Skocz do zawartości
Siriondel

Spider-Man

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdzę na pewno.  Dzięki za info bo właśnie nie wiedziałem jak sprawdzać te dodatkowe rzeczy. Muszę przyuważyć czy nie ma więcej punktów doświadczenia za to :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek ma prawie 3GB. Uruchamia się tak jakby nowa kampania i przykładowo wyzwań z podstawki tam nie ma. Tylko nowe. Oczywiście postać mamy na tym poziomie co w podstawce i wszystko co odblokowaliśmy. Mam już 54 procent kampanii Heist i zajęło mi to jakieś półtora godziny. Także pewnie 3 h to max jeśli chodzi o dodatek. No wiadomo dodać aktywności poboczne, to pewnie dodatkowe 2 godzinki. Zobaczę co tam jeszcze wyskoczy w między czasie. Historia intrygująca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że spiderman się rozkręcił na koniec. Jakieś 83% gry aktualnie i dzieje się dużo :2_grimacing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie średnia ta gra, może dlatego że nienawidze spidermana :D

Ja rozumiem że to zawsze grają wymoczki ale dobór aktora/aktorów nigdy mi nie odpowiadał. W stroju jeszcze jako tako ale cywilnie to nie.

Męczące jest to bujanie na sieci R2 potem 2x X i R2, nuda. Gra się szybko przechodzi strasznie, gram na najtrudniejszym (z podstawki, nie z późniejszej łatki) i jest w miare łatwo.

 

Na plus napewno humor i dubbing. Grafika średnia (gram na Pro), nie ma nic takiego co zapiera dech w piersiach jak w RDR2 czy GoW. Powtarzalne auta, te same budynki, teksty ludzi po angielsku. 

Miałem grę zostawić ale po kilku godzinach chcę to jak najszybciej przejść i sprzedać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie z kolei ta gra wciągnęła na maksa i jest pierwszą grą od lat (poza tytułami Telltale) w której wbiłem platynę - pewnie dlatego, że bardzo spodobało mi się bujanie na pajęczynach, przez co nie odczuwałem tym znużenia i przyjemnie czyściło mi się mapę ze wszystkiego czy eksperymentowało z nowymi sposobami walk. Jeśli komuś komuś sposób podróży nie przypadnie do gustu - to faktycznie gra może stać się szybko nużąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat przemieszczanie zrobili na prawdę elegancko jest przyjemność z tego bujania się na pajęczynie.

 

Gra daje dużo satysfakcji tylko trzeba podejść do tego na spokojnie i nie myśleć o innych grach w kolejce jak RDR2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dodatek ukończony i....zajęło mi to chyba nawet niecałą godzinkę. Jeśli ktoś uważał poprzedni za średni, to tutaj będzie jeszcze bardziej zawiedziony. Ja sam jestem i mimo, że spajdiego uwielbiam, to nie oszukując się był słaby. Pierwszy dodatek przy nim to niebo, a ziemia. Dużo ciekawszy. No i znowu dostajemy te durne wyzwania ze Scrabel czy jakoś tak. Mam nadzieję, że chociaż ostatni dodatek nie zawiedzie. Także jeśli mam polecać to tylko dla fanów i dla posiadaczy edycji delux jak ja. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2018 o 00:01, mikelsgrom1 napisał:

Drugi dodatek ukończony i....zajęło mi to chyba nawet niecałą godzinkę. Jeśli ktoś uważał poprzedni za średni, to tutaj będzie jeszcze bardziej zawiedziony. Ja sam jestem i mimo, że spajdiego uwielbiam, to nie oszukując się był słaby. 

 

Ogrywasz już trzeci dodatek? Ciekaw jestem jak wypada wzgledem wcześniehszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Almarcino napisał:

 

Ogrywasz już trzeci dodatek? Ciekaw jestem jak wypada wzgledem wcześniehszych

Tak rano ukończyłem. Jak dla mnie najlepszy, bo akcja non stop. Koniec historii oczywiście do przewidzenia i żadnego większego WoW.  Znowu oczywiście Scrabel i mamy nagrania do zebrania ( jeszcze nie ukończyłem ). Tak samo krótki. Ogólnie jak ktoś fun Spidermana to niech bierze wszystkie bez zastanowienia. Zawsze to dodatkowe bujanko na pajęczynie i obijanie mord:D

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna z lepszych gierek, tylko dlc troche bieda ale ograło się. takie dynamiczne gry lubie, wg mnie batman arkham knight nuda i porażka a ta ten spider rewelacyjny,polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony potwierdziło, że Spider Man sprzedał się dotychczas w 9 milionach egzemplarzy. Bardzo mnie to cieszy, bo gra naprawdę na to zasłużyła - w mało którą na PS4 grało mi się tak przyjemnie. Dodatkowo takie wyniki tylko utwierdzają Sony w przekonaniu, że robienie gier bez multiplayera i bez grindu w single aby zachęcić do mikrotransakcji (jak w Assassin's Creed) i tak się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem fabułę i cóż to za zacny tytuł jest :obama: Prześliczna, świetnie udźwiękowiona, dopracowana i zwyczajnie bardzo przyjemna gra. Naprawdę warto sprawdzić.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Trochę zwalilem sobie drogę do platyny, bo źle zrozumiem trofik i zamiast pakować w ulepszenia to wydałem żetony na modyfikacje kostiumu. Czy jak kupie dodatki do gry to jest możliwość zdobyć jakieś żetony czy już po ptakach?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, w dodatkach normalnie nabijasz żetony itp bo tam są wyzwania tak jak w podstawce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trzecim akcie, czyli już przy końcu a nie wpadła mi trofka za zatrzymanie pojazdów. Nie wiedziałem że trzeba je zatrzymywać bezpiecznie:( Jest jeszcze możliwość wbicia tego trofeum jak juz nie mam żadnych przestępstw?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, krzyzak86 napisał:

Jestem w trzecim akcie, czyli już przy końcu a nie wpadła mi trofka za zatrzymanie pojazdów. Nie wiedziałem że trzeba je zatrzymywać bezpiecznie:( Jest jeszcze możliwość wbicia tego trofeum jak juz nie mam żadnych przestępstw?

Bez obawien, wszystko wbijesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, krzyzak86 napisał:

Jestem w trzecim akcie, czyli już przy końcu a nie wpadła mi trofka za zatrzymanie pojazdów. Nie wiedziałem że trzeba je zatrzymywać bezpiecznie:( Jest jeszcze możliwość wbicia tego trofeum jak juz nie mam żadnych przestępstw?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Połowa grających w Spidera ludzi wbiła platynę.... Nie sądzę, że gra ma jakieś missable trophies :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wojcik_dan napisał:

Jest teraz prom na wszystkie dodatki za 49zł. Warto kupić czy podstawka wystarczy? 

 

Fabularnie dodatki stoją na dobrym poziomie. Niestety mechanika i aktywności poboczne dokładnie takie same jak w podstawce.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w pierwszy bo później sprzedałem grę - zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Żadnej rewolucji nie przynoszą, trzeba je traktować jak kolejne rozdziały historii z podstawki. Jeśli gameplay w Spider Manie się komuś podoba, to moim zdaniem warto.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko i proszę o w miarę szybką odpowiedź, dzięki.

1.Czy wersja GOTY z ps store zawiera wszystkie dodatki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Squal napisał:

Ja mam pytanko i proszę o w miarę szybką odpowiedź, dzięki.

1.Czy wersja GOTY z ps store zawiera wszystkie dodatki ?

Tak. Wystarczy przeczytać opis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×