Skocz do zawartości
pablos_83

Days Gone

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też Days Gone bardzo interesuje.  

Dziwiłem się, że Sony potraktowało ją trochę po macoszemu. Myślałem, że to przez prawdziwe bomby na konfie Days Gone się nie zmieściło, ale okazało się, że zamiast bomb wyszły kapiszony....

Days Gone natomiast będzie grane na bank :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, dobrze to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze to nie będzie nic odkrywczego, ale mnie się podoba klimat tej gry. Takie trochę Walking Dead trochę Sons of Anarchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie tylko czy będzie jakiś element rozbudowy własnej bazy, zbieranie surowców, itd. Czy zostanie sam motorek i nic poza tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, oby coś takiego było. Im więcej takich rzeczy tym lepiej i to nie jest ironia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Patricko napisał:

Ciekawi mnie tylko czy będzie jakiś element rozbudowy własnej bazy, zbieranie surowców, itd. Czy zostanie sam motorek i nic poza tym.

No to by było spoko. Skoro świat jest niebezpieczny itp to wiadomo że trzeba mieć jakaś bezpieczną przystań którą od czasu do czasu ktoś będzie atakował - ludzie lub zombie. Trzymałoby się to kupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co tu się odjaniepawla, akurat skoro obsuwa to może zdążę znowu kupić PS4 aby to ograć...

 

44574710_10157775754123812_1025095521166

 

https://www.play-asia.com/blog/2018/10/22/days-gone-delayed-from-february-2019-to-april-2019/?utm_source=&utm_medium=&utm_campaign=

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. W natłoku premier to żaden problem a, przynajmniej w teorii, dostaniemy bardziej dopracowany produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba też wjedzie premierowo na motórze :) Straszliwie mi się to podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obozy eksploracja podobne do serii Far Cry, dobrze że chociaż są hordy zombie do urozmaicenia, nie chciał bym nudnego biegania od obozu do obozu, wezmę na premierę zombie zawsze w modzie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, może wyjść jak z Orderem.

Studio które nigdy nie zrobiło dużej gry dostało budżet na promocję i róbta exa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech i będzie, mi się the order cholernie podobało. Jedyne zastrzeżenie, to że było za krótkie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No chyba też wjedzie premierowo na motórze  Straszliwie mi się to podoba.
Shit nawet nawet (wiadomo ktoś lubi klimaty zombie to wchodzi to, a tym którym się zombie przejadlo to pewnie gra nie dla nich).

U mnie chyba jednak na premierę na Prosiaka wjedzie, a tym razem dla urozmaicenia XboxOne X będzie się kurzył.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Shit nawet nawet (wiadomo ktoś lubi klimaty zombie to wchodzi to, a tym którym się zombie przejadlo to pewnie gra nie dla nich).

U mnie chyba jednak na premierę na Prosiaka wjedzie, a tym razem dla urozmaicenia XboxOne X będzie się kurzył.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Każdy powód jest dobry, żeby się pochwalić obiema mocniejszymi konsolami XD

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mpluto napisał:

Każdy powód jest dobry, żeby się pochwalić obiema mocniejszymi konsolami XD

Panie, a w obwodzie jeszcze switch :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panie, a w obwodzie jeszcze switch
A tak jeszcze Switch :)

BTW: Ciekaw jestem czy będzie to drugie TLoU :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.png.3ecb4d7455c51f3491849922872f778c.png

 

@xavrismoże pójdziesz na całość? ponad 500zł więc jak dołożysz trochę to będziesz mógł sobie postawić koło telewizora figurkę:1_grinning:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, biedakolekcjonerka (z akcenem na bieda) to słowo klucz :P Poza tym figurki mnie jakoś nie kręcą, za to moje koty na pewno były by nimi bardzo ucieszone XD A koło telewizora już stoi switch i dekoderorouter, więc nawet bym nie mógł się patrzeć na nią :/

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiński szajs, który u chińczyka kupujesz za parę euro, tutaj za jedyne 500 zł. Okazja panie! Janusz i Grażyna już cisną do providenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest druga sprawa. A te wydania "specjalne" są niewiele droższe a jest do tego ładny steelbook i całkiem ładnie wydany artbook za jakieś 40 zł. Jak dla mnie te wydania jak najbardziej warto kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za gówno. Te kolekcjonerki od dłuższego czasu w grach to albo są tandetne, a jak już jakieś są spoko to kosztują tyle co nerka.

Ta super figurka do kolekcjonerki Dark Souls 3 to kosztowała bodajże 2000 zł. Poyebani ludzie. Znalazłem kiedyś limitkę figurki łowcy z Bloodborne to na angielskiej stronie raz 300 funtów a potem 600. :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co martwi, to fakt, że Sony Bend to niezbyt doświadczone studio. Poza serią Syphon Filter z czasów PS/PS2, nie mają się czym pochwalić. Ostatnia większa gra, jaką zrobili, to Uncharted na Vitę, które akurat ograłem i jest spoko, tylko wiadomo, to gierka na handhelda. Czy podołają, aby dostarczyć solidną gierkę na poziomie AAA na current gen? To jest pytanie ;) Premiera była przekładana, co ciekawe, podobno wcale nie ze względu na chęć dopracowania gry, a przez sam kalendarz wydawniczy. Końcówka poprzedniego i początek bieżącego roku, to same hity, RDR2, RE2, Metro, Sekiro, a i docelowo w kwietniu rywalem będzie nowy Mortal Kombat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Frost Prime napisał:

Co za gówno. Te kolekcjonerki od dłuższego czasu w grach to albo są tandetne, a jak już jakieś są spoko to kosztują tyle co nerka.

Ta super figurka do kolekcjonerki Dark Souls 3 to kosztowała bodajże 2000 zł. Poyebani ludzie. Znalazłem kiedyś limitkę figurki łowcy z Bloodborne to na angielskiej stronie raz 300 funtów a potem 600. :30vm3cw:

Kolekcjonerki służą do wyciągania pieniędzy od naiwniaków. Nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×