Skocz do zawartości
pablos_83

Days Gone

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli gra będzie naprawdę duża i elementy rozbudowy bazy, motoru, postaci będą naprawdę konkretnie zrobione to jestem w stanie wiele wybaczyć. Ale jeśli po godzinie grania będę mógł mieć full bazę, sprzęt, itd. to trochę kiepsko. Chcę móc inwestować w rozwój przez całą grę, a nie przez parę minut, a potem tylko biegać za questami.

Wiąże z tym tytułem spore nadzieję. To pierwszy tak duży projekt tego studia i cieszę się, że Sony dało im szansę. Liczę, że sprzedaż będzie co najmniej dobra i możemy się spodziewać kontynuacji w przyszłości.

A podciąganie jedną ręką to sam Rambo by się nie powstydził... Chociaż ludzie co grają i jarają się Assasynami nie mają prawa wytykać takich rzeczy

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podciąganie jedną ręką faktycznie wygląda trochę dziwnie, ale jakbyś Kolos nie zwrócił na to uwagi to bym tego nawet nie zauważył.

Dla mnie najbardziej się liczy, żeby była konkret fabuła i solidna mechanika, tak jak pisze @Patricko, która nie wypali się w połowie gry. Jakieś babolki i niedociągnięcia jestem jak najbardziej w stanie wybaczyć, bo najzwyczajniej nie zwracam na to uwagi. Co innego jakby wskakiwał na takich dach, to by raziło :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten gameplay nie ukazał nic fajnego.
Nie liczę tutaj na super fabułę. Zobaczycie, że będzie to tylko przeciętna gra.

Takie pokazowe gameplaye powinny czymś zachęcić a tutaj nie pokazali nic by narobić smaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przyznam, że mnie ta gra coraz bardziej interesuje. Otwarty świat akurat pasuje do apokalipsy zombie, obecność motocykla pozwoli poczuć się trochę jak w The Walking Dead, grając Darylem, grafika jest ładna, hordy przeciwników wyglądają ciekawie. Wszystko zależy moim zdaniem teraz od fabuły i aktywności pobocznych. Jeśli historia będzie przynajmniej w miarę ciekawa i wiarygodna w takim świecie, a do tego aktywności poboczne nie będą nużyły i nie będą robione na zasadzie kopiuj -> wklej, żeby zapełnić zbyt dużą mapę jak w grach Ubisoftu, to na pewno kupię.

 

Trzymam też kciuki za tę grę ze względu na twórców - pierwszy duży projekt na next-geny, fajnie byłoby, gdyby im się on udał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gameplay trailer god od war albo horizona ukazał coś fajnego? Niech to będzie tak samo przeciętna gra, więcej nie potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat GoW to kwestia gustu a dla mnie ta gra jest tylko przeciętna

Ja nie pisze by kogoś zniechęcić ale zbyt dużo tych śmiesznych gierek się ukazuje a mało perełek (czyt. Remake RE2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie twierdzę że chcesz kogoś zniechęcić :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie petarda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek roku zaczyna się pięknie dla singlowych gier, będzie ciężko wszystko ograć ale Days Gone musi wejść na premierę ;) Dobrze że nie wydali go na przełomie lutego i marca bo teraz jest strasznie ciasno, dobra decyzja z ich strony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie było takie rozczarowanie jak GoW. Niestety, zwiastuny nie wyglądają zachęcająco. Już nie działają na mnie takie sceny z fajną muzyczką w tle jak w ostatnim DG.

Ogólnie jestem Ciekaw tej produkcji ale mam obawy takie jakieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, Kolos28 napisał:

Oby to nie było takie rozczarowanie jak GoW

No GoW tragedia xDDDD 

Oby days gone było tak samo beznadziejne.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW, typowy średniak jak dla mnie i nic wiecej.

Jest to gra, która ma swoich zwolenników i przeciwników a na GOTY 2018 napewno nie zasługuje bo co tam jest takiego fajnego, umiesz wymienić?

 

Dla mnie ani animacje, ani system walki ani lokacje nie są fajne. Przeciwnicy na jedno kopyto. Nuda, nuda i powtarzalność

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak wiemy animacje, klatki i 8k jest ważniejsze od historii. Nie ma co dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymień co Ciebie tak oczarowało w GoW, zamiast pisać farmazony o 8k i historii, która jest tam średnich lotów i opowiedziana również bez polotu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy wie, że Assassins Creed zdecydowane GoTY :smart:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczarowała mnie historia, o czym pisałem nie raz. Relacje kratosa z synem, cel, którym jest spełnienie ostatniej woli matki, któej nie poznaliśmy ale z czasem dowiadujemy się o niej coraz więcej, różne takie rzeczy średnich lotów bez polotu. Najwyraźniej szukamy w grach różnych rzeczy. Wolę słabą (GoW nie jest słaby, ale na potrzeby porównania niech i będzie) grę z mocną historią, niż płytką jak blat stołu gre o bujaniu się na pajęczynie, która z kolei Tobie sie podobała.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia już lepiej opowiedziana w Detroit Become Human ale co tam, widocznie gry typu GoW to Wasz target.

 

Super, relacja Kratosa z dzieciakiem boy, ej boy, boy boy boy...

Relacja to fajna jest w TLoU miły Panie.

 

Spiderman, zdecydowanie lepszy od GoW. Przynajmniej fajnie ukazuje to uniwersum. Jest filmowo i przyjemnie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mówiłem, że nie ma co dyskutować. Growe hipterstwo jest na czasie :) GoW dziadostwo, ale tetris....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gry są dobre, tylko gracze są ujowi ;) To wina graczy że mamy takie gry jak mamy, trzeba brać to co jest bo mesjasza nie będzie,

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że nie ma co dyskutować, zmień nastawienie najpierw.

Co ma piernik do wiatraka?
Tak samo jak Tetris Effect do GoW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma co dyskutować = jeżeli jednej osobie coś się podoba, drugiej nie to nie ma co dyskutować, bo żadna osoba nie zmieni zdania. Nie lubie surowego ogórka i choćbyś niewiadomo jak go chwalił to go nie polubie. Nie podobają Ci sie takie gry to ani Cie do tego nie przekonam, ani nie potwierdze, że słusznie Ci sie nie podobają.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tylko, że mam obawy co do DG, po tym co dostałem w GoW a zwiastuny potwierdzają tylko moje obawy.

Ty podajesz jakieś dziwne porównania co by miały mnie jakoś osmieszyć.

Czemu niby Tetris miałby być gorszy od GoW? To zupełnie inne gry są. Sam grasz w karciki i widzisz ile frajdy może ta gra dać w duecie. Tetris dodatkowo jest fajną grą na szybko w cudownej oprawie, która czaruje oprawą audio/wideo.

Ja oprócz Tetrisa czy spajdera świetnie się bawię w Resident Evil 2, który u mnie ma dużą szanse na GOTY tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo jestem w stanie zrozumieć ludzi, którym nie podoba się RDR 2 (to nie do Ciebie, mówie ogólnie), ale nie jestem w stanie zrozumieć jak komuś może nie podobać się nowy GoW, który jest jedną z najbardziej kompletnych gier ostatnich lat. Ma cudownych bohaterów, równie ciekawe postacie poboczne, przepiękne lokacje, opowiada kompletną, bardzo mocną historię, fajnie na swój pokręcony sposób opiera się na chyba najciekaweszej z europejskich mitologii i do tego jest po prostu świetną grą akcji. To właśnie miało na celu wspomnienie tetrisa, bo jesteś rozczarowany jedną z najlepszych gier ostatnich lat a chwalisz prastary koncept w nowym wydaniu. Nie mówie że tetris to dziadostwo, ani tym bardziej że jesteś dziwny, że Ci sie ten tetris podoba, choć może jak zwykle niezbyt fortunnie ubrałem to w słowa.

Dla mnie spiderman był taką grą do przejścia na raz i puszczenia do żydka. Bujanie fajne, fabularnie przez 2/3 gry kompletne nic, końcówka troche ratuje sytuacje i zakończenie utkwiło mi w pamięci. Walka mnie bardziej frustrowała niż emocjonowała. W GoWie jak rozcinałem gościa na pół to aż czułem to pierdolnięcie (pardą maj frencz).

Rozumiem, że podobał Ci sie spiderman i teraz RE 2, ale tak szczerze nie rozumiem, dlaczego jesteś roczarowany GoWem (tzn wiem czemu, bo to napisałeś, ale tego po prostu nie rozumiem). Ale to może ja jestem dziwny, bo dla mnie osławiony wiedźmin 3 jest dość mocno przereklamowaną grą, która oprócz sposobu prowadzenia historii (w sensie fabularnie rozbudowanych zadań pobocznych) nie ma nic ciekawego do zaoferowania a wątek główny mógłby się skończyć na krwawym baronie, bo później było zwyczjnie nijako.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×