Skocz do zawartości
pablos_83

Days Gone

Rekomendowane odpowiedzi

 

Od dawna czekałem na ten tajemniczy project Bend Studio, mając w pamięci co wyczarowali z kieszonkowym Drejkiem.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkiego co pokazali to ten filmik mnie najbardziej zaciekawił (nie liczę Horizon: Zero Dawn bo na to i tak czekam). Czekamy na więcej informacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się nieźle. Nieco komicznie wygląda jednak fizyka ciał tych truposzy, szczególnie gdy wpadają całym stadem na siebie.

Po pierwszych ujęciach myślałem, że to kontynuacja The Last of Us... :9_innocent:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie ta produkcja zaciekawiła najbardziej. Fajny klimat post apo. Trochę jak TLoU ale co tam, oby więcej takich produkcji :happy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna produkcja z konfy Sony, na którą czekam. Mam nadzieję na poważną opowieść i że gra nie będzie się ograniczała do berka ze stadem ułomnych npców. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość tych mutantozombiaków jest przerażająca. Mam nadzieje że będzie więcej skradania, eksploracji a nie tylko uciekanie i ładowanie ołowiu w kilogramach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie gameplay, bo to co się tutaj dzieje rozwala czerep :1_grinning:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pablos_83 napisał:

Ilość tych mutantozombiaków jest przerażająca. Mam nadzieje że będzie więcej skradania, eksploracji a nie tylko uciekanie i ładowanie ołowiu w kilogramach

Powyższy filmik pokazuje, że możesz zapomnieć :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem od broni, ale filtr oleju chyba byłby słabym tłumikiem :24_stuck_out_tongue:

W sumie wygląda to całkiem ładnie. Jeżeli takich fal "zombie" (nie oszukujmy się z nazewnictwem :P) nie będzie 18 w każdej godzinie gry to dalej uważam, że może być fajnie.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Malakay napisał:

chciałbym coopa w tej grze ... 

Załatwię to :1_grinning::1_grinning::1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, xavris napisał:

Nie jestem ekspertem od broni, ale filtr oleju chyba byłby słabym tłumikiem :24_stuck_out_tongue:

masz rację że nie jesteś

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie mówiąc trzymam kciuki za DG, daliby jeszcze coopa i miodzio :)

to multiplatformer czy ex?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, graqzu napisał:

Delikatnie mówiąc trzymam kciuki za DG, daliby jeszcze coopa i miodzio :)

to multiplatformer czy ex?

Exclusive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna i to jest to, co by złego nie powiedzieć o $ony i tragikomicznym plusie zawsze na playstation wychodza najlepsze gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra chyba nie będzie miała za dobrej oprawy graficznej - cała moc PS4 pójdzie na pokazanie 50 niezależnie poruszających się postaci jednocześnie w czasie rzeczywistym :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Będę miał tę pozycję uwadze. Jeżeli będzie miała spokojny ton i eksplorację z jedynie momentami takimi, jak ten z pokazu - może być ciekawie. Jak będzie masowa rąbanka zombie z karabinu szturmowego - omijam. Widać, że setting pożyczony od Naughty Dog, ale to dobrze - współpraca dwóch studiów 1st party przy grze na wyłączność może jedynie poprawić jakość produkcji. Jak by się to miało nie skończyć - oby nie była tak jednowymiarowa i płaska w gameplayu, jak Mad Max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie ma szans, żeby gra wyglądała bardzo ładnie, przy takiej ilości przeciwników, chyba, że ktoś lubi ostre dropy :24_stuck_out_tongue: Pewnie było to odpalone na ps4Neo/gtx1080/Polarisie i nowa konsola rzeczywiście będzie miała dużą moc w porównaniu do podstawowej wersji. 

Trailer mnie zaciekawił, gameplay na początku też, ale pod koniec, już mnie zaczęło nudzić te latanie w kółko po jednym obszarze. Czekam na jakieś inne materiały z rozgrywki. No i widać inspiracje TLoU :)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak bardzo będzie rozbudowany świat i jakie są nasze możliwości. No i rzecz jasna na czym ma polegać w ogóle ta gra. Nie liczę na jakiś skomplikowany crafting, ale widać że będzie można modyfikować bronie. Może będą też własne osady, itd. Główny bohater na tą chwilę nie wydaje się jakoś specjalnie charyzmatyczny, ale może to moje doznanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaje..... ten gameplay. Pewnie jakościowo będzie gorzej ale Ubi skutecznie mnie wyleczyło z jarania się CGI na trailerach. Natomiast sam klimat jak najbardziej mi odpowiada i będę obserwował tą gierkę :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze duzo wrogow, fajny klimat...wszystko fajnie, tylko ze czarnulka nie uciagnie takiej ilosci wrogow + grafika :) no nic, wolalbym zeby poszli w gameplay kosztem grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4 Neo uciągnie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Xbox One jakoś tam ciągnie Dead Rising 3...bez przesady nawet jakby tych przeciwników było 50-70% tego co pokazali to i tak dużo i wszystkich nie zabijemy. Gra paradoksalnie może się okazać takim czarnym koniem...nie nastrajam się, ale świat i ogólnie główny bohater, mechanika itp dają nadzieję na dobrą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że na parominutowym gameplayu jest taka sieczka nie oznacza, że tak będzie przez całą grę. Standardowo pewnie będą spadki fps ale spokojnie to udźwignie. Bez przesady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×