewizora? W sensie mam poucinane brzegi ekranu(coś na wzór filmowy w kinach). 
 
PS. W god of war miałem tak samo. 
Wejdź w ustawienia konsoli/dzwiek i ekran/ustawienia ekranu wyświetlania

Tam rozciagnij ramkę i powinno być git
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na razie ukończona na 83%. 10/10. Miałem grać od nowa tym razem z ang dubb, ale ponoć ma być new game +, więc będzie i tak ponowne przejście. Brawo Insomaniac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem. Jestem bardzo mile zaskoczony tą produkcją. Insomniac dali radę. Kontynuacja jak z God Of War - będzie na 10000000%, Świetna grafika, mechanika walki a'la Batman Arkham, proste acz genialne bujanie się po mieście, nawet ten polski dubbing wypadł całkiem ok. Nie wiem czy będę szedł po platyne bo nie chce mi się trochę maksować tych wyzwań Taskmastera. Jeszcze zobaczę, ale mapy mam ponad 80% zrobione i niewiele zostało do ukończenia. Ostatnie bazy i przestępstwa. Szybko to pójdzie, ale chce chwilę odetchnąć bo grałem tylko w to przez tydzień.

9,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra tak mnie pochłonęła, że przed chwilą skończyłem z platyną i z miłą chęcią dalej bym się pobujał po Nowym Jorku. Nie pamiętam już kiedy jakaś gra potrafiła tak mnie pochłonąć. Mam nadzieję, że Insomniac wie co robi odnośnie fabuły, bo druga część może być jeszcze lepsza od pierwszej, a nad resztą nie ma się co rozpisywać, bo gra jest warta każdej wydanej na nią złotówki. Polecam mocno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że gra ma jeden z lepiej zrobionych efektów hdr, NY skompany wschodzie wygląda kozacko a slońce potrafi mocno oślepić, odbicia w szklanych budynkach itd... To jedna z nieliczNych gier gdzie miasto wydaje się żywe, korki, przechodnie z problemami w wielu przypadkach da się z nimi wejść w reakcje zaczepiają tekstami - reagują na to Co robimy and ... To jest to czego mi brakowało w trylogii batmana.. Tam zawsze Gotham wyglądało jak zamkniety dystrykt, zero ruchu ulicznego zero cywilów tylko oprychy czekające na wpier.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi taką rzecz. Bo mnie cholernie irytuje ten motyw, że znamy dlc i wiemy ile ich będzie (w sumie znaliśmy jeszcze przed premierą). Nie patrzyłem w ogóle co w tych dlc ma być, ale z bardzo mnie zastanawia, czy gdzieś w grze widać jakieś miejsce, skąd coś mogło być wycięte? Są jakieś dziury w fabule czy jakieś takie akcje? Pytam z ciekawości, nie złośliwie, bo grę i tak chce ograć, tak kurde chwalicie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma większych dziur w fabule. Ot niektóre wątki dotyczące bohaterów czy złoczyńców, są mniej lub bardziej rozwinięte. Niektórzy pojawiają się tylko w postaci ciekawostek/znajdziek, więc obstawiałbym, że to oni będą rozwijani.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

89% fabuły za mną więc się wypowiem. Początkowy mega hurra optymizm z czasem opadł pod naporem ogromnej ilości takiej samej aktywności pobocznych zawartych w grze. Jest to wada wszystkich nowoczesnych piaskownic. Ogromna ilość znajdziek (samych plecaków jest ponad 50)/misji pobocznych/wyzwań/wyzwalania czego popadnie/walk z losowymi grupami przeciwników (w każdej dzielnicy jest takich walk 20!) sprawia że gdzieś znika wątek główny przez co opowieść zostaje poszatkowana na krótkie kawałki. Co gorsza pod koniec jakby scenarzystom zabrakło weny i gra stawia na rozwiązania siłowe a systemowi walki daleko do Batmana AA.

To dobra gra która pod koniec zaczyna nudzić a nuda przechodzi w irytację i nadzieję że już za chwilę będzie końcowy boss i napis The End.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×